Главная страница
Навигация по странице:

  • Барлық оқушы

  • Ұйымдастыру

  • 1-тапсырма. «Венн диаграммасы» әдісі

  • «Джигсо» әдісі Оқушылар кітаппен жұмыс істейді, түсінгендерін топта талқылайды.1-тапсырма

  • Тест

  • урок. 10 кл ҚМЖ 130б 2020ж. Программалау тіліндегі функция мен процедураларды анытайды Кпшілік оушы Процедура трлерін салыстырады


    Скачать 159.5 Kb.
    НазваниеПрограммалау тіліндегі функция мен процедураларды анытайды Кпшілік оушы Процедура трлерін салыстырады
    Дата28.11.2021
    Размер159.5 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла10 кл ҚМЖ 130б 2020ж.docx
    ТипПрограмма
    #284878
    страница5 из 9
    1   2   3   4   5   6   7   8   9


    Бекітемін:______________

    Бөлім

    ІІІ. Веб-жобалау

    Педагогтің аты-жөні:

    Мысаева Рысты

    Күні:

    15.01.2021ж

    Сынып:

    10

    Сабақ тақырыбы:

    HTML (аш ти эм эл) web(веб)-сайттарын әзірлеу әдістері

    Оқу бағдарламасын сәйкес оқыту мақсаттары

    10.4.2.1 web-парақшаларды жасауда HTML-тегтерін қолдану

    Сабақ мақсаттары

    Барлық оқушы: Web-программалау, HTML тілі ұғымдарын анықтайды

    Көпшілік оқушы: Сайтты жариялау тәсілдерін салыстырады

    Кейбір оқушы: Web-сайтты жасақтау жұмысын қолданады

    Сабақтың барысы

    Сабақтың кезеңдері/ уақыты

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы 5 мин

    Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу

    Шаттық шеңбері: оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады.

    Өткен сабақты пысықтау: «Ыстық орындық» әдісі Оқушылар орындықта отырған оқушыға өткен тарау бойынша сұрақтар қояды. Оқушы тез жауап беруі керек, себебі орындық ыстық.

    Оқушылар сәлемдеседі
    Бір-біріне жақсы тілектер айтады



    Оқушылардың жауаптарын ауызша бағалау




    Сабақтың ортасы 30 мин

    «Миға шабуыл» әдісі


    • Web-беттерді жасауда қандай программалар қолданылады деп ойлайсыңдар?

    • Web-программалау не үшін керек?

    • Интернеттегі беттер қандай программа көмегімен жасалады?


    «Көршіңе әңгімелеп бер» әдісі


    Оқушылар кітаппен жұмыс істейді. Түсінгендерін қасындағы құрбысына айтып береді. Мұғалім оқушылардың білімдерін толықтырады.

    Ауызша мадақтау, ынталандыру

    1-тапсырма. «Венн диаграммасы» әдісі Оқушылар HTML тілі мен WEB-программалауды салыстырады.

    Дескриптор:


    HTML тілі мен WEB-программалау ұғымдарын анықтайды.

    Фигуралар арқылы бағалау

    2-тапсырма.


    Кестемен жұмыс. Кестедегі мәліметтерді толтырыңдар

    «Джигсо» әдісі

    Оқушылар кітаппен жұмыс істейді, түсінгендерін топта талқылайды.
    1-тапсырма.

    - HTML тілінде құжаттың ішкі элементтерін басқару командаларының жұмысын талдаңдар. Бұл командаларды жұмыс қызметтеріне қарай топтарға жіктеңдер.

    Дескриптор:

    HTML тілінің ішкі элементтерінің басқару командаларының жұмысын анықтайды.

    Фигуралар арқылыбағалау

    2-тапсырма.

    1. HTML тілінің кодын енгізіп, нәтижесін алыңдар.

    Тақырыбы



    Тақырыбы



    Тақырыбы



    HTML тілінің кодын енгізіп, нәтижесін алыңдар.

    3-тапсырма.

    Қарапайым құжаттың жобасын дайындап, оның HTML тіліндегі кодын жазып ұсыныңдар (мысалы, сынып оқушыларының тізімі).

    Дескриптор:

    Жасалған құжат жобасына HTML тілінің кодын жазып ұсынады.

    Оқушылардың тапсырмаларды орындау нәтижесін бағалау парағына балл қою арқылы бағалау

    Сұрақтарға жауап береді

    Мәтінді түсініп оқиды

    Тапсырмаларды орындайды


    Жұмыс дәптері


    Компьютер

    Жұмыс дәптері

    Ауызша мадақтау, ынталандыру

    Смайликтер

    Оқулық

    bilimland.kz


    Сабақтың соңы 5 мин

    Тест (электронды тест)

    Оқушылар тест сұрақтарына жауап береді.

    Өздерін бағалайды

    Кері байланыс: «Бутерброд» әдісі

    Оқушылардың бір тобы тақырып туралы жағымды пікір, екінші тобы сын, үшінші тобы тағы да жағымды пікір айтады.

    Сұрақтарға жауап береді
    Тақырыптан түсінгенін айтады

    Бір-бірін бағалайды



    Кері байланыс
    1   2   3   4   5   6   7   8   9


    написать администратору сайта