Главная страница
Навигация по странице:

  • Сабақтың тақырыбы № 14.

  • Сабақтың мақсаты Барлық оқушы

  • Кейбір оқушылар

  • Тілдік мақсаттар Оқушылар қорынды есептің мәнін ашып бере алады. Негізгі сөздер мен тіркестер

  • Пәнге қатысты лексика мен терминология

  • Пәнаралық байланыс Дене тәрбие , ағылшын тілі , орыс тілі. Алдыңғы білім

  • Сабақ барысы Сабақтың жоспар-ланған кезеңдері

  • «Өзіңізді тексеріңіз» әдісі

  • Қалыптастырушы бағалау «Ой қозғау»

  • Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз

  • Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз Денсаулық және қауіпсіздік текникасын сақтау. «Эмоция аралдары»

  • Қабілеті жоғары оқушылар

  • Қабілеті орта оқушылар: Мәтін оқудағы «Серпілген сауал»

  • Қабілеті төмен оқушылар

  • Сабақ бойынша рефлексия

  • Жалпы бағалау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)

  • Сабақ барысында сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім

  • 11 сынып КГБ ҚМЖ. 11-сынып информ КМЖ. Кні 06. 09. 2017ж Сынып 11 атысандар атыспаандар


    Скачать 1.83 Mb.
    НазваниеКні 06. 09. 2017ж Сынып 11 атысандар атыспаандар
    Анкор11 сынып КГБ ҚМЖ
    Дата10.03.2022
    Размер1.83 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла11-сынып информ КМЖ.docx
    ТипДокументы
    #389190
    страница11 из 19
    1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   ...   19


    Қысқа мерзімді жоспар

    Мектеп: «Қосағаш» жалпы орта мектебі

    Күні: .0.2017ж Мұғалімнің аты-жөні: Шинтаева Альбина

    Сынып: 11 Қатысқандар: Қатыспағандар:

    Сабақтың тақырыбы

    14. Қортытынды есептер құру

    Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

    1.1 Қортытынды есептер құру туралы білімін қалыптастыру

    Сабақтың мақсаты

    Барлық оқушы: Қортытынды есептер құруға анықтама бере алады

    Басым бөлігі: Қортытынды есептермен жұмыс істей алады

    Кейбір оқушылар : Қорытынды есеп диаграмманы қолдануды біледі

    Бағалау критерийі

    • Қорытынды есептермен компьютерде жұмыс жасай алады

    • Қорытынды есептің негізгі қызметін біледі

    • Қорытынды есепке мысал келтіре алады

    Тілдік мақсаттар

    Оқушылар қорынды есептің мәнін ашып бере алады.

    Негізгі сөздер мен тіркестер:


    Пәнге қатысты лексика мен терминология:

    • Compitor-есептеуіш машина

    • CHAR, VAR, READ, READLN

    Құндылықтарға баулу

    •Жаңа өткен тақырыпты толық игеру

    •Қажет болған жағдайда мұғалімнен көмек сұрау

    •Өтілген тақырыпты бекіту мақсатында үй жұмысын, деңгейлік тапсырмаларды толығымен өз бетімен орындау

    Пәнаралық байланыс

    Дене тәрбие , ағылшын тілі , орыс тілі.

    Алдыңғы білім

    Форма

    Сабақ барысы

    Сабақтың жоспар-ланған кезеңдері

    Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері

    Ресурстар

    Сабақтың

    басы

    2 мин

    5 мин

    Оқушылардың назарын аудару.

    Психологиялық ахуал қалыптастыру.

    Сыныппен сәлемдесу.

    Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын орнату. «Есімдері жайлы жағымды сөздерді айту»

    «Өзіңізді тексеріңіз» әдісі
    Өтілген сабақтар бойынша мысалдар келтіріледі. Мысалдарды оқу кезінде оқушылар ол келтірілген мысалдың өтілген сабақта бар, жоғын анықтайды.

    Оқушылар смайликтер арқылы 3 топқа біріледі.

    1. Ақпарат және ақпараттық үрдістер

    2. Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар

    3. Алгоритмдеу және программалау

    Ақпараттық модельдеу

    Стикер қағаз Қағаз сұрақ парақшалары


    Сабақтың ортасы


    « Түсіну » әдісін қолданамын ауызша

    Жаңа сабақ.

    Бақылау сұрақтарына жауап беру

    Қалыптастырушы бағалау

    «Ой қозғау» әдісі арқылы тесттер жинағын беремін

    Дискрептор

    • Қортытынды есептер құруға анықтама бере алады

    • Қортытынды есептермен жұмыс істей алады

    • Қорытынды есеп диаграмманы қолдануды біледі

    Компьютер

    Оқулық,

    жұмыс дәптерлері

    Оқу құралдары

    Интерактивті тақта

    Сабақтың соңы

    5мин

    Сабақ бойынша рефлексия

    Оқушылар стикерлерге

    – Бүгінгі сабақтан қандай әсер алғандарын , – Нені үйренгендерін жазады.

    Білім ағашына іледі

    Оқулық 5 – сынып информатика

    Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз?

    Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

    Денсаулық және қауіпсіздік текникасын сақтау. «Эмоция аралдары»

    Қабілеті жоғары оқушылар:

    • Топта ұйымдастыру жұмыстарын алады;

    • Сабақ барысындағы «Суреттер туралы айтылым», «Түрткі сұрақтар» оқушылардың ойын қозғауға, дамытуға арналады.

    Қабілеті орта оқушылар:

    • Мәтін оқудағы «Серпілген сауал» әдісі осы деңгейдегі оқушыларға қолдау береді;

    • Сабақ барысындағы деңгейлік сұрақтар тізбегі;

    • Орта деңгейдегі Практикалық жұмыс парағы ұсынылады. (Тапсырма мазмұны бір, орындау уақытына қарай ықшамдалған, бірақ оқушының таңдау құқығы бар)

    Қабілеті төмен оқушылар:

    • Деңгейлік сұрақтар;

    • Мұғалімнің қолдауы;

    Орта деңгейдегі практикалық тапсырма

    • Ынталандыру, қолдау көрсету, формальды емес бағалау түрлері;

    • Оқушылар өзара бағалайды;

    • Жұппен бағалау жүргізеді;

    • Практикалық жұмыс қалыптастырушы бағалау ретінде жүзеге асады;

    Практикалық жұмысқа жазбаша кері байланыс беріледі.


    Дайындықты қажет етеді



    Жақсы


    Өте жақсы

    Дербес компьютерді пайдалану барысындағы қауіпсіздік ережесін сақтау.

    Жұмысты тек мұғалімнің рұқсатымен бастайды;

    Оқу-құралдарын тек қажетті жағдайда ғана пайдаланады.

    Сергіту сәті

    Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары немесе оқу мақсаттары шынайы, қолжетімді болды ма?

    Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді ме?Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз?Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?

    Сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неліктен?

    Бұл тарауды сабақ туралы рефлексия жасау үшін пайдаланыңыз. Сол бағандағы өзіңіз маңызды деп санайтын сұрақтарға жауап беріңіз.

    Жалпы бағалау

    Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

    1:

    2:

    Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

    1:

    2:

    Сабақ барысында сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?

    1:

    2:
    1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   ...   19


    написать администратору сайта