Главная страница
Навигация по странице:

  • Педагогтың аты-жөні Күні

  • Сабақтың тақырыбы: Шығармашылық-практикалық тапсырмалар. О

  • Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар

  • Көптеген оқушылар

  • Сабақтың кезені/ уақыт Педагогтың әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау

  • 5кл-9 кмж. Шыармашылыпрактикалы тапсырмалар


    Скачать 121.5 Kb.
    НазваниеШыармашылыпрактикалы тапсырмалар
    Дата23.02.2023
    Размер121.5 Kb.
    Формат файлаdoc
    Имя файла5кл-9 кмж.doc
    ТипДокументы
    #951518

    Қысқа мерзімді жоспары

    Бөлім

    Ақпаратты ұсыну

    Педагогтың аты-жөні




    Күні




    Сынып: 5

    Қатысушылар саны




    Қатыспағандар саны




    Сабақтың тақырыбы:

    Шығармашылық-практикалық тапсырмалар.

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

    5.2.1.1 – әртүрлі ақпараттың мысалдарын келтіру және ақапаратты әртүрлі нысандарда ұсыну

    5.2.1.3- мәтіндік ақпаратты кодтау және декодтау

    Сабақтың мақсаты:

    Барлық оқушылар:

    ақпаратты қабылдау түрлеріне қарай күнделікті өмірден мысалдар келтіре алады

    Көптеген оқушылар:

    мәтіндік ақпаратты кодтау және декодтау жасай алады


    Сабақтың барысы:


    Сабақтың кезені/ уақыт

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    1.Оқушылармен амандасу.

    2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.







    Сабақтың ортасы

    Жеке жұмыс.1-тапсырма.

    Оқулық § 1.6-1.7 , 29-бет, 5-тапсырма
    Дескриптор:

    -берілген шифрланған терминдерді декодтау арқылы табады.
    ҚБ: стикер /5балл/
    2-тапсырма.

    Оқулық § 1.6-1.7 , 29-бет, 6-тапсырма /1,2,3/
    Дескриптор:

    -берілген сұрақтардың жауаптарын екілік кодта ұсынады.
    ҚБ: стикер /3 балл/
    3-тапсырма.

    Оқулық § 1.6-1.7 , 29-бет, 7-тапсырма
    Дескриптор:

    -берілген сұрақтардың жауаптарын екілік кодта ұсынады.
    ҚБ: стикер /2 балл/


    1-тапсырманы орындайды

    2-тапсырманы орындайды


    3-тапсырманы орындайды



    Стикер

    5балл


    Стикер

    3балл


    Стикер

    2 балл

    Оқулық

    Жұмыс дәптері

    Сабақтың соңы

    1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

    2.Кері байланыс:

    Қызыл түс – «Мен тапсырманы орындай алмадым, көңіл–күйім жоқ.»

    Сары түс - “Көңіл-күйім жақсы, сыныптастарымның көмегімен тапсырманы орындадым.”

    Жасыл түс – «Мен бәрін жақсы орындадым деп ойлаймын: менің көңіл–күйім тамаша.»

    Өзін-өзі бағалау.







    Үй тапсырмасы

    § 1.6-1.7 /терминдерді қайталау/











    написать администратору сайта