Медицина надзвичайних ситуацій
Скачать 1.01 Mb.
|
Яке призначення СБПГ 1 Ч? А. Для надання першої медичної допомоги потерпілим при НС на догоспітальному етапі медичної евакуації при станах, що загрожують їх життю чи здоров’ю. Б. Для надання першої лікарської допомоги потерпілим при НС на першому етапі медичної евакуації при станах, що загрожують їх життю чи здоров’ю. В. Для надання долікарської допомоги потерпілим при НС на першому етапі медичної евакуації при станах, що загрожують їх життю чи здоров’ю. Г. Для екстреної госпіталізації потерпілих при НС в лікувально-профілактичні заклади госпітального етапу медичної евакуації/ Д. Все перераховане.
Яке призначення СБПГ 2Ч? А. Для надання першої медичної та долікарської допомоги у вогнищі ураження. Б. Для надання долікарської та першої лікарської допомоги в осередку НС. В. Для надання медичної допомоги під час евакуації потерпілих з вогнища катастрофи. Г. Для підсилення спеціалізованих бригад постійної готовності першої черги. Д. Для підсилення лікувально-профілактичних закладів та установ, де потерпілим буде надаватись кваліфікована та спеціалізована медична допомога.
Основними з цих особливостей є наступні (вкажіть невірне твердження): А. Особливості клімату (пора року, погода). Б. Географічні особливості (рельєф місцевості, наявність рік, водойм, лісів, тощо). В. Наявність радіаційно-, хімічно-, пожеже-, вибухо небезпечних об’єктів. Г. Тип забудови території. Д. Мережа медичних установ у районі катастрофи.
Відповідно до покладених на неї завдань, ДСМК виконує наступні функції (вкажіть невірне твердження): А. Проведення радіаційної і хімічної розвідки на території осередку НС. Б. Збирання, аналіз, облік і надання інформації про медико-санітарні наслідки НС. В. Підготовка і підтримка оперативної готовності сил і засобів, які необхідні для ліквідації медико-санітарних наслідків НС. Г. Організація і проведення комплексу санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів у районах НС. Д. Надання потерпілим при НС безкоштовної екстреної медичної допомоги на до госпітальному і госпітальному етапах.
Яке призначення СБПГ 1 Ч? А. Для надання першої медичної допомоги потерпілим при НС на догоспітальному етапі медичної евакуації при станах, що загрожують їх життю чи здоров’ю. Б. Для надання першої лікарської допомоги потерпілим при НС на першому етапі медичної евакуації при станах, що загрожують їх життю чи здоров’ю. В. Для надання долікарської допомоги потерпілим при НС на першому етапі медичної евакуації при станах, що загрожують їх життю чи здоров’ю. Г. Для екстреної госпіталізації потерпілих при НС в лікувально-профілактичні заклади госпітального етапу медичної евакуації. Д. Все перераховане.
На підставі чого визначається профільність СБПГ 2Ч (назвіть невірне твердження)? А. Кількості населення в даному регіоні. Б. Географічних особливостей території. В. Економічною специфікою територій. Г. Прогнозованих на даній території медико-санітарних наслідків НС. Д. Реального забезпечення лікувальних закладів фахівцями відповідного профілю.
Основними з цих особливостей є наступні: А. Особливості клімату (пора року, погода). Б. Географічні особливості (рельєф місцевості, наявність рік, водойм, лісів, тощо). В. Наявність радіаційно-, хімічно-, пожежо-, вибухо небезпечних об’єктів. Г. Щільність заселення території. Д. Все з вищеперечисленого.
Відповідно до покладених на неї завдань, ДСМК виконує наступні функції (вкажіть невірне твердження): А. Збирання, аналіз, облік і надання інформації про медико-санітарні наслідки НС. Б. Розшук, звільнення потерпілих з-під завалів, винесення їх за межі осередку НС. В. Підготовка і підтримка оперативної готовності сил і засобів, які необхідні для ліквідації медико-санітарних наслідків НС. Г. Організація і проведення комплексу санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів у районах НС. Д. Надання потерпілим при НС безкоштовної екстреної медичної допомоги на догоспітальному і госпітальному етапах.
Яке призначення СБПГ 1 Ч? А. Для надання першої медичної допомоги потерпілим при НС на догоспітальному етапі медичної евакуації при станах, що загрожують їх життю чи здоров’ю. Б. Для надання першої лікарської допомоги потерпілим при НС на першому етапі медичної евакуації при станах, що загрожують їх життю чи здоров’ю. В. Для надання долікарської допомоги потерпілим при НС на першому етапі медичної евакуації при станах, що загрожують їх життю чи здоров’ю. Г. Для екстреної госпіталізації потерпілих при НС в лікувально-профілактичні заклади госпітального етапу медичної евакуації. Д. Все перераховане.
На базі яких закладів та установ можуть формуватись СБПГ 2Ч (назвіть невірне твердження)? А. Станцій швидкої медичної допомоги. Б. Територіальних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. В. Наукових та навчальних медичних закладів. Г. Лікарень швидкої медичної допомоги. Д. Відомчих лікувально-профілактичних закладів та установ.
Основними завданнями ДСМК є (вкажіть невірне твердження): А. Взаємодія медичних сил, засобів і лікувальних установ у сфері медичного захисту населення при виникненні надзвичайних ситуацій (НС). Б. Участь в аварійно-рятувальних роботах при ліквідації наслідків НС. В. Прогнозування медико-санітарних наслідків НС. Г. Розробка рекомендацій щодо здійснення конкретних скоординованих заходів для зменшення негативного впливу медико-санітарних наслідків НС. Д. Ліквідація медико-санітарних наслідків НС медичними силами і засобами ДСМК.
Відповідно до покладених на неї завдань, ДСМК виконує наступні функції (вкажіть невірне твердження): А. Збирання, аналіз, облік і надання інформації про медико-санітарні наслідки НС. Б. Підготовка і підтримка оперативної готовності сил і засобів, які необхідні для ліквідації медико-санітарних наслідків НС. В. Розробка рекомендацій щодо здійснення різними службами та відомствами скоординованих заходів для зменшення негативного впливу наслідків НС Г. Організація і проведення комплексу санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів у районах НС. Д. Надання потерпілим при НС безкоштовної екстреної медичної допомоги на догоспітальному і госпітальному етапах.
Які СБПГ 1 Ч належать до складу позаштатних територіального рівня? А. Бригади зі складу бригад швидкої медичної допомоги. Б. Бригади, утворені територіальними центрами екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. В. Бригади, утворені лікувально-профілактичними закладами МНС України. Г. Бригади, утворені відомчими лікувально-профілактичними закладами. Д. Все перераховане.
На підставі чого визначається профільність СБПГ 2Ч (назвіть невірне твердження)? А. Кількості населення в даному регіоні. Б. Географічних особливостей території. В. Економічною специфікою територій. Г. Прогнозованих на даній території медико-санітарних наслідків НС. Д. Реального забезпечення лікувальних закладів фахівцями відповідного профілю.
Основними завданнями ДСМК є: А. Все з перекисленого. Б. Взаємодія медичних сил, засобів і лікувальних установ у сфері медичного захисту населення при виникненні надзвичайних ситуацій (НС). В. Прогнозування медико-санітарних наслідків НС. Г. Розробка рекомендацій щодо здійснення конкретних скоординованих заходів для зменшення негативного впливу медико-санітарних наслідків НС. Д. Ліквідація медико-санітарних наслідків НС медичними силами і засобами ДСМК.
Відповідно до покладених на неї завдань, ДСМК виконує наступні функції (вкажіть невірне твердження): А. Збирання, аналіз, облік і надання інформації про медико-санітарні наслідки НС. Б. Підготовка і підтримка оперативної готовності сил і засобів, які необхідні для ліквідації медико-санітарних наслідків НС. В. Організація і проведення комплексу санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів у районах НС. Г. Ліквідація наслідків НС силами і засобами різних служб та відомств. Д. Надання потерпілим при НС безкоштовної екстреної медичної допомоги на догоспітальному і госпітальному етапах.
Які СБПГ 1 Ч належать до складу позаштатних територіального рівня (вкажіть невірне твердження)? А. Бригади зі складу бригад швидкої медичної допомоги. Б. Бригади, утворені територіальними центрами екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. В. Бригади, утворені Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Г. Бригади, утворені лікувально-профілактичними закладами МНС України. Д. Бригади, утворені відомчими лікувально-профілактичними закладами.
Який розрахунок СБПГ 2Ч рекомендується відносно чисельності населення даної території? А. 1 СБПГ 2Ч на 50 тисяч населення. Б. 1 СБПГ 2Ч на 100 тисяч населення. В. 1 СБПГ 2Ч на 200 тисяч населення. Г. 1 СБПГ 1Ч на 250 тисяч населення. Д. 1 СБПГ 1Ч на 500 тисяч населення.
Відповідно до покладених на неї завдань, ДСМК виконує наступні функції: А. Розшук, звільнення потерпілих з-під завалів, винесення їх за межі осередку НС. Б. Надання потерпілим при НС безкоштовної екстреної медичної допомоги на до госпітальному і госпітальному етапах. В. Прогнозування матеріальних і фінансових наслідків НС. Г. Розробка рекомендацій щодо здійснення різними службами та відомствами скоординованих заходів для зменшення негативного впливу наслідків НС. Д. Ліквідація наслідків НС силами і засобами різних служб та відомств.
До складу ДСМК на державному рівні входять (вкажіть невірне твердження): А. Департамент ДСМК Міністерства охорони здоров’я України. Б. Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. В. Медичні формування, призначені Міністерством охорони здоров’я України. Г. Лікувально-профілактичні заклади та установи, призначені Міністерством охорони здоров’я України. Д. Створені на базі медичних формувань, лікувально-профілактичних закладів та установ бригади постійної готовності ДСМК.
Які формування ДСМК відносяться до медичних (вкажіть невірне твердження)? А. Мобільні госпіталі. Б. Мобільні загони. В. Аварійно-рятувальні бригади. Г. Спеціалізовані медичні бригади постійної готовності першої черги. Д. Спеціалізовані медичні бригади постійної готовності другої черги.
Який розрахунок запасу медичного майна для СБПГ 2Ч рекомендується зберігати на базі лікувальних установ? А. На роботу бригади протягом 12 годин. Б. На роботу бригади протягом 24 годин. В. На роботу бригади протягом 2 діб. Г. На роботу бригади протягом 5 діб. Д. На роботу бригади протягом 3 діб.
Відповідно до покладених на неї завдань, ДСМК виконує наступні функції: А. Організація і проведення комплексу санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів у районах НС. Б. Розшук, звільнення потерпілих з-під завалів, винесення їх за межі осередку НС. В. Проведення радіаційної і хімічної розвідки на території осередку НС. Г. Розробка рекомендацій щодо здійснення різними службами та відомствами скоординованих заходів для зменшення негативного впливу наслідків НС. Д. Ліквідація наслідків НС силами і засобами різних служб та відомств.
До складу ДСМК на територіальному рівні входять (вкажіть невірне твердження): А. Територіальні центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Б. Спеціалізовані бригади постійної готовності ДСМК. В. Медичні формування, лікувально-профілактичні заклади та установи, віднесені Міністерством охорони здоров’я України до територіального рівня. Г. Управління охорони здоров’я обласних державних адміністрацій. Д. Створені на базі медичних формувань, лікувально-профілактичних закладів та установ територіальні медичні бригади постійної готовності ДСМК.
|