Главная страница
Навигация по странице:

  • ЛІЦЕНЗІАР ЛІЦЕНЗІАТ

  • Лицензионный договор. лр1. З в і т з лабораторної роботи 1 з дисципліни Інноваційний менеджмент та інтелектуальна власність у галузі іт студента групи 705кі кияшка Костянтина Олександровича Варіант 14 Перевірив викладач Н.


    Скачать 39.74 Kb.
    НазваниеЗ в і т з лабораторної роботи 1 з дисципліни Інноваційний менеджмент та інтелектуальна власність у галузі іт студента групи 705кі кияшка Костянтина Олександровича Варіант 14 Перевірив викладач Н.
    АнкорЛицензионный договор
    Дата07.04.2022
    Размер39.74 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлалр1.docx
    ТипДокументы
    #450709

    Фаховий Коледж Інженерії та Управління

    Національного авіаційного університету


    З В І Т

    з лабораторної роботи № 1

    з дисципліни «Інноваційний менеджмент та інтелектуальна власність у галузі ІТ»

    студента групи 705-КІ

    Кияшка Костянтина Олександровича
    Варіант 14

     


     

     

    Перевірив викладач:

    ______________ Н.В. Апенько

    м. Київ 2022

    ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ДОГОВІР № 6666

    м. Київ «28» січня 2022 року

    Організація ФОП «SysO», в особі Кияшка Костянтина Олександровича, що діє на підставі Статуту (надалі – «Ліцензіар»), з однієї сторони, та Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж інженерії та управління Національного Авіаційного Університету», в особі Апенько Наталії Вікторівни, що діє на підставі Статуту (надалі – «Ліцензіат»), з іншої сторони, надалі разом «Сторони», а кожна окремо «Сторона», враховуючи те, що Ліцензіар володіє виключними авторськими майновими правами на програмне забезпечення, яке визначене в п. 1.1. цього Договору, уклали цей Ліцензійний договір (надалі – «Договір») про наступне:
    1. Предмет Договору

    1.1. Відповідно до умов, визначених цим Договором, Ліцензіар надає Ліцензіату невиключну та таку, що не може бути переданою третім особам без окремого дозволу Ліцензіара, ліцензію (право) на використання (надалі – «Ліцензія») програмного забезпечення (надалі – «Програмне забезпечення») відповідно до конфігурації, вказаної у Додатку № 1 цього Договору.

    Під терміном «Програмне забезпечення» для цілей цього Договору розуміється об’єкт авторського права Ліцензіара (набір інструкцій у вигляді слів, цифр, кодів, схем, символів чи у будь-якому іншому вигляді, виражених у формі, придатній для зчитування комп’ютером, які приводять його у дію для досягнення певної мети або результату), що відповідає характеристикам, визначеним у Додатку № 1 до цього Договору. Ліцензіар гарантує наявність у Програмному забезпеченні характеристик, вказаних в Додатку № 1 до цього Договору.

    1.2. Вид ліцензії, що надається за цим Договором Ліцензіату –

    ­Nagware .

    1.3. Дія Ліцензії за цим Договором обмежується територією України.

    1.4. Ліцензія надається на «Синтез мовного сигналу» (назва програмного забезпечення).

    1.5. Ліцензіат не отримує права власності або авторського права на Програмне забезпечення. Програмне забезпечення залишається власністю Ліцензіара.

    1.6. Ліцензіар гарантує, що він є єдиним власником авторських та/або суміжних прав щодо Програмного забезпечення та факт передачі права користування Програмним забезпеченням Ліцензіату за даним Договором не може завдати будь-якої шкоди будь-яким третім особам.

    1.7. Ліцензіат використовуватиме Програмне забезпечення шляхом встановлення (інсталяції) його на власному обладнанні, з метою подальшої експлуатації цього обладнання разом з Програмним забезпеченням в своїй господарській діяльності. Ліцензіат використовує Програмне забезпечення на власний ризик, Ліцензіар не буде відповідати ні за які втрати або викривлення даних, будь-яку втрачену вигоду в процесі використання або неправильного використання цього Програмного забезпечення.

    1.8. Ліцензіат отримує програмне забезпечення шляхом та виконує роботи щодо його встановлення на обладнанні Ліцензіата

    1.9. Ліцензіар також здійснює подальше абонентське обслуговування Програмного забезпечення в порядку та на умовах цього Договору.

    В цьому Договорі під абонентським обслуговуванням розуміється налаштування програмного засобу, виправлення помилок.
    2. Розрахунок за договором

    2.1. Вартість користування Програмним забезпеченням (ліцензійна плата) 5000 (п’ять тисяч) гривень 0 (нуль) копійок (з урахуванням умов безкоштовної та сплати повної ліцензії).

    2.2. Ліцензійна плата, якщо така передбачена та вартість абонентського обслуговування повинні бути перераховані Ліцензіатом на банківський рахунок Ліцензіара відповідно до Графіку платежів п 3 (Додаток № 1 до Договору).
    3. Умови використання, поширення Програмного забезпечення

    3.1. За цим Договором Ліцензіату надається право використання Програмного забезпечення у відповідності з Договором.

    3.2. Ліцензіату забороняється:

    3.2.1. вдаватися до зворотного конструювання, декомпіляції або деасемблювання Програмного забезпечення, або іншим чином досліджувати програмний код та/або модифікувати його;

    3.2.2. надавати Програмне забезпечення в прокат або в тимчасове користування, опубліковувати або розповсюджувати примірники Програмного забезпечення шляхом їх продажу, відчуження іншим способом або шляхом іншої передачі третім особам;

    3.2.3. передавати Програмне забезпечення третім особам для зворотного конструювання, декомпіляції або деасемблювання Програмного забезпечення, або дослідження програмного коду та/або його модифікації іншим чином. При цьому допускається виготовлення копій дистрибутива Програмного забезпечення для потреб резервного копіювання без передачі його третім особам;

    3.2.4. укладати субліцензійні договори з третіми особами та передавати третім особам Програмне забезпечення;

    3.2.5. експортувати або реекспортувати Програмне забезпечення в порушення законодавства про здійснення експортних угод, що діє в Україні, а також у порушення будь-якого іншого чинного законодавства.

    3.3. У разі здійснення Ліцензіатом будь-якої дії, вказаної у підпунктах п. 3.2. цього Договору, дія цього Договору припиняється, а Ліцензіат повинен повернути Програмне забезпечення протягом 10 робочих днів з дати припинення цього Договору, про що Сторони складають відповідний Акт приймання-передачі та відшкодувати Ліцензіару реальні збитки, упущену вигоду та моральну (немайнову) шкоду.

    3.4. Ліцензіар гарантує виправлення помилок, виявлених Ліцензіатом у роботі Програмного забезпечення, визнаних Ліцензіаром, та безкоштовну передачу Ліцензіату виправленої версії Програмного забезпечення.

    Ця гарантія дійсна при правильному обслуговуванні Програмного забезпечення та не може бути застосована до випадків збитку, заподіяного в результаті неправильного обігу, недбалості, некомпетентності, навмисного псування, дії комп’ютерних вірусів, а також збитку в результаті неправильного або несанкціонованого використання або обслуговування Програмного забезпечення або його частини Ліцензіатом, з причин зовнішнього стосовно Програмного забезпечення або його частині характеру, що включає, але не обмежений цим, перебої в енергії, кондиціюванні повітря, перепади в напрузі та температурі або є результатом невірного виконання Ліцензіатом технічних вказівок Ліцензіара.

    3.5. Визначене у п. 3.1. цього Договору право, що надається Ліцензіатові, поширюється і діє виключно на території України.
    4. Порядок здійснення абонентського обслуговування та інформаційно-технологічного супроводу (ІТС)

    4.1. Абонентське обслуговування, яке здійснюється Ліцензіаром в межах цього Договору, включає:

    4.1.1. підготовку доповнень та змін програмного коду Програмного забезпечення для його оновлення, у тому числі у зв’язку з усуненням виявлених недоробок (недоліків) у Програмному забезпеченні;

    4.1.2. передачу Ліцензіату підготовленої інформації на оптичному носії або іншими засобами;

    4.1.3. консультаційне обслуговування Ліцензіата з питань функціонування Програмного забезпечення та його програмно-технічної підтримки;

    4.1.4. отримання нових релізів програми, конфігурацій та форм у разі внесення змін до Законодавства будуть здійснюватися у строки коли ці зміни наберуть чинності.

    Консультаційне обслуговування Ліцензіата з питань функціонування Програмного забезпечення та його програмно-технічної підтримки здійснюється, у разі виникнення такої необхідності, у робочі дні.

    4.2. Для надання Ліцензіаром інших послуг з абонентського обслуговування, не передбачених цим Договором, але необхідність яких буде виявлена Ліцензіатом в ході експлуатації Програмного забезпечення або з технічного супроводу Ліцензіатом Програмного забезпечення, Сторони укладають окремий договір, в якому домовляються про перелік таких послуг, вартість послуг, порядок і терміни виконання послуг.

    4.3. Абонентське обслуговування по лінії ITC включає:

    послуги лінії консультацій за телефонами +38(063)555-55-55

    електронній пошті kostjantyn.kyjashko@kitu.nau.edu.ua

    Послуги ITC надаються протягом строку дії ліцензійних умов, починаючи з дня підтвердження зарахування коштів на розрахунковий рахунок Ліцезіара за користування ліцензією відповідно до виставленого рахунку, та безкоштовно для демоліцензії.
    5. Права та обов’язки сторін

    5.1. Ліцензіар має право:

    5.1.1. знайомитись з документами, що стосуються комерційного використання Програмного забезпечення;

    5.1.2. вносити зміни в програмний код Програмного забезпечення для передачі його Ліцензіату.

    5.2. Ліцензіар зобов’язаний у порядку та у строки, передбачені даним Договором:

    5.2.1. передати Ліцензіату один еталонний примірник робочої версії Програмного забезпечення;

    5.2.2. виконати роботи щодо встановлення Програмного забезпечення на обладнанні Ліцензіата;

    5.2.3. усувати недоліки Програмного забезпечення, виявлені Ліцензіатом протягом строку, визначеного цим Договором;

    5.3. Ліцензіат має право:

    5.3.1. використовувати Програмне забезпечення протягом строку дії цього Договору відповідно до п. 3.1. Договору;

    5.3.2. отримати від Ліцензіара документацію на Програмне забезпечення, передбачену п. 1.8. даного Договору.

    5.4. Ліцензіат зобов’язаний:

    5.4.1. використовувати Програмне забезпечення тільки в межах п. 3.1. цього Договору;

    5.4.2. виплачувати Ліцензіару плату за право використання Програмного забезпечення, якщо таке передбачено Договором, а також плату за абонентське обслуговування, в порядку і розмірі, передбачених цим Договором;

    5.4.3. не здійснювати дій, передбачених п. 3.2. цього Договору;

    5.4.4. повернути Програмне забезпечення та документацію у порядку та строки, передбачені цим Договором, та відшкодувати реальні збитки, упущену вигоду та моральну (немайнову) шкоду, за умов настання подій, визначених у п. 3.3. цього Договору.
    6. Відповідальність сторін за порушення умов договору

    6.1. У випадку порушення зобов’язань, що виникає з цього Договору (надалі іменується «порушення Договору»), Сторона несе відповідальність, визначену цим Договором та (або) чинним законодавством України.

    6.1.1. Порушенням Договору є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом цього Договору.

    6.1.2. Сторона не несе відповідальності за порушення Договору, якщо воно сталося не з її вини (умислу чи необережності).

    6.1.3. Сторона не несе відповідальності за порушення Договору, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів щодо належного виконання цього Договору.

    6.2. За порушення права інтелектуальної власності, в тому числі невизнання цього права чи посягання на нього та/або у випадку порушення Ліцензіатом зобов’язань визначених підпунктами п. 3.2. цього Договору, Ліцензіат повинен сплатити Ліцензіару неустойку у вигляді штрафу у розмірі 3000 (трьох тисяч) гривень 0 (нуль) копійок за кожний випадок порушення.
    7. Вирішення спорів

    7.1. Усі спори, що виникають з цього Договору або пов’язані із ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами.

    7.2. У випадку неможливості врегулювання суперечки шляхом переговорів між Сторонами, ці суперечки підлягають вирішенню шляхом звернення до суду.
    8. Строк дії Договору

    8.1. Цей Договір вступає в силу з моменту його підписання і є чинним протягом необмеженого строку.

    8.2. Договір може бути розірваний за згодою Сторін або на вимогу Ліцензіара у випадках, передбачених цим Договором.

    8.3. Цей Договір може бути змінений або доповнений лише за письмовою угодою, належним чином підписаною кожною Стороною.
    9. Інші умови

    9.1. Програмне забезпечення та документація, а також всі інші документи та інформація, які надаються Ліцензіаром Ліцензіату за даним Договором, є комерційною таємницею Ліцензіара, і не можуть бути розголошені, опубліковані або будь-яким іншим чином стати надбанням третьої сторони без письмової згоди Ліцензіара. Ліцензіат зобов’язується зберігати в таємниці Програмне забезпечення та надану документацію.

    9.2. Усі правовідносини, що виникають з цього Договору або пов’язані із ним, у тому числі пов’язані із дійсністю, укладенням, виконанням, зміною та припиненням цього Договору, тлумаченням його умов, визначенням наслідків недійсності або порушення Договору, регламентуються цим Договором та відповідними нормами чинного законодавства України, а також застосовними до таких правовідносин звичаями ділового обороту на підставі принципів добросовісності, розумності та справедливості.

    9.3. На дату укладення цього Договору Ліцензіар та Ліцензіат є платниками податку на прибуток.

    9.4. Після підписання цього Договору всі попередні переговори за ним, листування, попередні договори, протоколи про наміри та будь-які інші усні або письмові домовленості Сторін з питань, що так чи інакше стосуються цього Договору, втрачають юридичну силу, але можуть братися до уваги при тлумаченні умов цього Договору.

    9.5. Сторони несуть повну відповідальність за правильність вказаних ними у цьому Договорі реквізитів та зобов’язуються своєчасно у письмовій формі повідомляти іншу Сторону про їх зміну, а у разі неповідомлення несуть ризик настання пов’язаних із цим несприятливих наслідків.

    9.6. Додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід’ємними частинами і мають юридичну силу у разі, якщо вони викладені у письмовій формі, підписані належним чином уповноваженими особами Сторін та скріплені печатками Сторін.

    9.7. Всі виправлення за текстом цього Договору мають силу та можуть братися до уваги виключно за умови, що вони у кожному окремому випадку датовані, засвідчені підписами Сторін та скріплені їх печатками.

    9.8. Цей Договір укладено в 2 (двох) примірниках українською мовою.

    10. Юридичні адреси, реквізити та підписи Сторін


    ЛІЦЕНЗІАР

    ЛІЦЕНЗІАТ

    ФОП «SysO»

    Місцезнаходження: 03065, м. Київ, вул. Метробудівська, дім 2

    ІНН 7714030726; КПП 770101001

    Реквізити: 1234567890

    ___________________ Кияшко К.О.

    Повне найменування: Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж інженерії та управління Національного Авіаційного Університету».

    Скорочене найменування: КІтУ НАУ.

    Місцезнаходження: вул. Метробудівська, дім 5-а, м. Київ

    Поштова адреса: 03065, вул. Метробудівська, 14/12, м.. Київ.

    ІНН 7714030721; КПП 770101002

    Розрахунковий рахунок: 9087654321.

    Телефон: (044)408-60-44

    Факс: (044)583-37-73.

    Адреса електронної пошти: kitu@nau.edu.ua.
    ___________________ Апенько Н.В.


    Додаток 1

    до Договору № 6666

    про видачу ліцензії на використання комп’ютерної програми

    від «28» січня 2022 року
    КОНФІГУРАЦІЯ ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ ПЗ, ВАРТІСТЬ ЛІЦЕНЗІЙ

    1. Параметри ПЗ «Синтез мовного сигналу»:

    1.1. Конфігурація:

    1.1.1. мінімальний центральний процесор класу Intel Core i5-7200U 2700 МГц;

    1.1.2. обсяг оперативної пам’яті не менше 4Гб;

    1.1.3. стандартний маніпулятор «миша»;

    1.1.4. стандартний SVGA монітор;

    1.1.5. програма GUI Turbo Assembler;

    1.1.6. операційна система типу Windows, 7, 8, 10;

    1.1.7. модем.

    1.2. Носій з установчими файлами:

    1.2.1. Флешка.

    1.2.2. Жорсткий диск.

    1.3. Установчий файл:

    1.3.1. program.exe.

    Термін дії ліцензії: ­­2 роки.

    2. Спосіб технічної підтримки ПЗ «Синтез мовного сигналу» – актуалізація: HTTP, віддалений доступ.

    3. Вартість ліцензій

    3.1. На момент підписання даного Договору:

    3.1.1. Вартість повної ліцензії на використання ПЗ «Синтез мовного сигналу», зазначеної у пункті 1 цього Додатка, згідно з діючим прейскурантом становить: 8000 (вісім тисяч) гривень 0 (нуль) копійок.

    3.1.2. Інформаційно-технологічне супроводження ПЗ «Синтез мовного сигналу», відповідно до п. 4 даного Договору.

    3.2. Інформаційно-технологічний супровід включає в себе консультації спеціалістами стосовно роботи ПЗ «Синтез мовного сигналу», налаштування та оновлення (виключити зайве, дописати відсутнє).

    3.3. Інформаційно-технологічний супровід не включає в себе консультації стосовно проведення процедур закупівель виключити зайве, дописати відсутнє).



    ЛІЦЕНЗІАР

    ЛІЦЕНЗІАТ

    ФОП «SysO»

    Місцезнаходження: 03065, м. Київ, вул. Метробудівська, дім 2

    ІНН 7714030726; КПП 770101001

    Реквізити: 1234567890

    ___________________ Кияшко К.О.

    Повне найменування: Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж інженерії та управління Національного Авіаційного Університету».

    Скорочене найменування: КІтУ НАУ.

    Місцезнаходження: вул. Метробудівська, дім 5-а, м. Київ

    Поштова адреса: 03065, вул. Метробудівська, 14/12, м.. Київ.

    ІНН 7714030721; КПП 770101002

    Розрахунковий рахунок: 9087654321.

    Телефон: (044)408-60-44

    Факс: (044)583-37-73.

    Адреса електронної пошти: kitu@nau.edu.ua.
    ___________________ Апенько Н.В.


    Додаток 2

    до Договору № 666

    про видачу ліцензії на використання комп’ютерної програми

    від «28» січня 2022 року

    ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

    1. Вимоги до конфігурації комп’ютера, на який встановлюється система ПЗ «Синтез мовного сигналу» версія 1.0.7.

    1.1. Програмно-апаратні засоби (виключити зайве, дописати відсутнє):

    Варіант

    Мінімальні

    Рекомендовані

    Локальний

    Операційна система

    Windows® XP / Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 Процесор

    Intel Pentium III 1.2 ГГц

    Оперативна пам’ять Windows ХР – 1024 МБ, Windows 7, 8, 10 – 2 ГБ Роздільна здатність 1280*1024

    Microsoft .NET Framework 4 USB порт

    Операційна система:

    Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10

    Процесор:

    Intel Core i5-7200U 2700 МГц

    Оперативна пам’ять – не менше 4Гб

    Програма GUI Turbo Assembler

    Microsoft .NET Framework 4 USB порт

    Підключення до мережі інтернет

    (для отримання оновлень та онлайн-підтримки)





    1.2 Наявність на комп’ютерах користувачів DVD-ROM не є обов’язковою.

    1.3. Вимоги до вільного місця на жорсткому диску для ПЗ

    «Синтез мовного сигналу» версія 1.0.7.


    Тип системи

    Вільне (не стиснуте) місце на жорсткому диску




    до інсталяції

    під час роботи

    ПЗ «Синтез мовного сигналу»

    7 Мб

    607 Кб. (для резервної копії – ще 700 Кб).

    Резервну копію пропонуємо зберігати на зовнішньому носії !


    1.4 Якщо система інсталюється у тому ж розділі, де розташовано файл підкачки операційної системи, то у розрахунках вільного місця необхідно враховувати його максимальний розмір. Зазвичай, він у півтора рази більше об’єму оперативної пам’яті, встановленої у комп’ютері.

    1.5 Для коректного відображення у системі ПЗ «Синтез мовного сигналу» кириличних шрифтів необхідно мати English International версію операційних систем Microsoft Windows з проінстальованими кириличними системними шрифтами, або російську, або українську версію цих операційних систем.

    1.6 Об’єм вільного місця на жорсткому диску постійно зменшується у зв’язку із зростанням баз даних після прийому нових надходжень, які готуються Ліцензіаром. Ми рекомендуємо враховувати цей факт при виборі диску як для інсталяції системи, так і у період її експлуатації.

    1.7 Не підтримуються операційні системи, які не зазначено у цих технічних вимогах.

    1.8 Для отримання оновлень необхідно підключення до мережі Інтернет. Оновлення може виконуватись в автоматичному режимі, також є можливість завантажити програму з веб-сайту розробника та запустити інсталяцію вручну.

    1.9 Загальні вимоги: Відсутність програмних «вірусів» на комп’ютері Лізензіата та правильне налагодження фаєрволів антивірусних програм (фаєрволи та антивірусні програми можуть конфліктувати або обмежити функціональність інших програм, у тому числі і системи ПЗ «Синтез мовного сигналу»). Під час роботи з протоколом Microsoft ТСРНР не гарантується стійка робота ПЗ «Синтез мовного сигналу» при використанні DHCP з динамічною адресою на комп’ютері, де встановлено сервер системи.

    2. Спосіб абонентського обслуговування – актуалізація. Абонентське обслуговування, необхідне для актуалізації програми здійснюється відповідно до технічних стандартів ПЗ «Синтез мовного сигналу», текст яких розміщений на офіційному сайті Ліцензіара, є відкритим для ознайомлення будь-якими особами, та визнається обов’язковим для виконання сторонами цього Договору.

    3. Ліцензіар не надає послуг з юридичного тлумачення документів, що містяться у ПЗ «Синтез мовного сигналу», а також рекомендацій щодо використання цих документів у процесі господарської діяльності Ліцензіата.


    ЛІЦЕНЗІАР

    ЛІЦЕНЗІАТ

    ФОП «SysO»

    Місцезнаходження: 03065, м. Київ, вул. Метробудівська, дім 2

    ІНН 7714030726; КПП 770101001

    Реквізити: 1234567890

    ___________________ Кияшко К.О.

    Повне найменування: Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж інженерії та управління Національного Авіаційного Університету».

    Скорочене найменування: КІтУ НАУ.

    Місцезнаходження: вул. Метробудівська, дім 5-а, м. Київ

    Поштова адреса: 03065, вул. Метробудівська, 14/12, м.. Київ.

    ІНН 7714030721; КПП 770101002

    Розрахунковий рахунок: 9087654321.

    Телефон: (044)408-60-44

    Факс: (044)583-37-73.

    Адреса електронної пошти: kitu@nau.edu.ua.
    ___________________ Апенько Н.В.


    написать администратору сайта