Главная страница

Депо. Текст ТО ТР ЧС укр. 1 Загальні положення 6 1 Загальні відомості 6


Скачать 0.77 Mb.
Название1 Загальні положення 6 1 Загальні відомості 6
Дата19.11.2021
Размер0.77 Mb.
Формат файлаdoc
Имя файлаТекст ТО ТР ЧС укр.doc
ТипДокументы
#276482
страница25 из 30
1   ...   22   23   24   25   26   27   28   29   30

6.17 Випробування і приймання електровоза після ремонту


6.17.1 Зробити високовольтні випробування силових кіл і апаратів.

6.17.2 Випробувати електровоз під високою напругою після проведення ПР-2 в обсязі ПР-1.

6.17.3 Додатково зробити перевірку приєднання підвідних кабелів тягових двигунів. Для цього при наборі першої позиції визначити направлення обертання якорів тягових двигунів.

Операцію перевірки зробити послідовно для кожного тягового двигуна (або пари двигунів при загальному реверсорі).

7 Поточний ремонт ПР-3

7.1 Підготовка електровозів до ремонту


7.1.1 До постановки електровозів у стійлову частину депо обдути їх зовні стиснутим повітрям, вільним від вологи і масла. Обдути також електричну апаратуру, тягові двигуни і допоміжні машини. Візки, низ кузова і даху очистити від забруднень, а в зимовий час також від снігу і льоду.

В стійла депо, що узимку опалюються і мають плюсову температуру, електровози ставити з прогрітими тяговими електродвигунами і допоміжними машинами або ж вони повинні бути піддані сушінню.

7.1.2 Перед початком проведення робіт по виконанню ПР-3 вимірити опір ізоляції силових і допоміжних кіл електровозів.

7.1.3 Вимірити вертикальні зазори між кузовом і візком, між буксами колісних пар і упорами на рамах візка, горизонтальні зазори між кузовом і рамами візків.

Вимірити відстань від головки рейки до шляхоочисників, котушок АЛСН і автозчеплень.

7.1.4 Підняти кузов і викотити візки. Зробити остаточне очищення візків і тягових двигунів від забруднень.

7.1.5 Вивісити колісні пари і прослухати роботу зубастого зачеплення, підшипників тягових редукторів, моторно-якірних підшипників тягових двигунів і буксових підшипників.


7.2 Загальні вимоги до ремонту


7.2.1 По механічному обладнанню при поточному ремонті ПР-3 зробити наступні роботи: піднімання кузова; викочування, очищення, мийку і повне розбирання візків; огляд і ремонт рам візків, трубопроводів піскоподавання, деталей підвіски тягових електродвигунів; огляд колісних пар; ревізію і ремонт букс ресорного підвішування, гальмової важільної передачі, шкворневих вузлів, бічних опор кузова, гідравлічних гасителів, протирозвантажувальних пристроїв; огляд і ремонт рами кузова, повітрозабиральних пристроїв і повітроводів системи вентиляції, піскових бункерів, каркасів для апаратів і допоміжних машин, вікон, дверей, інших частин кузова; повний огляд автозчепного пристрою; ревізію і ремонт міжвізкового з'єднання, ревізію і ремонт карданного приводу і тягового редуктора; зовнішнє фарбування кузова, кабін, дахів; фарбування візків і ушкоджених місць усередині кузова.

7.2.2 По пневматичному обладнанню виконати наступні роботи: поточний ремонт компресорів, гальмового і пневматичного обладнання; огляд, промивання і гідравлічне випробування повітряних резервуарів відповідно до Правил нагляду за паровими котлами і повітряними резервуарами рухомого складу залізниць; огляд, очищення і продувку повітропроводів і випробування сполучних рукавів.

7.2.3 Зробити ремонт тягових двигунів і допоміжних електричних машин зі зняттям з електровоза.

7.2.4 По електричному обладнанню, апаратурі й електричним ланцюгам виконати наступні роботи: огляд і ремонт електричної апаратури; перевірку вимірювальних приладів; регулювання захисної апаратури; промивання і ремонт акумуляторних батарей; ревізію і ремонт струмоприймачів, швидкодіючих і головних вимикачів; огляд і ремонт електричного монтажу; ревізію пневматичних приводів апаратів, електромагнітних (електропневматичних) вентилів, клапанів; ревізію тягових трансформаторів з виїмкою магнітного стержня; огляд і ремонт випрямних установок, реакторів (дроселів), індуктивних шунтів, зарядних пристроїв, резисторів, конденсаторів; огляд і ремонт електричного монтажу в місцях де ушкодження найбільше що часто зустрічаються (вибірково); ревізію і ремонт головних перемикачів, перемикачів ступіней і режимів, вимикачів, роз'єднувачів, заземлювача і контролерів машиніста.

7.2.5 Зробити огляд і ремонт пристроїв, що забезпечують безпеку обслуговування.

7.2.6 Зробити ремонт обладнання автоматичної локомотивної сигналізації, періодичний ремонт швидкостемірів і їхніх приводів, ремонт поїзного радіозв'язку (силами депо і працівників служби сигналізації і зв'язку).

7.2.7 Усі агрегати, що знімаються з електровоза , електричні машини й апарати перед постановкою на електровоз повинні бути випробувані на випробувальній станції депо або на стендах у спеціалізованих цехах з оформленням відповідної документації.

1   ...   22   23   24   25   26   27   28   29   30


написать администратору сайта