Главная страница

Тести крок. Фізіологія вагітності, пологів післяпологового періоду. Перинатальна охорона плода


Скачать 133.8 Kb.
НазваниеФізіологія вагітності, пологів післяпологового періоду. Перинатальна охорона плода
АнкорТести крок
Дата01.02.2023
Размер133.8 Kb.
Формат файлаdocx
Имя файла20140312-152940.docx
ТипДокументы
#915349
страница3 из 5
1   2   3   4   5

Передракові та фонові захворювання статевих органів жінки.

У больной 58 лет после 10 лет менопаузы началось обильное маточное кровотечение. При бимануальном исследовании и осмотре при помощи зеркал, кроме обильных кровянистых выделений, другой патологии не выявлено. О каком заболевании можно думать?

*A. Рак тела матки

B. Геморрагическая метропатия Шредера

C. Неполный аборт

D. Миома матки

E. Нарушение менструального цикла климактерического характера
Жінка 60 років скаржиться на ниючі, гризучі болі в лівій здухвинній ділянці і в кінцевкі, особливо вночі. У сечі і калі присутня кров. Вагінально: піхва вкорочена, на місці шийки матки видно кратер з некротичними масами. Виділення кольору м’ясних помиїв. У малому тазі визначається конгломерат пухлини щільної консистенції, що доходить до кісток тазу, нерухомий, болючий. Який найімовірніший діагноз?

Рак шийки матки III стадії

Рак шийки матки II стадії

*C. Рак шийки матки IV стадії

D. Рак прямої кишки

E. Хоріонепітеліома
У вагітньої жінки при першому обстеженні в терміні 28 тижнів встановлено рак шийки матки II ст. Яка тактика лікаря?

Хіміотерапія

Сполучно-промінева терапія

*C. Хірургічне лікування в обсязі розширеної пангістеректомії після кесаревого розтину

D. Пролонгація пологів до строку пологів

E. Термінове розродження через природні пологові шляхи
У хворої 70 років, яка багато років скаржиться на свербіння вульви, на великій статевій губі розташована виразка зі щільними краями та некротичним дном. Проба Хробака позитивна. Для якого захворювання характерна така картина?

Сифіліс

Інфіковані подразнення при краурозі

*C. Рак вульви

D. Лейкоплакія

E. Туберкульоз шкіри
У 30-річної жінки на шийці матки знайдена багрова пляма розмірами до 1 см, що не фарбується розчином Люголя, при дотику не кровоточить. Яке додаткове обстеження потрібне?

*A. Кольпоскопія, біопсія з гістологічним дослідженням

B. Обстеження не потрібне

C. Бактеріологічне та бактеріоскопічне дослідження

D. Діагностична ексцизія шийки матки

E. Кольпоскопія
Хвора, 42 роки, звернулась зі скаргами на тупий біль внизу живота, слабкість, погіршення апетиту і зниження маси тіла за останні 3 місяця на 18 кг, збільшення живота. При обстеженні виявлено: асціт, на стороні правих придатків пальпується щільна, бугриста, обмежена в рухомості пухлина. В клінічному аналізі крові-підвищення ШОЄ до 50 мм за годину. Можливий діагноз?

*A. Рак яєчника

B. Позаматкова вагітність

C. Фіброміома матки

D. Кістома яєчників

E. Правосторонній аднексіт

Хвора, 51 рік, скаржиться на постійні кров'яні виділення із статевих шляхів мажучого характеру на протязі останніх 3 місяців, контактні кровотечі. При бімануальному обстеженні: шийка матки збільшена, обмежена в рухомості, щільна на дотик. При дзеркальному огляді кратерообразна виразка по центру. Проба Хробака позитивна. Який з наступних діагнозів найбільш імовірний?

*A. Рак шийки матки

B. Єрозія шийки матки

C. Поліп шийки матки

D. Шийкова вагітність

E. Лейкоплакія шийки матки
Жінка, 50 років, скаржиться на значну кровотечу зі статевих шляхів на протязі 8 діб, яка виникла після 2- річної аменореї, слабкість. При бімануальному дослідженні: шийка матки без змін, тіло матки звичайних розмірів, безболісне. Придатки без особливостей з обох сторін. З піхви - значні кровянисті виділення. Яка тактика найбільш доцільна ?

*A. Фракційне вишкрябання порожнини матки

B. Надпіхвова ампутація матки

C. Екстирпація матки

D. Гормональна терапія

E. Кріокоагуляція ендометрія.
Жінка 59 років, скаржиться на ниючий, гризучий біль в лівій здухвинній ділянці та в нозі, особливо вночі. У сечі та калі присутня кров. При гінекологічному дослідженні: піхва вкорочена, на місці шийки матки кратер з некротичними масами. Виділення кольору м'ясних помиїв. У малому тазі визначається конгломерат пухлини щільної консистенції, що доходить до кісток тазу, нерухомий, болючий. Який найімовірніший діагноз?

*A. Рак шийки матки I V стадії

B. Рак шийки матки ІІ стадії

C. Рак прямої кишки

D. Рак шийки матки ІІІ стадії

E. Рак сечового міхура
Хвора 18 років звернулась до лікаря жіночої консультації зі скаргами на неможливість статевого життя, відсутність менструацій. При зовнішньому огляді: пацієнтка правильної будови тіла, вторинні статеві ознаки відповідають віку. При огляді статевих органів встановлено: зовнішні статеві органи розвинені правильно, піхва відсутня. При ректоабдомінальному обстеженні: матка не виявляється, на її місці пальпується поперечний тяж. Придатки матки не змінені.

*A. Аплазія піхви та матки

B. Аплазія яєчників

C. Тестикулярна фемінізація

D. Дисгенезія гонад

E. Атрезія гімену

Хвора 43 років скаржиться на контактнi кровотечi протягом останнiх 6 мiсяцiв. Бiмануально: шийка матки збiльшена у розмiрi, обмежена у рухливостi. В дзеркалах - шийка матки у виглядi кольорової капусти. Проби Хробака та Шиллера - позитивнi. Який найбільш вірогідний дiагноз?

*A. Рак шийки матки

B. Полiп шийки матки

C. Шийкова вагiтнiсть

D. Фiброїд, що народжується

E. Лейкоплакiя
Хвора 52 років звернулась до гінеколога зі скаргами на болі ниючого характеру та важкість в низу живота, загальну слабість, поганий апетит, значну втрату ваги за останні півроку, як з'явились вищевказані скарги. Менструальна функція не порушена. При бімануальному дослідженні: шийка і тіло матки без патологічних змін. З обох сторін від матки визначаються пухлиноподібні утворення, обмежені в рухомості, без чітких контурів, з бугристою поверхнею, розмірами з жіночий кулак. Виділення з піхви - білі. Який найбільш імовірний діагноз?

*A. Рак яєчників

B. Загострення хронічного аднекситу

C. Туберкульоз жіночих статевих органів

D. Ендометріоз

E. Кистоми яєчників
Хвора 59 років звернулась в жіночу консультацію зі скаргами на кров'янисті виділення зі статевих шляхів. Постменопауза 12 років. При вагінальному обстеженні: зовнішні статеві органи з ознаками вікової інволюції, шийка матки не ерозована, з цервікального каналу незначні кров'янисті виділення. Матка звичайних розмірів, придатки не пальпуються. Склепіння глибокі, не болючі. Які додаткові методи дослідження потрібно провести для уточнення діагнозу?

*A. Роздільне діагностичне вишкрібання

B. Лапароскопія

C. Пункція черевної порожнини через заднє склепіння

D. Розширена кольпоскопія

E. Кульдоскопія
Хвора 58 рокiв звернулась до жiночої консультацiї зi скаргами на кров’янистi видiлення зі статевих шляхiв. Менопауза 8 рокiв. При гiнекологiчному дослiдженнi: матка дещо збiльшена, щiльна на дотик, обмежена в рухомостi, придатки матки не визначаються, параметрiї вiльнi. При фракцiйному вишкрiбаннi з порожнини матки одержано значний мозкоподiбний зішкреб. Який найбiльш імовiрний дiагноз?

*A. Рак тiла матки

B. Аденомiоз

C. Хорiонепiтелiома

D. Рак шийки матки

E. Гормонопродукуюча пухлина яєчникiв
Хвора, 60 років, надiйшла до гінекологіч-ного відділення з скаргами на незначні кров`янисті виділення з статевих шляхів, які з`явились після 4-х років менопаузи. При бімануальному дослідженні: шийка матки циліндричної форми, епітелій цілий. Матка в антефлексіо, декiлька збільшена в розмірах, рухома. Додатки матки не пальпуються, виділення кров`янисті. При дiагностичному вишкрiбаннi порожнини матки одержано мозкоподiбний зскрiб. Який дiагноз найбiльш ймовiрний?

Клiмактерiчна кровотеча.

*B. Рак тіла матки.

C. Фiбромiома матки.

D. Дисфункцiя яєчникiв.

E. Аденомiоз матки.
6. Жінка 70 років, скаржиться на мажучі кров’яні виділення із статевих шляхів на фоні 15-річної менопаузи. Вагінально: шийка матки не змінена, матка нормальних розмірів, придатки – без патології. Який найімовірніший діагноз?

Гормонпродуктивна пухлина яєчника

*B. Рак ендометрію

C. Міома матки

D. Рак шийки матки

E. Аденоміоз
Хвора 64 років поступила в відділення з матковою кровотечею і анемією. Після 12-річної відсутності менструації 7-8 місяців тому спочатку появились серозно-водянисті виділення з піхви, потім серозно-кров’янисті, типу "м’ясних помоїв", з’явились болі внизу живота. Яка патологія найбільш вірогідна?

Неповний аборт.

*B. Рак матки.

C. Міхуровий занесок.

D. Хоріонепітеліома.

E. Внутрішній генітальний ендометріоз.
Хвора 56 років скаржиться на загальну слабкість, тупі болі внизу живота, метеоризм, збільшення живота. Менопауза 5 років. При огляді відмічається асцит. При бімануальному дослідженні: матка невеликих розмірів зміщена вправо, зліва і позаду від неї пальпується бугристе, щільне, малорухоме пухлинне утворення, розміром 10х12 см. Який наібільш

Субсерозна міома матки

*B. Рак яєчника

C. Пухлина товстого кішечника

D. Тубоваріальний абсцес

E. Генітальний ендометріоз
Хвора 48 років скаржиться на болі ниючого характеру, важкість в нижніх відділах живота, значне збільшення живота за останні 4 місяця. Менструації без відхилень від норми. При гінекологічному обстеженні виявлено: шийка матки без відхилень від норми, матка нормальних розмырыві, безболюча,рухома. З обох боків від матки пальпуються пухлини розміром 10-12 см, щільної консистенції, нерівної поверхні, нерухомі. В черевній порожнині визначається значна кількість вільної рідини. Який найбільш імовірний діагноз?

Цироз печінки

*B. Рак яєчників

C. Доброякісні пухлини яєчників

D. Тубооваріальний абсцесс

E. Генітальний ендометрiоз
Хвора 45 років скаржиться на контактні кровотечі на протязі останніх 5 місяців. При огляді в дзеркалах: шийки матки гіпертрофована, має вигляд цвітної капусти, кровоточить при доторканні зондом. Бімануальне дослідження: шийка щільної консистенції. Тіло матки не збільшено, обмежено рухоме. Придатки не пальпуються. параметрії вільні. Склепіння глибокі. Який найбільш імовірний діагноз?

Фіброматозний вузол, що народжується

Рак тіла матки

*C. Рак шийки матки

D. Шийкова вагітність

E. Поліпоз шийки матки
Хвора 42 років поступила в гінекологічне відділення в зв’язку з наявністю підслизової міоми матки, що супроводжується значними менорагіями. При огляді в дзеркалах шийка матки гіпертрофована, деформована старими рубцями. При вагінальному обстеженні тіло матки побішене до 10 тижнів вагітності, щільне, неболюче, рухоме. Який об’єм оперативного втручання є оптимальним?

*A Екстирпація матки без додатків;

B Над піхвова ампутація матки без додатків;

C Пангістеректомія;

D Консервативна міомектомії;

E Дефундація матки.
В жіночу консультацію звернулася жінка 32 років зі скаргами на тривалі і рясні місячні на

протязі півроку, тягнучі болі в нижніх відділах живота, слабкість. При гінекологічному

обстеженні тіло матки збільшено до 11-12 тижнів вагітності, щільне, рухоме, безболісне.

В аналізі крові виявлена анемія Hb=90 г/л. Яку патологію можна запідозрити?

A Рак тіла матки;

*B Міома матки, постгеморрагічна анемія

C Вагітність;

D Кістома яєчника;

E Дісфункціональна маткова кровотеча.
Хвора. 45 років. Скаржиться на невпорядковані часті кровотечі, які підсилюються після

статевого життя. При бімануальному обстеженні визначається збільшення щільності

шийки матки, обмеження її рухомості. Має місце гіпертрофія шийки матки, та

інфільтрація верхньої третини піхви. В анамнезі хронічний ендоцервіцит та наявність

рецидівуючих псевдоерозій та поліпів цервікального каналу. Передбачуваний діагноз?

A Дисплазія шики матки;

B Поліп цервікального каналу;

*C Рак шийки матки;

D Підслизова фіброміома матки;

E Ерозія шийки матки.
У хворої на хоріонепітеліому матка має величину, що відповідає 12-13 тижневій вагітності, хвора скаржиться на сильну маткову кровотечу, гемоглобін 52 г/л. Який метод лікування слід обрати для цієї пацієнтки?

*A Екстирпацію матки з придатками з наступною хіміо- та антианемічною терапіею;

B Ампутацію матки;

C Хіміотерапію;

D Дистанційну гамма-терапію;

E Гормонотерапію.
Хвора, 65 років, скаржиться на біль у лівому стегні, особливо вночі. У сечі та калі наявна

кров. Ректо-вагінально: піхва вузька, інфільтрована, шийку матки оглянути не вдається.

Стінка піхви та прямої кишки інфільтровані. Тіло матки збільшене до 11 тижнів вагітності, щільне. Параметрії з обох сторін інфільтровані, інфільтрати сягають стінок тазу. Який діагноз?

*A Рак тіла матки 4 стадії;

B Рак тіла матки 1 стадії;

C Рак тіла матки 2 стадії;

D Рак тіла матки 3 стадії;

E Рак тіла матки “ін сіту”.
Хвора 52 років госпіталізована в гінекологічне відділення зі скаргами на загальну слабкість, біль в низу живота. Постменопауза 2 роки. При огляді встановлено збільшення розмірів живота, ознаки асциту. При бімануальному дослідженні: шийка матки циліндрична, чиста.Тіло матки невеликих розмірів, відхилено вправо. Зліва і позаду від матки пальпується бугристе, безболісне, нерухоме утворення, щільної консистенції, розміром 12х15 см. Який найбільш імовірний діагноз?

*A Рак яєчників;

B Фіброміома матки;

C Киста лівого яєчника;

D Тубооваріальний абсцесс;

E Генітальний ендометріоз.
Хвора 43 років, скаржиться на контактнi кровотечi протягом останнiх 6 мiсяцiв.

Бiмануально: шийка матки збiльшена у розмiрi, обмежена у рухливостi. В дзеркалах - шийка матки у виглядi цвітної капусти. Проби Хробака та Шиллера - позитивнi. Який найбільш вірогідний дiагноз?

*A Рак шийки матки;

B Полiп шийки матки;

C Шийкова вагiтнiсть;

D Фiброїд, що народжується;

E Лейкоплакiя.
Хвора 52 років звернулась до гінеколога зі скаргами на болі ниючого характеру та

важкість в низу живота, загальну слабість, поганий апетит, значну втрату ваги за останні

півроку, як з'явились вищевказані скарги. Менструальна функція не порушена. При

бімануальному дослідженні: шийка і тіло матки без патологічних змін. З обох сторін від

матки визначаються пухлиноподібні утворення, обмежені в рухомості, без чітких контурів,

з бугристою поверхнею, розмірами з жіночий кулак. Виділення з піхви - білі. Який

найбільш імовірний діагноз?

*A Рак яєчників;

B Загострення хронічного аднекситу;

C Туберкульоз жіночих статевих органів;

D Ендометріоз;

E Кистоми яєчників.
Хвора 58 рокiв звернулась до жiночої консультацiї зi скаргами на кров’янистi видiлення зі

статевих шляхiв. Менопауза 8 рокiв. При гiнекологiчному дослiдженнi: матка дещо збiльшена, щiльна

на дотик, обмежена в рухомостi, придатки матки не визначаються, параметрiї вiльнi. При фракцiйному вишкрiбаннi з порожнини матки одержано значний мозкоподiбний зішкреб. Який найбiльш імовiрний дiагноз?

*A Рак тiла матки;

B Аденомiоз;

C Хорiонепiтелiома;

D Рак шийки матки;

E Гормонопродукуюча пухлина яєчникiв.
Жiнка 54 рокiв звернулася зi скаргами на кровотечу зi статевих шляхiв пiсля 2-лiтньої аменореї. Пiд час ультразвукового та бiмануального дослiдження - патологiї з боку генiталiй не виявлено. Тактика ?

*A. Фракцiйне вишкрiбання шийки та порожнини матки

B. Кровозупинюючи препарати

C. Скорочуючi препарати

D. Естрогенний гемостаз

E. Гістеректомія
Хвора, 51 рік, скаржиться на постійні кров'яні виділення із статевих шляхів мажучого характеру на протязі останніх 3 місяців, контактні кровотечі. При бімануальному обстеженні: шийка матки збільшена, обмежена в рухомості, щільна на дотик. При дзеркальному огляді кратерообразна виразка по центру. Проба Хробака позитивна. Який з наступних діагнозів найбільш імовірний?

*A Рак шийки матки

B Єрозія шийки матки

C Поліп шийки матки

D Шийкова вагітність

E Лейкоплакія шийки матки
Хвора 48 років, звернулась зі скаргами на ниючі біль внизу живота. З анамнезу: менструальний цикл без порушень. В 40 років оперована з приводу виразки шлунку. При обстеженні: живіт м'який, в гіпогастральному відділі чітко визначається цупка, бугриста пухлина, обмежено рухома. При вагінальному дослідженні: шийка матки циліндрична, чиста. Тіло матки окремо не пальпується, 3 обох сторін від матки визначаються цупкі, нерівної поверхні пухлини, нерухомі, наповнюючи всю порожнину малого тазу. Який діагноз?

A Фіброміома яєчників

*B Рак Крукенберга;

C Гранульозоклітинна пухлина яєчників;

D Двосторонній піооваріум;

E Субсерозна фіброміома матки.
Хвора 55 років, поступила до гінекологічного відділення зі скаргами на субфебрильну температуру тіла, загальну слабкість, швидку стомлюваність, неприємні відчуття унизу живота, біль у животі. Менопауза 5 років. В анамнезі хронічне запалення додатків матки. При огляді живіт має форму „жаб’ячого”, асцит.

При бімануальному дослідженні: матка невеликих розмірів, зміщена вправо. Зліва пальпується обмежено рухомий щільний бугристий утвір діаметром до 15 см, болючий. Який діагноз імовірний?

A Фіброміома матки;

B Кістома лівого яєчника;

*C Рак яєчника;

D Сактосальпинкс;

E Кіста яєчника.
В гінекологічне відділення онкодиспансеру поступила хвора 35 років із скаргами на кров'янисті виділення після статевого акту. При дослідженні в дзеркалах : на шийці матки навколо зовнішнього вічка дефект епітелію. Матка, додатки і параметрії без патологічних змін. При гістологічному дослідженні біоптату шийки матки виявлено рак in situ. Який засіб лікування?

A Хіміотерапевтичне лікування

B Кріодеструкція шийки матки;

C Променева терапія;

*D Конусоподібна електроексцизія шийки матки

E Розширена екстирпація матки з додатками.
При гінекологічному огляді у хворої К. 28 років, виявлена ерозія шийки матки, яка легко кровоточить при дотику. Із анамнезу встановлено наявність контактних кровотеч. Яке обстеження необхідно провести хворій?

*A Розширена кольпоскопія і взяття прицільної біопсії;

B Проста і розширена кольпоскопия;

C Цитологічне дослідження секрету цервікального каналу та шийки матки;

D Ректовагінальне та ректоабдомінальне дослідження;

E Рентгенологічне дослідження органів малого тазу.

У хворої 70 років, в постменопаузальному періоді з’явились кров’янисті виділення зі статевих шляхів. При гінекологічному огляді – кров’янисті виділення з цервікального каналу. Матка та додатки без особливостей. Який метод обстеження дозволить уточнити діагноз?

A Рентгенологічне обстеження органів малого тазу;

B Кольпоскопія;

*C Фракційне діагностичне вишкрібання слизової матки з гістологічним обстеженням зішкрібу

D Цитологічне дослідження;

E Ультразвукове обстеження органів малого тазу.
У хворої г., 38 р., скарги на переймоподібний біль в низу живота, кров’янисті виділення із статевих шляхів. Останній рік менструації рясні, 2 рази на місяць, болючі. При огляді матка збільшена до 6-7 тижнів вагітності. Хворій проведено зондування порожнини матки, при чому відмічалася деформація порожнини матки. Попередній діагноз?

A Поліп ендометрія

B Міома матки з субсерозним розташуванням міоматозного вузла;

C Аденоміоз матки;

*D Міома матки з підслизовим розташуванням міоматозного вузла;

E Внутрішній ендометріоз.
Жінка 45 років, предявляє скарги на періодичні болі і почуття важкості внизу живота,

субфебрильну температуру. Менструації нормальні. В анамнезі 2 пологів. Пульс-76/хв. АТ 120/70 мм.рт.ст. Вагінально: пропальповуються двохсторонні пухлини придатків матки, більші, ніж кулак; пухлини не рухомі, заповнюють увесь мал.таз. Заднє склепіння випнуте. Аналіз крові ШОЕ-60 мм/год., помірна лімфопенія, незначна еозинофілія. Діагноз?

A Фіброміома матки;

B Двобічні тубооваріальні пухлини запального ґенезу;

C Двобічні кістоми яєчників;

D * Рак яєчників 2 ст., кл. гр. 2;

E Позаматкова вагітність.
Хвора С., 41 р., скарги на переймоподібні болі понизу живота і значні кров’янисті виділення із статевих шляхів. Протягом 4 років діагностують вузлову міому матки. При дослідженні в дзеркалах в цервікальному каналі визначається міоматозний вузол діаметром 3 см. Виділення кров’янисті, рясні. Діагноз?

A Поліп каналу шийки матки;

B Рак шийки матки;

C Ендоцервікальний ендометріоз шийки матки;

*D Субмукозний вузол, що народжується;

E Міома матки.
Хвора Е., 28 р., звернулася до лікаря жіночої консультації із скаргами на болі понизу живота, більше справа, які посилюються під час менструації. Мажучі кров’янисті виділення до та після менструації. Непліддя 10 років. При дослідженні матка нормальної величини, щільна, неболюча. Справа від матки пальпується утворення розмірами 7х8х6 см, декілька обмежено при рухомості. Склепіння вільні. Виділення слизові. Діагноз?

*A Ендометріоїдна кіста справа;

B Кістома правого яєчника;

C Правобічний аднексит;

D Рак правого яєчника;

E Пухлина.

Хвора. 45 років. Скаржиться на невпорядковані часті кровотечі, які підсилюються після статевого життя. При бімануальному обстеженні визначається збільшення щільності шийки матки, обмеження її рухомості. Має місце гіпертрофія шийки матки, та інфільтрація верхньої третини піхви. В анамнезі хронічний ендоцервіцит та наявність рецидівуючих псевдоерозій та поліпів цервікального каналу. Передбачуваний діагноз?

Поліп цервікального каналу.

*B. Рак шийки матки.

C. Дисплазія шики матки.

D. Підслизова фіброміома матки.

E. Ерозія шийки матки.
У гінекологічне відділення поступила хвора, 65 років зі скаргами на біль у лівому стегні, особливо вночі. У сечі та калі наявна кров. Вперше звернулася до лікаря 3 місяці тому. Вагінально: піхва вузька, інфільтрована раковою тканиною, шийку матки оглянути не вдається. Ректально: стінка піхви та прямої кишки інфільтровані раковою тканиною. Тіло матки збільшене до 11 тижнів вагітності, щільне. У параметріях з обох сторін пальпуються інфільтрати, які сягають стінок тазу. Який діагноз?

Рак тіла матки 3 стадії.

Рак тіла матки 1 стадії.

Рак тіла матки 2 стадії.

*D. Рак тіла матки 4 стадії.

E. Рак тіла матки “ін сіту”.
Хвора 52 років госпіталізована в гінекологічне відділення зі скаргами на загальну слабкість, біль в низу живота. Постменопауза 2 роки. При огляді встановлено збільшення розмірів живота, ознаки асциту. При бімануальному дослідженні: шийка матки циліндрична, чиста. Тіло матки невеликих розмірів, відхилено вправо. Зліва і позаду від матки пальпується бугристе, безболісне, нерухоме утворення, щільної консистенції, розміром 12х15 см. Який найбільш імовірний

Тубооваріальний абсцес

Фіброміома матки

Киста лівого яєчника

*D. Рак яєчників

E. Генітальний ендометріоз
Хвора 44 роки, скаржиться на появу кров' яних виділень з піхви після статевих контактів. Бімануально: шийка матки гіпертрофована. На передній губі шийки - пухлина у вигляді кольорової капусти 2х2 см., яка кровить при доторкуванні до неї інструментами. Тіло матки звичайних розмірів, придатки не визначаються. Ректально: надпіхвова частина шийки матки дещо ущільнена, але не збільшена. У малому тазі пухлинні утворення та інфільтрати не визначаються.Який діагноз?

Цервіцит

Ерозія шийки матки.

Поліп шийки матки.

Дисплазія шийки матки.

*E. Рак шийки матки 1 стадії
До гінеколога звернулась жінка 37 років із скаргами на кроэянисті “мазанини” останні 2 тижні, біль в животі . 3 місяці тому був штучний аборт. Об_єктивно: матка збільшена до 12 тижнів вагітності, м_яка при пальпації, помірно болюча, З обох сторін від матки визначаються пухлинні утворення, розмірами 5х6 см, чутливі при пальпації. Сироватковий рівень хоріогонічного гонадотропіну більший, ніж 1000 мм/л. Ваш

Вагітність 12 тижнів

Рак яєчників

Міома матки.

*D. Трофобластична хвороба.

E. Позаматкова вагітність
1   2   3   4   5


написать администратору сайта