Главная страница

Спортивний стиль. 1. Характеристика спортивного стилю і мікростилю морський 4


Скачать 1.9 Mb.
Название1. Характеристика спортивного стилю і мікростилю морський 4
Дата30.04.2019
Размер1.9 Mb.
Формат файлаdoc
Имя файлаСпортивний стиль.doc
ТипДокументы
#75786
страница5 из 6
1   2   3   4   5   6

6. Підготовчі роботи




Для підготовчих робіт необхідні очищуюча маска, скраб, тонік або крем.

Перше – це очищення і підготовка шкіри обличчя до нанесення макіяжу. Не стоїть, ледве вставши з ліжка, усаджуватися до дзеркала – обличчя необхідно умити і нанести легкий денний крем: зволожуючий, якщо шкіра суха, і що матує – якщо шкіра жирна. Через деякий час надлишки слід прибрати серветкою. Крем наноситься для того, щоб шкіра спочатку була підготовленою і доглянутою, і косметика не виглядала на ній, як театральна маска. Так само, деякі стилісти радять в цей же момент нанести бальзам на губи. На той час, коли ви дістанетеся до них, губи достатньо зволожаться.

Сміливо йдіть в атаку на мікроби, що причаїлися, щоб вже через декілька хвилин обличчя сяяло чистотою. Якщо шкіра обличчя тільки трохи стягнута, злегка відчувається скупчення пилу і бруду, то обличчя треба вмити теплою водою із милом. Використовується мило, яке не сушить шкіру. Не змиваючи мило, треба зробити легкий масаж обличчя. Потім змийте мило теплою водою. Можна використовувати для умивання і мінеральну воду. Вона, до того ж, буде чудовим тонізуючим засобом.

Займіться шкірою навколо очей. Нанести на шкіру навколо очей зволожуючий крем або гель, акуратно втирайте його легкими рухами. Залишки зніміть паперовою серветкою.

Шкіру обличчя необхідно підживити зволожуючим кремом, який чудово підійде як основа під макіяж. Останній штрих — легкий масаж вздовж всіх масажних ліній. Тепер обличчя повністю готове до нанесення макіяжу.

7. Технологічний процес виконання макіяжу



Існують правила, що дозволяють виконати макіяж на "відмінно". Так, якщо наносити тональний крем пальцями, то, по-перше, половина крему не вбереться в спонж, а по-друге, під дією тепла тіла крем стане м'якшим і податливішим - наносячи консилер (рідкий коректуючий засіб для області навколо очей), потрібно дати йому трохи підсохнути – тоді коректуючий ефект буде сильнішим - червоні висипання на шкірі краще всього маскуються зеленим коректуючим олівцем, тому що зелений колір оптично нейтралізує червоний.

І лише слідом за "маскуванням" йде тональна основа – рідкий тональний крем, крем-пудра. Тональний засіб покликаний не тільки бути бездоганною основою для макіяжу, але і додатково захищати шкіру: взимку від холоду, а влітку – ультрафіолетового проміння сонця.

Другий великий етап – це макіяж очей. Частіше всього рекомендується спочатку наносити тіні для повік. Один, два або три відтінки – неважливо, але важливо пам'ятати, що нанесення більше трьох відтінків перетворює очі в палітру, а неправильний підбір відтінків із макіяжу робить театральний грим. Наносити спочатку темні відтінки, або світлі – так само не принципово, це залежить від ефекту, якого ви хочете добитися. Для макіяжу має значення місце нанесення відтінків. Для дівчат, очі яких посаджені достатньо близько, внутрішню область ока слід нафарбувати світлими тінями, а зовнішню – темними. Це дає ефект візуального збільшення очей і подовження вій. Якщо ж очі розташовані один від одного трохи далі, ніж в канонічних портретах, то темні і світлі тіні потрібно поміняти місцями – це візуально "зближуватиме" очі.

Підведення для вечірнього макіяжу наноситься поверх тіней. Якщо ж ви користуєтеся олівцем для повік з раннього ранку, то його, навпаки, бажано покрити тінями – це зменшить контрастність і дозволить зробити погляд м'якшим.

Туш завжди наноситься в кінці. Якщо наносити спочатку туш, тобто ризик, що на неї або налипнуть тіні, або вії склеяться, коли ви креслитимете олівцем "стрілку".

Третє – макіяж губ. Для бездоганного макіяжу використовуйте олівець в тон помаді, або на тон темніше. Услід – помада, і поверх неї – блиск. У разі легковажнішому блиску для губ буде досить.

За бровами потрібно добре наглядати. Крім вищипування зайвих волосків, брові потрібно причісувати щіточкою, і, якщо це необхідно, або відтіняти тінями близьких кольором, або підкреслювати олівцем. Якщо брови зовсім неслухняні, то нанесення невеликої кількості спеціального гелю для брів або просто лака для волосся дозволить надати бровам будь-яку форму.

Майстер-візажист може намалювати подібні очі будь-якій дівчині, знаючи деякі секрети. У такому макіяжі використовується перламутрова світла пудра, перламутрові тіні і особливо підкреслюється зігнута гламурна брова. Яскравість очей досягається завдяки блідості губної помади.

Інший макіяж - чистий і прозорий - це не просто колір, це символ мінімалізму. Він черпає силу в тонкій різноманітності відтінків - теплий, холодний, жовтуватий, рожевий, розбілений або насичений, кожен нюанс по-своєму спрямовує, висвітлює та підкреслює риси обличчя.

Новина - підведення нижньої повіки розтушовується і плавно переходить в лінію рум'ян. І ще в моді блиск, він не ховається пудрою, а навпаки на опуклі частини лиця наносять блискучі тіні. Основні помилки при нанесенні макіяжу:

Помилка номер один - маска на обличчі. Нанесли тон, потрібно обов'язково розтирати краї нанівець. Ніколи шия не повинна бути світлішою ніж обличчя, тому що тоді обличчя йде в тінь, а шия "попереду паровоза біжить". Цього допускати не можна.

Наступна помилка - стрілка на очах. Стрілка на очах чисто стилістично тягне в 60-70-і роки. Раз жорстка стрілка, значить, будь ласка, батнічок, сабо, джинсики, квіточки, хіппі. Якщо все ж таки це 70-і, адаптовані до нашого часу, то верхня частина стрілки, верхній контур розтирається пензликом приблизно під кутом 30 градусів нанівець.

Наступний момент - тіні в колір райдужки. Так, дійсно, колись таке було, але коли ми використовуємо тіні в колір радужки, ми втрачаємо і колір тіней, і колір радужки. Ми одержуємо рівномірну пляму. Наприклад, у дівчини блакитні очі, вона бере блакитні тіні точно такого ж відтінку, і ми одержуємо одну велику блакитну пляму. І ми не бачимо, які яскраві і красиві у неї блакитні очі. Краще працювати на кольорі - антагоністі.

Останнім часом часто можна бачити, що жінки користуються світлою помадою, а олівець для губ - темний. У нас це у порядку речей, а насправді цей напрям був приблизно 5 років тому. Протягом півроку це було модно. Зараз, стилістичний закон абсолютно інший - білий перламутровий олівець по краю губ. До речі кажучи, це дійшло до нас з подіуму, тому що якщо ми використовуємо яскраво-червону помаду, то для того, щоб наш рот виглядав взагалі попереду планети всієї, щоб на нього був акцент, тоді просто білим олівцем або компактним тоном світлого кольору змальовують зовні по краю губи, розтирають нанівець. Тоді у нас виходить червона помада, вона закінчується, далі йде яскраво-білий колір, який сходить нанівець, і ми одержуємо, таким чином, штучне світло і нібито опуклість.

Існує низка професійних прийомів, за допомогою яких можна визначити підходить колір чи ні. Пудра визначається дуже й дуже просто. Береться крапка, ставиться на центр лоба, якщо вона не помітна, то ця пудра підходить. Рівень ціни до цих пір визначає рівень якості, і дуже рідко можна бачити косметику, яка дуже добре поєднує рівень ціни та рівень якості. На жаль, ми платимо не тільки за ім'я, купуючи косметику від дорогих фірм, ми платимо за високий рівень біотехнологій. Дорога косметика не може мати яскравий аромат і дуже яскраву упаковку. Косметика, яка дійсно всередині "суть і золото", їй немає чого себе розфарбовувати особливо. Треба звернете увагу якими аксесуарами супроводжується продаж, наприклад, пудри: якої якості дзеркало, якщо воно є, чи зацелофанований той шар, який повинен бути недоторканим при продажу - це природний верхній шар - тиснення, якої якості спонж або губочка, або пуховочка, за допомогою якої ви наноситимете цю пудру. А взагалі, розсипчаста пудра вона повинна бути обов'язково. Повинен бути великий пушок або пензель, як завершальний штрих, як вуаль, як шовк".

Який колір тіней для повік вибрати? Для карооких жінок: перший тонкий мазок фарби для очей – чорного тону, відразу над ним – другий тонкий мазок фарби кольору пармської фіалки. Вії офарблюють тушшю чорного кольору. На верхні повіки нанести тіні бузкового кольору і розтушувати її у напрямі до скронь. Карі очі виглядають виразніше, якщо їх відтіняє макіяж складного кольору — від охри і оливкового до бронзового і вугільно-чорного, а також сірі, шоколадні і фіолетові. Уникайте рожевих і оранжевих тіней. Якщо треба вигідно підкреслити карі очі, вибирають синьо-фіолетову гамму. Підійдуть також зелені відтінки - віддають перевагу хакі. Будьте обережні із фіолетовим - він не тільки запалює очі золотистим кольором, але і здатний підсилити жовтизну білків.

Для тих, у кого зелено-карі очі:

Для нанесення тіней знадобиться два пензлики: аплікатор безпосередньо для нанесення тіней та пензлик для розтушовування тіней. Використовування аплікатору (а не простого пензля) особливо важливо при нанесенні перламутрових тіней, щоб вони кращі лягали на повіки і не сипалися. До зелено-карих очей підійдуть наступні кольори: олівець, рідке підведення, туш - фіолетові, темно-сині, шоколадні, баклажанові і сіро-коричневі.

Тіні: висвітлюючі: молочно-вершкові, білі, бузкові, рожеві, персикові, золотисто-сріблясті затемнюючі: фіолетові, лілові, індиго, сіро-коричневі, сіро-сині, темно-сині.

Техніка нанесення:

1. Нанести світліші тіні на все віко за допомогою аплікатору.

2. Темніші тіні нанести, починаючи від зовнішнього кута верхнього віку до центру. Користуйтеся широкою кистю для розтушовування.

3. Також можна нанести трохи темних тіней під нижні вії по тій же схемі - від зовнішнього кута до центру. Використовуйте тонкий пензель.

4. За допомогою пензля акуратно розтушуйте темні тіні у країв.

Не дивлячись на те, що непридатного кольору губної помади не буває, все ж таки для кожної жінки існують «правильні» і «неправильні» відтінки того або іншого кольору. Ключ до розгадки – тон шкіри обличчя. Якщо треба знайти вірний колір, роблять «примірку» без макіяжу: правильним вважається той колір, який добре виглядає, коли жінка не нафарбована.



Рис. 27. Макіяж і помада

При нанесенні макіяжу прагніть поєднувати губну помаду із контурним олівцем тон-в-тон для губ (рис. 27). В крайньому випадку, можна обвести лінію губ олівцем на тон темніше за помаду. Зверніть увагу і на те, що колір помади повинен гармонувати із макіяжем очей, особливо тінями для повік.

Щоб з'ясувати, якого ефекту можна досягти за допомогою того або іншого кольору помади, розглянемо базову класифікацію відтінків:

Витончений / Нейтральний / Спокійний (рис. 28)



Рис. 28. Витончений макіяж

Основу палітри складають пастельні натуральні відтінки: бежевий, теплий рожевий, коричневі, кремові, карамелеві. Поєднуючись між собою, вони підкреслюють природну красу обличчя – ідеальний варіант для денного макіяжу.

Візаж а-ля натюрель не здає позицій вже декілька сезонів підряд.

Актуальний нюанс – прозорий блиск для губ замість помади.

Живий / Динамічний / Пристрасний (рис. 29)



Рис. 29. Пристрасний макіяж

Яскраві, соковиті, барвисті відтінки – фуксія, червоний, оранжевий і їх варіації – додадуть вогню і енергії. Із ними ідеально поєднуються тіні синьо-зеленого аквамаринового відтінку, які створюють макіяж для особливого випадку.

Актуальний нюанс – помада, нанесена подушечками пальців для додання вигляду художньої недбалості.

Свіжий / Ніжний / М'який (рис. 30)



Рис. 30. Ніжний макіяж

Переважають пастельні, прозоро-прохолодні, «зимові» тони – бузкові, холодний рожевий. Відтінки-компаньйони для макіяжу очей: сірий, блакитний, м'ятно-зелений, блідо-лавандовий. Палітра цього типу освіжить образ і додасть йому ніжності.

Актуальний нюанс – сріблястий блиск для повік і світла, майже тілесна губна помада.

Експресивний / Що приковує увагу / Сильний (рис. 31)



Рис. 31. Експресивний макіяж

Темні, глибокі насичені кольори – бордовий, пурпурний, фіолетовий, глибокий коричневий – просто створені для помітного вечірнього макіяжу. Вечірній макіяж завжди привертає увагу.

Актуальний нюанс – графічність. Щоб додати іміджу містичну виразність, підкресліть скульптурний контур губ олівцем, потім пензликом нанесіть темну помаду.

Макіяж «Веселий калейдоскоп» для випускного вечора (рис. 32)



Рис. 32. Макіяж «Веселий калейдоскоп»

Цей образ підійде активній, життєрадісній дівчині із відчуттям гумору, що не боїться експериментів із зовнішністю. Значення «калейдоскопічного» макіяжу в тому, щоб відобразити на обличчі всі кольори, присутні в одязі. Зрозуміло, чим яскравіше сукня на випускному вечорі, тим цікавіше вийде образ.

Спершу нанесіть прозорий тональний крем на обличчя і трохи — на верхні повіки, так тіні триматимуться довше, не згортаючись і не розмазуючись. Злегка припудріть скули, лоб і підборіддя, але не блискучою і переливчастою пудрою, а звичайної, шкіра повинна бути матовою. Після цього приступайте до творчості. Тут у вас є декілька можливостей: ви можете «розписати» тільки повіки або всю обличчя, віддати перевагу олівцям або тіням, спиратися на звичну гамму кольорів або зовсім відійти від неї. Забавного ефекту можна досягти, вибравши для прикраси повік олівці декількох кольорів

Від внутрішнього куточка верхнього віку до зовнішнього проведіть тонку зелену лінію, потім, прямо над нею — жовту, потім малинову, і знову жовту і зелену. Можете на цьому зупинитися. Розмажте апплікатором верхню лінію (у нашому варіанті — зелену) до брів. Нафарбуйте вії кольоровою тушшю — зеленої або червоної, а губи — малиновою помадою в тон олівця, покладіть відповідні рум'яна. При бажанні можете провести олівцеву лінію (будь-якого кольору, на ваш вибір) по нижньому віку. Макіяж готовий.

Смужки на віці можуть бути не тільки горизонтальними, але і вертикальними. Починайте з внутрішнього куточка верхнього віку: поставте зелену крапку, потім проведіть поряд маленьку жовту смужку, далі — малинову, потім повторите все спочатку. Чергуйте олівці і замальовуйте віко смужками до тих пір, поки весь простір не заповниться ними. До речі, те ж саме можна робити не олівцями для повік, а тінями (заздалегідь обкресливши олівцями «межі» кожного кольору). Якщо хочте, підведіть нижню повіку будь-яким олівцем. Нафарбуйте вії кольоровою або звичною чорною тушшю, а губи — яскравою малиновою помадою. Макіяж готовий: очі виглядають незвично, але дуже красиво.

1   2   3   4   5   6


написать администратору сайта