Главная страница

автогрейдер. Вступ1+++docx. Інформаційний розділ Класифікація автогрейдеров


Скачать 4.35 Mb.
НазваниеІнформаційний розділ Класифікація автогрейдеров
Анкоравтогрейдер
Дата02.10.2019
Размер4.35 Mb.
Формат файлаdocx
Имя файлаВступ1+++docx.docx
ТипДокументы
#88397
страница4 из 16
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16

Рис. 1.7. М 18M3


Автогрейдер 18M3 ідеально підходить для гірських робіт малого та середнього обсягу, виконуваних за допомогою самоскидів вантажопідйомністю 172 тонни або менше.

В даний час намітилася тенденція збільшення обсягів будівництва, ремонту і утримання доріг. Нераціональне використання потужних параметрів вимагає все більшої уваги вдосконаленню конструкцій машин, розробці нових і модернізації існуючих робочих органів, так як підвищення продуктивності землерийно-транспортних машин знаходиться в прямій залежності від конструкції робочого органу і тягово-зчіпних характеристик машини. У зв'язку з цим підвищуються вимоги до землерийно-транспортних машин, як одних з основних машин в парку дорожньо-будівельної техніки.

Автогрейдер є самою універсальною і багатофункціональною землерийно-транспортної машиною. Тому процес управління автогрейдера і його робочим органом (відвалом) є складною операцією, що вимагає великих навичок і умінь оператора.

При цьому дуже часто вимоги до точності профілю земляного полотна не виконуються з першого разу, що призводить до збільшення числа проходів, а, отже, - до зниження продуктивності автогрейдера.

Виробництвом цих машин займаються багато компаній РМ-Терекс - спільне підприємство російської корпорації «Російські машини» і компанії Terex Corporation. Воно об'єднує відомі машинобудівні заводи в Росії, що випускають будівельно-дорожню техніку під брендами Terex, ЧСДМ, Брянський Арсенал. На даний момент СП РМ-Терекс є найбільшим виробником автогрейдерів серії ГС і TG (завод «Брянський Арсенал») та ДЗ (завод «ЧСДМ») [5]. Також відомими російськими компаніями по виробництву автогрейдерів є ЗАТ «Дормаш» і завод «Ірмаш». За кордоном ве-дучими фірмами з виробництва автогрейдерів є Caterpillar, John Deere, Ko-matsu, Fiat-Allis, Frisch, Aveling Borford, Mitsubishi, Bolinder, Hall-Nord, XCMG, HBM-Nobas, ВАТ «Амкодор».

У таблиці 1.1. наведені основні параметри і відмінні риси сучасних автогрейдерів.

Таблиця 1.1.

Модель, вироб-ник

Колісна формула

Тяго-вий

клас

Потуж-ність, кВт

Особливості

John Deere 872G,

США

1×3×3

250

198

Система амортизації відвалу; двигун з мокрим виконанням гільз блоку циліндрів; вкладиши тягової рами і поворотного круга самозмащені; вертикальне виконання мостів; 7-и позиційний відвал

Volvo G976,

Швеция

1×3×3

250

198

Двигун низькоемісійний дизельний з турбонаддувом

Caterpillar 14M,

США

1×3×3

250

198

Пропорційно-гідравлічна електрозолотникова система управління; система лазерного нівелірування грунту Ace Grade

ДЗ-98В,

ЧСДМ,

Росія

1×2×3

180

132

Кут складання рами 260, перемикання передач без розриву потоку потужності

HBM-Nobas BG

240 TA-4,

Герма-нія

1×3×3

250

172

Шарнірно-зчленована рама з поворотом на кут 300 передньої рами ; трансмісія з перетворювачем крутного моменту

ГС-18.06,

Ирмаш,

Россия

1×2×3

180

132

Перемикання передач без розриву потоку потужності; поворотний механізм містить захисну систему від зламу





    1. Патентний пошук

Александров А.В., Барболин В.В. [1] запропонували за рахунок використання двох відвалів на одній тягової рамі, забезпечити більш рівномірний розподіл сил опору при різанні грунту, за рахунок зміни сумарної довжини відвалів, вибору оптимальної роботи двигуна і використання його максимальної потужності в робочому процесі, зниження металоємності, розширення функціональних можливостей роботи автогрейдера і, як наслідок, підвищення продуктивності машини.

Поставлена ​​мета досягається тим, що автогрейдер, що включає базове шасі, основну раму, шарнірно з'єднану з основною рамою, тягову раму, два відвали з механізмами їх висунення і повороту, аналогічні напрямні відвалів, механізм перекосу і виносу тягової рами, поворотну раму з механізмом її повороту . На поворотній рамі жорстко закріплений повноповоротний зубчастий вінець, який з'єднаний з тягової рамою за допомогою механізму повороту поворотної рами. На кожній консолі поворотної рами шарнірно закріплена опорна частина механізму повороту відвалу, з встановленим на неї механізмом повороту відвалу, яка з'єднана з поворотною рамою з можливістю фіксованого повороту у вертикальній площині за допомогою механізму перекосу відвалу, при цьому кожен відвал забезпечений повноповоротним кругом, на якому жорстко закріплений зубчастий вінець, який пов'язаний з опорною частиною за допомогою механізму повороту відвалу, причому повповоротне коло шарнірно пов'язано з відвалом за допомогою механізму змінення кута різання.



Рис.1.8. Загальний вигляд

1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16


написать администратору сайта