|
музыка 0мж. Сабақ жоспары_6 сынып_Музыка_Жобаны жоспарлау және құрастыру _6. Мектеп
|
Скачать 24.17 Kb. Название | Мектеп | Анкор | музыка 0мж | Дата | 01.09.2021 | Размер | 24.17 Kb. | Формат файла | | Имя файла | Сабақ жоспары_6 сынып_Музыка_Жобаны жоспарлау және құрастыру _6.docx | Тип | Документы #228674 |
|
Ұзақ мерзімді жоспар:
6.4 Музыка - өмір тынысы
| Мектеп:
| Мерзімі:
| Оқытушы:
| Сынып:
| Қатысушылар саны:
Қатыспағандар саны:
| Сабақ тақырыбы:
| Жобаны жоспарлау және құрастыру
| Сабақта іске асырылатын оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
| 6.2.1.1 – музыкалық-шығармашылық жұмыс жасау үшін идеялар ұсыну, жоспарлау және музыкалық материалға интепретация жасау;
6.2.2.1 – музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, музыкалық композициялар шығару және импровизация жасау;
6.2.2.2 – компьютерлік бағдарламаларды (Audacity, Soundation, Windows Movie Maker, Киностудия) қолдана отырып, музыкалық композицияларды редакциялау және интерпретация жасау
| Сабақ мақсаттары:
| Оқушылар:
Музыкалық-шығармашылық жобаны құрастыру үшін жаңа иедялар ұсыну, жоспар жасау; Музыкалық композоция шығару және импровизация жасау; Компьютерлік бағдарламаларды қолдану.
| Бағалау критерийлері
| - - Музыкалық-шығармашылық жобаны құрастыру үшін жаңа иедялар ұсыну, жоспар жасай алады;
- Музыкалық композоция шығара алады және импровизация жасай алады;
- Компьютерлік бағдарламаларды қолдана алады.
| Тілдік мақсаттар
| Оқушылар:
Лексика и терминология:
Классикалық ән, музыка, технология, электронды музыка, музыкалық фрагмент
Диалог пен жазбаға арналған арнайы сөздер:
Бұл әуеннің көңіл-күйі ...
Канон элементтерін қолдану барысында, мен ... негізге алдым.
| Құндылық
| Берілген сабақ жоспары оқушылардың бойына бірлесе жұмыс жасауға, бір-біріне деген құрмет пен жауапкершілікке баулиды.
| Бастапқы білімдер
| Алдыңғы бөлімдерде алған білімдерін толықтыру
| Сабақ барысы
| Сабақтың жоспарланған кезеңдері
| Сабақта жоспарланған іс-әрекет
| Қорлар
| Сабақ басы
0-8
8-10
| 1.Ұйымдастыру кезеңі
«Kahoot,it » бағдарлама бойынша оқушылардан кішігірім сауалнама алыңыз.
Сабақ мақсаты мен сабақ барысында орындалатын іс-әрекеттерді анықтау
|
Kahoot,it бағдарламасы
| Сабақ ортасы
10-15 15-25 25-35
35-38
| 2.Сабақ барысы
Тапсырма 1. Талдау
Өткен тақырыптарды еске түсіріңіздер.
Жобалық жұмысты бастамас бұрын өзіңіз сыныпта жаңа идея ұсыныңыз. Заманауи музыка шығарып жазу үшін не қажет? Қандай құралдарды қолдануға болады?
Тапсырма 2. Жоспар
Жобаны орындауға арналған жоспар құрастырыңыз. Жоспарды жұппен немесе топпен құрастыруға болады.
Жобаны құрастыру үшін әр кезеңдерді жазыңыз, жобаға жауапты оқушыларды анықтаңыз. Тапсырма 3. Шығармашылық жұмыс
Топпен немесе жұппен заманауи музыка үлгісін құрастырыңыз. Музыка құрастыруды компьютерлік бағдарламаны қолданыңыз. Заманауи музыкаға жанды дауысты немесе музыкалық аспаптарды үлестіруге болады.
Дескрипторлар:
Заманауи музыка құрастырды; Музыканың ұзақтығы 3, секундтан 1 минутке дейін; Музыкаға жанды дауысты жазып, әнді өңдеді; Музыкалық аспаптарды үлестірді; Музыка құрастыруда компьютерлік бағдарламаларды қолданды; Сынып өзінің шығармашылық жұмысын таныстырды.
Тапсырма 5. Таныстырылым.Бағалау.
Құрастырылған музыкалық шығарманы сынып алдында таныстырыңыз. «Пікір» әдісі арқылы бағалау өткізу.
|
Презентация
А4 форматындағы ақ қағаз
Компьютер немесе ноутбуктер
| Сабақ соңы
38-40
| 4. Рефлексия
Мұғалім оқушылармен сабақ барысында орындалған іс-әрекеттерді талқылайды. Қиындық туғызған жобалық жұмысқа көңіл бөледі.
| Ауызша кері байланыс алу
| Дифференциация – мұғалім практикалық жұмыс барысында оқушылардың жұмыстарын бақылап, керек кезде қайта түсіндіріп, көрсетеді, көмектеседі. Аса қабілетті оқушыларға қиындау тапсырманы орындау ұсынылады, мысалға, бірнеше символдарды қолдану.
| Бағалау – практикалық жұмыс басында оқушылар топ ішінде кестеде бағалау критерийлерін толықтырады.
| Техникалық қауіпсіздік сақтау.
Қауіпсіздікті сақтау сабақ жүргізу.
| Шығармашылық жұмысты жасау барысында музыкалық қабілеті дамыған оқушы музыкалық аспапты қолдана алады және жанды дауыста әнді орындайды.
| Қалыптастырушы бағалау
6.2.2.2 – компьютерлік бағдарламаларды (Audacity, Soundation, Windows Movie Maker, Киностудия) қолдана отырып, музыкалық композицияларды редакциялау және интерпретация жасау
| Топтық жұмысты орындау барысында ақпарат ізденуде, таныстырылым кезеңінде оқушылар бір-біріне деген құрметтілігін көрсете отырып, сабақ барысында қауіпсіздік ережелерін сақтайды.
| |
|
|