Главная страница
Навигация по странице:

  • Сабақтың тақырыбы: Нейрондық желілер О қу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

  • Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар

  • Көптеген оқушылар

  • Сабақтың кезені/ уақыт Педагогтың әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау

  • Сабақтың ортасы 33 мин

  • Сабақтың соңы 3 мин

  • Нейронды желі. Нейрондық желілер 2сабақ. ыса мерзімді жоспары Блім Жасанды интеллект Педагогты атыжні


    Скачать 1.32 Mb.
    Названиеыса мерзімді жоспары Блім Жасанды интеллект Педагогты атыжні
    АнкорНейронды жел
    Дата01.12.2022
    Размер1.32 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаНейрондық желілер 2сабақ.docx
    ТипДокументы
    #823422

    Қысқа мерзімді жоспары

    Бөлім

    Жасанды интеллект

    Педагогтың аты-жөні

    Агабекова Л.К

    Күні

    27.09.2022ж

    Сынып

    Қатысушылар саны




    Қатыспағандар саны




    Сабақтың тақырыбы:

    Нейрондық желілер

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары


    11.3.4.1 - мәшинелік оқыту қағидалары, нейрондық желілерді (нейрондар мен синапстарды) түсіндіру

    11.3.4.2 - өнеркәсіпте, білім беруде, ойын индустриясында, қоғамда жасанды интеллект қолдану

    саласын сипаттау

    11.3.4.4 - жасанды интеллектіні әзірлеуде «мұғаліммен оқыту» әдісін қолдану ауқымын сипаттау

    Сабақтың мақсаты:

    Барлық оқушылар:

    Нейрондық желілердің не екенін білу.

    Көптеген оқушылар:

    Жасанды нейрондардың әрекет ету қағидаларын сипаттау.

    Кейбір оқушылар:

    Жасанды нейрондық желілерді қолдану салаларын талқылау.


    Сабақтың барысы:


    Сабақтың кезені/ уақыт

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    9 мин



    Сәлемдесу.

    Оқушыларды түгелдеу.

    Психологиялық жағымды ахуал туғызу.

    Қызығушылықты ояту: «Шаттық шеңбері» әдісі.Бір-біріне жақсы тілектер айту.

    Топтастыру: Оқушылар үштікке саналу арқылы үш топқа бірігеді.

    І топ: «Алғырлар»

    ІІ топ: «Білімділер»

    ІІІ топ: «Дарабоздар»

    Оқушылар өткен тақырып бойынша «екеуі дұрыс, біреуі бұрыс» деген жауаптары бар тест жасап,жұмыстарын жұптарымен алмастырады.
    https://youtu.be/uTjG1nywgSQ

    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.

    4.Дәптерлерін өзара ауыстырады, үй тапсырмасын тексереді.

    5.Бағалайды.



    Өзара бағалау: «Дұрыс. Қате»

    Жұмыс дәптері

    Видео сабақ

    Сабақтың ортасы

    33 мин





    Мұғалім тарапынан бағалау: ауызша мақтау, ынталандыру.
    Білу және түсіну

    1. Нейрондық желі деген не?

    2. Нейрондық желілердің негізгі компоненттерін ата.

    3. Нейрондық желілерді қолдану мысалын келтір.
    Топтық жұмыс



    Жоғарғы деңгейдегі дағдыларын дамытуға арналған сұрақтарға жауап береді. Пікірлерін дәлелдеп,тұжырымдайды.

    1. Нейрондық желілер неліктен көпшілікке мәлім?

    2. Нейрондық желілердің қандай артықшылықтары мен кемшіліктері бар?

    3. Нейрондық желілерді қолданғанда неліктен шектеулер қойылады?


    Мұғалімді тыңдайды

    1-тапсырманы орындайды

    2- тапсырманы орындайды


    3-тапсырманы орындайды




    Мақтап,

    мадақтау

    2 балл

    1 балл

    4 балл


    Презентация


    слайд

    Слайд

    Дәптер

    слайд

    Сабақтың соңы

    3 мин

    1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

    2.Кері байланыс: «Смайлик»

    барлығын түсіндім

    менде сұрақтар қалды

    Өзін-өзі бағалау.




    Плакат /слайд/

    Үй тапсырмасы

    Нейрондық желілер










    написать администратору сайта