Главная страница

Музей. Сайт з віртуальним туром зустрічає користувача з проханням вибрати розділ, який цікавий відвідувачеві. Я одразу вибрав розділ з історичною авіацією


Скачать 32 Kb.
НазваниеСайт з віртуальним туром зустрічає користувача з проханням вибрати розділ, який цікавий відвідувачеві. Я одразу вибрав розділ з історичною авіацією
АнкорМузей
Дата09.09.2021
Размер32 Kb.
Формат файлаdoc
Имя файлаМузей.doc
ТипДокументы
#231020

Сайт з віртуальним туром зустрічає користувача з проханням вибрати розділ, який цікавий відвідувачеві. Я одразу вибрав розділ з історичною авіацією. Там мене зустрів перший експонат виставки - Вітрильний апарат Ліліенталя. Це схоже на перший прототип планера, який винайшов Отто Ліліенталь. Використовуючи свій винахід, він міг досягати висоти до двохсот п’ятдесяти метрів. Наступним експонатом, який я оглянув був – німецький винищувач Fokker Dr 1. Згідно з офіційною інформацією, літак не був досконалим через слабку конструкцію крила та повільну швидкість. Найвідомішим пілотом, який керував літаком, був німецький льотчик-винищувач Манфред фон Рихтгофен, якого називали “Червоним бароном”. Він був найкращим пілотом Першої світової війни, збивши 80 ворожих літаків. Ще один експонат з цього туру – Wright Type A. Літак, на якому було вперше в історії здійснено політ, при якому літальний апарат с людиною піднявся у повітря на тязі двигуна. Літак був сконструйований братами Орвіллом та Уілбуром Райт, які до виробництва літаків займалися велосипедами.

Наступний розділ, який я обрав для перегляду став розділ с музичними інструментами. Оглядаючи експонати, я побачив студію електронної музики Siemens. Студія стала першою програмованою звуковою студією, яка з 1956 по 1968 рік мала значний вплив на розвиток електронної музики та електроакустичної музики в рамках нової музики, на синтезаторі і технології запису. Тут працювали багато відомих виконавців, а саме: Йозеф Антон Ридль , Пьер Булез , Анри Пуссер та інші. Технологія була розроблена в лабораторії Siemens & Halske AG в Гаутінге і відкрита в 1960 році як студія в штаб-квартирі компанії в Мюнхені.

Ще один прилад, який привернув мою увагу стала шифрувальна машина Enigma. Під час війни роторна шифрувальна машина Enigma зашифровувала повідомлення німецького вермахту. Все зводилося до щоденній зміни налаштувань ролика і комутаційної плати. Зашифровані повідомлення передавалися по радіо. Щоб дізнатися постійно мінливі повсякденні налаштування, британці розробили бомби Тьюринга, за допомогою яких здійснювався взлом повідомлень. Також заслуговує на увагу перший комп’ютер під назвою Z3. Z3 став першою працездатною повнофункціональною программно-керованою і вільно-програмованою обчислювальною машиною. Розробив комп’ютер Конрад Цузе у 1941 році. Функціонал комп’ютера був обмежений виконанням основних арифметичних операцій, обчисленням квадратного кореня та розрахуванням чисел з плаваючою комою.

У музеї наявні декілька складних човнів Klepper. Човен набув популярності коли у 1956 році лікар Ханнес Ліндеманн пересік Атлантичний океан, використовуючи одну з моделей цієї компанії. За мету Ліндеманн поставив собі вияснити психологічний та фізичний стан людини, яка потерпіла аварію корабля. Цікаво, що експеримент тривав сімдесят дві доби.

Проходячи тур, натрапив на майстерню з історичними станками. Приміщення виконано в стилі механічної майстерні 19 століття. Його найяскравіша особливість - система передачі на дерев'яній стелі. Ремені або канати, часто перетинаються для зміни напрямку обертання, передають обертальний рух приводного вала окремим робочим машинам через проміжну шестерню. Джерелом енергії були водяні колеса або парові машини. Патролейні лампи - електрифіковані з міркувань безпеки. Підлога відповідає часу, а також штукатурка і долота, затиснуті на різних супортах машин. Найстаріша машина датується одна тисяча сімсот сорок першим роком, а наймолодша – одна тисяча дев’ятсот двадцять третім роком. Виставка, яка була зруйнована під час війни, була знову відкрита в травні тисяча дев’ятсот п’ятдесят п’ятого року тодішнім федеральним президентом Теодором Хойсом. Також неподалік є зала з силовими машинами. На виставці представлені різні типи машин в порядку їх створення. Вона починається з машин, які працюють з вітром або водою, і закінчується новітніми високопродуктивними машинами. Самі парові машини представлені, серед іншого, точною копією машини Джеймса Ватта і оригіналом силового двигуна Ернста Албана. Серед інших яскравих моментів виставки - перший серійний двигун Отто (1876) і перший двигун Рудольфа Дизеля (1897). Крім того, представлені парові, водяні, газові турбіни і реактивні двигуни.

Одним з найкращих розділів музею є тур пов’язаний з космосом, по якому цікаво пройтися та оглянути експонати. У центрі залу знаходиться кінотеатр Universum Cinema - зона відпочинку, на якій відвідувачам надається 10-хвилинна відеопроекція з історією розвитку Всесвіту. Експерименти показують наскільки важлива темна матерія або чому на Землі є кисень, залізо і золото. Виставка об'єднує знання з астрономії та космології, астрономії, ядерної фізики і фізики елементарних частинок. Історія всесвіту розповідається з різних сторін.

У висновку можна сказати, що віртуальний музей у Німеччині вартує відвідування тому, що зібрані експонати цікаві та викликають інтерес до подальшого дослідження. З технічної точки зору, то музей виконано якісно. У будь-якої людини з будь-якої частини світу є змога відвідати даний музей. До того ж, квиток у музей безкоштовний і всі охочі можуть пройтись по музею при умові якщо в неї звичайно є доступ до інтернету. Але є невеликий мінус, а саме: не найкраща якість картинки, що унеможливлює перегляд інформації, написаної текстом, але це є мінусом не для всіх, адже інформація подана тільки на німецькій та англійській мовах.



написать администратору сайта