Главная страница
Навигация по странице:

  • Пз 23.09.22 Задача 1.

  • Пз 29.09.22 Задача1

  • Задача 2

  • Задача 3

  • Задача 4

  • КВП. Задача Фарсієв був засуджений за крадіжку за ч. 1 ст. 185 Кк до штрафу у розмірі 50 нмдг


    Скачать 24.58 Kb.
    НазваниеЗадача Фарсієв був засуджений за крадіжку за ч. 1 ст. 185 Кк до штрафу у розмірі 50 нмдг
    Дата01.11.2022
    Размер24.58 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаКВП.docx
    ТипЗадача
    #765929

    Бриль Яна, 19-06

    Пз 16.09.22


    Задача 1.

    Фарсієв був засуджений за крадіжку за ч. 1 ст. 185 КК до штрафу у розмірі 50 НМДГ.

    1) У який строк Фарсієв має сплатити штраф?

    2) Яким чином суд встановлює факт сплати штрафу (яким документом)?

    3) Які правові наслідки несплати штрафу у строки, визначені ч.1 ст. 26 КВК?

    4) Яка максимальна кількість годин ГР може бути призначена?

    5) Яка максимальна кількість років ВР може бути призначена?

    6) Чи може несплачений Фарсієвим штраф бути замінений на позбавлення волі?

    7) Протягом якого строку може бути розстрочена виплата штрафу?

    1) Згідно з статтею 26 Кримінально-виконавчого кодексу України засуджений зобов'язаний сплатити штраф у місячний строк після набрання вироком суду законної сили і повідомити про це кримінально-виконавчій інспекції за місцем проживання шляхом пред'явлення документа про сплату штрафу.

    2)Квитанцієй про сплату штрафу

    3)Згідно з ч.3 ст.26 КВК: У разі несплати засудженим штрафу у строк, передбачений частиною першою цієї статті, суд за поданням кримінально-виконавчої інспекції розглядає питання про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу або заміну несплаченої суми штрафу покаранням у виді громадських, виправних робіт або позбавлення волі відповідно до закону.

    Та ч.4 ст. 26 КВК : У разі несплати засудженим чергового платежу під час призначення штрафу з розстрочкою виплати суд через місяць після закінчення строку виплати чергового платежу за поданням кримінально-виконавчої інспекції замінює несплачену суму штрафу покаранням у виді громадських, виправних робіт або позбавлення волі відповідно до закону.

    4)Згідно ч.2 ст 56 ККУ: до двохсот сорока годин і відбуваються не більше як чотири години на день

    5) Згідно ч.1 ст 57 ККУ: до двох років і відбувається за місцем роботи засудженого

    6) Ні, так як згідно ч 5 . ст 53 ККУ : У разі несплати штрафу в розмірі не більше трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та відсутності підстав для розстрочки його виплати суд замінює несплачену суму штрафу покаранням у виді громадських робіт із розрахунку одна година громадських робіт за один установлений законодавством неоподатковуваний мінімум доходів громадян або виправними роботами із розрахунку один місяць виправних робіт за двадцять установлених законодавством неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, але на строк не більше двох років.


    Пз 23.09.22


    Задача 1. У військовослужбовця Акопова було вилучено 6 гр.канабісу. За цим фактом його було засуджено за ч.1 ст. 309 КК і призначено штраф у розмірі 17 000 грн., а також позбавлено військового звання сержант.

    Чи правильно суд призначив покарання Акопову?

    Чи може суд призначити Акопову виправні роботи ? Чи вправі суд в обвинувальному вироці позбавити військовослужбовця права служити в ЗСУ?

    Суд призначив покарання не правильно,оскільки позбавляти військового звання можна за тяжкий або особливо тяжкий злочин(ст.54 КК),а в цьому випадку (ч.1ст.309 КК)це є нетяжкий злочин.
    Так,може,оскільки санкція ч.1ст.309КК передбачає виправні роботи на строк до двох років.
    Виправні роботи не застосовуються до вагітних жінок та жінок, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною, до непрацездатних, до осіб, що не досягли шістнадцяти років, та тих, що досягли пенсійного віку, а також до військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, працівників правоохоронних органів, нотаріусів, приватних виконавців, суддів, прокурорів, адвокатів, державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування.(ч.2ст57КК).

    Задача 2. Засуджений до виправних робіт, Іванов прийшов на роботу у нетверезому стані, а через кілька днів вчинив дрібне хуліганство.

    Чи можна розглядати таку поведінку Іванова як ухилення від виправних робіт?
    Кримінальний кодекс України Стаття 389. Ухилення від покарання, не пов'язаного з позбавленням волі.

    1. Ухилення засудженого від сплати штрафу або від відбування покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю, -карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на той самий строк.

    2. Ухилення засудженого від відбування покарання у виді громадських чи виправних робіт, -карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

    Пз 29.09.22

    Задача1
    Душков був засуджений до двох років виправних робіт з відрахуванням 20 % від заробітку в доход держави. Адміністрація підприємства, де працював Душков, на підставі вироку суду зробила відрахування з усієї суми заробітку засудженого. Вважаючи, що ці дії є неправильними, Душков звернувся до прокурора зі скаргою, де просив роз'яснити адміністрації, щоб вона відраховувала 20 %, встановлених вироком суду від суми заробітку, що залишиться після відрахування податків та інших платежів.

    Якіпоясненнямаєдатипрокурорзасудженомуінапідставіякоїправовоїнорми?

    Відповідно до ст.45 ч.1 КВК України «Відрахування провадяться з усієї суми заробітку, без виключення з цієї суми податків». Тому, адміністрація підприємства зробила все згідно с законом.

    Задача_2'>Задача2
    Ібрагімов був засуджений до 100 годин громадських робіт. Під час відбування покарання він без повідомлення уповноваженого органу з питань пробації залишив своє постійне місце проживання і протягом трьох днів не з'являвся на громадські роботи. Після затримання Ібрагімов пояснив інспектору уповноваженого органу з питань пробації, що змушений був терміново відвезти дружину на складну операцію в обласну клінічну лікарню, де і був затриманий працівниками поліції.
    ЧиєповедінкаІбрагімоваухиленнямвідвідбуванняпокаранняувидігромадськихробіт?

    Дії Ібрагімова є порушенням умов відбування покарання, і не є ухиленням від відбування покарання, , що в свою чергу супроводжується письмовим попередженням

    Задача3
    Засуджений до трьох років обмеження волі Мурченко відбував покарання у виправному центрі. Він звернувся з проханням до адміністрації центру дозволити йому проживати разом з дружиною в їх власному домі, що знаходиться недалеко від виправного центру.

    Запропонуйтевідповідьадміністраціївиправногоцентру.

    Згідно з ст.59 ч.7,8 КВК України, особи які відбули шість місяців строку покарання можуть мешкати за межами гуртожитку із своїми сім’ями, с умовою що, засуджений не допускали порушень встановленого порядку виконання покарання, за постановою начальника виправного центру.

    Задача4

    До начальника виправного центру звернулися засуджені Глось і Карпенко із проханням дозволити їм виїзд за межі виправного центру строком на 12 діб відпустку до родичів), посилаючись на те, що Глосю необхідно у цей час зареєструвати шлюб і підготуватися до весілля, а Карпенку необхідно зорати ділянку в 1 га і допомогти матері посадити картоплю.

    Щовідповістьначальниквиправногоцентру?Назвітьпідставидлякороткостроковоговиїздузамежівиправногоцентру.

    Стаття 59 ч.3 п.5 КВК України Глосю начальник виправного центру може відпустити на 7 діб, для вирішення справ. Карпенко, не підпадає під жоден пункт короткочасного виїзду.


    написать администратору сайта