Главная страница
Навигация по странице:

  • John Deere

  • М 120 M AWD

  • автогрейдер. Вступ1+++docx. Інформаційний розділ Класифікація автогрейдеров


    Скачать 4.35 Mb.
    НазваниеІнформаційний розділ Класифікація автогрейдеров
    Анкоравтогрейдер
    Дата02.10.2019
    Размер4.35 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаВступ1+++docx.docx
    ТипДокументы
    #88397
    страница3 из 16
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16


    Рис. 1.4. Автогрейдер ДЗ-98

    Автогрейдер важкого типу ДЗ-98 з усіма ведучими колесами (передніми і задніми), з яких передні - керовані, обладнаний основними робочими органами - відвалом і кірковщіком.

    Автогрейдер ДЗ-98 (рис. 1.4) складається з двигунів з системами живлення, запуску, передпускового підігріву двигуна, випуску газу і охолодження; трансмісії, що включає в себе проміжний редуктор, зчеплення, коробку передач, роздавальну коробку (проміжний редуктор, зчеплення, коробка передач і роздавальна коробка виконані в одному блоці); карданної передачі; приводу переднього, середнього і заднього мостів; ходової частини, що складається з основної рами, балансирной підвіски середнього та заднього мостів, ступиці коліс, коліс з шинами; механізмів управління, що включають в себе рульове управління і гальма; гідросистеми; системи електрообладнання, приладів; кабіни з облицюванням і оперенням; робочого обладнання, що складається з тягової рами з поворотним кругом, відвалу і кірковщіка.
    Автогрейдер ДЗ-99 став продовженням модельної лінійки Брянського заводу дорожніх машин. Техніка створена на базі глибокої модернізації моделі Д-710Б. ДЗ-99 належить до класу легких автогрейдерів, і призначений для виробництва дорожньо-будівельних робіт на міських і заміських ділянках.

    Автогрейдер ДЗ-99 випускався в декількох модифікаціях:

    ДЗ-99-1-1 з незначними доробками конструкції;

    ДЗ-99-1-2 з незначними доробками;

    ДЗ-99-1-4 з незначними доробками;

    ДЗ-99А - модифікована версія;

    ДЗ-99А-1-1;

    ДЗ-99А-1-2;

    ДЗ-99А-1-4;

    ДЗ-99-2-2;

    ДЗ-99-2-4.

    Техніка була уніфікована за ключовими показниками. Мала однакові силові агрегати і робочі характеристики.



    Рис. 1.5 Автогрейдер ДЗ-99

    На грейдерах серії ДЗ-99 встановлювався дизельний двигун АМ-41Г. На більш пізніх версіях використовувався агрегат Д60К-С1. Обидва мотори відрізнялися рядним вертикальним розташуванням циліндрів. Перший належить до класу шестициліндрових чотиритактних дизелів. Другий - до чотирициліндрових моторів. Обидва силові агрегати були спеціально розроблені для установки на легкі автогрейдери. На додаток до основного дизелю на машинах встановлювався бензиновий одноциліндровий двотактний пусковий двигун марки ПД-10М для Д60К-С1 і ПД-10У для АМ-41Г. Силовий агрегат кожної марки видавав 66 к.с. / 44 кВт номінальної потужності.

    Система трансмісія складалася з трьох мостів, два з яких буливедучими, один - веденим. Всього на машині використовувалося шість коліс однакового діаметра 12,00-20. Норматив тиску в шинах становив 300 кПа. Управління поворотом здійснювалося через механічну систему з гідропідсилювачем. Гальмування забезпечувалося гідравлічною системою гальм. У стандартній версії використовувалася механічна коробка перемикання передач. Агрегат забезпечував машині швидкість пересування вперед в діапазоні 4,1-38,1 км / ч. На моделях ДЗ-99А - 3,58-38,1 км / ч. Назад техніка рухалася зі швидкістю 4,2-16,4 км / ч. Моделі ДЗ-99А - зі швидкістю 3,18-14,2 км / ч.

    Автогрейдери марки John Deere відрізняються поліпшеними робочими характеристиками і підвищеною надійністю. Як і інші машини відомого світового бренду грейдер John Deere 872G створений на базі інновацій та перевірених досвідом рішень. Техніка підходить для використання на будь-яких дорожньо-будівельних роботах, оснащується відвалом підвищеної міцності і дозволяє вирішувати будь-які завдання з одночасною економією часу і витрат.

    Серед грейдерів John Deere модель 872G займає позицію важких машин з експлуатаційною масою понад 20 тонн. Виробник оснастив техніку економічним силовим агрегатом і міцним відвалом для виконання максимального ряду завдань. Офіційний реліз виробника обіцяє додаткові функції, що знижують витрати, що зменшують необхідність в ремонті і заощаджують час.

    На автогрейдерах John Deere 872G встановлюється заводський силовий агрегат PowerTech 6090H, відомий по аналогічним моделям будівельної техніки. Шестициліндровий дизель відповідає екологічним нормативам Євро-2. Робочий об'єм циліндрів складає 9 літрів. При номінальній частоті обертання коленвала в 2100 оборотів в хвилину мотор видає від 160 до 193 кВт потужності. З першої по

    7 передачу привід розподіляється на всі колеса. На восьмій передачі двигун працює в посиленому режимі. Максимальний корисний крутний момент мотора становить 1353 Нм при 1000 об / хв. Запас крутного моменту становить 53%. У систему повітряного охолодження вбудований турбонаддув з охолодженням проточного повітря. Мащення агрегату здійснюється через полнопроточну систему. Охолодження двигуна проводиться в разі потреби, яка визначається спеціальними датчиками.



    Рис.1.6. Автогрейдер John Deere 872G
    Автогрейдер серии М 120M AWD. Автогрейдери Cat серії М стали галузевим стандартом експлуатаційної ефективності та загальної продуктивності. Вони створені для економії робочого часу при використанні в сфері дорожнього будівництва та ремонту доріг. Неперевершений комфорт оператора і зручність технічного обслуговування сприяють максимальному збільшенню прибутку від інвестицій.


    1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16


    написать администратору сайта