ВМ ОПС Литвина. Харківський університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба Кафедра Вища математика
Скачать 1.15 Mb.
|
Харківський університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба Кафедра Вища математика ЗАТВЕРДЖУЮ Заступник начальника університету з навчальної роботи полковник М.І.ЛИТВИНЕНКО "______"_______________2015року РОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИНПНФ 01 Вища математика напрям підготовки: 6.070103 Обслуговування повітряних суден спеціальньність: Технології робіт та технологічне обладнання аеропортів. Технічне обслуговування військових повітряних суден і авіадвигунів Харків 2015 Робоча програма навчальної дисципліни «Вища математика» для курсантів (студентів) за напрямом підготовки 6.070103 Обслуговування повітряних суден. Розробник: доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент Літвіна З.Ю. Робоча програма навчальної дисципліни розглянута на засіданні кафедри Протокол № ___від__ ________ 2015 року № Завідувач кафедри вищої математики доцент О.К. ФУРСЕНКО ___ __________ 2015 року «Узгоджено» Завідувач кафедри фізики та радіоелектроніки професор В.Д.Карлов «Узгоджено» Начальник кафедри № 202полковник В.А. Бердочник
Примітка. Співвідношення кількості годин аудиторних занять до самостійної і індивідуальної роботи становить: для денної форми навчання – 2,0 для заочної форми навчання – 2.Мета та завдання навчальної дисципліни Мета вивчення навчальної дисципліни «Вища математика» :
Основні завдання дисципліни «Вища математика» : 1. Надання курсантам знань з основних розділів основ лінійної алгебри, аналітичної геометрії і математичного аналізу, визначень, теорем, правил, доведення основних теорем. 2. Підготовна до вивчення загальнонаукових, загально інженерних та спеціальних дисциплін. 3 Розвиток у курсантів навичок використання математичних методів дослідження під час підготовки курсових та дипломних робіт. 4. Підготовка курсантів до застосування математичних методів під час розв’язання прикладних задач. У результаті вивчення навчальної дисципліни курсант повинен: знати:
вміти: 1. Користуватися висновками дисципліни при вивченні інших загальнонаукових і спеціальних дисциплін. 2. Застосувати методи лінійної і векторної алгебри, аналітичної геометрії, диференціального та інтегрального числення, теорії диференціальних рівнянь та теорії ймовірностей для розв’язання прикладних задач. 3.Програма навчальної дисципліни Програма навчальної дисципліни складається з таких змістових модулів:
Закінчення Огляд вивченого матеріалу та перспективи його подальшого застосування в математичних і спеціальних дисциплінах. 4. Структура навчальної дисципліни 4.1.РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОГО ЧАСУ З ДИСЦИПЛІНИ ЗА СЕМЕСТРАМИ ТА ВИДАМИ ЗАНЯТЬ
|