Главная страница
Навигация по странице:

  • Шылау Сабақ мақсаттары Барлық оқушылар білуге тиісті

  • Оқушыларды 3 топқа бөлу. І-топ. ІІ-топ ІІІ-топ.

  • 1-жаттығу. (Т,Ж) «Ойлан,жұптас,бөліс» әдісі Сөйлемдерді көшіріп жаз.Қарамен жазылған сөздерді жеке оқы.Дескриптор

  • Қалыптастырушы бағалау

  • Қ/Б:Жұлдызша СЕРГІТУ СӘТІ.

  • Дескриптор: 1

  • «Ойлан,жұптас,бөліс»әдісі

  • шылау. Сынып 4 атыспаандар саны


    Скачать 23.08 Kb.
    НазваниеСынып 4 атыспаандар саны
    Дата01.12.2021
    Размер23.08 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлашылау.docx
    ТипДокументы
    #287542

    Пән: Қазақ тілі Мектеп:№372 бастауыш мектебі

    Мұғалімнің аты-жөні:Ержанова Гаухар

    Күні: 18.03.2019 . Қатысқандар саны:

    Сынып: 4 Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы

    Шылау

    Сабақ мақсаттары

    Барлық оқушылар білуге тиісті:

    Оқушылар шылау туралы біледі .

    Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс:

    Шылауды ажырата біледі

    Кейбір оқушылар білуге тиіс:

    Шылаулар сөз бен сөзді байланыстыратынын айтады

    Бағалау критерийлері

    Оқушылар шылау туралы біледі,оларды ажырата алады.

    Тілдік мақсаттар

    Үшін,дейін,туралы.

    Құндылықтарды дарыту

    Мәңгілік Ел бұл-жалпыға бірдей еңбек қоғамы.

    Пәнаралық байланыстар

    Математика,Әдебиеттік оқу

    АКТ қолдану дағдылары




    Бастапқы білім

    Шылау туралы ұғымы бар.







    Сабақтың барысы

    Сабақтың жоспарланған кезеңдері

    Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    5 мин


    Үйге берілген тапсырманы сұрақ-жауап арқылы әр топты диалогқа түсіру, Өткен тақырып арналған үй тасырмасын қайталауға сұрақтар жасалып, арнайы плакатқа жазылып тақтаға ілінеді

    Оқушыларды 3 топқа бөлу.

    І-топ.

    ІІ-топ

    ІІІ-топ.



    Сабақтың ортасы



    Жаңа сабақты бастамас бұрын ой қозғау мақсатында оқушыларға арнайы тапсырмалар таратылады, өткен тақырыпты еске түсіруге байланысты бірнеше тапсырмалар беру арқылы топтар арасында жарыс ұйымдастарылады

    1-жаттығу. (Т,Ж) «Ойлан,жұптас,бөліс» әдісі

    Сөйлемдерді көшіріп жаз.Қарамен жазылған сөздерді жеке оқы.

    Дескриптор:

    1. Сөйлемдерді көшіріп жазады.

    2. Қарамен жазылған сөздерді жеке оқиды.

    Қалыптастырушы бағалау: Смайлик.

    2-жаттығу.«Ойлан,тап» әдісі (Т Өлеңді түсініп оқып, өзіндік мағынасы жоқ сөздерді тап.

    Дескриптор:

    1. Өлеңді түсініп оқып, өзіндік мағынасы жоқ сөздерді табады.

    Қ/Б:Жұлдызша

    СЕРГІТУ СӘТІ.

    Оң қолымда бес саусақ,

    Сол қолымда бес саусақ.

    Алақанды ашамыз,

    Беске бесті қосамыз.

    3-жаттығу.Төмендегі шылауларды қатыстырып сөйлем құрастырып жаз

    Дескриптор:

    1. Төмендегі шылауларды қатыстырып сөйлем құрастырып жазады
    5-жаттығу.Сөйлемдерді оқып,тек шылаулары бар сөйлемдерді көшіріп жаз

    Дескриптор:

    1. Сөйлемдерді оқып,тек шылаулары бар сөйлемдерді көшіріп жазады

    Қалыптастырушы бағалау: «Шапалақ соғу»әдісі

    Үйге:6-жаттығу

    Суреттер,плакаттар,кеспе қағаздар.

    Смайлик


    Жұлдызша


    Сабақтың соңы

    5 мин

    Кері байланыс

    «Ашық микрофон»әдісі арқылы бағалау.

    Бүгінгі сабақтан қандай әсер алдың?



    Саралау-(оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлау.Қабілеті жоғары оқушыларға қойылатын міндет)

    Бағалау-(оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеруді жоспарлау)

    Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы.

    Сабақ барысында айтылым , тыңдалым ,жазылым дағдылары жүрді.Саралау жұмысының тапсырма тәсілі орналды.

    «Ойлан,жұптас,бөліс»әдісі арқылы Сөйлемдерді көшіріп жазады.Қарамен жазылған сөздерді жеке оқиды

    .«Ойлан,тап»әдісі Өлеңді түсініп оқып, өзіндік мағынасы жоқ сөздерді табады

    Смайлик арқылы оқушылардың ынтасын көтеріп,түсініктерін анықтап отырдым. Шапалақ соғу арқылы бір- бірін бағалайды

    Кері байланыс арқылы сабақты толық түсінгенін,жартылай түсінгенін анықтадым.

    Оқу құралдарын абайлап пайдалануын ескертемін.

    Сабақ бойынша рефлексия

    Өз пікірім




    Жалпы баға

    Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да) 1.2:

    Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да)1.:2:

    Сабақ барысында туындаған жетістік/қиындықтар туралы пікір. Келесі сабақта неге көңіл бөлу керек?



    написать администратору сайта