Главная страница
Навигация по странице:

  • Рух стрійних потоків в середовищах з різним значенням кінематичної в’язкості.

  • Тези Рябоконь_Дойков, Савчук _конф ремарка.. Удк 533 гидродінамичні потоки двох середовищ у рідинах. А. А. Рябоконь студент гр 6 німф


    Скачать 9.83 Kb.
    НазваниеУдк 533 гидродінамичні потоки двох середовищ у рідинах. А. А. Рябоконь студент гр 6 німф
    Дата24.04.2018
    Размер9.83 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаТези Рябоконь_Дойков, Савчук _конф ремарка..docx
    ТипДокументы
    #42085

    УДК 533
    ГИДРОДІНАМИЧНІ ПОТОКИ ДВОХ СЕРЕДОВИЩ У РіДИНАХ.
    А.А.Рябоконь студент гр.1.6 НІМФ

    Д.М.Дойков, Н.В.Савчук (научн. керивники).

    Рух стрійних потоків в середовищах з різним значенням кінематичної в’язкості.
    У даній роботі розглянуто завдання про взаємодію двох рідин, які рухаються одна до іньшої. Таке явище призводить до розділення тобто сепарації потоку, який налітає на нерухому рідину. Можливо виявити вплив такого явища на динамічни властивості рідин з різним значенням кінематисної в’язкості.

    Наявність руху струміневих потоків в середовищах з різним значенням кінематичної в’язкості приводить до занурення одної рідини до іншої. В результаті формується стовп першої речовині у другої. Виникають плями у зоні занурення.

    Зовнішній потік може бути річкою, яка входить у море або океан. Оскільки в'язкість потоку річки відрізняеться від в'язкості нерухомого моря або океану, то можна потік річки якій занурюється на відстань (або глибину) як l та його швидкість як u, що падає, на магнітну пляму атмосфери, яка складається з атомів з низьким потенціалом іонізації. Таким чином з'являються газо-гідродинамічне завдання про входження потоку у нерухому рідину - завдання про підтоплений струмінь. Середовище, що оточує пляму, можна вважати нерухомою. В результаті було отримано співвідношення, яке дає поле швидкостей в двомірному наближенні.

    ( 1 )

    де - початковий імпульс, ρ - щільність, ν - кынематична в'язкість струменя, у,x - координати спрямовані вздовж і поперек струменя. Величина l отримується з формули:

    (2)

    Отримані результати дозволяють зробити висновок, що випадна речовина, при певних параметрах потоку, занурюється достатньо глибоко, від поверхні нерухомої речовини; динамічні характеристики такої суміші могутть впливати на навігаційні характеристики кораблів, які рухаються у цих середовищах.


    написать администратору сайта