Главная страница

Дослідження бізнес- процесів магазину ортопедичної продукції. Диплом2 отправить. Анотація


Скачать 0.85 Mb.
НазваниеАнотація
АнкорДослідження бізнес- процесів магазину ортопедичної продукці
Дата20.02.2022
Размер0.85 Mb.
Формат файлаdocx
Имя файлаДиплом2 отправить.docx
ТипДокументы
#367507
страница6 из 30
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   30

Аналіз методів вирішення проблеми




Основною метою даної магістерської роботи є дослідження бізнес- процесів магазину ортопедичної продукції задля підвищення якості його роботи та підвищення конкурентоспроможності.

Необхідно розглянути напрямки просування та реклами в мережі інтернет задля переходу в онлайн-сигмент торгівлі. Також потрібно розглянути оптимізувати систему логістики та забезпечити результативність роботи персоналу враховуючи зміни у моделі роботи магазину.

Отримання оптимізованих бізнес-процесів необхідне задля збільшення потоку клієнтів, спрощення для покупців доступу до продукції та задля підвищення популярності магазину.

Головна проблема полягає в необхідності оптимізувати роботу магазину таким чином, щоб вона була зручна для будь яких покупців там перш за все могла задовільнити їх потреби.

Тому необхідно відібрати критерії, характеристики, способи оптимізації, які б спрощували взаємодію покупець-продавець, там мали б відповідність до цільової аудиторії з одного боку, а з іншого були зручні і для персоналу також. Скільки триватиме криза ніхто не знає, наскільки глибоким він буде теж. Падає маржинальність магазинів, через те, що люди купують тільки найнеобхідніше, падає сервіс-левел постачальників, у непродуктовою роздробу просто падають продажі, частина магазинів закривається через

карантин.

Просто перечекати не вийде. Експерти рекомендують йти в онлайн на маркетплейси і створивши свої сайти, переходити на торгівлю з доставкою, оптимізувати витрати, домовлятися з орендарями про знижки, аналізувати внутрішні бізнес-процеси і знаходити варіанти для більш технологічного їх виконання.

Один з таких варіантів – сервіс «1С-Товари» – програма для управління асортиментом і запасами магазину. В першу чергу сервіс буде корисний магазинах і мереж магазинів з асортиментом от 2000 позицій.

Як «1С-Товари» допоможуть оптимізувати бізнес-процеси магазину, заощадити час і робити роботу швидше.

Якщо кілька невеликих магазинів. У більшості випадків потрібно мати можливість віддалено контролювати бізнес, щоб в умовах постійно мінливого

попиту швидко приймати рішення. Тим більше, якщо власник виступає в якості товарознавця і приймає рішення по асортименту. Як все йде, що з виручкою, які товари закінчуються, у чому полягає робота касира. Чим швидше власник отримає інформацію тим точніше будуть прийняті рішення. Блок «Аналітика» сервісу «1С-Товари» – це «Панель приладів» вашого бізнесу. Набір індикаторів і показників роботи магазину наочно покаже інформацію про виручку, середньому чеку, товарах. Контролювати роботу

магазину можна навіть з мобільних пристроїв [8].


      1. Оптимізація поставок товарів




Зараз треба вміти швидко переключатися від одного постачальника до іншого. Не всі постачальники зможуть забезпечити гарний рівень сервісу. [8]. Якщо асортимент товарів невеликий, то це зробити легко без програм і комп'ютера, якщо більше 2000-3000, то може піти багато часу, на те, щоб згадати, у кого ви ще купували бакалію або овочі. «1С-Товари» завжди пам'ятають цю інформацію. І якщо основний постачальник товару не може виконати замовлення, сервіс запропонує вам ще кілька постачальників не

вибір.

Взагалі, оптимізація поставок, автоматичний замовлення товару – основна можливість сервісу «1С-Товари». У будь-який момент часу система знає який товар замовити, скільки і у якого постачальника. Розрахунок автоматичного замовлення відбувається на основі асортиментної матриці: списку товарів із зазначеними значеннями мінімального залишку, терміну доставки, періоду поставок товару і прогнозу попиту. Параметри розраховуються автоматично, і є можливість ручного коректування значень по товару або по групі товарів. При цьому все можна робити в режимі віддаленої роботи – через Інтернет. Ось так асортиментна матриця виглядає в браузері:

Щоб ще заощадити час – можна завантажувати в програму дані із залишками постачальника (зазвичай файл Excel), і тоді формування замовлень буде відбуватися ще швидше.

Швидко перейти на роботу онлайн можна, розмістивши свої товари в маркетплейсах. Або швидко зробити свій сайт, наприклад за допомогою конструктора сайтів «1С-UMI». Або можна просто розклеїти оголошення на своєму магазині і біля під'їздів, що ви приймаєте замовлення на доставку по телефону.

Тут важливо не просто отримати замовлення, а й виконати їх. Якщо з 17 замовлених товарів ви зможете клієнту доставити тільки один, то клієнт піде до конкурента. Контролювати залишки і вчасно замовляти товар, причому робити це швидко – одна з головних задач.

Якщо ви ще не почали вести облік залишків – саме час зробити це. Це допоможе не тільки виконувати замовлення, а й контролювати оборотність товарів = скорочувати витрати. Може товар не просто лежить, а вже місяці лежить, не продається і давно від нього пора б позбутися.

Швидко розуміти картину того, що відбувається з залишками товарів можна за допомогою ще однієї можливості сервісу «1С-Товари». У цій можливості є власна назва «1С-Рітейл Чекер». Фактично, це звіт, який наочно покаже, що відбувається з товарами:

  • які терміново купити у постачальника, щоб не було втраченої виручки;

  • яких товарів занадто багато і від них треба позбутися;

  • які товари віднести до неліквід.

  • Всього в звіті 7 блоків зразок звіту можна подивитися тут.

Звичайно, все, що написано вище, стане в нагоді і традиційного офлайн магазину.

      1. 1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   30


написать администратору сайта