Главная страница
Навигация по странице:

  • Сабақтың түрі

  • Сабақтың барысы

  • ІІ. Үй тапсырмасын сұрау.

  • ІІІ. Қызығушылығын ояту

  • VІ. Үйге тапсырма

  • Күні: 28 .01.2019ж

  • Оқыту технологиясы

  • Қажетті құралдар мен көрнекіліктер

  • Күні: 27 .01.2015ж

  • Сабақтың мақсаты

  • 10 СЫНЫП ҚМЖ. Тексерген Сыныбы 10 А Пні Информатика


    Скачать 28.71 Kb.
    НазваниеТексерген Сыныбы 10 А Пні Информатика
    Дата17.02.2022
    Размер28.71 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла10 СЫНЫП ҚМЖ.docx
    ТипДокументы
    #365608



    Күні: 21 .01.2019ж  Тексерген:

    Сыныбы: 10 «А»

    Пәні: Информатика
    Жиым (Массив)

    Сабақтың мақсаты:

    Жиым (Массив)туралы түсінік беру.
    Күтілетін нәтиже:
    1. Жиым (Массив)мен танысады;

    2. Тақырып бойынша алған теориялық білімдерін практикалық тапсырма орындауда тиімді пайдаланады.

    3. Компьютерде дұрыс жұмыс істеу ережесін ұстануға үйренеді.

    Оқыту технологиясы:

    Сыни тұрғыдан ойлау технологиясы, Ақпараттық – коммуникациялық технологиясы.

    Сабақтың түрі:

    Аралас сабақ

    Қажетті құралдар мен көрнекіліктер:

    Интерактивті тақта, компьютер, маркер, проектор, плакат, дәптер, оқулық, слайдтар, электронды оқулықтар.

    Сабақтың барысы:

    І. Ұйымдастыру кезеңі.

    1. Оқушылармен сәлемдесіп, түгендеп, құрал-жабдықтарын тексеру.

    2. Сергіту сәтін пайдалана отырып, сабаққа назар аударту.

    3. Ойын картасы арқылы топқа бөлу.
    ІІ. Үй тапсырмасын сұрау.

    -Ақиқатты қателікке тексеру қандай бөлімнен тұрады?

    - типті типтен өзгертетін функциялардың атқаратын қызметі;

    - Тұрақты дегеніміз не?

    - Амалдар белгісі дегеніміз не?

    - Стандартты функциялар дегеніміз не?

    ІІІ. Қызығушылығын ояту:

    Жиым (Массив)туралы сұрау?

    IV. Мағынаны тану:

    І – ІІ - ІІІ топқа тапсырма беремін Жиым (Массив) тақырыбын тақырыпшаларға бөліп топтарға таратып беру.
    Джиксо әдісін пайдалану

    V. Ой толғаныс:

    - Жиым дегеніміз не?

    - Шекарасы бар жиым деген не?

    - динамикалық жиым қандай қызмет атқарады?

    - бірөлшемді жиым деген не?

    - көпөлшемді жиым деген не?

    - Жиым элементтерін сұрыптау қандай қызмет атқарады?

    Интервью әдісі арқылы.

    VІ. Үйге тапсырма:

    Жиым (Массив)
    VІІ. Бағалау:

    Сабақ барысындағы көңіл – күйлерін, алған әсерлерін, нені біліп, үйренгендерін жазады. Білемін, Үйрендім, Үйренгім келеді стратегиясы

    Күні: 28 .01.2019ж Тексерген:

    Сыныбы: 10 «А»

    Пәні: Информатика
    Файл, файлдарды сақтау және ашу

    Сабақтың мақсаты:

    Файл, файлдарды сақтау және ашу туралы түсінік беру.
    Күтілетін нәтиже:
    1. Файл, файлдарды сақтау және ашу мен танысады;

    2. Тақырып бойынша алған теориялық білімдерін практикалық тапсырма орындауда тиімді пайдаланады.

    3. Компьютерде дұрыс жұмыс істеу ережесін ұстануға үйренеді.
    Оқыту технологиясы:

    Сыни тұрғыдан ойлау технологиясы, Ақпараттық – коммуникациялық технологиясы.
    Сабақтың түрі:

    Аралас сабақ
    Қажетті құралдар мен көрнекіліктер:

    Интерактивті тақта, компьютер, маркер, проектор, плакат, дәптер, оқулық, слайдтар, электронды оқулықтар.
    Сабақтың барысы:

    І. Ұйымдастыру кезеңі.

    1. Оқушылармен сәлемдесіп, түгендеп, құрал-жабдықтарын тексеру.

    2. Сергіту сәтін пайдалана отырып, сабаққа назар аударту.

    3. Ойын картасы арқылы топқа бөлу.
    ІІ. Үй тапсырмасын сұрау.

    - Жиым дегеніміз не?

    - Шекарасы бар жиым деген не?

    - динамикалық жиым қандай қызмет атқарады?

    - бірөлшемді жиым деген не?

    - көпөлшемді жиым деген не?

    - Жиым элементтерін сұрыптау қандай қызмет атқарады?
    ІІІ. Қызығушылығын ояту:

    Файл, файлдарды сақтау және ашу туралы сұрау?

    IV. Мағынаны тану:

    І – ІІ - ІІІ топқа тапсырма беремін. Файл, файлдарды сақтау және ашу тақырыбын тақырыпшаларға бөліп топтарға таратып беру.

    Джиксо әдісін пайдалану

    V. Ой толғаныс:

    - Файл деген не?

    - файл неше бөліктен тұрады?

    - райт операторы қандай қызмет атқарады?

    - принт операторы қандай қызмет атқарады?

    Үш қадамды сұхбат әдісі арқылы.

    VІ. Үйге тапсырма:

    Файл, файлдарды сақтау және ашу

    VІІ. Бағалау:

    Сабақ барысындағы көңіл – күйлерін, алған әсерлерін, нені біліп, үйренгендерін жазады. Білемін, Үйрендім, Үйренгім келеді стратегиясы

    Күні: 27 .01.2015ж Тексерген:

    Сыныбы: 10 «А»

    Пәні: Информатика
    Графикалық әдістер мен процедуралар

    Сабақтың мақсаты:

    Графикалық әдістер мен процедуралар туралы түсінік беру.
    Күтілетін нәтиже:
    1. Графикалық әдістер мен процедуралар мен танысады;

    2. Тақырып бойынша алған теориялық білімдерін практикалық тапсырма орындауда тиімді пайдаланады.

    3. Компьютерде дұрыс жұмыс істеу ережесін ұстануға үйренеді.
    Оқыту технологиясы:

    Сыни тұрғыдан ойлау технологиясы, Ақпараттық – коммуникациялық технологиясы.
    Сабақтың түрі:

    Аралас сабақ
    Қажетті құралдар мен көрнекіліктер:

    Интерактивті тақта, компьютер, маркер, проектор, плакат, дәптер, оқулық, слайдтар, электронды оқулықтар.
    Сабақтың барысы:

    І. Ұйымдастыру кезеңі.

    1. Оқушылармен сәлемдесіп, түгендеп, құрал-жабдықтарын тексеру.

    2. Сергіту сәтін пайдалана отырып, сабаққа назар аударту.

    3. Ойын картасы арқылы топқа бөлу.
    ІІ. Үй тапсырмасын сұрау.

    - Файл деген не?

    - файл неше бөліктен тұрады?

    - райт операторы қандай қызмет атқарады?

    - принт операторы қандай қызмет атқарады?
    ІІІ. Қызығушылығын ояту:
    Графикалық әдістер мен процедуралар туралы сұрау?
    IV. Мағынаны тану:

    І – ІІ - ІІІ топқа тапсырма беремін. Графикалық әдістер мен процедуралар тақырыбын тақырыпшаларға бөліп топтарға таратып беру.


    Джиксо әдісін пайдалану

    V. Ой толғаныс:

    - Графикалық файлдарды қолданудың неше тәсілі бар?

    - RGB функциясы арқылы түсті қалай береді?

    - QBCOLOR функциясы арқылы түс беру командалары қалай орындалады?


    Үш қадамды сұхбат әдісі арқылы.

    VІ. Үйге тапсырма:

    Графикалық әдістер мен процедуралар

    VІІ. Бағалау:

    Сабақ барысындағы көңіл – күйлерін, алған әсерлерін, нені біліп, үйренгендерін жазады. Білемін, Үйрендім, Үйренгім келеді стратегиясы


    написать администратору сайта