Главная страница
Навигация по странице:

  • Сабақтың тақырыбы: Үшөлшемді модельдер

  • Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу. Сабаққа қатысқан және қатыспаған оқушыларды белгілеу.Жаңа тақырып зерттеу Миға шабуыл

  • Моделдеу

  • Редакторға кіріктірілген объектілер

  • Интерфейстік бөлім атауы Негізгі қызметі Элементтері (Объекттері)

  • Үшөлшемді объектіні құру кезеңдері

  • Құралдарының атауы

  • 1. Sketchup бағдарламасының құралдарын зерттеу (

  • Рефлексия Мен түсінбедім… Сұрақтар туындады… Бүгін мен білдім... Үй тапсырмасы

  • Графикалық примитив дегеніміз

  • Төбе

  • Бейнежазбаны көру

  • Сабақтың тақырыбын баяндау. Жаңа тақырыпты түсіндіру

  • Практикалық жұмыс Интербелсенді жаттығуВидео

  • Өз араларыңызда тапсырушы мен сәнгердің рөлін бөліп алыңыздар. Тапсырушы болашақ дизайнға қойылатын талаптар тізімін жасайды.

  • Сәнгер дизайн бойынша өз идеяларын ұсынады. Таңдап алынған тапсырма бойынша интерьер дизайнын А4 қағазына түсіріңіздер.

  • Қорытынды Рефлексия

  • кмж. 7 сынып 4 токсан 5 сабақ. Сабаты таырыбы ш лшемді модельдер


    Скачать 1.67 Mb.
    НазваниеСабаты таырыбы ш лшемді модельдер
    Дата24.04.2022
    Размер1.67 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла7 сынып 4 токсан 5 сабақ.docx
    ТипДокументы
    #493329

    Сабақтың тақырыбы: Үш өлшемді модельдер

    Бөлім

    Объектілерді және оқиғаларды модельдеу

    Педагогтың аты-жөні




    Күні

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сынып




    Сабақтың тақырыбы

    Үш өлшемді модельдер

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

    7.3.1.1 -нысандар мен оқиғалардың 3D моделін құру

    Сабақтың мақсаты

    Үш өлшемді модель ұғымын білу;

    3D редакторында жұмыс жасай білу;

    объектілер мен оқиғалардың модельдерін 3D редакторда құру

    Сабақтың барысы:

    Сабақтың кезеңі/ уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әректі

    Бағалау

    Ресурстар

    1.Ұйымдастыру

    2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\


    3. Жаңа сабақты меңгерту

    4. Бекіту

    «Ми шабуылы» стратегиясын пайдаланып, оқушылардың сын тұрғысынан ойлау қабылетін дамыта отырып, сабаққа деген қызығушылығын арттырамыз.





















    Амандасу .

    Тақырыпты мұхият тыңдау. Тапсырмаларды орындау


    1-10 баллдық стикерлермен.

    https://www.sketchup.com/ru/learn

    https://rutube.ru/video/38521d90475917a77f863e28f194d342/?pl_id=250762&pl_type=user





    Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді:

    - нені білді, нені үйренді

    - не түсініксіз қалды

    - немен жұмыс жасау қажет

    Білемін

    Білгім келеді

    Білдім



















    Оқушылар өздерінің және сыныптастарының жұмыстарын бағалайды.

    Үй жұмысы:

    Оқулықтан параграфты зерттеп,тапсырмаларды орындау.










    Сабақтың тақырыбы: Үшөлшемді модельдер

    Бөлім

    Объектілерді және оқиғаларды модельдеу

    Педагогтың аты-жөні




    Күні

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сынып




    Сабақтың тақырыбы

    Үшөлшемді модельдер


    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

    7.3.1.1объектілер мен оқиғалардың модельдерін 3D редакторда құру


    Сабақтың мақсаты

    Білу

    1. 3D модельдің түсінігін біледі

    Түсіну

    Үшөлшемді графика түрлерін ажырата алады

    Сабақтың барысы:

    Сабақтың кезеңі/ уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әректі

    Бағалау

    Ресурстар

    1.Ұйымдастыру

    2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\


    3. Жаңа сабақты меңгерту

    4. Бекіту

    Ұйымдастыру кезеңі

    Оқушылармен амандасу.

    Сабаққа қатысқан және қатыспаған оқушыларды белгілеу.

    Жаңа тақырып зерттеу

    Миға шабуыл:

    Мақсаты: сабақтың тақырыбына көшу (мозговой штурм), колаборативті орта құру.

    Оқушылар интерактивті тақтада көрсетілген суреттер арқылы сабақтың тақырыбын құрастырады.

    Үшөлшемді графика туралы бейнебаянды қарап болған соң, Сыныпта талқылау жүреді.

    Сұрақ: Қазіргі кезде адам өмірінде қандай салаларда үшөлшемді графиканы тиімді пайдаланады?

    Мақсаты: тілдік дағдыны дамыту.

    Мақсаты: пайдалы сөз тіркестері мен терминдерге көңіл бөлу.

    Сабақ мақсатын, жетістік критериялерін хабарлау.

    Vocabulary терминологиясымен танысу.

    Мақсаты: Тірек білімдерін жаңарту.

    Сұрақ:

    1. 3D модель дегеніміз не?

    2. Қандай таныс 3D редакторларды білесіз?

    Моделдеу деген – үш өлшемді графика бағдарламалардың көмегімен обьектілерді құру процесі. (оқушылар мысалдар келтіреміз)

    Үш өлшемді графика (3D Graphics) — көлемді объектілерді бейнелеуге арналған тәсілдер мен құралдардың жиынтығынан тұратын компьютерлік графиканың бөлімі.

    Үшөлшемді графиканың түрлері:

    1. Полигональды

    2. Фракталды

    Аналитикалық

    Сайт арқылы оқушыларды үш топқа бөлеміз

    1. Полигональды

    2. Фракталды

    3. Аналитикалық

    Тапсырма:

    1. Әр топ өзіне берілген графика түрін постерде артықшылығы мен кемшіліктерін көрсету керек.

    2. Үшөлшемді модель жасайтын бағдарламаларды тізіп жазу керкек.

    А: ақпаратты жинақтап береді

    В: спикер ретінде сойлейді

    С: ақпаратты графикалық түрде постерде бейнелейді.

    ЖК1:Дескриптор:

    Модельдің түлерін дұрыс анықтай алады

    Әр топ жасаған постерлерін баяндап береді

    Әр топ бір-біріне кері байланыс береді:

    Қай тұстары жақсы шықты? Нені жақсарту керек?

    ЖК2. Дескриптор:

    Үшөлшемді графиканың түрлерін ажырата алады

    Формативті бағалау


    Тест «Үшөлшемді графика»

    ЖК1:Дескриптор:

    Модельді дұрыс сипаттай алады

    ЖК2. Дескриптор:

    Үшөлшемді графиканың түрлерін ажырата алады

    Рефлексия

    Төрт баллдық жүйе бойынша сабақ тақырыбын қаншалықты меңгергендеріңді бағалаңдар.

    Білемін...

    Істей аламын....



    Үй тапсырмасы:

    1. «Үшөлшемді модельдер» тақырыбын қайталау

    2. Үшөлшемді графикаға арналған бағдарламаларды зерртеу.



    Амандасу .

    Cілтеме арқылы жіберген видены қарау .

    Тақырыпты мұхият тыңдау. Тапсырмаларды орындау

    Стикер

    Күнделік кз бағалау


    Презентация

    Слайд 1

    Үшөлшемді графиканың тарихы

    https://www.youtube.com/watch?v=1u3GQkphu_w

    Оқушыларды топқа бөлу

    https://castlots.org/razdelit-na-gruppy/

    https://koi-gis.jimdo.com/тестирование/тест-трехмерная-графика

    Сабақтың тақырыбы:

    . Редакторға кіріктірілген объектілер

    Бөлім

    Объектілерді және оқиғаларды модельдеу

    Педагогтың аты-жөні




    Күні

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сынып




    Сабақтың тақырыбы

    . Редакторға кіріктірілген объектілер

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

    7.3.1.1объектілер мен оқиғалардың модельдерін 3D редакторда құру


    Сабақтың мақсаты

    Оқушылар үшөлшемді редакторлардың қызметін біледі. SketchUp үш-өлшемді редакторының интерфейсін біледі. SketchUp редакторында қарапайым обьектілерді модельдей алады. Үш-өлшемді редакторлардың артықшылықтары мен кемшіліктеріне талдау жасай алады. Редакторға кіріктірілген обьектілерді сипаттай алады. Сырттан обьекттер кірістірудің қосымша мүмкіндіктерін біледі.

    Сабақтың барысы:

    Сабақтың кезеңі/ уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әректі

    Бағалау

    Ресурстар

    1.Ұйымдастыру

    2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\


    3. Жаңа сабақты меңгерту

    4. Бекіту

    Жағымды орта қалыптастыру үшін, “Қысым” ойыны

    Оқу мақсаттары мен күтілетін нәтиже, бағалау критерийлерін талдау және анықтау

    Білімді жаңғырту

    “3D модель и 3D модельдеу” тақырыбына қатысты мәліметтермен кестенің алғашқы екі бағанын толтырыңыз

    Білемін

    Білгім келеді

    Білдім



















    SketchUp 3D редакторы. Топтық жұмыс

    1. Түрлі ақпарат көздерін (интернет ресурс, оқулық, бағдарламаның анықтамалығы, т.б.) пайдалана отырып бағдарлама туралы ақпарат іздеңіз:

      • редактордың инструменттер панелі

      • редакторға кірісітірілген объекттер

    2. Ақпаратты кестенің сәйкесті бөлігіне толтырыңыз

    Толтыруға арналған кесте



    Интерфейстік бөлім атауы

    Негізгі қызметі

    Элементтері (Объекттері)

























    Жұмыстарды демонстрациялау

    Білім алушылар кіші топтарда толтырған кестелерін сынып оқушыларына түсіндіреді, қорғайды

    Практикалық тапсырма

    1. “Тіктөртбұрыш” моделін жасау (Практическая работа 1.docx файлындағы мәлімет негізінде)

    2. Редактордың инструменттерін пайдалана отырып модельдің сыртқы келбетін түрлендіру (Практическая работа 1.docx файлындағы мәлімет негізінде)

    3. Бағыттау және визуализациялау эффектілерін басқарып көру (Практическая работа 2.docx файлындағы мәлімет негізінде)

    Практикалық жұмысты бағалау критерийлері

    1. Инструменттердің қызметін біледі

    2. Инструменттерді пайдалана алады

    3. Создает 3д объект жасайды

    4. 3д объекттің сыртқы келбетін өзгерте алады

    5. Объектіні визуалды көрсетуді басқара алады

    Жеке тапсырма.
    Таразының сәйкесті бөлігіне 3D редакторлардың артықшылықтары мен кемшіліктерін жазыңыз

    С ұрақтарға жауап беріңіз

    1. Кірістірілген обьекттер дегеніміз не?

    2. Оларды не үшін пайдаланады?

    3. Sketchup бағдарламасында обьектілерді кірістіруге болатын қандай модульдер бар?

    4. “Материалы” модулінің негізгі функцияларын атаңыз

    5. “Компоненты” модулінің негізгі функцияларын атаңыз

    6. “Стли” модулінің негізгі функцияларын атаңыз

    7. Басқа бағдарламалардан кірістірілген обьектілерге мысал келтіріңіз

    8. Кірістірлген обьектілер бағдарламаға қандай мүмкіндіктер беретінін анықтаңыз

    Кері байланыс

    Үш М”

    Білім алушыларға оқу процесінде жақсы көрсеткішке жетелеген үш моментті, қиындық туғызған екі моментті, іс-әрекетті жақсартуға арналған бір ұсыныс айту қажет


    Амандасу . Топқа бөліну .

    Тапсырма

    ларды орындау.

    Кері байланыс беру


    Күнделік кз он далдық шкаламен ФБ қою

    Стикерлер

    Смайлик

    тер

    https://www.easel.ly/create?id=https://s3.amazonaws.com/easel.ly/all_easels/2723225/1492505458&key=pri

    https://sites.google.com/site/eklocheva/uroki-po-sketchup

    https://rnpc.almatykitap.kz/index.php?id=103&#

    http://expert.atamura.kz/ru/books/29#page/135

    http://sashayakovleva.ru/2016/03/22/начало-работы-в-sketchup/

    http://expert.atamura.kz/ru/books/174#page/102

    Сабақтың тақырыбы: Редакторға кіріктірілген объектілер

    Бөлім

    Объектілерді және оқиғаларды модельдеу

    Педагогтың аты-жөні




    Күні

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сынып




    Сабақтың тақырыбы

    Редакторға кіріктірілген объектілер

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

    3D объект құру

    Сабақтың мақсаты

    3D модельді жасау үшін негізгі құралдармен жұмыс жасай алады

    3D модельді жасай алады

    Сабақтың барысы:

    Сабақтың кезеңі/ уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әректі

    Бағалау

    Ресурстар

    1.Ұйымдастыру

    2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\


    3. Жаңа сабақты меңгерту

    4. Бекіту

    Мақсаты: пайдалы сөз тіркестері мен терминдерге көңіл бөлу.

    Сабақ мақсатын, жетістік критерийлерін хабарлау. (оқушылармен бірге талқылау).

    Мақсаты: Актуализация опорных знаний

    Сұрақ:

    1. Екіөлшемді және үшөлшемді графиканың айырмашылығы қандай?

    2. 3D графикасымен жұмыс жасайтын бағдарламаларды білесіз?

    • AutoCAD

    • 3DStudio Max

    • Blender

    • Sketchup

    Сұрақ: 3D модельді жасау үшін қандай құру кезеңдерін білесіздер?

    (Сыныпта талқылау)

    Үшөлшемді объектіні құру кезеңдері:

    1. Модельдеу - үш өлшемді объектілер құру.

    2. Өрнектеу — модельге әртүрлі суреттерді еңгізу (ағаш, мрамор, металл және т б.)

    3. Жарықтандыру — орнату және жарық көздері.

    4. Түсіру — таңдау нүктелерін түсіру камераларын орнату.

    Рендеринг (визуализация) — шынайы фотосуреттер немесе анимация құру.

    Оқушыларға Sketchup бағдарламасы қалай іске қосылатының көрсетеміз.

    Зерттеу жұмысы. Оқушылар Sketchup бағдарламасының интерфейсіне зерттеу жүргізіп, берілген кестеге құралдардың атауы мен мүмкіндігін толтырылады.

    Құралдарының атауы

    Мүмкіндігі




















    Жұптық жұмыс:

    Кестені толтырып болған соң, оқушылар бір-бірімен алмасып, кері байланыс береді.

    ЖК1: Дескриптор:

    • 3D модельді жасау үшін негізгі құралдардың мүмкіндігін біледі

    SketchUp – бұл үшөлшемді объектілерді құру, өңдеу үшін арналған бағдарлама. Жобалар SketchUp *.skp форматында сақталады.

    Үшөлшемді графика ғылыми есептеулер, инженерлік жобалау және физикалық нысандарды компьюетрде үлгілеу облыстарында кең тараған. Ол өнеркәсіп индустриясынан білім кеңістігіне дейін жайылып жатыр.Мысалы:

    • Эскиздік модельдеу сәулеті

    • Ғимараттарды модельдеу

    • Интерьер дизайны

    • Ландшафтық дизайн

    • Дизайн (сыртқы жарнама)

    • Инженерлік жобалау

    Мақсаты: практикалық жұмыс арқылы даму дағдыларын арттыру

    Практикалық жұмыс

    1. Sketchup бағдарламасының құралдарын зерттеу (SketchUp сабақтары)

    2. 3D объект құру

    ЖК2: Дескриптор:

    3D объект жасай алады

    Рефлексия

    • Мен түсінбедім…

    • Сұрақтар туындады…

    • Бүгін мен білдім...


    Үй тапсырмасы

    1. Өз бөлменнің графикалық моделін құру.




    Амандасу .

    Тақырыпты мұхият тыңдау. Тапсырмаларды орындау


    1-10

    баллдық стикерлер

    мен.

    Sketchup сабақтары

    https://sites.google.com/site/eklocheva/uroki-po-sketchup

    Презентациялар

    Пк


    Сабақтың тақырыбы: Нысандардың үш өлшемді модельдері

    Бөлім

    7.4А: Объектілерді және оқиғаларды модельдеу

    Педагогтың аты-жөні




    Күні

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сынып




    Сабақтың тақырыбы

    Нысандардың үш өлшемді модельдері

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

    7.3.1.1 -нысандар мен оқиғалардың 3D моделін құру

    Сабақтың мақсаты

    SketchUp редакторында примитивті 3D объектілерді құру

    Объектілер мен оқиғалардың модельдерін 3D редакторда құру


    Сабақтың барысы:

    Сабақтың кезеңі/ уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әректі

    Бағалау

    Ресурстар

    1.Ұйымдастыру

    2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\


    3. Жаңа сабақты меңгерту

    4. Бекіту

    Қолайлы, жағымды орта құру үшін.

    «Қошемет жаса». Оқушылар шеңбер құрып турады және сағат тілі бойынша бір-біріне қошемет жасайды. Ойын шарты: сол жақтағы көршісінің атын атау, қолынан ұстап, қошемет көрсету.

    Мақсатты тұжырымдау.

    Объектілер мен оқиғалардың модельдерін 3D редакторда құру.

    • Сабақ соңында, біз 3D редакторда жұмыс істей аламыз және үшөлшемді объектілірді құрамыз

    Білімді жаңғырту.

    - Моделдеу дегеніміз не?

    - Қандай жағдайда 3D-редакторы қолданады?

    - 3D-моделдеу үшін қандай бағдарламаларды білесіз?

    - SketchUp бағдарламасы не үшін арналған?

    - SketchUp-тің негізгі құрал-саймандарын ата .

    Примитивтер дегеніміз не?

    Графикалық примитив дегеніміз -векторлық суреттерді құрайтын ең кіші графикалық объектер.

    Мысалға: түзулер және бағыттауыш тілшелер; тіктөртбұрыштар; шеңберлер, эллипстар, доғалар, сегменттер және секторлар; кисықтар; біріктіруші түзулер және т.б.

    Қандай 3D примитивтерді білесіз және оларды атаңыз?


    3D-моделдің құрама бөліктері
    Төбе - бұл үшөлшемді жүйедегі X, Y, Z координатасы бар нүкте

    Қыр, немесе қабырға – дегеніміз екі төбені қосатын кесінді. Үшөлшемді графикада қырды полигондардың шектеуші деп атайды.

    Текстура – дегенімізүшөлшемді фигураның бетін қаптайтын сурет.

    Полигон – дегеніміз үшөлшемді фигураны құрайтын жазық көпбұрыштардың жиыны.

    SketchUp редакторымен жұмыс.

    Бейнежазбаны көру
    Жеке тапсырма:

    Видеобейнені қолдана отырып SketchUp

    редакторында қарапайым 3D примитивтерді құрыңыз.

    Жеке жұмысты бағалау критерийлері


    • Құрал-саймандардың қызметін біледі

    • Құрал-саймандарды қолдана алады

    • Дұрыс 3D примитивтерді құра алады



    Рефлексия:

    • не білдің, нені үйрендің

    • не түсініксіз болды

    • немен жұмыс жасау керек




    Оқушының әрекеті

    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.
    Ссылка бойынша жаңа тақырыппен танысады.
    Мұғалімді тыңдайды

    Стикер

    лермен


    https://www.youtube.com/watch?v=oT0b00heZ1I

    Презентация


    Сабақтың тақырыбы: Оқиғалардың үш өлшемді модельдері

    Бөлім




    Педагогтың аты-жөні




    Күні

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сынып




    Сабақтың тақырыбы

    Оқиғалардың үш өлшемді модельдері

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

    7.3.1.1 -нысандар мен оқиғалардың 3D моделін құру

    Сабақтың мақсаты

    3D бағдарламаларда объект және оқиғалардың моделін жасау

    Бағдарлама құралдарын қолдану арқылы үш өлшемді модельдер жасау

    Видео өңдеу

    Сабақтың барысы:

    Сабақтың кезеңі/ уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әректі

    Бағалау

    Ресурстар

    1.Ұйымдастыру

    2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\


    3. Жаңа сабақты меңгерту

    4. Бекіту

    Ұйымдастыру кезеңі

    Өткен материалды қайталау

    Кроссворд «Модельдеу»
    Видео « Оқиғалардың үш өлшемді моделі»

    Миға шабуыл

    • Мұғалім: Қалай ойлайсыздар, бүгінгі сабақ не туралы болады?

    Сабақтың тақырыбын баяндау.

    Жаңа тақырыпты түсіндіру

    Мұғалім: Біздің айналамыздағы барлық процесстер мен іс-әрекеттер заңдылықтар мен формулалардың көмегімен сипатталады. Физикалық процесстердің математикалық модельдер арқылы сипатталатынын да білеміз. Қалай ойлайсыздар біркелкі өозғалысты басқаша қалай сипаттауға болады?

    Күтілетін жауаптар: сурет, сызба, видеоролик, анимация.

    Мұғалім: Дұрыс айтасыздар, анимация және видеоның көмегімен біз объект қозғалысының процесін көре аламыз. Ал компьютердің көмегімен біз видеоны да, анимацияны да жасай аламыз. Егер де біздің қалаға космостан қарасақ нені көре аламыз? Егер біз өткенге қайта оралсақ, бұл жерде бәлкім өзеннен басқа ештеңе көрмеуіміз де мүмкін. Үш өлшемді модельдеудің көмегімен біз қаламыздың өзгеру процесін көре аламыз, яғни кез келген оқиғаны.


    Видео: SketchUp бағдарламасының MatchPhoto негізіндегі фотограмметрия технологиясы


    Практикалық жұмыс

    Интербелсенді жаттығу

    Видео




    Практикалық жұмыс

    Жұптық жұмыс. Жұпқа бөлу





    Нұсқаулық:

    1. Өз араларыңызда тапсырушы мен сәнгердің рөлін бөліп алыңыздар.

    Тапсырушы болашақ дизайнға қойылатын талаптар

    1. тізімін жасайды.

    2. Сәнгер дизайн бойынша өз идеяларын ұсынады.

    3. Таңдап алынған тапсырма бойынша интерьер дизайнын А4 қағазына түсіріңіздер.

    4. Рөлдеріңізді ауыстырып, 1-4 тармақтарды қайталаңыздар.

    5. Екі жұмысты бағалау критерийі бойынша бағалап, талапқа сай келген жұмысты таңдаңыздар.

    Бірін-бірі бағалау.

    Қорытынды

    Рефлексия:

    • Синквейн   (француз тілінен) – «5 қатар», өлең жолының 5 қатары.
      Бірінші қатар – бір зат есім (тақырып)
      Екінші қатар – екі сын есім (тақырыпты ашатын)
      Үшінші қатар – үш етістік (тақырып бойынша іс-әрекетті суреттейтін)
      Төртінші қатар – сөйлем


    • Бесінші қатар – бір сөз – қорытынды (тақырып синонимі)

    Үйге тапсырма:

    • Таңдап алынған интерьер дизайнын Sweet Home 3D бағдарламасында орындаңыздар.

    • Өз жобаңызды қорғауға дайындалып, презентация жасаңыз.




    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.

    Видеоны карайды

    Күнделік кз фб қояу арқылы

    Презентация
    http://festival.1september.ru/articles/630180/pril2.htm
    http://www.mozaweb.com/ru/lexikon.php?cmd=getlist&let=VIDEO&active_menu=video

    https://youtu.be/xSHjfWPIyEI

    https://www.youtube.com/watch?v=wpL5s-X1MAY

    http://mozaweb.com

    https://learningapps.org/653086

    https://www.youtube.com/watch?v=Q31XEHAMHb0

    Презентация

    https://www.youtube.com/watch?v=U-hTLJ3DWbA&list=PLVvUmXLMEyqvTl6b7T9i4epQ55vHz_zsM








    Мұғалімді тыңдайды

    1-тапсырманы орындайды

    2-тапсырманы орындайды









    написать администратору сайта