Главная страница

звіт Тетяна. Звіт про роботу управління культури і туризму Лебединської міської ради за 2016 рік Усвідомлення необхідності створення єдиного культурного простору та формування


Скачать 286.69 Kb.
НазваниеЗвіт про роботу управління культури і туризму Лебединської міської ради за 2016 рік Усвідомлення необхідності створення єдиного культурного простору та формування
Дата23.04.2023
Размер286.69 Kb.
Формат файлаdocx
Имя файлазвіт Тетяна.docx
ТипЗвіт
#1084318
страница4 из 17
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17
169 тис. грн.
З вересня 2016 року в приміщенні закладу почали ремонтні роботи з реконструкції будівлі. Але робота творчого колективу закладу та колективів художньої самодіяльності продовжується в повному обсязі.
Будиноккультури селища Пантаївка

У 2016-ому році святкував п’ятнадцятирічний ювілей комунальний заклад –Будинок культури селища Пантаївки.

Сьогодні заклад повністю забезпечує потреби населення не тільки в культурно-дозвілевій діяльності, а й бере активну участь в громадсько-політичному житті селища. Заклад має два приміщення для гурткової роботи та оновлений зал для глядачів на 334 місця, працює бібліотека – філія 4.

Штат працівників складає 4 одиниці.

Основні жанри та направлення народної творчості: вокально-хоровий та сучасна хореографія.

Вокально-хоровий колектив «Надвечір’я» налічує 15 учасників. Керує колективом відмінник народної освіти Володимир Щур. В репертуарі колективу пісні українських композиторів, українські народні, колядки та щедрівки, авторські пісні керівника колективу. Є незмінним учасником концертних програм будинку культури та бере активну участь в загальноміських святах. У цьому році колектив теж святкує 15 років з дня створення колективу.

Хореографічний колектив «Піноккіо» налічує 20 учасників. Керує колективом Випускниця Лебединського вищого училища культури Дегтеренко Ганна Володимирівна.

Згідно плану роботи за 2016 рік колективом підготовлено та проведено 66 культурно-масових заходи. З них: 50 культурно-розважальних, 10 концертних та 6 тематичних програми. Із загальної кількості 52 програми для молоді. Число глядачів склало 5100 осіб, з яких 2000 - діти та молодь.

Найбільш значущими заходами стали:

  • новорічний ранок для дітей;

  • свято колядок та щедрівок;

  • святкова програма до Міжнародного жіночого Дня 8 Березня: «Вічна і кохана»;

  • урочистий мітинг та концертна програма до Дня Перемоги;

  • свято: «Прощавай, рідна школо»;

  • звітний концерт хорового колективу «Надвечір’я»;

  • спортивно-розважальна програма до Дня захисту дітей;

  • конкурс молодих читців до Дня прапора;

  • урочисті збори та концертна програма до Дня Незалежності України;

  • організовано та проведено заходи по святкуванню Дня селища Пантаївки та професійного свята шахтарів;

  • мітинг-реквієм до Дня партизанської слави;

  • участь у фестивалі хорового співу «Грай гармонь»;

  • молодіжна акція на підтримку воінів АТО.

БудиноккультуриселищаЛебединське

Головним напрямком розвитку культурно-дозвілевої діяльності Будинку культури селища Лебединське є робота, спрямована на відродження, популяризацію народних традицій, звичаїв та обрядів, розвиток творчості дітей, організацію змістовного дозвілля селищного населення.

Нині на базі закладу функціонує 3 аматорських колективи, 7 гуртків, 8 любительських об’єднань та 6 клубів за інтересами, секції з футболу та тенісу.

Працівники Будинку культури працюють в тісному контакті з селищною радою, ЗНЗ, дитячим садком. Колективи закладу беруть активну участь у змістовному та організованому відпочинку односельців.

Протягом звітного року проведено 50 заходів, у тому числі з відзначення державних свят: Дня Конституції України, Дня Державного прапора та Дня Незалежності України.

На початку 2016 року було організовано новорічні вітання з щедрівками та колядками; дитячі новорічні ранки біля селищної ялинки: «Зимова казка в гості поспішала», «Христос народився! Славімо його!», «Щедрий вечір, добрий вечір», «Новий рік у хату йде, нам Маланочку веде!». Гарним настроєм та чистим піснепівом наповнювалося селище.

Вечір пам’яті «Пам’ять героїв Крут вічна» – це історичний екскурс в минуле, був організований студентами-практикантиами Вищого училища куьтури.

Літературно-музична програма «Любов’ю дорожити вмійте» до дня закоханих висвітлила стільки комедійних і неочікуваних моментів у коханні, що зал рукоплескав артистам стоячи.

Проведено літературно-музичну композицію до дня пам’яті О.С. Пушкіна «И ласковых имён младенческая нежность».

Тематичний захід «Вітчизна у серці» відбувся як година пам'яті. Учасники заходу згадали усіх ти, хто загинув на Майдані і мають особливий статус «Небесна сотня».

Театралізоване свято «Прощай, Маснице ласухо!» (масове гуляння «Проводи зими») відбулося весело, з піснями, віршами, танцями, іграми та змаганнями.

7 березня під час концерту «Весна, жінка, свято» чоловіки, такі мужні та сильні, витривалі до болю, але дуже чутливі до теплих слів, ніжного погляду вітали жінок селища з Міжнародним жіночим днем.

До дня народження Великого Кобзаря для дітей селища відбулася цікава та пізнавальна літературно-музична композиція «Ім'я таке просте – Тарас, а велич і душа глибинна», присвячений творчості Т.Г.Шевченка.

17 квітня у приміщенні Будинку культури селища Лебединське відбувся відбірковий фестиваль «Захистимо Україну піснею» під гаслом: «Заспівай, родино, щоб усе збулося! Щоб у нашім домі, лиш добро велося!». У фестивалі взяли участь 7 вокальних колективів: фольклорний ансамбль «Надвечір'я» (сел. Пантаївка), вокальний ансамблль «Криниченька» (с. Протопопівка), хор ветеранів міста Лебедин «Мелодія життя», колектив «Черемшина» (сел. Лебединське), фольклорний ансамбль «Криниченька» (сел. Лебединське), ансамбль «Оксамит» (сел. Лебединське), студія «Молоді голоси» (сел. Лебединське). Переможці фестивалю взяли участь у Міжнародному фестивалі «Овація», який відбувся у травні місяці в місті Лебедин. Ініціатором фестивалю була Громадська організація «Молода сила» міста Лебедин.

Під час тематичного заходу до 30-ої річниці з Дня Чорнобильської трагедії «Повік ті дні із пам'яті нестерти» відбулася зустріч з учасником ліквідації аварії - Парадою Сергієм Івановичем та перегляд фільму «Чорнобильські дні: фільм постфактум».

Традиційно 9-го травня біля Будинку культури селища Лебединське відбувся мітинг, після якого усі присутні мали змогу скуштувати солдатську кашу, а о 10.00 в концертному залі відбувся святковий концерт «Час і досі незагоїв рани». Цього року за Указом Президента України віддавали шану і тим українським бійцям, які загинули в зоні АТО та в гарячих точках планети в наш час. Кожен номер концертної програми, доторкнувся до струн сердець глядачів, адже були і сльози, і вибухи аплодементів, а на завершення весь зал стоячи приймав пісню гімн Перемоги

«День Победы».

Свято до Міжнародного день захисту дітей, як правило, завершує навчальний період, тому святкова програма проходить піднесено, творчо, на високій емоційній ноті. Цього дня Будинок культури гостинно відчинив двері для дітей з шкільного табору школи, дитячого садка та всіх мешканців селища. Юні глядачі щиро аплодували своїм улюбленим артистам.

В останню неділю червня, до Дня Молоді, відбувся великий святковий концерт, який підготували студія «Молоді голоси» та ансамбль «Оксамит». Гостями свята стали танцювальний колектив «Смайл» із села Нова Прага. Завершилося святкування молодіжною дискотекою.

Творче об'єднання «ВЗЛОМ» разом з реперськими групами міста Лебедин 14 серпня в Будинку культури провели молодіжний концерт. А вже 18 серпня з тріумфом виступили на фестивалі «Стежками Гоголя» у селищі Великі Сорочинці Полтавської області, отримавши кубок та диплом І ступеня. Фольклорний ансамбль «Криниченька» у своїй віковій категорії став димломантом І ступеня та одержав кубок. Інші 3 колективи це студія «Молоді голоси», ансамбль

«Оксамит» та коллектив «Черемшина» отримали дипломи ІІ ІІІ ступенів.

2016 рік для Будинку культури селища Лебединське був ювілейним, йому виповнилося

60 років, однак він такий молодий і навіть юний стоїть у зелені кленів, завжди охайний та гостинно відчиняє двері своїм глядачам, гостям та творчій молоді. Кожен колектив з великим натхненням готувався до великого святкового концерту, адже вони мали гарну нагоду захистити честь власного колективу та показати здобути за багато років. Святковий день продовжили юні артисти та гості свята двохгодинним концертом біля Будинку культури, а на закінчення відбулася молодіжна дискотека. Для маленьких мешканців селища було проведено конкурс малюнку на асфальті «Веселковий настрій», дітей пригощали солодощами та морозивом.

17 вересня відбувся мистецький фестиваль «Киньте все гармошка грає!», на який завітали чотири вокальні колективи: селища Пантаївки, села Червонокам'янки, села Березівки та міста Лебедин. Також учасниками заходу стали 3 вокальні колективи Будинку культури селища Лебединське. Виступили гармоністи та баяністи нашого селища та гості. Свято вирувало більше п'яти годин.

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку. Цього дня для пенсіонерів селища відбувся тематичний концерт під гаслом «Осіння рапсодія».

На святкування Дня Захисника України та Дня Українського Козацтва завітали жителі селища – учасники АТО. Їх щиро та сердечно вітали артисти та вдячні глядачі заходу.

5 листопада мешканці селища Лебединське вітали студію «Молоді голоси» з ювілеєм. І хоча їй лише 5 років, звітний концерт показав, що юному колективу є чим пишатися, а те, що колектив люблять і поважають його творчість показала переповнена глядацька зала.

До дня Гідності та Свободи у закладі відбулася інформаційна хвилина, під час якої у формі віршів та пісень відтворили події 2013 року, вшанували пам'ять тих, кого нема вже серед нас, переглянули документальний фільм.

В останню суботу листопада по всій Україні проходить година скорботи за жертвами голодоморів 1923-1924, 1932–1933, 1946-1947 років. 26 листопада в приміщенні Будинку культури селища Лебединське відбувся захід під гаслом «Великий голод – вічний гріх». Особлива подяка театральному гуртку, адже ним було підготовлено багато віршів та розіграно декілька сцен про ті жахливі події.

4 грудня до Дня Збройних сил України та Дня визволення міста Лебедин Будинок культури селища Лебединське вітав земляків поетичними словами, запальними танцями, гумором та гарними піснями.

30 грудня дитячий сектор закладу провів святкове дійство «Зимова казка в гості поспішала», на яке запросили студія «Молоді голоси» піснею «Зима прийшла». Їм на зміну прийшли артисти із театрального та танцювального гуртків. У фіналі Дід Мороз та Снігурка разом із артистами вітали глядачів з Новим 2017 роком та бажали всього найкращого та дарували солодкі подарунки маленьким учасникам казкового дійства.

Протягом року в Будинку культури проходили виставки декоративно-прикладного мистецтва гуртка «Сувенір» та виставка-ярмарка юних майстринь.

У 2016 році юні театрали разом з бібліотекарем підготували 15 заходів, які відбулись як у стінах Будинку культури, а й за межами, зокрема в дитячому садочку та школі.

Протягом року проводилися щомісячні турніри з настольного тенісу серед любителів, учасниками яких були не тільки жителі селища та міста, а й гості зі Знам'янки та Світловодська, та турніри з міні-футболу серед юніорів.

На прохання ради ветеранів селища протягом року відбулося 6 вечорів відпочинку та конкурс «Нумо, бабусі!».
ПОЧАТКОВІСПЕЦІАЛІЗОВАНІМИСТЕЦЬКІЗАКЛАДИ

Управлінню культури і туризму Лебединської міської ради підпорядковані чотири початкових спеціалізованих мистецьких заклади: три музичні школи та одна дитяча художня школа, які мають за мету забезпечення можливості випускникам школи щодо подальшого професійного навчання у вищих мистецьких навчальних закладах та результативної участі учнів школи у творчих змаганнях всіх рівнів від міських конкурсів юних музикантів до всеукраїнських. Велика кількість дипломів різних ступенів, одержаних на конкурсах і фестивалях, ще раз довели, що в школах працюють досвідчені викладачі.
Лебединськадитячамузичнашкола

Лебединська дитяча музична школа провідний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад Кіровоградської області, культурний центр міста з багатою історією та давніми традиціями. За 60 років педагогічного шляху школа випустила понад 5000 учнів, з яких майже 1000 обрали музику своєю професією.

На сьогоднішній день контингент школи складає 315 учнів, які навчаються на 4 відділах (фортепіано, оркестрових, народних інструментів, сольного співу); ще 2 відділи – музично- теоретичних дисциплін та відділ концертмейстерів і додаткового інструменту – спрямовують свою роботу на підвищення якості й організації навчально-виховного процесу. Всі завідуючі відділів – випускники школи різних років.

У закладі працюють 43 досвідчених педагогічних працівників. Кожен рік педагогічний колектив поповнюється молодими фахівцями. Викладацький склад на 80% складається з колишніх випускників школи. Спеціальність і кваліфікаційний рівень викладачів відповідає профілю предметів, що викладаються.

У школі працює 13 дитячих музичних колективів: 3 хорових колективи, 2 вокальних ансамблі, 3 ансамблі скрипалів, камерний оркестр, духовий оркестр, ансамбль гітаристів, ансамбль баяністів, оркестр народних інструментів.

Згідно плану роботи школи з квітня по вересень 2016 р. була проведена вступна компанія по набору учнів до підготовчого та 1-го класу. На 2016-2017 навчальний рік було зараховано 50 учнів нового набору.

Одним з пріоритетних напрямків професійної діяльності педагогічного колективу є забезпечення можливості випускникам школи подальшого професійного навчання у вищих мистецьких навчальних закладах. За 2011-2016 рр. 40 випускників школи вступило до мистецьких навчальних закладів, 6 учнів – до спеціалізованих середніх музичних навчальних закладів для обдарованих дітей.

На високому професійному рівні в школі ведеться методична робота та робота по підвищенню фахової майстерності педагогічних працівників. Починаючи з 2003 року щорічно педагогічні працівники та учні закладу беруть активну участь в курсах підвищення кваліфікації серед викладачів шкіл естетичного виховання при Інституті публічного управління та кадрової політики Національної Академії керівних кадрів культури і мистецтв України в Кіровоградській області, що є показником стабільності та високої фахової майстерності.

1-3 листопада 2016 року в місті Лебедин відбувся 14-й семінар-практикум для викладачів вищих навчальних закладів культури і мистецтв та початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області на тему: «Нові формати мистецької освіти: теорія і практика», який організовує Інститут публічного управління та кадрової політики Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Семінар проходив на базі КВНЗ «Лебединське училище культури» та Лебединської дитячої музичної школи. Щорічно захід ставить собі за мету підвищення кваліфікації викладачів фахових дисциплін мистецьких навчальних закладів.

Щорічно педагогічні працівники школи демонструють перед слухачами курсів багаторічний досвід роботи, творчий підхід, ініціативу, новітні методики формування виконавської майстерності. У цьому навчальному році багаторічний досвід роботи, творчий підхід, ініціативу, глибокі знання предмету та новітніх методик формування виконавської майстерності, досконале

володіння ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу продемонстрували перед слухачами курсів, проводячи відкриті уроки, методичні практикуми, презентуючи педагогічні технології та оглядові лекції.

4-6 листопада в м. Кам’янка Черкаської області відбувся ХІV Всеукраїнський дитячий музичний конкурс пам’яті П.І. Чайковського. Конкурс проводиться під патронатом Міністерства культури України, Національного музичного комітету України, Міжнародної музичної ради, Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, Кам’янського державного історико-культурного заповідника та за підтримки Центру культурних ініціатив RESPONSIBLE FUTURE (Відповідальне майбутнє). Учні й викладачі ОДМШ неодноразово брали участь у зазначеному конкурсі і завжди повертались з гарними результатами. Цього року усі учасники та їх викладачі отримали заслужені винагороди та спонсорські подарунки. 3 переможця й 1 дипломант такі здобутки Лебединських учнів у цьому творчому змаганні. ГРАН-ПРІ конкурсу та Диплом Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського за краще виконання твору П.І. Чайковського.

12-13 листопада 2016 року в м. Кропивницькому проходив ІІІ Всеукраїнський фестиваль- конкурс «Сходинки до майстерності». Організаторами конкурсу є Міністерство науки і освіти України, Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка, Департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації, Департамент культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації, КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. В.Сухомлинського». Втретє Лебединська дитяча музична школа бере участь у зазначеному конкурсі і, як завжди, привозить чергові нагороди за свої яскраві виступи. Серед 14 учасників від ОДМШ 12 стали лауреатами фестивалю-конкурсу, це 11 солістів та камерний оркестр.

17 листопада в закладі відбувся вечір фортепіанної музики за участю Лауреата Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, випускниці Харківського університету мистецтв ім. І. Котляревського, викладача Лебединської дитячої музичної школи КУЗЬМІНОЇ Ірини. У програмі концерту прозвучали фортепіанні твори Ф.Шопена, М. Мошковського, С. Рахманінова, Ф. Ліста, Ш. Гуно, П.Чайковського.

24 листопада в Лебединській дитячій музичній школі відбулася лекція-концерт «Танець в музиці» для учнів загальноосвітніх закладів міста. Цим заходом школа розпочала цикл тематичних концертів «Викладачі – дітям», мета яких – популяризація класичної та сучасної української і зарубіжної музики, підтримка педагогічної творчої ініціативи, профорієнтаційна робота серед учнів та молоді Лебедин.

На захід були запрошені учні НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9– спеціалізована школа» та Ліцею інформаційних технологій.

У концерті були представлені цікаві сольні й ансамблеві виступи виконавців, прозвучали твори композиторів різних країн та стилів. Перед слухачами продемонстрували свою виконавську майстерність викладачі школи усіх відділів.

26-27 листопада в м. Полтава відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) «Барви Полтави». Конкурс організовують та проводять управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, Обласний методичний кабінет навчальних закладів мистецтва та культури, Полтавська дитяча музична школа 2 ім. В.П. Шаповаленка. Вже вдруге Лебединська дитяча музична школа взяла участь у зазначеному конкурсі й поповнила скарбницю творчих здобутків закладу. Двоє учнів ОДМШ отримали дипломи переможця та учасника конкурсу.

  1. грудня зведений ансамбль скрипалів (керівник ГОРОДЕЦЬКА С.М., концертмейстер ФЕДОРЕНКО І.Ф.) та інструментальний ансамбль викладачів школи взяли участь у міському заході, присвяченому пам’яті героїв-ліквідаторів аварії ЧАЕС.

Любов і шанобливе ставлення до музичного мистецтва прищеплюються учням школи не тільки на уроках. Викладачі закладу ведуть активну концертну діяльність, популяризуючи і пропагуючи музичне мистецтво не тільки серед своїх учнів та їх батьків, але і серед мешканців всього міста. Вже традиційними стали такі виховні заходи, як «Посвята в музиканти», тематична

концертна програма «Нашим мамам» до Міжнародного жіночого дня та урочисте вручення свідоцтв «Про позашкільну освіту» випускникам школи.

З метою популяризації українського національного музичного мистецтва і підтримки педагогічної творчої ініціативи з 2006 року на базі школи був заснований міський відкритий фестиваль-конкурс сольного і ансамблевого музикування «Дивограй», який щорічно проводиться напередодні Дня Сятого Миколая.

  1. грудня 2016 року яскраве відкриття XI міського відкритого фестивалю-конкурсу відбулося за участі лауреата всеукраїнських фестивалів народної творчості, лауреата обласного конкурсу «Родинні скарби Кіровоградщини», учасника звітного концерту Кіровоградської області в Національному палаці «Україна» народного аматорського естрадного оркестру «Джаз-классік- бенд». Художній керівник – викладач вищої категорії, старший викладач, голова циклової комісії духових інструментів Лебединського вищого училища культури Сергій ЯРОВИЙ.

  2. грудня, в день конкурсних виступів, перемогу виборювали учні 7 початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста, району та області, а саме: Лебединської, Димитровської, Пантаївської, Новопразької, Знам’янської, Долинської та Світловодської. Всього в конкурсі взяли участь 66 солістів і 14 інструментальних та вокальних ансамблів різного складу (від 2 до 18 виконавців) – разом 150 учасників. Конкурсанти змагались у п’яти номінаціях: фортепіано, струнно-смичкові, духові та ударні, народні інструменти, вокал. Оцінювало виконавську майстерність юних музикантів незалежне компетентне журі, до складу якого входили провідні викладачі Кіровоградського музичного училища, Лебединського вищого училища культури та музичних шкіл з різних міст.

Щорічно вихованці ОДМШ отримують переважаючу кількість призових місць на цьому конкурсі. Лауреатами «Дивограю» – 2016 стали 44 солісти і 10 учнівських ансамблів (разом 117 переможців) Лебединської дитячої музичної школи. Дипломами за краще виконання твору українського композитора відзначені 4 солісти та 1 колектив школи. Диплом Гран-прі також отримав вихованець ОДМШ ЛАПУТЬКО Ілля (ксилофон, клас викладача ЖОРНЯКА С.С., концертмейстер ЛОГВИНЕНКО Н.А.).

А 17 грудня, в день нагородження учасників і Гала-концерту переможців, у великому концертному залі музичної школи зібралась велика кількість шанувальників музичного мистецтва. Оргкомітет конкурсу оголосив подяки більш ніж 70 викладачам і концертмейстерам початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, учні яких стали переможцями конкурсу, а також подякував батькам учасників за підтримку і прагнення виховувати своїх дітей естетично й культурно розвиненими особистостями.

Сьогодні, коли навколишня соціальна, політична, економічна обстановка досить швидко змінюється і якість мистецької освіти повинна відповідати вимогам сучасності, успішна школа має своєчасно реагувати на зовнішні зміни, адже від цього багато в чому залежить рейтинг навчального закладу та його майбутнє. Вивченням даного питання вже не один рік займається адміністрація і педагогічний колектив Лебединської дитячої музичної школи. Тому з 2013 року з метою створення системи безперервної мистецької освіти педагогічний колектив школи працює над реалізацією довготривалого мистецько-просвітницького проекту «Школа коледж ВУЗ», а з вересня 2015 року адміністрація закладу розпочала роботу над впровадженням інноваційного проекту «Педагогічний (освітній) менеджмент», який підтримує становлення нових підходів до організації педагогічного управління.

Значна увага педагогічного колективу школи приділяється роботі з обдарованими учнями. Мета цієї роботи – результативна участь вихованців школи у творчих змаганнях всіх рівнів – від міських до Всеукраїнських і Міжнародних. Значно розширилася географія творчих змагань, збільшилась кількість переможців: тільки у 2016 році учні та викладачі школи взяли участь у 11 музичних фестивалях та конкурсах різних рівнів. 333 вихованці школи стали Лауреатами конкурсів різних рівнів, що складає майже 106% від всього учнівського контингенту. Велика кількість дипломів різних ступенів, привезених з конкурсів і фестивалів, ще раз доводить, що в школі працює творчий високопрофесійний викладацький колектив.

Протягом 2016 року адміністрація школи продовжувала господарчу роботу над покращенням умов навчання учнів в школі та дотриманням санітарно-гігієнічних норм і

стандартів для навчальних закладів. За поточний рік за кошти благодійного рахунку було здійснено:

  • оновлення фасадів будівлі, заміна 12 склопакетів в коридорах і сходових прольотах на суму 24 295,00 грн;

  • заміна 4 вікон в малому концертному залі на суму 11 200,00 грн;

  • придбані енергозберегаючі лампи на суму 3 000,00 грн; всього - 38 495, 00 грн.

  • виготовлена проектно-кошторисна документація і проведена експертиза проекту по будівництву блочно-модульної котельні для теплопостачання будівлі школи із заміною обладнання для заміщення споживання природного газу;

  • придбано основні і малоцінні засоби, будматеріали, господарчі товари, оргтехніка, встановлено 12 склопакетів, здійснена оплата відрядних, господарчих витрат, послуг зв’язку тощо за рахунок коштів спеціального фонду на суму 246 606,9 тис. грн;

  • оформлена документація на право користування земельною ділянкою для будівництва та обслуговування будівель та споруд Лебединської дитячої музичної школи, свідоцтво про право власності на будівлю.
За рахунок фонду розвитку міста Лебедин зроблені роботи на суму 870 879,57 тис.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17


написать администратору сайта