Главная страница
Навигация по странице:

  • Механізм впровадження комунікаційної системи забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування щодо надання муніципальних послуг.

  • Скласти та обґрунтувати модель еволюції електронного уряду країн.

  • Фронт-оф і с

  • Билет для Андрея Кучко. Сучасні концепції управління конфліктами в публічних організаціях. Існують різні точки зору на поняття управління конфліктом


    Скачать 89.42 Kb.
    НазваниеСучасні концепції управління конфліктами в публічних організаціях. Існують різні точки зору на поняття управління конфліктом
    Дата26.10.2022
    Размер89.42 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаБилет для Андрея Кучко.docx
    ТипДокументы
    #756620

    1. Сучасні концепції управління конфліктами в публічних організаціях.

    Існують різні точки зору на поняття «управління конфліктом». Одні автори розглядають управління конфліктом як діяльність, інші як процес. Але всі дослідники одностайні в тому, що управління конфліктом – це частина загального процесу соціального управління, що є цілеспрямованим впливом і свідомо організована діяльність, що сприяють зміні та досягненню максимального ефекту при витраті мінімальних ресурсів.

    Процес управління конфліктом – це модерація конфлікту, що дозволяє усунути джерело виникнення конфлікту, виключити можливість його загострення та прояву деструктивних наслідків, за допомогою ефективної системи прогнозування, регулювання та вирішення конфліктів.

    Необхідно відрізняти продуктивний, конструктивний конфлікт від деструктивного суперництва та інтриг. У конструктивному конфлікті обговорюються виключно завдання та ідеї організації, а не особисті якості учасників робочого процесу.

    Якщо працівники відкрито не обговорюють важливі питання, то у них є схильність до інтриг, що в свою чергу веде до виникнення напруженої обстановки у колективі. Взаємна недовіра у колективі створює ґрунт для розвитку конфліктів.

    Будь-яка система управління конфліктом в організації може бути представлена ​​у вигляді наступної схеми




    1. Механізм впровадження комунікаційної системи забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування щодо надання муніципальних послуг.

    Механізм впровадження комунікаційної системи забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування щодо надання муніципальних послуг передбачає здійснення декількох основних етапів.

    На першому етапі відбувається налагодження за допомогою інформаційних технологій дистанційного доступу користувача до інформації про адміністративну послугу.

    На другому етапі – користувач має можливість заповнювати, завантажувати та друкувати електронні документи, які необхідні для отримання електронної адміністративної послуги від держави.

    На третьому етапі користувач має можливість передати необхідний пакет документів до установи з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

    На четвертому етапі виконуються процедури, які передбачені порядком надання адмінпослуг, зокрема, надання інформація про рух документів, надання результату адмінпослуги, у випадку якщо послуга платна, то ще процедура оплати за послугу.


    Рис. Комунікаційна система забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування щодо надання муніципальних послуг.
    В даній моделі представлено сервісно-орієнтований підхід до розвитку системи електронних послуг.. Модель представляє собою набір модулів, що поєднують компоненти. які можуть використовуватися повторно, як по одинці, так і в поєднанні при впровадженні нових видів електронних послуг.


    1. Скласти та обґрунтувати модель еволюції електронного уряду країн.


    Бек-офіс

    Початкова присутність



    послуга

    Поліпшена присутність






    Фронт-офіс

    Трансакційна присутність






    З’єднана присутність


    Держава



    Бізнес

    Суспільство

    Рис Модель еволюції електронного уряду країн
    Етап початкової присутності передбачає існування урядових електронних сторінок або веб-сайтів, на яких розміщується посилання на інші органи управління освітою, охороною здоров’я, праці тощо. Обсяг розміщеної інформації – мінімальний, інтерактивність – низька.

    Етап поліпшеної присутності передбачає розміщення оперативної інформації про діяльність органів влади.

    Етап трансакційної присутності – наявність свідчень про надання електронних послуг повного циклу. Уряд забезпечує двосторонню взаємодію з користувачами, що відбувається у інтерактивному режимі.

    Етап з’єднаної присутності передбачає інтегрування та координацію процесів і систем електронного уряду на основі інтерактивної взаємодії. Налагоджуються зв’язки між центральними і місцевими органами державної влади, між державним, приватним та бізнес сектором.


    написать администратору сайта