Главная страница
Навигация по странице:

  • КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

  • КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

  • «Небезпечно для життя», «Вхід заборонено».

  • 29 .охарактер основні організаційні заходи щодо забезпечення евакуації дітей(працівників)ДНЗ під час пожежі. План евакуації учнів і працівників на випадок виникнення пожежі

  • З0. Прокоментуйте посадову інструкцію вихователя дошкільної установи

  • ekzamen_s_OPрр. Положення про охорону праці належать Конституція України. Закони України Про охорону праці, Про охорону здоров'я, Про пожежну безпеку, Про використання ядерної енергії та радіаційний захист


    Скачать 268.34 Kb.
    НазваниеПоложення про охорону праці належать Конституція України. Закони України Про охорону праці, Про охорону здоров'я, Про пожежну безпеку, Про використання ядерної енергії та радіаційний захист
    Анкорekzamen_s_OPрр.docx
    Дата11.04.2018
    Размер268.34 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаekzamen_s_OPрр.docx
    ТипПоложення
    #17931
    страница7 из 12
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

    28 .Поясніть основні вимоги до правил роботи на ПК


    Вимоги безпеки під час роботи на ПК
    3.1. Вимоги безпеки для вихователя у приміщенні ДНЗ:

    3.1.1. Постійно стежити за станом обладнання, вживати заходів щодо усунення несправностей.

    3.1.2. Бути уважним до дітей, не залишати їх без нагляду.

    3.1.3. Не залучати дітей для одержання їжі з харчоблоку і роздачі гарячих страв під час чергування по групі.

    3.1.4. Отримувати їжу з кухні в закритій посуді з маркуванням ( група, страва) і в той час коли в коридорах і на сходах немає дітей.

    3.1.5. Подавати дітям їжу з кухні трохи охолодженою.
    3.1.6. Під час прийму їжі стежити, щоб діти правильно користувалися столовими приборами, попереджати їх про можливі опіки гарячою їжею.

    3.1.7. Для пиття дітям давати тільки кип'ячену воду в індивідуальних чашках, зберігати її в чистій закритій посудині. В літній період необхідно стежити, щоб
    вода була прохолодною.

    3.1.8. Під час використання технічних засобів навчання дотримуватися інструкцій щодо їх експлуатації та правил електробезпеки: вмикати їх у мережу лише сухими руками, стежити за відповідністю показників напруги електромережі, користуватися справними електроприладами, розетками, вимикачами.

    3.1.9. Не залишати ножиці, голки, ліки, сірники, миючі засоби та інші небезпечні для здоров'я людей предмети, тримати їх у зачиненій шафі в недоступному для дітей місці; ножиці для занять з дітьми повинні бути з тупими кінцями

    3.1.10. Під час проведення занять стежити за правильною постановою вихованців: вони повинні рівно тримати корпус, сидіти глибоко на стільці, ступні ніг опираються на підлогу, відстань від очей до поверхні столу – 30-40 см.

    3.1.11. Супровід дітей на заняття, до музичного залу, до занять з логопедами, до медичних оглядів в медичному кабінеті мають виконувати особи, які проводять заняття чи огляди, передаючи дітей «із рук у руки». Категорично забороняється відправляти дітей самостійно без нагляду дорослого.

    3.1.12. З метою запобігання інфекцій не передавати із одного ДНЗ в другий для тимчасового користування святкові костюми та різні атрибути.

    3.1.13. Негайно ізолювати дитину, яка захворіла у ДНЗ.

    3.2. Вимоги безпеки для педагогів при проведенні прогулянки на майданчику чи ділянці ДНЗ:

    3.2.1. Під час виходу дітей із приміщення вихователь повинен йти першим, помічник вихователя – останнім з метою забезпечення нормального руху дітей сходами, першу групу готових до прогулянки дітей виводить вихователь і чекає з дітьми біля виходу з будинку, інших одягає і супроводжує помічник вихователя. Не дозволяється відправляти дітей на майданчик з групи і в групу з майданчика без супроводу дорослого.

    3.2.2. Під час проведення прогулянок забезпечити умови для вільних ігор, вправ на бумі, драбинах тощо з обов'язковою підтримкою дітей, систематично стежити за міцністю кріплення фізкультурного обладнання ( як у музичному залі, так і на майданчиках) та за правильною обробкою дерев'яних приладів.

    3.2.3. Під час прогулянки весь час тримати в полі зору всіх дітей, збираючись у зворотній шлях, перевірити їх наявність: вихователь повинен йти позаду, щоб бачити усіх дітей, в першій парі ставити найбільш організованих дітей.

    3.2.4. Вирушаючи на екскурсію, прогулянку за межі ДНЗ, вихователь зобов'язаний знати кількість дітей, яких він бере із собою; якщо у ДНЗ залишаються деякі діти з групи, то їх передають під відповідальність одного з педагогічних працівників ДНЗ (за вказівкою адміністрації ДНЗ ).

    3.2.5. У разі виходу на прогулянку за межі ДНЗ треба мати не менш двох працівників, при цьому необхідно дотримуватись правил дорожнього руху, у разі переходу вулиці треба зупинитись і зупинити дітей біля переходу, вихователю, або помічнику вихователя - стати з червоним прапорцем на проїжджій частині дороги, що буде сигналом для припинення руху транспорту. Після повної зупинки транспорту діти переходять вулицю з вихователем, останнім переходить вулицю

    помічник вихователя. Об'єднувати групи більш двох КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

    3.2.6. Не допускати прогулянок-екскурсій дітей поблизу доріг з інтенсивним рухом транспорту.

    3.2.7. Під час проведення занять на ділянці ДНЗ, у куточку природи стежити, щоб діти не вживали без дозволу вихователя , або помічника вихователя рослин (ягоди, трави), гриби ; на ділянці, у куточку природи не повинно бути отруйних рослин, ягід, а також рослин з колючим гострим листям та плодами.

    3.2.8. Під час перебування на території ДНЗ стежити, щоб діти не виходили за межі ДНЗ. Хвіртка повинна завжди бути замкненою, вихідні двері ДНЗ зачинені на засув на висоті , не доступній для дитини.

    3.2.9. Стежити, щоб у літній час діти мали легкі головні убори для уникнення перегрівів. Сонячні ванни проводити лише за призначенням і під наглядом медичного працівника.

    3.3. КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ приносити в приміщення ДНЗ ядохімікати, отруйні речовини та розчини, несправні пристрої, вибуховонебезпечні пристрої та речовини, медикаменти сильної дії.

    3.4. Користуватися тільки інвентарними драбинами чи стрем'янками із залізними наконечниками чи гумовими фіксаторами, що не допускають зісковзівання на підлозі чи землі. Не допускається працювати на переносній драбині чи стрем'янці удвох, користуватися замість драбини випадковими підставками, дитячими меблями, ящиками та іншими предметами.

    3.5. Перш ніж пересувати столи, полиці, шафи та інший інвентар, перевірити їх та прибрати з поверхні предмети, які можуть впасти.

    3.6. Не входити у приміщення де є вказівки «Небезпечно для життя», «Вхід заборонено».

    3.7. Проводити ремонтні роботи в приміщеннях і на території ДНЗ тільки за умов відсутності дітей.

    3.8. Суворо слідкувати за закріпленням у групі шафів для дидактичного матеріалу та іграшок; шафів для одягу дітей; картин, портретів, горщиків з квітами. Квіти повинні находитись на підставках з кріпленням, діаметр кріплення повинен бути більш ніж діаметр дна горщика.

    3.9. Категорично забороняється встановлювати квіти в горщиках на шафи.

    3.10. Вихователь повинен суворо стежити за тим. Щоб у групі був належний порядок, усі предмети находились на своїх місцях.

    3.11. Іграшки, які підлягають миттю (металеві, гумові, целулоїдні тощо) необхідно один раз на день мити гарячою водою. М'які іграшки щоденно кварцевати за умов

    відсутності дітей та дорослих упродовж 30 хвилин.
    29 .охарактер основні організаційні заходи щодо забезпечення евакуації дітей(працівників)ДНЗ під час пожежі.

    План евакуації учнів і працівників на випадок виникнення пожежі


    • Повідомлення про пожежу При виявленні пожежі необхідно повідомити про пожежу в пожежну частину по тел. Задіяти систему сповіщення, повідомити керівника навчального закладу

    • Евакуація дітей і працівників, порядок евакуації при різних варіантах Евакуацію дітей і працівників необхідно починати з приміщення, де викликана пожежа, а також приміщення, якому загрожує розповсюдження пожежі, через коридори і запасні виходи  

    • Перевірка кількості евакуйованих Перевірити евакуйованих за списком .

    • Повідомлення про пункти розміщення евакуйованих Направити всіх дітей і працівників у безпечне місце. Вказати адресу.

    • Гасіння пожежі обслуговуючим персоналом до прибуття пожежників Гасіння пожежі організовується і проводиться негайно з моменту її виявлення працівниками навчального закладу, які зайняті в евакуації. Для гасіння пожежі використовують засоби пожежегасіння, які наявні.  

    • Участь в гасінні пожежі до прибуття пожежників Для зустрічі пожежників необхідно виділити працівника з обслуговуючого персоналу, який чітко проінформує начальника підрозділу пожежників, який прибув, про те, що всі учні і працівники евакуйовані з небезпечного місця і в яких приміщеннях залишились люди



    З0. Прокоментуйте посадову інструкцію вихователя дошкільної установи

    ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ ВИХОВАТЕЛЯ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ


    1. Загальні положення 
    1.1.Дана інструкція розроблена наоснові тарифно-кваліфікаційної характеристики вихователя, Положення про розробку інструкцій з охорони праці. 
    1.2.Вихователь ДНЗ призначається завідувачем закладу. 
    1.3.На посаду вихователя може призначатися особа, яка має спеціальну педагогічну освіту. 
    1.4. Вихователь ДНЗ підпорядковується завідувачеві або особі, яка його заміняє. 
    1.5.У своїй роботі вихователь керується законодавством України, постановами та рішеннями Уряду України і Міністерства освіти України, органів управління освіти всіх рівнів, органів охорони здоров'я, Статутом і даною інструкцією. 
    1.6.Вихователь працює за графіком роботи, затвердженим завідувачем. 
    2. Функції 
    Вихователь: 
    2.1. Виконує програму навчання і виховання дітей у ДНЗ. 
    2.2. Дотримується Правил внутрішнього трудового розпорядку. 
    2.3. Дотримується встановленого в ДНЗ режиму дня. 
    2.4. Тісно співпрацює з батьками в питаннях навчально-виховного процесу. 
    2.5. Виявляє і розвиває творчі та індивідуальні здібності дітей. 
    2.6. Разом з помічником вихователя підтримує порядок у приміщенні своєї групи. 
    2.7. Створює атмосферу спокою, доброзичливого ставлення між дорослими і дітьми. 
    3. Службові обов'язки 
    Вихователь: 
    3.1. Несе повну відповідальність за охорону життя і здоров'я, за виховання і навчання дітей своєї вікової групи згідно зі Статутом ДНЗ. 
    3.2. Стежить за відвідуванням дітей своєї групи, своєчасно повідомляє медсестру та завідувача про відсутніх дітей. 
    3.3. Виконує вимоги лікаря та медсестри, пов'язані з охороною і зміцненням здоров'я дітей та інформує їх про зміни в стані здоров'я дітей час ігор, занять тощо. 
    3.4. Складає плани роботи згідно з чинними вимогами. 
    3.5. Старанно готується до занять. 
    3.6. Організовано передає дітей вихователю, що змінює його, з відповідними (за наявності) зауваженнями і пропозиціями. 
    3.7. Веде групову та індивідуальну роботу з батьками з питань виховання дітей у ДНЗ і сім'ї. 
    3.8. Бере участь у роботі педради, методичних об'єднаннях міста. 
    3.9. Дотримується правил охорони дитинства під час роботи з дітьми, охорони праці на робочому місці. 
    3.10. Вільно володіє державною мовою. 
    3.11. Дотримується педагогічної етики, поважає гідність дитини. 
    3.12. Вміє користуватися засобами пожежного гасіння, володіє навиками надання першої медичної допомоги. 
    3.13. Своєчасно проходить медичний огляд. 
    3.14. Виконує доручену йому роботу сам і не передоручає її іншим особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством. 
    3.15. Бере участь у проведенні ремонту в ДНЗ 
    Права 
    Вихователь користується: 
    4.1.Рівністю у трудових правах незалежно від національності, соціального походження, віросповідання, політичних переконань. 
    4.2.Правом на отримання роботи відповідно до документа про освіту. 
    4.3.Має право на звільнення з роботи за власною ініціативою згідно з чинним трудовим законодавством. 
    4.4.Отримувати відповідну зарплату за працю з доплатами і надбавками згідно з чинним трудовим законодавством. 
    4.5.На матеріальне забезпечення в разі хвороби, в старості, у разі повної або часткової втрати працездатності. 
    4.6. На матеріальну допомогу і винагороду згідно з чинним законодавством. 
    4.7. Звертатися досуду для захисту своїх трудових прав. 
    4.8.На щорічну оплачувану відпустку згідно з графіком. 


    4.9. Н а відпустку по догляду за дитиною віком до 3-6 років. 
    4.10. На відпустку без збереження заробітної плати згідно із Законом України «Про відпустки». 4.11. Проходити чергову й позачергову атестацію щодо підтвердження свого фахового рівня, а також отримання певної категорії і звання згідно із «Положенням про атестацію». 
    4.12. Раз у 5 років проходити курси підвищення кваліфікації. 
    4.13.Обирати та бути обраним до представницьких органів влади. 
    4.14.Одержувати заохочення та нагороди за старанне й зразкове виконання своїх службових обов'язків. 
    4.15. Працювати за сумісництвом.


    5. Відповідальність 
    Вихователь відповідає: 
    5.1.За невиконання або порушення даної інструкції. 
    5.2. За порушення Статуту та Правил внутрішнього трудового розпорядку ДНЗ. 
    5.3.За життя та здоров'я ввіреної йому групи дітей. 
    5.4. За збереження закріпленого за ним майна. 
    5.5. За порушення техніки безпеки, протипожежної безпеки, санітарних норм і правил. 
    5.6. Несе дисциплінарну відповідальність за невиконання, порушення даної посадової інструкції.


    6. Взаємовідносини 
    Вихователь: 
    6.1.Зобов'язаний вчасно повідомляти ДНЗ про свою хворобу або іншу причину неявки на роботу. 
    6.2. Може змінювати графік роботи лише за погодженням з адміністрацією ДНЗ. 
    6.3. Може замінити вроботі іншого вихователя за додаткову оплату згідно з чинним законодавством. 
    7. Охорона праці 
    7.1. Вихователь дотримується вимог Законів України «Про охорону праці», «Про дошкільну освіту». 
    7.2. Проходить навчання з охорони праці і перевірки знань з безпеки життєдіяльності згідно з «Положенням про порядок навчання і перевірю з безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, 
    7.3. Несе відповідальність за збереження життя і здоров'я дітей навчально-виховного процесу. 
    7.4. Забезпечує проведення навчально-виховного процесу, що регламентується чинним законодавством та нормативно-правовими документами з охорони праці. 
    7.5. Проводить профілактичну роботу з вихованцями та їх батьками запобігання дитячому травматизму в ДНЗ та в побуті. 
    7.6. Терміново повідомляє завідувача ДНЗ про кожний нещасні випадок, що трапився з вихованцями, організує надання першої допомоги, викликає медичного працівника.


    31. Складіть та прокоментуйте інструкцію з безпеки діяльності працівників дошкільного закладу під час навчально-виховного процесу.

    1. Загальні положення

    1.1. Інструкція з безпеки діяльності працівника дошкільного закладу під час навчально-виховного процесу встановлює вимоги щодо безпеки діяльності для працівника дошкільного закладу:

    -вихователів, вихователів-методистів, музичних керівників, інструкторів з фізичної культури, вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів, психологів (далі – педагогічні працівники);

    - помічників вихователів, завідувача господарською частиною, шеф-кухаря (далі – працівники обслуги).

    1.2. Інструкція встановлює порядок безпечного ведення робіт педагогічними працівниками та працівниками обслуги дошкільних закладів (далі – працівники) в приміщеннях, на території дошкільного закладу та інших місцях, де працівники виконують доручену їм роботу.

    1.3. Вимоги інструкції з безпеки діяльності є обов’язковими для виконання працівниками відповідно до Закону України „Про охорону праці” і Кодексу законів про працю України.

    1.4. Відповідальність за розробку і контроль за виконанням працівниками інструкції з безпеки діяльності покладаються на керівника дошкільного закладу.

    1.5. Педагогічні працівники дошкільного закладу призначаються з числа осіб, які мають спеціальну педагогічну освіту, досягли 18-річного віку і за станом здоров’я можуть виконувати відповідний вид роботи.

    1.6. Педагогічні працівники відповідають за охорону життя і здоров’я вихованців групи, в якій вони працюють, забезпечують їх виховання, навчання та розвиток.

    1.7. Перед призначенням на роботу і періодично один раз на три місяці працівники дошкільного закладу повинні проходити медичний огляд.

    1.8. Усі педагогічні працівники дошкільного закладу один раз на три роки проходять навчання з питань охорони праці (безпеки життєдіяльності) з подальшою перевіркою знань.

    1.9. Керівник дошкільного закладу чи особа, що виконує обов’язки, проводить з працівником, який приймаються на роботу, вступний інструктаж з охорони праці, знайомить з правилами внутрішнього трудового розпорядку дошкільного закладу , санітарними правилами і утримання дитячих дошкільних закладів.

    1.10. Перед допуском до роботи керівник дошкільного закладу чи особа, що виконує його обов’язки, проводить з працівником первинний інструктаж з охорони праці, знайомить з умовами праці.

    1.11. Повторний періодичний інструктаж з охорони праці проводиться один раз на 6 місяців.

    1.12. У разі виконання робіт, які не передбачені трудовою угодою або на які не оформляються розпорядження чи інші документи, працівник повинен одержати цільовий інструктаж на робочому місці.

    1.13. Працівники повинні знати правила пожежної безпеки і вміти користуватися первинними засобами пожежегасіння і вогнегасниками).

    1.14. Працівники повинні мати навички в наданні першої (долікарської) допомоги; у разі захворювання дитини чи при нещасному випадку необхідно негайно викликати медпрацівника.

    1.15. Про виявлені несправності обладнання, устаткування, пристроїв, інші небезпечні прояви та нещасні випадки, які трапилися в дошкільному закладі, працівники повинні повідомити керівника дошкільного закладу.

     

    2. Вимоги безпеки перед початком роботи

    2.1. Вимоги безпеки для педагогічних працівників:

    2.1.1. Оглянути ігрову кімнату чи ігровий майданчик з метою усунення виявлених небезпечних для дітей чинників.

    2.1.2. Перед проведенням прогулянок або екскурсій в природу заздалегідь приготувати питну воду у закритій посудині та аптечку першої допомоги.

     

    3. Вимоги безпеки під час виконання роботи

    3.1. Вимоги безпеки для педагогічних працівників та помічників вихователів

    у приміщенні дошкільного закладу:

    3.1.1. Постійно стежити за станом обладнання, вживати заходів щодо усунення несправностей.

    3.1.2. Бути уважними до дітей – не залишати їх без нагляду.

    3.1.3. Подавати дітям їжу з кухні трохи охололою.

    3.1.4. Подавати їжу з кухні в закритому посуді з маркуванням щодо груп, щодо страв і в той час, коли в коридорах та на сходах немає дітей.

    3.1.5. Не залучати дітей для одержання їжі з кухні та роздачі гарячих страв під час чергування в групі.

    3.1.6. Під час прийому їжі стежити, щоб діти правильно користувалися столовими приборами, попереджати їх про можливість опіки гарячою їжею.

    3.1.7. Для пиття дітям давати тільки кип’ячену воду в індивідуальних чашках, зберігати її в чистій, закритій посудині; в літній період стежити, щоб вода не була холодною.

    3.1.8. Мити столовий та чайний посуд лише за відсутності дітей.

    3.1.9. Під час використання технічних засобів навчання дотримуватися інструкцій з їх експлуатації та правил електробезпеки: вмикати їх в мережу лише сухими руками, стежити за відповідністю показників напруги в електромережі, користуватися справними електроприладами, розетками, вимикачами.

    3.1.10. Не залишати ножиці, голки, ліки , сірники, миючі засоби та інші небезпечні для здоров’я дітей предмети, тримати їх у зачиненій шафі в недоступному для дітей місці; ножиці для занять мають бути з тупими кінцями.

    3.1.11. Під час проведення занять стежити за правильною поставою вихованців: вони повинні рівно тримати корпус, сидіти глибоко на стільці, ступні ніг спираються на підлогу, відстань від очей до поверхні столу – 30 -40см.

    3.1.12. Супровід дітей на заняття до спортивної зали, комп’ютерної зали, в кабінет для занять іноземними мовами тощо мають виконувати особи, які проводять заняття.

    3.1.13. З метою запобігання занесенню інфекцій не передавати з одного дошкільного закладу в другий для тимчасового користування святкові костюми тощо.

    3.1.14. Негайно ізолювати дитину, яка захворіла в дошкільному закладі.

    3.2. Вимоги безпеки для педагогічних працівників та помічників вихователів на ігровому майданчику, ділянці:

    3.2.1. Під час виходу дітей із приміщення вихователь повинен іти першим, помічник вихователя – останнім з метою забезпечення нормального руху дітей сходами. Першу групу готових до прогулянки дітей виводить вихователь і чекає з дітьми біля виходу з будинку, інших одягає і супроводжує помічник вихователя. Не дозволяється відправляти дітей на майданчик з групи і в групу з майданчика без супроводу дорослого.

    3.2.2. Під час проведення прогулянок забезпечити умови для вільних ігор, вправ на бумі, драбинках тощо з обов’язковою підтримкою дітей, систематично стежити за міцністю кріплення фізкультурного обладнання (у спортивній залі і на майданчику) та за правильною обробкою дерев’яних приладів.

    3.2.3. Під час прогулянки весь час тримати в полі зору всіх дітей, збираючись у зворотний шлях, перевірити їх наявність; вихователь повинен йти позаду, щоб бачити всіх дітей, в першій парі ставити найбільш організованих дітей.

    3.2.4. Відправляючись на екскурсію, прогулянку за межі дошкільного закладу, вихователь зобов’язаний знати кількість дітей, яких він бере з собою; якщо в дошкільному закладі залишаються деякі діти з групи, їх передають під відповідальність одного з педагогічних працівників дошкільного закладу (за вказівкою керівника дошкільного закладу).

    3.2.5. У разі виходу на прогулянку з дітьми за межі дошкільного закладу треба мати не менше двох працівників, причому необхідно дотримуватись правил дорожнього руху; в разі переходу вулиці слід зупинити дітей біля переходу, вихователя або помічнику вихователя – стати з червоним прапорцем на проїжджій частині дороги, що буде сигналом для припинення руху транспорту. після повної зупинки транспорту діти переходять вулицю з вихователем, помічник вихователя переходить вулицю останнім. Об’єднувати групи (більше двох) не дозволяється.

    3.2.6. Не допускати прогулянок-екскурсій дітей поблизу доріг з інтенсивними рухом транспорту, а також трамвайних, залізничних колій.

    3.2.7. Під час проведення занять на ділянці дошкільного закладу, у куточку природи стежити, щоб діти не вживали без дозволу вихователя або помічника вихователя як їжу рослини (ягоди, трави), гриби; на ділянці, у куточку природи не повинно бути отруйних рослин, ягід, а також рослин з колючим і гострим листям та плодами.

    3.2.8. Під час на перебування на території дошкільного закладу стежити, щоб діти не виходили за межі дитсадка. Хвіртка має завжди бути замкнена, вхідні двері дошкільного закладу зачинені на засув на висоті, не доступній для дитини.

    3.2.9. Стежити, щоб у літній час діти мали легкі головні убори для уникнення перенагрівання, сонячні ванни проводити лише за призначенням і під наглядом медичного працівника.

    3.2.10. Під час купання дітей у природних водоймах перевіряти місця купання; дозволяється купання у неглибоких річках та водоймах, при цьому групу дітей 25-30 осіб супроводжують не менше двох дорослих, один із них – обов’язково вихователь. Водночас у воді має знаходитися 3-5 дітей у супроводі дорослого, решта дітей залишається на березі під наглядом іншого дорослого.

     

    4. Вимоги безпеки після закінчення роботи

     

    4.1. Вимоги безпеки для педагогічних працівників:

    4.1.1. Вимкнути всі технічні засоби з електромережі, перевірити стан приміщення, передаючи зміну іншому педагогічному працівникові, поінформувати його про кількість дітей за журналом обліку та про стан їх здоров’я, а також про стан обладнання в групі.

     
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


    написать администратору сайта