Главная страница

ЗВІТ з технологічної практики. Звіт%20Богомол%20Дар'я%2042ГРС(ГО). Міністерство освіти і науки україни київський державний коледж туризму та готельного господарства звіт з технологічної практики Виконала студентка спеціальності Готельноресторанна справа


Скачать 1.1 Mb.
НазваниеМіністерство освіти і науки україни київський державний коледж туризму та готельного господарства звіт з технологічної практики Виконала студентка спеціальності Готельноресторанна справа
АнкорЗВІТ з технологічної практики
Дата25.10.2021
Размер1.1 Mb.
Формат файлаdocx
Имя файлаЗвіт%20Богомол%20Дар'я%2042ГРС(ГО).docx
ТипДокументы
#255795
страница5 из 6
1   2   3   4   5   6


Начальник відділу Шевчук Т.О

Відповідальний за складання графіка Шевченко Т.Г.

Табель

обліку використання робочого часу

працівниками поверхової служби готелю за ____________________ 20_ року.



П.І.Б.

Посада

Числа місяця

Відпрацьовано

Неявки

Вихідні та святкові дні

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31




Чергова відпустка

Декретна відпустка

Хвороба

Інші неявки

З дозволу керівництва

Прогул




1

Шевченко Т.Г.

Старша покоївка

*

*

*

*







*

*

*

*







*

*

*

*







*

*

*

*







*

*

*

*







*

21






















2

Франко І.Я.

Покоївка

Працюють 2/2

*




*

*




*

*




*

*




*

*




*




*

*




*







*

*







*

*







*

18






















3

Андрухович В.Ю.

Покоївка

Працюють 2/2

*







*

*




*

*




*

*




*

*




*




*

*




*

*







*

*







*

*




18






















4

Семенов В.В.

Покоївка

Працюють 2/2




*







*

*




*

*




*

*







_

_

_

_

_

_

*

*







*

*







*

*




13







6













5

Рябушенко В.В.

Покоївка

Працюють 2/2

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

*

*




*

*







*

*







*

*







*

9

15



















6

Тітова В.В,

Працівниця білизняної

Працюють 2/2

*

*

*

*

*







*

*

*

*

*







*

*

*

*

*







*

*

*

*

*







*

*

*

23























Начальник відділу Шевчук Т.О

Відповідальний за складання графіка Шевченко Т.Г.

2.2 Стимулювання роботи персоналу готелю.

Основний і найбільш цінний капітал будь-якої компанії – працівники. Саме вони визначають успішність і темп розвитку підприємства, будучи рушійною силою бізнесу. Тому для того, щоб їх робота в організації була посправжньому ефективною, потрібно постійно стежити за рівнем мотивації та регулярно міняти методи стимулювання.

Стандартні премії і надбавки, що сьогодні використовуються на туристичних підприємствах не завжди являються достатніми для стимулювання необхідного рівня мотивації, тому роботодавцям слід запроваджувати прогресивні та інноваційні засоби заохочення.

Основним методом мотивації праці є грошова винагорода, що включає грошові виплати за виконання поставлених цілей, надбавки до заробітної плати, спеціальні індивідуальні винагороди, тощо.

Грошова мотивація за своєю природою є “ненасичуваною”, і людина швидко звикає до нового, вищого рівня оплати. Той рівень оплати, який ще вчора мотивував його на високу робочу віддачу, завтра може стати звичним і втратити спонукальну силу. Тому важливо використовувати інші способи мотивації, окрім грошових: моральні, соціальні.

Визнання заслуг працівника, його професіоналізму, прояв поваги до нього – надзвичайно ефективний метод моральної мотивації. Ефективним є застосування таких методів як професійне навчання, можливість до кар’єрного росту, надання соціального забезпечення.

На мою думку, для того, щоб підвищити ефективність роботи в готелі та всіх його службах потрібно:

1. Завжди проводити тренування для лідерів, перш ніж просунути людину на керівну посаду. Це дуже суттєво знизить плинність в компанії та підвищить мотивацію.

2. Використовувати 5-10% прибутку на навчання для персоналу. 3. Інвестувати час та зусилля у створення “вхідної програми” для новачків у компанії. Ця програма повинна тривати як мінімум 1 рік.

4. Провести курси перекваліфікації та реорієнтації для людей, які працюють у компанії вже протягом тривалого періоду.

5. Знищити всі джерела, які підсилюють страх та ворожість всередині організації. Створити культуру взаємної підтримки та довіри.

6. Створити програму бонусів, яка дозволятиме людям повністю відкритися – тобто буде індивідуальною та враховуватиме сильні сторони кожного працівника.

7. Розробити програму, яка спонукатиме людей до інновацій.

8. Виплачувати бонуси за яскраві та корисні для компанії ідеї, висловлені співробітниками.

2.3 Якість надання готельних послуг

  1. Споживач готельних послуг звернувся з проханням скористатися послугами хімчистки. Костюм йому було повернено з плямою. Опишіть дії працівників готелю у вирішенні цієї ситуації.

Адміністратору готелю потрібно дізнайтеся всю інформацію у гостя про час та дату послуги хімчистки. Всі супутні чеки. Та запропонувати йому свої послуги по взаємодії з хімчисткою з питань зіпсованих речей. Так гостю не доведеться витрачати додатковий час на з'ясування відносин з хімчисткою.

  1. Виникла конфліктна ситуація в службі приймання та обслуговування, а саме: споживач готельних послуг забронював номер та сплатив за бронювання 30% від вартості номера за добу. При поселенні з’ясувалось, що номер своєчасно не був готовий до заселення. Опишіть дії працівників готелю у вирішенні цієї ситуації.

Запропонувати зачекати, перепросити за тимчасові незручності, подарувати купон на безкоштовні напої або закуски в ресторані готелю. Подібний жест дозволить висловити вибачення гостям, які опинилися такій ситуації.



  1. Громадянин Білорусі Іванов В.В. проживав в готелі в період з 12.01.2020 по 15.01.2020 року. 16.01.2020 Іванов В.В. зателефонував в готель з претензією, що ним в готелі було втрачено цінні папери. Він просить відшкодувати збитки. Опишіть дії працівників готелю у вирішенні цієї ситуації.

Відповідно до ч. 1 ст. 975 Цивільного кодексу України готель відповідає за схоронність речей, внесених до готелю особою, яка проживає у ньому.

Річ вважається такою, що внесена до готелю, якщо вона передана працівникам готелю або знаходиться у відведеному для особи приміщенні.

Аналогічний обов’язок готелю по зберіганню речей, переданих особою працівникам готелю (до камери схову, сейфу тощо) або тих, які знаходяться у відведеному для споживача приміщенні (готельний номер), встановлено Правилами користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг, які затверджені наказом Державної туристичної адміністрації України від 16.03.2004 № 19.

У разі викрадення, загублення або знищення особистих речей обов’язковою умовою їх повернення власнику або відшкодування йому шкоди є обов’язок громадянина негайно повідомити про це адміністрацію готелю (ч. 3 ст. 975 ЦК). При цьому, аналіз 2 ч. 3 ст. 975 ЦК дає підстави вважати, що під негайним слід розуміти повідомлення адміністрації готелю про зниклі або викрадені речі до закінчення періоду проживання особи в готелі.

Тобто, якщо гість виявить втрату вже після виїзду з готелю, то готель не несе відповідальність за його речі.

  1. Подружжям було здійснено бронювання двомісного номеру на 25.12.2020 року. Вони прибули у готель 25.12.2020 року о 22.00. При цьому з’ясувалось, що бронювання номеру було анульовано. Опишіть дії працівників готелю у вирішенні цієї ситуації.

Готель протягом 24 (двадцяти чотирьох) годин з моменту отримання заявки на бронювання підтверджує Гостю бронювання, або відмовляє у задоволенні заявки. У разі підтвердження заявки на бронювання Готель направляє Гостю повідомлення про підтвердження бронювання. У разі відсутності номерів на цікаві Гостя дати Готель направляє повідомлення про відмову у підтвердженні бронювання. Зазначені повідомлення направляються Гостю за допомогою електронної пошти;

Якщо всі номера у готелі заброньовані, перевірте наявність місць в найближчих готелях.

  1. Споживач готельних послуг здав речі у пральню 20.12.2020 року. Отримав речі 21.12.2020 року без претензій до пральні. 22.12.2020 споживач готельних послуг виїхав з готелю. 23.12.2020 року він зателефонував у готель з претензією на те, що речі, які були отримані з пральні, пошкоджені. Він вимагає відшкодування матеріальних збитків. Опишіть дії працівників готелю у вирішенні цієї ситуації.

Адміністратору готелю потрібно дізнайтеся всю інформацію у гостя про час та дату послуги хімчистки. Всі супутні чеки. Та запропонувати йому свої послуги по взаємодії з хімчисткою з питань зіпсованих речей. Так гостю не доведеться витрачати додатковий час на з'ясування відносин з хімчисткою.

Але так як гість уже забрав речі, мав їх перевірити. Тому вся відповідальність подається на його.

  1. При поселенні в готель споживач готельних послуг надає студентський квиток, у зв’язку з відсутністю паспорта. Опишіть дії працівників готелю у вирішенні цієї ситуації.

Нажаль не зможемо вас заселити! Закон говорить про те, що кожен гість повинен бути зареєстрований на підставі паспорта громадянина, іноземні гості на підставі їх паспорта, візи та міграційної карти. Відповідайте, керуючись законом і не дозволяйте схилити вас до порушення закону.

  1. Подружжям Василенко з міста Бровари було здійснено бронювання двомісного номеру на 12.09.2020 року. При поселенні з’ясувалось, що в номері буде проживати дитина у віці чотирьох років. Чи потрібно в цьому випадку здійснювати додаткову оплату за дитину? Опишіть технологію здійснення поселення сім’ї Василенко.

При розміщенні дітей віком до 5 років із батьками в одному номері без надання додаткового ліжко-місця, плата за проживання дітей не стягується. Тому процедура заселення буде стандартною.

  1. Виникла конфліктна ситуація між адміністратором готелю та споживачем готельних послуг, а саме: гість заїхав до готелю «Турист» в одномісний номер вартістю 1000 грн. за добу – з 11.10.2020 о 14.00 по 12.10.2020 о 18.00. Адміністратор при поселенні надав рахунок на суму 1500 грн. Споживач готельних послуг відмовляється оплатити рахунок за 1,5 доби, бо вважає що перебував в готелі тільки 1 добу. Опишіть дії працівників готелю у вирішенні цієї ситуації.

Попередити гостя про те, що виїзд 0 18.00 ранку є пізнім, оскільки стандартне виселення в готелі триває до 14: При виїзді пізніше цього часу гість перебуває в готелі більше доби, за що і необхідна додаткова плата.

Поки я підготую для вас необхідні документи, лаунж-бар вам подадуть чай і десерт. І ще раз спасибі за розуміння ».

Гість, якщо не хоче таких раптових доплат, завжди повинен точно повідомляти про дати та часу заїзду та виїзду, щоб його попередили заздалегідь.
1   2   3   4   5   6


написать администратору сайта