Главная страница
Навигация по странице:

  • Қосымша

  • Мұғалім

  • Оқушылардың

  • Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады

  • Басталуы 5

  • Психологиялық

  • экология қмж 6 кл. ыса мерзімді саба


    Скачать 2.84 Mb.
    Названиеыса мерзімді саба
    Дата04.02.2022
    Размер2.84 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаэкология қмж 6 кл.docx
    ТипДокументы
    #351569
    страница5 из 39
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   39




    ақпараттарын жазады. Қорытындылау.

    Үй тапсырмасы: «Жер-ерекше ғаламшар» атты хабарлама дайындау

    Қосымша 6

    Қосымша ақпарат

    Дифференциациялап оқыту – Оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндеттер қоюды жоспарлайсыз?

    Бағалау Оқушылардың білімін қалай тексересіз?

    Қауіпсіздік ережелері

    Сіз оқушыға қолдау көрсету үшін

    Алдын-ала дайындалған немесе

    Топтық және

    дұрыс жауап немесе негізгі ойды

    оқушылармен бірге құрастырылған

    жұптық

    білдіретін тірек сөздер бере

    бағалау критерийлері арқылы

    тапсырмалард

    аласыздар

    топтық немесе жұптық бағалау

    ы орындау

    Тақтаға да тірек сөздер мен сабақта

    жасауға болады.

    барысында

    өтілетін терминдер жазып қойсаңыз,




    қауіпсіздік

    көмек қажет оқушыға жеңіл болады.




    техникасын







    сақтау және







    Дене







    шынықтыру







    минутасы.

    Оқушылар 2







    топқа бөлінеді







    1-топ: Күн







    жүйесіндегі







    ғаламшарлард







    ың айналуын







    көрсетеді







    2-топ: Жерді







    Күннің және өз







    өсінің







    айналуын







    көрсетеді.

    Мұғалім: Мерзімі: Сынып: Сабақ: №5

    Тақырыбы

    Жарықтың әсері

    Сабақ негізделген оқу

    мақсаттары

    жарықтың өсімдіктердің дамуына әсерін түсіндіру;

    Сабақ нәтижесі:

    Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.

    Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты брлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды.

    Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:

    Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды.Тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.

    Бағалау критерийі

    Сұраққа жауап береді, жауаптарын дәлелдейді. Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады.

    Тілдік

    құзіреттілік




    Ресурстар

    Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар және әртүрлі заттар,

    топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер.

    Әдіс-тәсілдер

    Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия.

    Пәнаралық

    байланыс

    Музыка, қазақ тілі.

    Алдыңғы оқу

    Өсімдіктердің қозғалысы. Қозғалыстың өсімдіктер тіршілігіндегі маңызы.

    Өсімдіктердің қозғалу тәсілдері (тропизмдер, таксистер, өсу қозғалыстары).

    Сабақтың жоспары

    Жоспарланған

    уақыт

    Сабақ барысы :

    Бағалау

    түрлері

    Басталуы

    5 минут

    Ұйымдастыру кезеңі 2 минут Топтарға бөлу.

    Гүл суреттері бойынша бөліну.

    Оқушыларға сурет қиындыларын беремін. Сурет қиындыларын құрастырғанда раушан, тұңғиық, түймедақ гүлдерінің суреттері шығуы керек.



    Психологиялық ахуал қалыптастыру: 3 минут

    «Жіптік құбыр» тренинг

    Оқушыларға түзу қағаз беріледі. Оны екіге бүктейміз. Арасын сваркалап жалғағанда ұзын құбыр шығу керек. Шарикті жіберемін. Шарик құбыр бойымен жылжыйды..



    1-топ: Раушан 2-

    топ:Тұңғ иық

    3-

    топ:Түй медақ
    «Жіптік құбыр» тренинг, қағаздар

    , шарик.
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   39


    написать администратору сайта