Главная страница

Программа_индивидуальной_подготовки_офицеров_тактического_звена_. Програма індивідуальної підготовки офіцерів тактичної ланки управління збройних сил україни


Скачать 1.11 Mb.
НазваниеПрограма індивідуальної підготовки офіцерів тактичної ланки управління збройних сил україни
Дата04.10.2022
Размер1.11 Mb.
Формат файлаdoc
Имя файлаПрограмма_индивидуальной_подготовки_офицеров_тактического_звена_.doc
ТипПрограма
#714017
страница4 из 9
1   2   3   4   5   6   7   8   9

Всебічнезабезпечення індивідуальної підготовки




    1. Всебічне забезпечення індивідуальної підготовки.

      1. Всебічне забезпечення індивідуальної підготовки полягає в організаційній діяльності командирів (начальників) та інших посадових осіб щодо забезпечення спланованих заходів індивідуальноїпідготовкиза всіма напрямками постачання відповідно до обґрунтованих заявок і норм логістичного та фінансового забезпечення.


Основними завданнями всебічного забезпечення індивідуальної підготовки є:

створення необхідних запасів матеріально-технічних засобів і фінансових ресурсів для забезпечення виконання завдань індивідуальної підготовки;

планове забезпечення та розподіл між підпорядкованими підрозділами фінансових ресурсів та матеріально-технічних засобів;

організація всебічного забезпечення заходів індивідуальної підготовки;

організація обліку, зберігання та економного використання фінансових ресурсів і матеріально-технічних засобів;

аналіз ефективності використання виділених сил та засобів.
      1. Командири (начальники) є організаторами всебічного забезпечення індивідуальної підготовки. Безпосереднє керівництво всебічним забезпеченням здійснюється їх заступниками з логістики (тилу, озброєння) та начальниками фінансово-економічних органів через підпорядковані їм служби.

      2. Під час планування всебічного забезпечення індивідуальної підготовки:


а) проводяться необхідні розрахунки наявного моторесурсу (ресурсу) озброєння, облікової кількості озброєння та військової техніки, їх розподіл по групах експлуатації, річні норми експлуатації та інші питання;

б) визначаються (уточняються) необхідні вихідні дані та виділені ліміти по видах постачання, потреба в пально-мастильних матеріалах, продовольства, речовому та квартирно-експлуатаційному майні для забезпечення запланованих заходів індивідуальної підготовки;

в) розраховується потреба у матеріально-технічних засобах та фінансових ресурсах, розрахунок виділення моторесурсів для забезпечення підготовки та проведення заходів індивідуальної підготовки;

г) розробляються відповідні додатки до Плану підготовки військової частини з необхідними розрахунками та в подальшому подаються заявки на отримання матеріально-технічних засобів та фінансових ресурсів для забезпечення заходів індивідуальної підготовки.

  1. Створення та використання навчальної матеріально-технічної бази індивідуальної підготовки

    1. В інтересах індивідуальної підготовки офіцерів тактичної ланки управління використовується навчальна матеріально-технічна база бойової підготовки. Вона є сукупністю матеріально-технічних засобів і спеціально обладнаних навчальних об’єктів (районів місцевості), які призначені для забезпечення навчання військовослужбовців та злагодженості органів управління тактичного рівня відповідно до планів підготовки.


До складових елементів навчальної матеріально-технічної бази індивідуальної підготовки офіцерів тактичної ланки управління, яка застосовується для навчання зазначеної категорії військовослужбовців належить: польова, приказармена, тренажерна база, навчальне програмне забезпечення, фільмотека, бібліотека навчальної та навчально-методичної літератури.

Особливості створення та використання навчальної матеріально-технічної бази, організації забезпечення підготовки військ (сил)Збройних Сил України військово-навчальним майном (у тому ж числі для індивідуальної підготовки) визначені відповідною інструкцією, яка затверджена наказом Генерального штабу Збройних Сил України від 02.05.2016 № 302.

  1. Керівництво індивідуальною підготовкою

Керівництво індивідуальною підготовкою полягає в якісному плануванні, організації виконання прийнятих рішень та дієвому контролі.

    1. Облік заходів індивідуальної підготовки та звітність


Навчальні матеріали проведених з офіцерами занять (плани, конспекти, лекції, індивідуальні завдання, тощо) зберігаються у штабі частини (підрозділу, інших організаційних структур, що організовують та проводять індивідуальну підготовку) протягом навчального року.

Облік успішності та відвідування заходів індивідуальної підготовки та індивідуальні завдання тими, яких навчають, а також опрацювання тематики за предметами навчання ведеться в Журналі обліку індивідуальної підготовки, що зберігається у керівника групи індивідуальної підготовки і ведеться ним особисто впродовж навчального року.

По закінченню навчального року Журнал обліку індивідуальної підготовки зберігається протягом наступного року у нетаємному діловодстві, після чого знищується встановленимпорядком

У кожного офіцера повинні бути довідковий і робочий зошити для опрацювання матеріалів занять і самостійної роботи.

    1. Контроль заходів індивідуальної підготовки


Контрольіндивідуальної підготовки здійснюється з метою перевірки повноти і якості виконання планів індивідуальної підготовки, якості проведення заходів індивідуальної підготовки – керівниками, надання практичної допомоги командувачам (командирам, начальникам), а також вивчення досвіду підвищення індивідуальних спроможностей офіцерів.

Перевірку знань офіцерів за предметами індивідуальної підготовки здійснюють безпосередні начальники у ході контрольних занять та підсумкових перевірок. Результати перевірки відображаються у відомостях.

Заняття в групах індивідуальноїпідготовки перевіряються:

старшим начальником – один-два рази впродовж навчального року;

прямими начальниками – не рідше двох разів крім місяців проведення контрольних занять і підсумкових перевірок.

За результатами контролю – робиться запис у відповідному розділі Журналу обліку індивідуальної підготовки і доповідається старшому начальникові.

При виставленні оцінки набуття офіцером визначених індивідуальних спроможностей за навчальний рік враховуються:

рівень теоретичних знань (шляхом тестування (заліків, іспитів);

рівень практичних умінь (під час проведення навчань (тренувань), інших заходів повсякденної діяльності);

якість виконання індивідуального плану самостійної роботи (опрацювання індивідуального завдання та матеріалів в довідковому і робочому зошитах).

Оцінка набуття офіцером визначених індивідуальних спроможностей враховується в ході щорічного оцінювання офіцерів і є вирішальною під час призначення їх на вищі посади, присвоєнні військових звань, направленні на навчання до Національного університету оборони України, на курсову підготовку, у військові навчальні заклади інших держав та закордонні відрядження.


  1. 1   2   3   4   5   6   7   8   9


написать администратору сайта