Главная страница
Навигация по странице:

  • Завдання на курсовий проект

  • курс прєкт. 10 Проектування курсовий 67.11. Міністерство освіти і науки україни національний університет харчових технологій


    Скачать 59.04 Kb.
    НазваниеМіністерство освіти і науки україни національний університет харчових технологій
    Анкоркурс прєкт
    Дата05.02.2021
    Размер59.04 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла10 Проектування курсовий 67.11.docx
    ТипДокументы
    #174043
    страница3 из 11
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

    РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ ОКРЕМИХ РОЗДІЛІВ


    ПРОЕКТУ

    Титульна сторінка є першою сторінкою пояснювальної записки, яка включається в загальну нумерацію сторінок, але цифру 1 на ній не проставляють.

    На титульній сторінці (додаток А) вказують:

    • назву вищого навчального закладу, кафедри, де виконується курсовий проект;

    • назву курсового проекту;

    • прізвище та ініціали студента;

    • прізвище та ініціали керівника проекту, завідувача кафедри.


    Завдання на курсовий проект являє собою документ на бланку НУХТ. Завдання підшивається до пояснювальної записки після титульної сторінки.

    Завдання на курсовий проект (додаток Б) містить:

    • назву вищого навчального закладу, факультету, кафедри, шифр спеціальності;

    • прізвище, ім’я та по батькові студента;

    • назву курсового проекту;

    • основні вихідні дані до проекту;

    • зміст розрахунково-пояснювальної записки;

    • перелік графічного матеріалу;

    • календарний план виконання курсового проекту;

    • підписи студента та його керівника.


    Реферат призначена для ознайомлення із змістом курсового проекту. Він має бути стислим, інформативним і вміщувати відомості про обсяг курсового проекту (кількість сторінок, таблиць, рисунків, літературних джерел та аркушів графічної частини); мету курсового проекту; об'єкт розроблення; заходи з вирішення поставленої мети; основні технологічні, конструктивні, техніко-експлуатаційні характеристики та показники; перелік ключових слів.

    Ключові слова – визначальні для розкриття суті проекту, їх перелік (від 5 до 15 слів і словосполучень) вміщують після тексту реферату.

    Текст реферату (додаток В) на пункти не поділяється. Обсяг не повинен перевищувати однієї сторінки формату А4.
    Зміст містить найменування та номери початкових сторінок усіх розділів і підрозділів. Вступ, висновки, список використаних літературних джерел і додатки не нумерують.

    Зміст розташовують після реферату, починаючи з нової сторінки.
    У вступі коротко викладають:

    • характеристику сучасного стану галузі;

    • мету і задачі проекту;

    • світові тенденції розвитку м'ясної галузі;

    • актуальність теми курсового проекту.

    Обсяг розділу - 2...3 с.

      1. Обгрунтування та вибір асортименту продукції


    Асортимент готової продукції вибирають на основі діючих ДСТУ, ТУ У, за рекомендаціями відомчих норм технологічного проектування, з врахуванням перспектив розвитку галузі і планових завдань по забезпеченню населення м’ясом, ковбасними виробами, напівфабрикатами, консервами та іншими видами продукції.

    При виборі асортименту готової продукції необхідно передбачати вироби, які характеризуються високою рентабельністю, підвищеним виходом, високою харчовою цінністю та смаковими якостями. Підбираючи асортимент продукції необхідно прагнути до організації комплексної переробки м’ясної сировини. Асортимент готової продукції визначає вибір технологічних схем.

      1. Аналіз та вибір технологічних схем


    Технологічна схема надає уявлення про спосіб вирішення певного технологічного процесу, її використовують для розрахунків сировини, вибору і розташування технологічного і допоміжного обладнання, розстановки на виробництві робочої сили та організації виробничого процесу в просторі підприємства.

    Технологічні схеми складають з використанням джерел науково- технічної інформації (підручники, навчальні посібники, монографії, журнальні статті, технологічні регламенти, звіти науково-дослідних робіт, збірники наукових праць, описи винаходів, дисертації тощо).

    Технологічні схеми необхідно подавати у формі послідовного переліку технологічних операцій і процесів з обов'язковим наведенням прийнятих технологічних параметрів (тривалість, температура, тиск, ступінь подрібнення тощо) для кожного виду продукції.

    Обгрунтування вибору схеми – це порівняння двох або більше схем за найважливішими показниками. Технологічну схему варто вибирати, керуючись інтересами технологічного процесу, з метою підвищення якості продукції, ефективності виробництва, усунення важких фізичних операцій, поліпшення санітарно-гігієнічного стану виробництва, можливістю найбільш повного й ефективного використання сировини, максимальним виходом продукції.
      1. 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


    написать администратору сайта