Главная страница
Навигация по странице:

  • 156. Яка мета подання декларантом попередньої митної декларації

  • 176. Яким чином вносяться зміни до поданої митному органу електронної митної декларації

  • все предметы. все ответы. Положення про митні декларації та форми цих декларацій затверджуються Кабінетом Міністрів України, а порядок заповнення таких декларацій та


    Скачать 1.04 Mb.
    НазваниеПоложення про митні декларації та форми цих декларацій затверджуються Кабінетом Міністрів України, а порядок заповнення таких декларацій та
    Анкорвсе предметы
    Дата22.06.2022
    Размер1.04 Mb.
    Формат файлаpdf
    Имя файлавсе ответы.pdf
    ТипПоложення
    #610516
    страница2 из 11
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11
    144. Хто приймає рішення про розміщення товарів на складі організації - отримувача гуманітарної допомоги?
    - на СТЗ - уповноважена посадова особа ПМО, у зоні діяльності якого розташований такий СТЗ, - невідкладно після перевірки поданих документів та встановлення дотримання вимог Кодексу. на СГД - керівник ПМО або уповноважена ним особа цього підрозділу, у зоні діяльності якого розташований такий СГД, - невідкладно після перевірки

    32 поданих документів та встановлення дотримання вимог Кодексу та пункту 7.5 розділу VII цього Положення;
    145. Митна декларація подається митному органу, який здійснює митне оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення, протягом:
    - 10 робочих днів з дати доставлення цих товарів, транспортних засобів до зазначеного органу.
    146. У разі відмови у прийнятті митної декларації або в митному оформленні товарів, у тому числі у зв’язку з прийняттям митним органом рішення про коригування митної вартості товарів нова митна декларація подається митному органу, який здійснює митне оформлення товарів, не пізніше:
    - 10 робочих днів з дати такої відмови, якщо товари протягом зазначеного часу не розміщено на складі тимчасового зберігання чи на складі митного органу.
    147. Протягом якого строку митним органом на основі результатів аналізу ризиків приймається рішення про можливість випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до митного режиму експорту без їх пред’явлення митному органу, якому подано митну декларацію, заповнену у звичайному порядку?
    - у строк не більше чотирьох робочих годин з моменту прийняття митної декларації, заповненої у звичайному порядку відповідно до митного режиму експорту.
    148. Митна декларація на бланку єдиного адміністративного документа заповнюється на:
    - товари, митна вартість яких перевищує суму, еквівалентну 150 євро; товари, які підлягають державному експортному контролю та переміщення яких через митний кордон України згідно із законодавством потребує надання відповідного дозволу чи висновку;
    - товари, які ввозяться на митну територію України і підлягають державній реєстрації відповідно до законодавства;
    - товари, які поміщуються в митні режими митного складу, вільної митної зони, безмитної торгівлі, переробки на митній території України, переробки за межами митної території України та після перебування у таких митних режимах поміщуються в інші митні режими.
    149. Внесення змін до митної декларації, прийнятої митним органом, допускається до моменту завершення митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму, а також:
    - протягом трьох років з дня завершення їх митного оформлення. Зміни повинні стосуватися лише товарів, транспортних засобів комерційного

    33 призначення, зазначених у митній декларації.
    150. В одній митній декларації на бланку єдиного адміністративного документа може бути задекларовано:
    - 999 товарів.
    151. Товари (крім тих, що пересилаються через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях), що переміщуються через митний кордон України декларантами (крім громадян), на які не заповнюється митна декларація на бланку єдиного адміністративного документа та які не можуть декларуватись за іншим документом:
    - декларуються шляхом подання митному органу письмової заяви за формою згідно з додатком 1. Така заява може подаватись митному органу на паперовому носії або як електронний документ з урахуванням вимог пунктів
    12 і 13 цього Положення.
    152. Рішення про випуск товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму без пред’явлення їх митному органу за попередньою митною декларацією, яка містить всю необхідну для цього інформацію, приймається митним органом, яким оформлена така попередня митна декларація, на основі результатів аналізу ризиків у строк не більше:
    - не більше чотирьох робочих годин з моменту пропуску цих товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон
    України.
    153. Відмова митного органу в прийнятті попередньої митної декларації повинна бути вмотивованою, а про причини відмови має бути письмово повідомлено:
    - декларанта.
    154. Митна декларація реєструється та приймається митним органом у порядку, що визначається:
    - центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
    155. Тимчасова митна декларація підтверджує взяття декларантом або уповноваженою ним особою зобов’язання подати митному органу додаткову декларацію у строк не більше:
    - у строк не більше 45 днів з дати оформлення тимчасової митної декларації.

    156. Яка мета подання декларантом попередньої митної декларації?
    - проведення аналізу ризиків та прискорення виконання митних формальностей.
    157. Періодична митна декларація подається для декларування товарів, що

    34 переміщуються через митний кордон України суднами закордонного плавання, трубопровідним транспортом або лініями електропередачі, припасів, періодичних друкованих видань та товарів, переміщення яких через митний кордон України планується з періодичністю не рідше ніж:
    - 180 днів.
    158. Періодична митна декларація може подаватися на регулярне переміщення через митний кордон України товарів однією і тією ж особою на одних і тих же умовах та підставах протягом не більше:
    - 180 днів та під зобов'язання про подання додаткової декларації на товари, переміщені за періодичною митною декларацією протягом попереднього календарного місяця, у порядку та на умовах, встановлених Кабінетом
    Міністрів України.
    159. Умови та порядок декларування, перелік відомостей, необхідних для здійснення митного контролю та митного оформлення визначено:
    - цим Кодексом. Положення про митні декларації та форми цих декларацій затверджуються Кабінетом Міністрів України, а порядок заповнення таких декларацій та інших документів, що застосовуються під час митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення, - центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику
    160. Товари, що пересилаються через митний кордон України у міжнародних експрес-відправленнях, декларуються шляхом подання митному органу митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа у разі:
    - сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 10000 євро.
    161. Документи, відомості про які зазначені в митній декларації, повинні зберігатися декларантом протягом:
    не менше ніж 1095 днів, крім документів на паперових носіях, що надані митному органу для здійснення митних формальностей та не повернені митним органом після їх виконання.
    162. З якого моменту декларант або уповноважена ним особа несе відповідальність за подання недостовірних відомостей, наведених у митній декларації?
    З моменту прийняття митним органом митної декларації вона є документом, що засвідчує факти, які мають юридичне значення, а декларант або уповноважена ним особа несе відповідальність за подання недостовірних відомостей, наведених у цій декларації.
    163. Товари, які протягом 30 днів з дня доставлення їх у митний орган призначення не поміщені у митний режим або не розміщені на складі тимчасового зберігання чи складі митного органу, набувають статусу:

    35 набувають статусу таких, що зберігаються на складі митного органу.
    164. Спрощена митна декларація використовується: для декларування та випуску в заявлений митний режим товарів, декларантом яких є підприємство, яке отримало авторизацію АЕО-С і має дозвіл на застосування спеціального спрощення "процедура спрощеного декларування".
    165. У разі ввезення на митну територію України товару «одяг», сумарна фактурна вартість якого складає 120 євро, для одного одержувача – фізичної особи в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, декларування такого товару буде здійснюватися:
    За митною декларацією форми М-16 166. Форма митної декларації М-16 використовується для декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України:
    Декларація форми М16 використовується для вантажів, що надійшли на адресу фізичних осіб з вартістю від 100 до 10000 Євро.
    167. Партією товарів вважаються:
    1) товари, що переміщуються через митний кордон України від одного відправника на адресу одного одержувача за одним товарно- транспортним документом на перевезення;
    2) товари, що переміщуються через митний кордон України трубопровідним транспортом або лініями електропередачі протягом одного календарного місяця;
    3) товари, що пересилаються на митну територію України від одного відправника на адресу одного одержувача в міжнародних поштових відправленнях в одній депеші;
    4) товари, що пересилаються на митну територію України в міжнародних експрес-відправленнях протягом однієї доби, незалежно від кількості товарно-транспортних документів на перевезення;
    5) товари, що переміщуються через митний кордон України одним громадянином в ручній поклажі у пасажирському відділенні (салоні) транспортного засобу, яким прямує такий громадянин, або супроводжуваному (несупроводжуваному) багажі.
    168. У разі відсутності місця для внесення відомостей у доповнення до митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа використовується новий: новий комплект аркушів доповнення. Вільне місце аркушів доповнення перекреслюється особою, яка склала МД, по всій ширині аркуша та вниз по діагоналі позначкою "Z".
    169. Допускається застосування специфікації форми МД-8 при поміщенні товарів

    36 у митні режими:
    - тимчасового ввезення з умовним повним звільненням від оподаткування та без застосування заходів забезпечення сплати митних платежів відповідно до розділу X Митного кодексу України й при наступному реекспорті таких товарів;
    -тимчасового вивезення з умовним повним звільненням від оподаткування та без застосування заходів забезпечення сплати митних платежів відповідно до розділу X Митного кодексу України й при наступному реімпорті таких товарів;
    -транзиту без застосування заходів забезпечення сплати митних платежів відповідно до розділу X Митного кодексу України.
    170. Посадовими особами митних органів заповнюються наступні графи паперового примірника митної декларації та її електронної копії або електронної митної декларації:
    Графи A, C, D/J, E/J, F, G, I МД паперового примірника МД та її електронної копії або електронної МД заповнюються посадовими особами митних органів.
    171. У специфікації форми МД-8 порядковий номер товару проставляється у порядку зростання, починаючи з номера:
    "2"
    172. Допускається застосування специфікації форми МД-8 при поміщенні товарів у митні режими:
    Питання аналогічне з питанням 169 173. Допускається застосування специфікації форми МД-8 при декларуванні: при декларуванні товарів, що переміщуються через митний кордон України як гуманітарна допомога; при декларуванні товарів у митний режим тимчасового ввезення
    (вивезення) з умовним повним звільненням від оподаткування, крім випадків, якщо цьому режиму передував митний режим митного складу; при декларуванні запасів, призначених для споживання; при декларуванні товарів, проданих у магазині безмитної

    37 торгівлі протягом календарного місяця; при декларуванні товарів, витрачених при здійсненні операцій з переробки товарів; при декларуванні консолідованого вантажу в митний режим митного складу; при декларуванні товарів у митному режимі транзиту без застосування заходів гарантування доставки товарів, передбачених статтею 161 Митного кодексу України.
    174. В якій графі митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа наводяться відомості про нарахування митних платежів?
    Графа 47 "Нарахування платежів"
    175. В якій графі митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа наводяться відомості про код товару згідно з УКТ ЗЕД?
    Графа 33 "Код товару"

    176. Яким чином вносяться зміни до поданої митному органу електронної митної декларації?
    Внесення змін до поданої митному органу електронної митної декларації здійснюється шляхом її відкликання.
    177. У невикористаних підрозділах графи 33 додаткових аркушів митної декларації проставляється запис:
    У невикористаних підрозділах графи 33 "Код товару" додаткових аркушів проставляється запис "ХХХХХХХХХХ" (перші вісім знаків - у першому підрозділі, дев’ятий і десятий - у другому).
    178. У якому випадку заповнюється графа 18 "Ідентифікація і країна реєстрації транспортного засобу при відправленні/прибутті" у разі імпорту або експорту товарів?
    Графа заповнюється, якщо здійснюється переміщення митною територією
    України.
    179. За бажанням декларанта товари, що ввозяться на митну територію України у складі однієї партії, можуть декларуватись за кількома митними деклараціями

    38 за умови, що: що фактурна вартість кожної частини партії, отриманої в результаті такого розділення, перевищує суму, еквівалентну 100 євро.
    180. Митні формальності, передбачені
    Порядком виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення товарів із застосуванням митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа, виконуються одноосібно посадовою особою підрозділу митного оформлення, крім випадків: передбачених пунктами 4.7 та 4.8 розділу VI цього Порядку.
    4.7. Передавання митної декларації до спеціалізованого підрозділу.
    4.8. Проведення митного огляду.
    181. Виконання митних формальностей за митною декларацією може бути передано іншій посадовій особі підрозділу митного оформлення керівником цього підрозділу митного оформлення або особою, яка виконує його обов’язки, якщо:
    1) товари підлягають державному експортному контролю
    2) посадова особа ПМО, яка розпочала митні формальності за МД, не завершила їх у свій робочий час або перебуває у стані тимчасової непрацездатності
    182. Після завершення митного оформлення зміни до митної декларації на бланку
    єдиного адміністративного документа можуть вноситися шляхом:
    1) подання з метою сплати митних платежів у випадках, передбачених міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана
    Верховною Радою України, декларантом або уповноваженою ним особою додаткової декларації та оформлення її митним органом;
    2) подання з метою продовження строку тимчасового ввезення товарів з частковим звільненням від оподаткування митними платежами, для сплати рівними частинами податку на додану вартість у разі надання розстрочення сплати податку на додану вартість під час ввезення на митну територію України устаткування та обладнання на підставах, визначених Податковим кодексом України, а також у випадках, визначених
    Митним кодексом
    України, декларантом або уповноваженою ним особою додаткової митної декларації та оформлення її митним органом;
    3) заповнення та оформлення митним органом аркуша коригування за формою згідно з додатком 4.
    183. Внесення змін до поданої митному органу електронної митної декларації

    39 здійснюється шляхом: оформлення аркуша коригування здійснюється у встановленому порядку.
    184. Картка відмови – це: це письмове вмотивоване рішення митного органу про неможливість здійснення митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через невиконання декларантом або уповноваженою ним особою умов, визначених цим Кодексом.
    185. Відповідно до Порядку виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення товарів із застосуванням митної декларації на бланку
    єдиного адміністративного документа перевірка митної декларації передбачає:
    1)
    Перевірка наявності поданих разом з МД рахунка або іншого документа, який визначає вартість товару, та у випадках, встановлених
    Кодексом, ДМВ;
    2) перевірка за допомогою програмного забезпечення правильності заповнення МД відповідно до вимог, встановлених законодавством з питань державної митної справи;
    3) перевірка відповідності відомостей, унесених до ЕК МД, відомостям, що внесені до МД, поданої на паперовому носії.
    186. Не дозволяється внесення змін до таких граф митної декларації на бланку
    єдиного адміністративного документа:
    1) внесення змін до граф 1 (перший і другий підрозділи), 14, 37 (перший підрозділ) і 54 митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа;
    2) внесення змін або відкликання митної декларації у разі виявлення порушень митних правил щодо задекларованих у цій митній декларації товарів;
    3) внесення змін до митної декларації, якщо з поданих документів не випливає, що відомості, зазначені у цій митній декларації, необхідно змінювати;
    4) внесення змін або відкликання митної декларації після надання декларанту або уповноваженій ним особі митним органом, якому подана така митна декларація, інформації про призначення митним органом митного огляду товарів, транспортних засобів комерційного призначення або перевірки документів на товари (крім випадків, коли після проведення зазначених митних формальностей порушень митних правил не виявлено);
    5) внесення змін до митної декларації або її відкликання у разі відсутності документів, що підтверджують необхідність внесення таких змін або її

    40 відкликання;
    6) внесення змін до митної декларації на бланку
    єдиного адміністративного документа з метою подання відомостей у випадках, коли Митним кодексом України передбачена необхідність подання з цією метою додаткової декларації.
    187. Копії поданих до митного оформлення документів на паперовому носії засвідчуються записом:
    "Копія. Згідно з оригіналом", особистим підписом і печаткою Декларанта.
    188. Для здійснення митного оформлення товарів за митною декларацією на бланку єдиного адміністративного документа декларант подає до підрозділу митного оформлення: заповнену згідно з обраним митним режимом, її електронну копію (у разі подання МД на паперовому носії), рахунок або інший документ, який визначає вартість товару, та у випадках, встановлених Кодексом, ДМВ.
    189. Передавання виконання окремої митної формальності за митною декларацією до спеціалізованого підрозділу здійснюється: у складних випадках виконання митних формальностей, а також на вимогу спеціалізованого підрозділу ПМО
    190. Посадова особа підрозділу митного оформлення для виконання митних формальностей за відповідною митною декларацією призначається: в автоматичному режимі АСМО в порядку черговості надходження МД для митного оформлення.
    191. Управління ризиками – це робота митних органів з:
    МКУ, стаття 361. Цілі застосування системи управління ризиками
    Управління ризиками - це робота митних органів з аналізу ризиків, виявлення та оцінки ризиків, розроблення та практичної реалізації заходів, спрямованих на мінімізацію ризиків, оцінки ефективності та контролю застосування цих заходів. Під ризиком розуміється ймовірність недотримання вимог законодавства України з питань митної справи.
    192. Область ризику – це:
    Порядок здійснення аналізу та оцінки ризиків, розроблення і реалізації заходів з управління ризиками для визначення форм та обсягів митного контролю, наказ Мінфіну від 31.07.2015 № 684 згруповані об'єкти аналізу ризику, щодо яких існує потреба у застосуванні

    41 окремих форм митного контролю або їх сукупності
    193. Профіль ризику – це:
    Порядок здійснення аналізу та оцінки ризиків, розроблення і реалізації заходів з управління ризиками для визначення форм та обсягів митного контролю, наказ Мінфіну від 31.07.2015 № 684 опис будь-якого набору ризиків, у тому числі визначених комбінацій
    індикаторів ризику, що є результатом збору, аналізу та систематизації
    інформації
    194. Керування ризиком – це:
    Систематична робота з розроблення та практичної реалізації заходів запобігання і мінімізації ризиків, методики оцінки ефективності їх застосування, а також контролю з застосуванням митних процедур
    195. Однією з цілей застосування системи управління ризиками є:
    МКУ, стаття 361. Цілі застосування системи управління ризиками
    Цілями застосування системи управління ризиками є:
    1) запобігання, прогнозування і виявлення порушень законодавства України з питань митної справи;
    2) забезпечення більш ефективного використання наявних у митних органів ресурсів та зосередження їх уваги на окремих згрупованих об'єктах аналізу ризику, щодо яких є потреба у застосуванні окремих форм митного контролю або їх сукупності, а також у підвищенні ефективності митного контролю
    (областях ризику);
    3) забезпечення в межах повноважень митних органів заходів із захисту національної безпеки, життя і здоров'я людей, тварин, рослин, довкілля,
    інтересів споживачів;
    4) прискорення митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України.
    196. Ризик – це
    Ймовірність недодержання законодавства України з питань митної справи
    197. Потенційний ризик – це:
    Порядок здійснення аналізу та оцінки ризиків, розроблення і реалізації заходів з управління ризиками для визначення форм та обсягів митного контролю, наказ Мінфіну від 31.07.2015 № 684
    ризик, який не був виявлений, але умови для його виникнення існують
    198. До об’єктів аналізу ризику належать характеристики:
    МКУ, стаття 362. Аналіз ризику та його об'єкти
    До об'єктів аналізу ризику належать:
    1) характеристики товарів, транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України;
    2) характер зовнішньоекономічної операції;
    3) характеристика суб'єктів, що беруть участь у зовнішньоекономічній операції
    199. Орієнтування – це:
    Порядок здійснення аналізу та оцінки ризиків, розроблення і реалізації заходів з управління ризиками для визначення форм та обсягів митного

    42 контролю, наказ Мінфіну від 31.07.2015 № 684
    орієнтування - інформація про осіб та/або транспортні засоби, за допомогою яких можуть бути вчинені порушення законодавства України з питань державної митної справи, а також інформація про товари, що можуть бути об'єктом правопорушення, яка створена органами доходів і зборів (їх структурними підрозділами) самостійно за результатами здійснення аналітичної роботи або отримана органами доходів і зборів (їх структурними підрозділами)
    200. Виявлений ризик – це:
    Порядок здійснення аналізу та оцінки ризиків, розроблення і реалізації заходів з управління ризиками для визначення форм та обсягів митного контролю, наказ Мінфіну від 31.07.2015 № 684
    виявлений ризик - ризик, щодо якого в органах доходів і зборів наявна
    інформація про порушення законодавства України з питань державної митної справи
    201. Якому підходу надається перевага з метою прискорення митних формальностей у пунктах пропуску через державний кордон України при здійсненні аналізу та оцінки ризиків?
    Порядок здійснення аналізу та оцінки ризиків, розроблення і реалізації заходів з управління ризиками для визначення форм та обсягів митного контролю, наказ Мінфіну від 31.07.2015 № 684
    у пунктах пропуску через державний кордон України переважно здійснюються аналіз та оцінка ризиків на предмет наявності нефіскальних ризиків, а також ризиків не доставки товарів до митниці призначення або їх підміни

    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


    написать администратору сайта