Главная страница
Навигация по странице:

  • 4.4. Розрахунок штучного освітлення приміщення.

  • ВИСНОВОК ДО РОБОТИ

  • Залежність частоти бітових помилок ( PER ) від відношення сигнал\шум ( SNR )

  • СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

  • Перелік умовних скорочень 3ghf (3 Generation Huge Frequency) широкосмугові короткохвильові радіостанції 3 покоління


    Скачать 1.38 Mb.
    НазваниеПерелік умовних скорочень 3ghf (3 Generation Huge Frequency) широкосмугові короткохвильові радіостанції 3 покоління
    АнкорDiplom Simoroz.docx
    Дата11.08.2018
    Размер1.38 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаDiplom Simoroz.docx
    ТипДокументы
    #22799
    страница6 из 6
    1   2   3   4   5   6

    4.3. Розробка заходів з забезпечення пожежної безпеки.

    До приміщень у відношенні пожежної безпеки пред'являються наступні вимоги. Приміщення чергування технічного персоналу забезпечується протипожежним інвентарем та засобами пожежогасіння (вуглекислотними вогнегасниками типу ВВ-2). Проходи між рядами і вихід не повинні загромаджуватись.

    Один вуглекислотний вогнегасник ВВ-2 розрахований на 40-5Ом2 приміщення. Для ліквідації невеликих пожеж можна використовувати деякі порошкові матеріали (хлориди лужних металів, соду, пісок і т. д.), що подаються в зону горіння порошковими вогнегасниками. [5].

    Будівля повинна обов'язково мати резервний вихід на випадок екстреної евакуації працівників і неможливості використання основного виходу. За вибухопожежною і пожежною небезпекою приміщення і будівлі згідно НАПБ Б.03.002-2007, ДБН В. 1.1.7-2002 "Пожежна безпека об'єктів будівництва" діляться на категорії.

    Для приміщення де відбувається моя робота встановлена категорія пожежної небезпеки Д (СНІП 2.09.02-85), що означає наявність у приміщенні негорючих речовин та матеріалів у холодному стані, при ступені вогнестійкості II (СНІП П-90-81), що означає приміщення з несучими та огороджувальними

    конструкціями з природних матеріалів або штучного каменю, бетону або залізобетону з застосуванням листових і плиткових негорючих матеріалів. [5].

    Для швидкого сповіщення пожежної охорони при виникненні пожежі в приміщенні використовується електрична пожежна сигналізація. Дана система сигналізації дозволяє виявляти пожежу на її початковій стадії і сповіщає про неї та місце її виникнення, а також автоматично включає стаціонарні установки пожежогасіння пожеж.

    Для приміщення де буде здійснюватися робота я пропоную застосувати комбіновану пожежну сигналізацію яка буде складатися як з теплової (реагує на значне підвищення температури в приміщенні), так і димової (реагує на появу диму). У якості засобів пожежогасіння я пропоную використати теж комбіновані засоби, що складаються з стаціонарних та переносних засобів. Вибране приміщення потрібно підключити до дренчерної системи будівлі, а біля виходу на стіні закріпити порошковий вогнегасник (ВП-5).

    Отже як ми бачимо правильне застосування засобів пожежної сигналізації та пожежогасіння дозволить попередити і усунути пожежу в приміщенні де здійснюється робота.

    4.4. Розрахунок штучного освітлення приміщення.

    Відповідно до аналізу умов праці та специфіки роботи обладнанням головним напрямком охорони праці при роботі з комп'ютером є забезпечення безпечних та комфортних умов праці та відпочинку органів зору робітника. Вплив на очі здійснюється через недостатню яскравість відеодисплейного пристрою, бліки на екрані, малу частоту розгортки, а також недостатню освітленість на робочому місці. При цьому останній фактор має найбільш суттєвий вплив на органи зору, а тому правильне облаштування освітлення веде не лише до зменшення втоми очей працюючого, але й до підвищення ефективності умов праці. Особливо важливе біологічне і гігієнічне значення для людини має природне освітлення, тому при проектуванні виробничих приміщень важливо передбачити наявність штучного освітлення поверхні. [3].

    Мінімальне освітлення приміщення, в якому виконується зорові роботи третього розряду становить E=300лм. Висота приміщень H=4м, довжина a=4м, ширина b=4м. Приміщення має світлу побілку коефіцієнт відбиття стелі pстелі=70%, pстін =50%. Висота робочої поверхні /гроб=0,7м.

    Як світлові пристрої приймемо світильник типу ЛПО01 (з двома лампами ЛБ-40), які доцільно використовувати.

    Висота світильників над підлогою майже рівна висоті приміщення h0=4м, а над робочою поверхнею:



    Показник приміщення i становить:


    При i=0,6, pстелі=70%, pстін=50% для світильників ЛПО01 коефіцієнт використання η=0,31 [17].

    Необхідна кількість світильників, для забезпечення необхідної нормованої освітленості робочої поверхні можна визначити якщо врахувати, що в кожному світильнику потік одної такої лампи становить Фл=3200лм.

    де S - площа приміщення, що освітлюється;

    К3 - коефіцієнт запасу, що враховує зниження освітленості в результаті забруднення, старіння ламп;

    Z- коефіцієнт нерівномірності освітлення (Z=1,1 - для люмінесцентних ламп).

    Отже, для забезпечення норм освітленості приміщення необхідно 4 світильника. Для забезпечення рівномірності освітлення розташовуємо їх в два ряди по 2 штуки.

    Загальна довжина усіх світильників у ряді становить:

    Це значення менше довжини приміщення, тому між світильниками будуть розриви 0,5м.

    Сумарна електрична потужність усіх світильників у приміщенні 2Х=РЛ-#-«




    Висновоки до розділу.

    Кожен працівник на конкретному робочому місці у процесі своєї діяльності стикається з рядом факторів, які безпосередньо впливають як на його працездатність, так і на його здоров'я. Дана робота дозволить здійснити оцінку умов праці на даному робочому місці, провести аналіз шкідливих факторів, що виникають під час виконання своїх службових обов'язків та здійснити розрахунок безпечних умов праці для даного робочого місця.

    Основною метою даного розділу є уникнення можливості виробничого травматизму, професійних отруєнь і захворювань, пожеж і вибухів, аварій, забруднення довкілля при роботі та використанні об'єкта проектування.

    У даному розділі було проведено аналіз приміщень на предмет вивчення шкідливих факторів та розглянуто загальні вимоги, які дозволяють запобігати впливу шкідливих виробничих факторів на робочих місцях. Було здійснено аналіз стану приміщення де знаходиться робоче місце оператора системи квантової криптографії та проаналізовано, які фактори найбільше впливають на нього.

    Також було розглянуто питання профілактики, медичних оглядів та заходів пожежної безпеки у приміщеннях.

    На основі вище розглянутого було здійснено розрахунок потрібного штучного освітлення приміщення, де знаходиться робоче місце оператора.

    Отже як ми бачимо питання охорони праці є першочерговим при виконанні службових, виробничих та будь-яких інших завдань пов'язаних з виконанням своїх службових обов'язків. А також будь-яка важливість і терміновість роботи не можуть слугувати підставою порушення правил охорони праці та техніки безпеки.

    ВИСНОВОК ДО РОБОТИ


    Задачею данної роботи була розробка (адаптація) імітаційної моделі завадостійкості радіотракту в умовах багатопроменевого розповсюдження при низькому відношенні сигнал\шум. Невідємною складовою розробки являється аналіз структури OFDM-сигналу, аналіз функціональних схем прийомопередавачів застосовуваних в технології радіоінтерфейсів, вибір середовища моделюваня, структурний аналіз моделі низхідного каналу технології IEEE 802.11a.

    Важливим фактором є визначення параметрів моделювання каналу АБГШ з багатопроменевим розповсюдження, що являється еталоном серед простору імітаційного моделювання.

    Результатами данної розробки є визначення характеристик завадостійкості досліджуваних радіотрактів, а саме границь співвідношення сигнал\шум, при якому має місце дія завад та ймовірності помилки при данній границі співвідношення. Дані результати представлені в наведених нижче таблицях.

    Залежність частоти бітових помилок (PER) від відношення сигнал\шум (SNR)


    SNR

    PER

    0

    84

    0,1

    74

    0,2

    68

    0,3

    62

    0,4

    60

    0,5

    54

    0,6

    50

    0,7

    42

    0,8

    38

    0,9

    34

    1

    28

    2

    4

    3

    0

    Мал. 3.1. Залежність частоти бітової помилки від середнього відношення сигнал\шум
    Як видно з таблиці проведено ряд досліджень. В усіх випадках різниця частоти бітових помилок в двох кодових словах не перевищуе 1,5 рази, а ймовірність помилок не перевищуе значення 10-6, що у відповідності до теорії вказує на правильність проведення досліджень. Також очевидним є залежність частоти бітових помилок від відношення сигнал\шум, а саме спостерігається зменншення частоти помилок при збільшенні значень співвідношення.

    Оскільки радіотехнологія WI-FI є перспективою для нашої держави на майбутні 10-15 років, то досить доцільним є продовження досліджень за данною тематикою тим паче при наявності великої забудованості наших міст та щільністю частотного ресурсу.

    СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ


    1. E. Dahlman, S. Parkvall, and J. Skold, "4G LTE/LTE-Advanced for Mobile Broadband", Elsevier, 2011.

    2. Кожин І. А., Мілих М. Л., Чумак О. І. Синтез оптимального сигналу за умов відносної інваріантності до адитивної завади // Сб. докладов VІ Междунар.науч.техн. конф. (Ч. 1) «Современные проблемы телекоммуникаций».— Украина.— Одесса, 19–22 авг. 2003 г.

    3. Беркман Л. Н., Чумак О. І., Щербина І. С. Рангові методи прийому багатопозиційних сигналів// Вісник УБЕНТЗ.— 2005.— № 3.

    4. Стеклов В. К., Беркман Л. Н., Мілих М. М.,Рудик Л. В. Завадостійкість когерентного прийому багатопозиційних сигналів // Зв’язок.— 2004.— №3.— С. 58–60.

    5. Прокис, Дж. Цифровая связь [Текст] / Прокис Дж.. – М. : Радио и связь, 2000. – 800 с.

    6. Гепко, И. А. Современные беспроводные сети: состояние и перспективы развития [Текст] / И. А. Гепко, В. Ф. Олейник. – К.:«ЕКМО», 2009. – 672 с.

    7. Ramirez-Mireles F. The benefits of DMT modulation for VDSL systems [Теxt] / F. Ramirez-Mireles, Q. Albrudi, S. Heidari, P. Sevalia. – Ikanos: Communications, 2002.

    8. Слюсар В. Системи МІМО : принципы построение и обработки сигналов / В. Слюсар / Связь и Телекоммуникация. Электроника: Наука, Технология, Бизнес. – 2005. – № 8. – С. 52–58.

    9. Alamouti S. M. A simple transmit diversity Technique for wireless communications / S. M. Alamouti // IEEE J. Select. Areas Commun. 1998. – № 8. – Vol. 16. – Р. 1451 – 1458.

    10. Bertrand M. Space-Time Codes for High data Rate Wireless Communication: Performance criterion and Code Construction / [M.Bertrand, Hochwald. Tarokh V., N. Seshadri, A. R. Caldenbank ] // IEEE Transactions on Information Theory, 1998.– № 2. – Vol. 44. – Р. 744 –765.

    11. Baro S. Improved Codes for Space-Time Trellis-Modulation / S. Baro, G. Banch, A. Hansnann // IEEE Communications Letters. – 2000.

    12. Banket V. On the Signal-to-Code Construction of Space-Time Codes / [V. Banket, B. Janoudi, N. Michailov, A. Al-Dakdouki] // Modern Telecommunication Problems: рroceedings of 6-th International Conference, август 2003.– О., 2003. – Т. 1. – С. 154–158.

    13. Банкет В. Л. Характеристики сверточных кодов для систем с пространственно-временным кодированием / В. Л. Банкет, Б. А. Жануди, Н. А. Ищенко // Праці УНДІРТ, 2004 – № 4 (40). – С. 73–78.

    14. Скляр Б. Цифровая связь. Теоретические основы и практическое применение / Скляр Б.; пер. с англ. [2-е изд., испр.]. – М. : Вильямс, 2003. – 1104 с.

    15. Жидецький В. Ц., Джигирей В. С, Мельников О. В. Основи охорони праці: Підручник. — 5-те вид., перероб і доп. — Л.: Афіша, 2001. — 350с.

    16. Охорона праці в Україні.- К.: Юрінком Інтер, 1999.- 400с.

    17. Кодекс цивільного захисту України - Прийняття від 02.10.2012.

    18. НПАОП 0.00-1.28.10 "Правила з охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин".

    19. ДСанПіН 3.3.2.007-98.

    20. http//uk.wikipedia.org/wiki/OFDM.

    21. http://www.mathworks.com/help/comm/examples/ieee-802-11a-wlan-physical-layer.html

    22. http://ru.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi

    23. http://snavi.ru/AutoGRAF-WiFi.htm

    24. http://www.wireless-e.ru/articles/wifi/2011_01_22.php

    25. http://www.lib.ua-ru.net/diss/cont/378821.html
    1   2   3   4   5   6


    написать администратору сайта