Главная страница
Навигация по странице:

  • Сабақтың

  • Қалыптастырушы бағалау

  • Мақсаты

  • Жалпы

  • Айналамыздағы

  • Барлық

  • Топтастыру

  • Үшбұрыштар» тобы.

  • «Бас бармақ»

  • 2 сынып ҚМЖ. ысамерзімді жоспарлар 1саба. Денсаулыымызды


    Скачать 0.62 Mb.
    Названиеысамерзімді жоспарлар 1саба. Денсаулыымызды
    Анкор2 сынып ҚМЖ
    Дата17.05.2023
    Размер0.62 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла2 сынып ҚМЖ.docx
    ТипПрограмма
    #1139159
    страница18 из 37
    1   ...   14   15   16   17   18   19   20   21   ...   37







    • Ұқсас суреттердегі айырмашылықтардың

    санын анықтайды.










    3-тапсырма.

    «Келбет» блогындағы командалардың қызметін жаз.

    Берілген тапсырманы орындайды.



    Дескриптор:

    • «Келбет» блогындағы командалардың қызметін дұрыс жазады.

    Оқушыларды ынталандыру мақсатында сабаққа қатысу белсенділігіне қарай қалыптастырушы бағалау жүргізеді.

    Жұмыс дəптері, оқулық.

    Сабақтыңсоңы

    (1-7мин.)
    Сабақтыбекіту.Рефлексия

    ІІІ. Ой толғаныс. Рефлексия

    Жеке жұмыс. «Аяқталмаған сөйлем» əдісі

    «Мұғалімге жеделхат» тақтасына оқушылар стикер жапсыру арқылы орындалады. Оқушылар өздеріне жақын сөйлемді таңдап, айтылған ойды жалғастырады:

    –Бүгінгі сабақта мен ... түсіндім, ... білдім, ... көзімді жеткіздім.

    –Бүгінгі сабақта қуантқаны ... .

    • Мен өзімді үшін мақтар едім.

    • Маған ерекше ұнағаны ... .

    –Сабақтан соң маған келді.

    • Бүгін маған сəті түсті.

    • Қызықты болғаны ... .

    • ... қиындық тудырды.

    • Менің түсінгенім ... .

    • Енді мен аламын.

    Қалыптастырушы бағалау Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысқан белсенділігіне қарай

    «Қошеметтеу» əдісі арқылы бағалайды.

    Мақсаты: оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады.

    Тиімділігі: тақырып бойынша оқушылардың пікірін анықтайды; жинақталған деректердің құнды болуын қадағалайды.

    Саралау. Сіз қандай тəсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті

    оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз?

    Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін

    қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

    Денсаулығын жəне қауіпсіздік ережесін сақтау.

    «Диалог жəне қолдау көрсету»,

    «Тапсырма», «Жіктеу».
    Саралау тапсырмаларды іріктеуді, белгілі бір оқушыдан күтілетін нəтижені, оқушыға жеке қолдау көрсетуде, оқу материалы мен ресурстарды оқушылардың жеке қабілеттерін ескере отырып əзірлеуді қамтиды.

    Қалыптастырушы бағалау.

    Денсаулықты сақтау технологиялары.

    Сабақта сергіту жаттығулары мен белсенді жұмыс түрлерін қолданамын.

    Осы сабақта қолданылатын қауіпсіздік ережелерінің тармақтары орындалады.

    Жалпы бағалау

    Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті? Оқыту жəне сабақ беру туралы не айтасыз? 1:

    2:

    Сабақты жақсартуға не жəрдемдесер еді? Оқыту жəне сабақ беру туралы не айтасыз? 1:

    2:

    Мен сабақ кезінде сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері, қиыншылықтары туралы нені анықтадым? Келесі сабақтарда неге назар аударуым керек?

    1:

    2:

    1. сабақ. Айналамыздағы дыбыстар



    Бөлімі

    IV бөлім. Мультимедиа (ортақ тақырыбы: «Дені саудың жаны сау»)

    Педагогтің аты-жөні




    Күні




    Сыныбы

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы

    Айналамыздағы дыбыстар

    Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаты

    2.1.1.1 енгізу-шығару құрылғыларын ажырату;

    Сабақтың мақсаты

    Барлықоқушыүшін:

    Дыбыстар туралы əңгімелейді.

    Оқушылардыңкөбіүшін:

    Дыбыс пен оның түрлерін ажыратады.

    Кейбіроқушыларүшін:

    Компьютерде дыбыс тыңдау мен жазу құрылғыларымен танысады.

    Сабақтың барысы


    Сабақтың кезеңі/уақыты

    Педагогтің іс- əрекеті

    Оқушының іс-əрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    (Ұ)

    Ұйымдастырукезеңі

    (1-7мин.)

    Сəлемдесу, оқушыларды түгендеу.

    І. Қызығушылықты ояту. «Жаңалық ашамыз» ойыны

    Заттардың негізгі қасиеттерімен қоса қосалқы қасиеттерін ашу үшін тапсырма беріледі. Бұл айналаға сын көзбен қарау, жаңалық ашуға ұмтылу үшін керек.

    Мысалы, «Сіріңке жанып, жарық беріп қана қоймайды, бір жағынан салмағы мен ұзындығын жоғалтады; су – сұйық зат, бірақ оны қатырып, құрылыс материалы ретінде пайдалануға болады (мұз қала салу) т.с.с.

    Оқушыларға қарапайым заттардың өзгеше қасиеттерін ашу тапсырылады. Мысалы, полиэтиленді қақпақ, қаламсаптың пайдаланылған өзекшесі, шеге, балмұздақ т.с.с.

    Бұл тапсырма талантты əрі дарынды балалардың қабілетін ашуға көмектеседі.

    Топтастыру

    Топтастыру.«Фигуралар»əдісі

    Оқушыларды топтарға біріктіруді ұйымдастыру. Фигуралар көмегімен оқушыларды 3 топқа біріктіру.

    I «Үшбұрыштар» тобы. II «Дөңгелектер» тобы.

    III «Төртбұрыштар» тобы.

    (МК,Ұ)Ой

    қозғау. «Миғашабуыл»əдісі

    Мұғалім өткен сабақ пен жаңа сабақты ұштастыру мақсатында оқушыларға сұрақтар қояды. Оқушылар ұжымдық үлгіде жалпылама жауап береді. Егер сұраққа дұрыс жауап берілмесе, мұғалім өзі бағыттап, дұрыс жауабын табуға көмектеседі.

    –Қандай дыбыс түрлерін білесің?

    –Қоршаған ортадан қандай дыбыстарды қабылдайсың?

    (1-сурет)

    –Дыбыстардың адам денсаулығына қандай əсері бар?

    –Дыбысты компьютерден қалай тыңдайсың? (2-сурет)

    –Компьютерге дейін дыбыстар қалай сақталған?

    –Адам дыбыстарды қалай тасымалдаған? (ертеде/қазір)

    • Ұнататын əн-

    күйіңді қалай тыңдайсың?

    Мұғалім белсенділік танытқан оқушыларды

    «Бас бармақ» əдісі бойынша бағалайды.



    1   ...   14   15   16   17   18   19   20   21   ...   37


    написать администратору сайта