Главная страница

автогрейдер. Вступ1+++docx. Інформаційний розділ Класифікація автогрейдеров


Скачать 4.35 Mb.
НазваниеІнформаційний розділ Класифікація автогрейдеров
Анкоравтогрейдер
Дата02.10.2019
Размер4.35 Mb.
Формат файлаdocx
Имя файлаВступ1+++docx.docx
ТипДокументы
#88397
страница6 из 16
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16


Рис. 1.10 Автогрейдер згідно патенту [2]

На основній рамі автогрейдера 1 встановлений датчик 2, який контролює відстань між балансиром 3 і основною рамою 1. Датчик 4, встановлений на рамі 1, контролює відстань між робочим органом 5 і основною рамою 1 (точки 3 і 4). При цьому датчики розташовані таким чином, що при поздовжньому нахилі основний рами 1 датчики мають однаковий сигнал, якщо нижня кромка стовбура робочого органу 5 утримується гідроциліндрами 6 на середньої лінії профілю. Гідроциліндр 6 управляється за допомогою гідророзподільника 7. Невеликий гідроциліндр 8 служить для управління гідророзподілювачем 7 при роботі системи в автоматичному режимі. Клапан (вентиль) 9 служить для перемикання систем з автоматичного управління на ручне. Два напірних золотника 10 захищають систему від перевантажень і дозволяють оператору робити вручну коригування положення відвалу при роботі в автоматичному режимі.

Зворотні клапани 11 служать для з'єднання всмоктуючої магістралі з баком, підтримують систему постійно заповненою незалежно від положення балансира і робочого органу. Датчики 2 і 4 розташовані таким чином, що їх сигнали врівноважують один одного, якщо нижня кромка відвала знаходиться на середній лінії поздовжнього профілю дороги незалежно від положення основної рами.

Пугачьов Ю.А., Требенок Г.И. [3] спростили системи маневрування для зниження вартості автогрейдера при підвищенні продуктивності і збереження експлуатаційних можливостей, підвищення плануючої здатності. Зазначена мета досягається компонуванням автогрейдера передньою віссю, яка вільно повертаєтся, рояльно встановленими колесами та маневруванням колесами задніх ведучих керованих осей, що дозволяють автогрейдеру і повертати, і здійснювати хід "крабом", тобто зберігати експлуатаційні можливості. Підвищення продуктивності відбувається за рахунок збільшення тягового зусилля, що дозволяє збільшити глибину різання, що збільшує виїмку вирізуваного грунту в одиницю часу (рис. 1. 11).



Рис. 1.11 Схема автогрейдера згідно [3]


Тягач 1 поперечною віссю 5 з'єднаний з хребтовою балкою 6 з встановленим під нею робочим обладнанням 7. Спереду до хребтової балки 6 віссю 8 закріплена передня вісь 9 з підтримуючими, вільно поворотними, рояльно встановленими колесами 11 на осях 10. Повертає автогрейдер поворотом керованих коліс ведучих осей 2 і 3 в різні боки. Поворот коліс осей 2 і 3 в різні боки викликає поворот коліс 11 передньої підтримуючої осі 9 і всього автогрейдера. Хід "крабом" автогрейдер здійснює поворотом керованих коліс ведучих осей 2 і 3 в одну сторону. Колеса 11 передньої підтримуючої осі повернуться, автогрейдер піде "крабом". При прямолінійному русі колеса 11 передньої осі 9 займуть положення, паралельне напрямку руху автогрейдера.

Колеса 11 осі 9 вільно повертаються. При попаданні, наприклад, каменю вони можуть зайняти інше, відмінне від зображеного положення, що не приведе до зміни обраного напрямку руху автогрейдера.

При реверсі колеса 11 осі 9 повернуться на 180o навколо осей 10 в будь-яку сторону, що не приведе до зміни обраного напрямку руху автогрейдера.

Заявники, зокрема, вважають, що збільшення навантаження (у відсотковому відношенні від загальної маси) машини на задні керовані осі і деяке розвантаження передньої осі при копанні грунту дозволяють не робити автогрейдер з передньої ведучою керованою віссю, що і складно, і дорого.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16


написать администратору сайта