Главная страница

ПЗ_ГП_Плавни_2017. Тов нвп землягеоінформ Генеральний план с. Плавні Камянської сільської ради Василівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту


Скачать 0.52 Mb.
НазваниеТов нвп землягеоінформ Генеральний план с. Плавні Камянської сільської ради Василівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту
Дата18.06.2018
Размер0.52 Mb.
Формат файлаdoc
Имя файлаПЗ_ГП_Плавни_2017.doc
ТипДокументы
#47190
страница7 из 7
1   2   3   4   5   6   7

Каналізація

Каналізування села здійснюється із більшості приватних садиб у вигрібні ями. В подальшому кожен будинок передбачено каналізувати в централізовану побутову каналізацію. Рельєф місцевості має перепад до 17 метрів з півдня до півночі, тому на мережі каналізації необхідно встановити дві каналізаційні насосні станції, які будуть перекачувати стоки на очисні споруди. Самоплину каналізацію слід прокладати із каналізаційних поліетиленових труб ПВХ, напірну з труб поліетиленових напірних із поліетилену ПЕ-80.

Каналізаційні очисні споруди

На підставі необхідної міри очищення стічних вод виникла необхідність в очисних спорудах. Пропонується установка локальних очисних споруд «БІОТАЛ 50» для каналізації. Пропускна здатність очисних споруд 50м3/добу, встановлена потужність 4,12 кВт. ЛОС «БІОТАЛ» це одномодульна установка в залізобетонному виконанні для глибокої біологічної очистки побутових стічних вод розміром у плані 11,0м х 6,0м.

Установка BIOTAL складається з: приймальної камери-денітріфікатора (ПК-Д) з нержавіючою сіткою з двостороннім барботажем повітрям, для затримання грубих нечистот; триступінчатого реактора SBR; аеріруємого циркуляційного біологічного фільтра з пористою пластиковою загрузкою, поєднаного з тонкошаровим відстійником; контактного резервуара і мулової ємності - аеробного стабілізатора надлишкового активного мулу. Очищення стічних вод на установці BIOTAL відбувається в такому порядку: надходящі на установку стічні води, позбавлені ​​грубих нечистот на автоматизованій ступінчастій решітці, попередньо обробляються в приймальній камері-денітріфікаторі; стічні води, що надійшли в попередньому циклі - в 1-му і 2-му реакторах SBR; в 3-му реакторі SBR обробляються стічні води, що надійшли на установку два цикли назад; в біологічному фільтрі - тонкошаровому відстійнику - стічні води надійшли на очистку три цикли назад; в контактному резервуарі обробляються стічні води, що надійшли на установку чотири цикли назад.

Очищувані стічні води, при своїй очистці, поступово переміщаються від першої до останньої ступені очищення МОС, шляхом періодичного гідравлічного з'єднання цих ступенів, за допомогою гідроавтоматичних пристроїв. Робота установки проходить в 6-8 фазах, кількість яких змінюється в залежності від того, в якому з 6 режимів установка працює. Санітарно-захисна зона складає 25м.

Витрати води на пожежогасіння

На даний момент протипожежного водопроводу в селі немає. Пожежогасіння здійснюється пожежними машинами з м. Пологи. На перспективу планується об’єднана система питно – виробничого та протипожежного водопроводу. Пожежні гідранти необхідно встановити на водогоні діаметром 100мм через кожні 150 метрів.

Витрати води на пожежогасіння складаються із витрат на внутрішнє і зовнішнє пожежогасіння:

Зовнішнє пожежогасіння

Q = 2струм. х5л/с = 10л/с = 36 м3/год

Q = 36м3/год х 3год. = 108м3

Внутрішнє пожежогасіння не передбачається.

Обсяг води на пожежогасіння: 108м3.

Теплопостачання

Теплопостачання житлових та громадських будинків села Плавні здійснюється від індівідульних опалювальних приладів.

Газопостачання

С.Плавні не газифіковане.

Пректними рішеннями « Схеми планування території Запорізької області газифікація даної території на розрахунковий період не передбачалась.

Пропонується передбачити розробку проектних рішень по газіфікації села після затвердження додаткових напрямків розвитку магістральних мереж газопостачання території району.

Електропостачання

Електропостачання с. Плавніе здійснюється від електричних мереж ПС «Сухоіванівська» Василівського РЕС, структурного підрозділу ВАТ «Запоріжжяобленерго». Підключення існуючих та проектних забудов виконується ПЛ від КТП 10/0,4кВ.

Мережі зв’язку, радіомовлення, телебачення.

Населення с. Плавні забезпечено мережами зв’язку, радіофікації та радомовлення.

Також на території району діють оператори мобільного зв’язку: «KYIVSTAR» та МТС.

3.15.7. Мережі дощової каналізації, інженерної підготовки та захисту території

Існуючий стан

Дощова каналізація с. Плавні відсутня. Рельєф території спокійний. Проектні рішення

Існують ділянки, на яких спостерігаються небезпечні та несприятливі фізико- геологічні явища і процеси.

Передбачено відвід поверхневих вод здійснювати з використанням профілей вулиць та доріг за допомогою водовідних канав до місць з пониженим рельєфом.

Підтоплення

Захист території від підтоплення проводити методом обвалування , підвищення відміток території, підсипкою території або заглиблення водойм. В садибній забудові необхідна ліквідація поглинаючих колодязів і вигрібних ям на ділянках підтоплення;

Берегоукріплення

Охорона берегів – це комплекс заходів , спрямований на підвищення естетичної цінності берегів і створення комфортних умов для життя і діяльності людей. Для закріплення укосів берега необхідно використовувати біологічні методи – посадка верби, лози, очерету та ін. Особливу роль відіграють штучні пляжі, оскільки вони очищують шляхом фільтрації через пісок забруднену воду. Площа пляжу складає 0,04га. Довжина берегоукріплення в межах села становить 2.58 км. Вихід до пляжу передбачено по пішохідному переходу під залізницею.

Прибережна захисна смуга вздовж Каховського водосховища прийнята розміром 100 м.

3.16. Перелік організаційних заходів із реалізації генерального плану, у тому числі з підготовки відповідних нормативно-правових актів, наукових, проектних, розвідувальних, пошукових та інших робіт

Реалізацію положень генерального плану с. Плавні при закладеному в містобудівній документації соціального мінімуму повинна забезпечувати місцева адміністрація шляхом пошуку інвесторів на будівництво об’єктів системи обслуговування, або шляхом фінансування будівництва коштом державного та місцевого бюджету.

Погоджений та затверджений генеральний план є базовим документом для розроблення інших містобудівних та проектних матеріалів, галузевих схем.

На базі затвердженого генерального плану Згідно Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" в подальшому розробляється

– план земельно-господарського устрою населеного пункту;

– плани зонування або детальні плани територій села та окремих ділянок, що підлягають забудові;

– проект встановлення межі.

Умовою виконання даних робіт є картографічне забезпечення – цифрова зйомка в межах села і прилеглих територій в масштабі 1:2000 – 1:500.

Генпланом визначені орієнтовні обсяги будівництва соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури с. Плавні, джерелами фінансування яких можуть бути кошти державного і місцевого бюджетів, а також залучені кошти інвесторів згідно чинного законодавства.

Важливою умовою реалізації генплану, а саме - покращення умов проживання населення с. Плавні - є заходи щодо екологічного оздоровлення природного середовища та забезпечення економічного зростання, джерелом чого має бути ефективна система сприяння малому бізнесу. Державна підтримка необхідна для застосування екологічної політики.

3.17. Визначення та врахування державних та

регіональних інтересів.

Особливим завданням до Генерального плану є врахування Державних інтересів.

Перспектива розвитку району пов’язані із використанням переваг його транспортно- географічного положення та розробки площинного залягання марганцевих руд. В районі планується розвиток багатоступеневої системи громадського обслуговування з розміщенням підпрємств повсякденного та періодичного обслуговування , як для населення, так і для туристів.

Генеральним планом згідно планувальними рішеннями Схеми забудови території Запорізької області передбачено:

  • заходи щодо відведення поверхневих вод з території села;

  • розчистка водойм;

  • режим охорони, відновлення, раціональне використання природно -заповідних та рекреаційних територій, створення туристично- рекреаційної інфраструктури;

  • спорудження причалу;

  • врахувати прибережну-захисну смугу в складі водоохоронної зони Каховського водосховища;

  • розділ «Інженерно- технічні заходи цивільного захисту»;

  • вимоги що до пам’яток історії та культури на території с. Плавні згідно Закону України «Про охорону культурної спадщини» та Закону України « Про охорону археологічної спадщини»;

  • розділ «План зонування території с. Плавні Василівського району Запорізької області».

3.18. Основні показники генерального плану

Ч. ч.

Назва показника

Одиниця виміру

Існуючий

стан

Етап

15-20років

1

Населення

тис осіб

272

272




В т.ч. багатоквартирна забудова




32

32

Садибна забудова




240

240

2

Територія в межах населеного пункту, всього:

га

65,84

71,84




У т.ч. : житлової забудови, всього:

«

30,93

31.00




садибної

«

29,82

29,19




Резервна територія під садибну забудову

«

--

0.83




багатоквартирної

«

0,98

0,98




Громадської забудови, всього

«

0,67

0,77




Виробничої, всього



«

-

-



Комунально—складської, всього


«

0,79

0,89




в т.ч. кладовища

«

0,65

-




Транспортної інфраструктури, всього

«


8,1


8,49




У т.ч. головних

«

3,99

3,99




Вулиці і дороги місцевого значення

«

4,01

4,40




Ландшафтно-рекреаційної та озелененої , всього

«

12,01

13,77




У т.ч. загального користування

«

-

-




лісів

«

0,17

-




Дач та садівництв




--

-




Інші озеленені території

«

11,84

10,26




Зелені насадження спецпризначення

«

--

3,51




Території туристичної зони

«

-

-




Території лісогосподарства

«

-

-




Водних поверхонь

«

--

-




Сільскогосподарських угідь

«

-

-

3

Житловий фонд, всього

тис м.кв.

22.41

23.91

Кількість квартир

227

239




Розподіл житлового фонду за видами забудови:













Садибна

«

21.30

22.80

213

225




Багатоквартирна

«

1,11

1,11

14

14




Середня житлова забезпеченність неселення загальною площею

м.кв/чол

78,3

83,8

4

Нове житлове будівництво, всього:

( Одноквартирне садибне)

тис. м.кв.

-

1,5

Кількість квартир

-

12

5

Об’єкти громадського обслуговування:

«










Фап з аптекою

Об`єкт

-

1



















Амбулаторія

Тис. відвід./

зміну

-

-




Пожежні депо, всього

об’єкт/

Пожежних машин

--

-

6

Вулично-дорожня мережа та транспорт населеного пункту













Довжина вулиць та доріг , всього

Км

7,96

8,02




Щільність вулиць і доріг, всього

км/км.кв.

1,95

2,4




Довжина автобусної мережі по осі вулиць

км

--

1,73




Щільність автобусної мережі

км/км.кв.

--

1,9




Загальний рівень автомобілізації

Машин/ 1тис. осіб

65

65




У т.ч. легковими індвідуальними автомобілями


«




57




Кількість місць постійного зберігання легкових індивідуальних автомобілів (гаражі, відкриті автостоянки)



Машино-місць


-

22

7

Інженерне забеспечення













Водопостачання













Сумарний відпуск води

тис. м3/добу

0,18

0, 18




Потужність головних споруд водопроводу

«

1,23

1,45




Каналізація













Загальне надходження стічних вод

«

0,05

0,05




Сумарна потужність очисних споруд

«

--

0,05




Електропостачання













Сумарне споживання електроенергії

млн.кВт *год/рік

0,15

0,48




Потужність джерел покриття електронавантажень

Тис. кВт







8

Інженерна підготовка та захист території













Берегоукріплення

га

--

1,33




Захист території від затоплення

га

--

--




Дощова каналізація

км

--

--

9

Санітарне очищення території













Обсяги твердих побутових відходів, всього

тис. т/рік

0,27

0,32


ДОДАТКИ
1   2   3   4   5   6   7


написать администратору сайта