Главная страница
Навигация по странице:

  • 21.3 Прямування поїздів з небезпечними вантажами класу 1 (вибухові матеріали)

  • 21.4 Порядок дій в аварійних ситуаціях

  • РОЗДІЛ 22 Рух поїздів між станціями та роздільними пунктами, які знаходяться безпосередньо у підпорядкуванні структурних підрозділів Укрзалізниці

  • А. Автоматичне блокування – одноколійна ділянка

  • Б. Автоматичне блокування – двоколійна ділянка

  • Інструкція з руху поїздів і маневрових робіт. Міністерство транспорту та звязку україни


    Скачать 1.93 Mb.
    НазваниеМіністерство транспорту та звязку україни
    АнкорІнструкція з руху поїздів і маневрових робіт.doc
    Дата14.04.2017
    Размер1.93 Mb.
    Формат файлаdoc
    Имя файлаІнструкція з руху поїздів і маневрових робіт.doc
    ТипДокументы
    #4799
    страница20 из 32
    1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   32

    21.2 Формування поїздів
    21.2.1 Небезпечні вантажі класу 1 (вибухові матеріали) можуть ставитися у вантажні поїзди окремими вагонами, групами вагонів з необхідним прикриттям, сформованими у межах норм ваги й довжини, передбачених графіком руху поїздів, а також відправлятися маршрутами, що не перевищують місткість приймально-відправних колій на ділянках їх прямування.

    Вибухові матеріали з умовними номерами 119, 126, 137, 141, 179, 182, 350, 351, 352, 360, 361, 362, 363, 365 перевозяться спеціальними поїздами. Порядок пропуску спеціальних поїздів встановлюється Державною адміністрацією залізничного транспорту України.

    Вагони з вибуховими матеріалами, що підлягають перевезенню тільки з виключеними автогальмами, ставляться в поїзд групами не більше восьми осей в одній групі, а в хвості поїзда перед останніми двома гальмівними вагонами – не більше чотирьох осей. Останні два вагони мусять мати справно діючі ввімкнені автогальма.

    21.2.2 У складі поїзда повинно бути не більше 4 таких груп вагонів з виключеними автогальмами за умови забезпечення состава поїзда встановленим гальмовим натисненням. При перевезенні таких вантажів військовими транспортами (групами вагонів), що охороняються караулами Міністерства оборони України, Служби безпеки України і Міністерства внутрішніх справ України, дотримуються тих же умов постановки їх у поїзди, при цьому між групами дозволяється ставити не більше одного вагона, що не належить до транспорту.

    Між сортувальними і дільничними станціями вагони з вибуховими матеріалами можуть прямувати зі всіма вантажними поїздами відповідно до плану формування. Такі вагони з проміжних станцій на найближчі дільничні чи сортувальні станції та у зворотному напрямку передаються зі збірними, вивізними поїздами або диспетчерськими локомотивами, а між станціями вузла і передвузловими станціями – з передавальними та вивізними поїздами.

    Не допускається постановка вагонів з вибуховими матеріалами у поїзди близьких призначень, якщо за планом формування для відправлення цих вагонів передбачені більш дальні поїзди.

    Забороняється ставити вагони з вибуховими матеріалами у поїзди:

    - пасажирські, поштово-багажні (крім перевезень табельної зброї і боєприпасів до неї, військових караулів і команд Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та інших державних воєнізованих організацій і нарядів воєнізованої охорони залізниць);

    - людські, а також в поїзди, (крім військових ешелонів), у складі яких є окремі вагони з людьми (крім вагонів з особовим складом ешелону). В складі військового ешелону можуть прямувати тільки ті вагони з вибуховими матеріалами, які належать до цього ешелону.

    - з’єднані;

    - ті, що перевищують довжину, встановлену графіком руху поїздів;

    - з негабаритними вантажами – верхнього третього, нижнього третього і більших ступенів негабаритності, бокового четвертого і більших ступенів негабаритності.

    - які обслуговуються машиністом в одну особу.

    Крім цього, забороняється ставити вагони з вибуховими матеріалами з умовними номерами 115, 119, 121, 126, 128, 130, 134, 137, 141, 143, 148, 154, 155, 156, 167, 168, 176, 179, 182, 199 у вантажні поїзди, що мають у своєму складі вагони:

    - зі стисненими газами, скрапленими (зрідженими) та розчиненими (клас 2);

    - легкозаймистими рідинами (клас 3);

    - легкозаймистими твердими речовинами, самозаймистими речовинами, речовинами, що виділяють займисті гази у взаємодії з водою, (клас 4);

    - окисними речовинами і органічними пероксидами (клас 5);

    - отруйними речовинами (підклас 6.1).

    Дозволяється включати вагони з вибуховими матеріалами у великовагові поїзди.

    Черговий по дирекції залізничних перевезень (старший диспетчер служби перевезень), станційний та маневрові диспетчери під час планування поїзної роботи повинні спеціально розглядати можливість першочергового відправлення вагонів з вибуховими матеріалами, що прибувають на станцію, меншою кількістю поїздів.

    21.2.3 Для супроводження вагонів з вибуховими матеріалами воєнізованою охороною Державної адміністрації залізничного транспорту України не далі ніж за 5 вагонів від вибухового матеріалу має ставитися вагон з гальмовою площадкою або спеціально виділений порожній критий вагон.

    Якщо група вагонів, що охороняється воєнізованою охороною Державної адміністрації залізничного транспорту України, розміщена у головній частині поїзда не далі ніж за 5 вагонів від електровоза або тепловоза, в разі відсутності вагонів з гальмовими площадками дозволяється проїзд стрілків воєнізованої охорони у неробочій кабіні локомотива поїзда з попереднім їх інструктажем машиністом про порядок проїзду на локомотиві.

    У состави поїздів, в яких прямують транспорти з вибуховими матеріалами, можуть ставитися вагони з вибуховими матеріалами, що не належать до вказаних транспортів.

    У разі супроводження вагонів з вибуховими матеріалами спеціалістами або військовими караулами вантажовідправника (вантажоодержувача), а також воєнізованою охороною залізниці, вагони, що охороняються, ставляться в поїзд однією групою. У тих випадках, коли ці вагони відповідно до цієї Інструкції включаються в поїзд з прикриттям один від одного вагонами з безпечними вантажами або порожніми, що не належать до даної групи вагонів, таке прикриття не повинно перевищувати мінімальних норм.

    Вагони з вантажами класу ВМ одного призначення не повинні роз’єднуватися на протязі всього шляху прямування.

    21.2.4 При наявності у перевізних документах штемпеля “Прикриття” і постановці у поїзд вагонів з вибуховими матеріалами, а також при виконанні маневрової роботи, маневровий состав повинний мати прикриття не менше мінімальних норм, передбачених у Додатку 6 цієї Інструкції.

    21.2.5 Як прикриття в поїздах, в яких прямують вагони з вибуховими матеріалами, мають ставитися вагони, завантажені безпечними і не легкогорючими вантажами або порожні вагони, в тому числі й порожні цистерни.

    Порожні вагони мають бути очищені від залишків легкогорючих вантажів і сміття, двері та люки закриті. Порожні цистерни мають бути очищені від залишків вантажу, кришки люків закриті. Не допускається використовувати, як прикриття, спеціальні цистерни, а також цистерни, спеціалізовані для перевезення небезпечних вантажів.

    Порожні або завантажені платформи (у тому числі ті, що вказані у п.10 Додатку 6), а також транспортери можуть використовуватися як прикриття, крім першого вагону, що безпосередньо причіплюється до вагону з вибуховим матеріалом.

    21.2.6 Вагони з людьми, у тому числі вагони з провідниками, спеціально виділеними працівниками для супроводження вантажів, караулами, нарядами охорони, а також вагони з тваринами та птицею можуть ставитися в поїзд як попереду, так і позаду вагонів з небезпечними вантажами класу 1 (вибуховими матеріалами), але завжди попереду вагонів, завантаженими небезпечними вантажами, в перевізних документах яких є штемпелі “Їдке” та “Прикриття”.

    Вагони з легкозаймистими рідинами на станції формування мають ставитися в поїзд за вагонами з небезпечними вантажами класу 1 (вибуховими матеріалами) (рахуючи з голови поїзда).

    Постановка вагонів прикриття між вагонами з вибуховими матеріалами та вагонами супроводження, що входять до складу спеціальної секції (схеми), не вимагається.

    21.2.7 При формуванні військових ешелонів мають дотримуватися вимоги, передбачені в пп. 21.2.2, 21.2.3, 21.2.5, 21.2.6.

    Допускається постановка вагонів з ВМ (крім умовних номерів 115, 119, 121, 126, 128, 130, 134, 137, 141, 143, 148, 154, 155, 156, 167, 168, 176, 179, 182, 199), що належать ешелону, або вагонів з автомашинами, автопоїздами, автоцистернами, іншими спеціальними ємностями, які завантажені цими небезпечними вантажами, у військові ешелони разом з вагонами, в яких перевозяться вантажі інших класів небезпеки, з прикриттям між ними не менше одного вагона. Для прикриття можуть ставитися вагони з безпечними вантажами або порожні вагони і цистерни після перевезення безпечних вантажів. Порожні і вантажні платформи, а також транспортери можуть використовуватись для прикриття з постановкою не ближче другого вагона від вагонів із зазначеними вибуховими матеріалами.

    Вагони з вибуховими матеріалами (крім умовних номерів 115, 119, 121, 126, 128, 130, 134, 137, 141, 143, 148, 154, 155, 156, 167, 168, 176, 179, 182, 199) в танках, бронетранспортерах та інших машинах, які входять в комплект бойової техніки, прикриття не потребують.

    Забороняється причіпляти до військового людського поїзда вагони: з ВМ, що не входять до складу ешелону, негабаритними, радіоактивними вантажами, цистерни з кислотами, зрідженими газами, легкозаймистими рідинами, а також цистерни з-під зріджених газів.

    Платформи і піввагони з танками, самохідними артилерійськими установками, артилерійськими тягачами та критими бронетранспортерами, спорядженими боєкомплектами, що належать ешелону, можуть прямувати у складі воєнізованого ешелону без прикриття.
    21.3 Прямування поїздів з небезпечними вантажами класу 1 (вибухові матеріали)
    21.3.1 Поїзди, до складу яких включені вагони з вибуховими матеріалами, під час прямування по ділянках мають знаходитися під постійним контролем поїзного диспетчера, чергових по станціях, які зобов’язані вживати заходів, що забезпечують своєчасне і безпечне прямування цих поїздів.

    Про наступне відправлення поїзда, в складі якого є вагони з вибуховими матеріалами, черговий по станції формування поїзда завчасно повідомляє поїзного диспетчера.

    Пропуск транзитних поїздів, в складі яких є вагони з вибуховими матеріалами, в обхід важливих залізничних вузлів, які мають такі обходи, встановлюється Державною адміністрацією залізничного транспорту України.

    21.3.2 Машиніст поїзного локомотива після одержання перевізних документів до відправлення поїзда зі станції повинен переконатися за натурним листом про наявність і розміщення вагонів з вибуховими матеріалами у складі поїзда.

    Якщо в поїзді є складач поїздів, то останній за даними натурного листа зобов’язаний повідомити машиніста про наявність таких вагонів у поїзді.

    Про наступне відправлення поїзда з вибуховими матеріалами черговий по станції формування поїзда завчасно повідомляє поїзного диспетчера.

    21.3.3 Перед відправленням з дільничних і сортувальних станцій поїзда, у складі якого є вагони з вибуховими матеріалами, поїзний диспетчер зобов’язаний повідомити про це станції прямування і диспетчерів сусідніх диспетчерських ділянок реєстрованим диспетчерським наказом.

    21.3.4 Номер поїзда з буквами “ВМ” проставляються в журналі руху поїздів, на графіку виконаного руху, в письмових дозволах та попередженнях, що видаються машиністу локомотива, в натурних листах та інших документах, пов’язаних з прийманням і відправленням поїздів.

    Під час передачі повідомлень на сусідню станцію та поїзному диспетчеру про такі поїзди черговий по станції повинен також назвати номер поїзда з доданням слів: “з вибуховим матеріалом”.

    21.3.5 Про очікуване прибуття поїзда з вибуховим матеріалом черговий по станції зобов’язаний повідомити працівників пункту технічного обслуговування, комерційного огляду, воєнізованої охорони залізниці та інших працівників, що здійснюють обробку поїзда і вагонів з вибуховими матеріалами під час стоянки відповідно до п. 21.1.4.

    21.3.6 Поїзди, до складу яких входять вагони з вибуховими матеріалами, мають прийматися на колії, вказані в технічно-розпорядчому акті станції.

    21.3.7 Як правило, не допускається на проміжних станціях залишати без локомотива поїзди, у складі яких є вибухові матеріали.

    У виняткових випадках при виникненні аварійної ситуації состав поїзда, у складі якого є вибухові матеріали, може бути залишений на проміжній станції без локомотива за письмовим дозволом начальника дирекції залізничних перевезень (начальника залізниці). При цьому начальник дирекції залізничних перевезень та працівники відділу перевезень зобов’язані вжити всі необхідні заходи до прискорення відправлення за призначенням тимчасово залишеного состава з вибуховим матеріалом.

    За наявності у складі поїзда вибухових матеріалів, що належать Міністерству оборони України, можливість залишення його без локомотива на проміжній станції має бути погоджена з військовим комендантом залізничної дільниці та станції; за наявності вагонів з вибуховими матеріалами, що належать Міністерству внутрішніх справ України і Службі безпеки України, а також іншим міністерствам, відомствам, організаціям, що охороняються караулами Міністерства внутрішніх справ України, погодження проводиться з відділом військових та спеціальних перевезень Міністерства внутрішніх справ України.

    При знаходженні у поїзді вибухових матеріалів, що потребують воєнізованої охорони залізниці, поїзний диспетчер повідомляє про це начальника найближчого підрозділу (караулу) воєнізованої охорони, який обслуговує станцію знаходження поїзда з вибуховими матеріалами.

    21.3.8 Усунення технічних і комерційних несправностей, виявлених на шляху прямування в окремих вагонах з вибуховими матеріалами, що супроводжуються воєнізованою охороною Державної адміністрації залізничного транспорту України, а також у вагонах, що входять до складу спеціального рухомого складу (схем), військових транспортів й ешелонів, у залежності від характеру технічних і комерційних несправностей і умов роботи може проводитися як з відчепленням і наступною їх подачею на окремі спеціалізовані для цих цілей колії, так і без відчеплення від состава.

    Відчеплення на станціях окремих вагонів з вибуховими матеріалами через технічні та комерційні несправності від груп вагонів, що охороняються воєнізованою охороною Державної адміністрації залізничного транспорту України, допускається тільки у випадках, якщо забезпечується охорона відчеплених вагонів. У противному разі відчіплюється вся група вагонів, що охороняється нарядом воєнізованої охорони Державної адміністрації залізничного транспорту України. Начальник станції зобов’язаний викликати додатковий наряд воєнізованої охорони Державної адміністрації залізничного транспорту України та після його прибуття відправити справні вагони відчепленої групи за призначенням.

    Відчеплення вагонів від військових транспортів, а також від групи вагонів, що прямують у супроводі військового караулу або спеціалістів вантажовідправника (вантажоодержувача), забороняється. Для усунення несправностей або перевантаження вантажів у справні вагони затримується весь транспорт (група вагонів), про що черговий по станції (начальник станції) повинен повідомити чергового по дирекції залізничних перевезень (старшого диспетчера служби перевезень), а останні про затримку транспорту в установленому порядку зобов’язані повідомити військового коменданта залізничної дільниці і станції та відділ спеціальних перевезень МВС України.

    Після закінчення ремонту або перевантаження вантажу вагони мають бути приєднані до складу затриманого транспорту (групи вагонів) і відправлені за призначенням.

    У разі необхідності відчіпного ремонту вагонів, що входять до складу секцій спеціального рухомого складу для перевезення вибухових матеріалів, а також спеціально сформованих схем, такі вагони можуть бути відчепленні від секції (схеми) і подані на ремонтні колії тільки за згодою і під наглядом спеціаліста, який супроводжує вантаж, начальника караулу. У цьому випадку весь склад секції (схеми), в якій виявлений вагон, що вимагає відчіпного ремонту, затримується. Відремонтовані вагони мають бути включені у відповідне місце секції (схеми). Якщо порожній вагон секції (схеми) через технічну несправність не може прямувати до станції призначення, за заявкою спеціалістів, які супроводжують вантаж, або начальника караулу, він може бути відчеплений від секції (схеми) і відправлений за новим призначенням з відповідним оформленням перевізних документів.

    В усіх указаних випадках затримані вагони військового транспорту, секції спеціального рухомого складу (схеми), а також групи вагонів з вибуховими матеріалами у супроводі воєнізованої охорони Державної адміністрації залізничного транспорту України, військового караулу чи спеціалістів вантажовідправника (вантажоодержувача) встановлюється на колії, передбачені в технічно-розпорядчому акті станції для стоянки вагонів з вибуховими матеріалами відповідно до вимог п.21.1.9.

    Порядок технічного та комерційного обслуговування составів і вагонів з вибуховими матеріалами встановлюється місцевою інструкцією, розробленою відповідно до п. 21.1.4.
    21.4 Порядок дій в аварійних ситуаціях
    21.4.1 Працівники, пов’язані з рухом поїздів, повинні знати і чітко виконувати Правила безпеки та порядок ліквідації аварійних ситуацій з небезпечними вантажами при перевезенні їх залізничним транспортом.

    У випадку небезпеки, що загрожує поїзду з вибуховими матеріалами (горіння букс, злам осі, схід рухомого складу, загоряння вантажу тощо), локомотивні та складацькі бригади, особи, що здійснюють охорону і супроводження вантажів, чергові по станціях, а також інші працівники, пов’язані з прийманням, відправленням, пропусканням та обслуговуванням поїздів, зобов’язані вжити всі залежні від них заходи до його зупинки і ліквідації небезпеки.

    Прямування поїзда з вагонами, що мають несправності, виявлені засобами автоматичного контролю технічного стану рухомого складу і його ходових частин, забороняється.

    21.4.2 У вказаних в п.21.4.1 випадках, що виникли на перегоні, машиніст локомотива або складач поїздів, якщо він супроводжує поїзд, зобов’язані негайно повідомити про це поїзного диспетчера або чергового по найближчій станції для вжиття заходів. При цьому у випадку аварії (схід рухомого складу тощо), пожежі – повідомити про їх обставини, наявність і розміщення у складі поїзда вагонів з вибуховими матеріалами та іншими небезпечними вантажами, передати номери аварійних карток (що вказані на зворотній стороні дорожньої відомості) або зміст аварійних карток (у випадках, коли вони додаються до перевізних документів). На електрифікованих ділянках поїзний диспетчер, отримавши це повідомлення, при необхідності повинен дати вказівку енергодиспетчеру про зняття напруги з контактної мережі. Машиніст локомотива або складач поїздів повинні, виходячи з обставин, що склалися, вжити можливі заходи щодо ліквідації аварійної ситуації та її наслідків, керуючись вказівками поїзного диспетчера, вимогами посадової інструкції, аварійних карток, вказівками спеціалістів, які супроводжують вибухові матеріали та інші небезпечні вантажі.

    Черговий по станції після отримання повідомлення машиніста поїзда про аварію, повинен повністю передати його зміст поїзному диспетчеру та начальнику станції і діяти відповідно до його вказівок.

    21.4.3 При виявлені у складі поїзда, що рухається з вибуховим матеріалом, загоряння вантажу або рухомого складу поїзд має бути зупинений. Місце зупинки поїзда вибирається з врахуванням найменших наслідків, що являють собою загрозу ураження людей і забруднення навколишнього природного середовища, пошкодження тунелів, мостів, житлових і станційних будівель, складів, рухомого складу, що знаходиться на коліях тощо.

    Після зупинки поїзда локомотивна бригада разом з особами, які супроводжують або охороняють вибуховий матеріал, зобов’язана негайно відчепити вагони, що горять, і відвести їх від іншого рухомого складу, попередньо закріпивши у встановленому порядку частину состава, що залишилася, і, з врахуванням особливостей даного вантажу, до прибуття пожежної допомоги вжити можливих заходів щодо ліквідації загоряння відповідно до вимог, передбачених у аварійних картках.

    21.4.4 При виникненні аварійної ситуації з вибуховими матеріалами в межах станції черговий по станції зобов’язаний повідомити про те, що сталося, поїзному диспетчеру та начальнику станції і встановити можливість та умови подальшого пропускання поїздів, проведення маневрової роботи, і в разі необхідності вжити заходи до припинення руху поїздів і маневрів.

    У випадку виникнення пожежі у вагоні з не вибуховим матеріалом або в будівлі, споруді, облаштуванні, що розташовані поряд, вагони з вибуховими матеріалами мають бути віддалені із зони пожежі на безпечну відстань, але не менш ніж на 100 м.

    21.4.5 Про всі випадки з такими поїздами та вагонами поїзний диспетчер зобов’язаний повідомити чергового дирекції залізничних перевезень і разом з ним негайно вживати заходи до якнайшвидшої ліквідації наслідків аварійної ситуації.

    Черговий дирекції залізничних перевезень зобов’язаний повідомити про те, що трапилося, начальника дирекції та старшого дорожнього диспетчера служби перевезень, який в свою чергу повідомляє заступника начальника залізниці.

    21.4.6 Інші дії щодо здійснення заходів безпеки і ліквідації наслідків аварійних ситуацій з вибуховими матеріалами мають проводитися, виходячи із обставин, що склалися, згідно з “Правилами перевозок опасных грузов по железным дорогам”, “Правилами безпеки та порядку ліквідації наслідків аварійних ситуацій з небезпечними вантажами при перевезенні їх залізничним транспортом”.
    РОЗДІЛ 22 Рух поїздів між станціями та роздільними пунктами, які знаходяться безпосередньо у підпорядкуванні структурних підрозділів Укрзалізниці
    Рух поїздів між станціями та роздільними пунктами, які знаходяться безпосередньо у підпорядкуванні структурних підрозділів Укрзалізниці, встановлюється Державною адміністрацією залізничного транспорту України
    Начальник Головного

    управління перевезень В.О. Жураківський

    Додаток 1

    до Інструкції з руху поїздів

    і маневрової роботи на

    залізницях України
    Перелік дозволів для відправлення поїздів зі станцій при різних засобах сигналізації та зв’язку під час руху поїздів



    Умови, за яких відправляються

    поїзди

    Що служить машиністу дозволом на

    заняття перегону

    Підстава для відкриття вихідного сигналу або видачі дозволу на

    заняття перегону













    А. Автоматичне блокування – одноколійна ділянка




    Відправлення поїздів з колій, що мають індивідуальні вихідні світлофори

    Дозволяюче показання вихідного світлофора

    Вільність однієї колії або більше блок-ділянок (за показанням контрольних приладів), згода поїзного диспетчера (при несправності поїзного диспетчерського зв’язку - згода чергового по сусідній станції










    Відправлення поїздів за груповими світлофорами, обладнаними маршрутними покажчиками колії відправлення

    Дозволяюче показання вихідного світлофора та цифра номера колії відправлення (зеленого кольору) на маршрутному покажчику

    Те ж саме










    Відправлення поїздів за груповими світлофорами без маршрутних покажчиків за наявності на відправлення повторювачів дозволяючого показання групового світлофора

    Зелений вогонь на повторювальному світлофорі (засвічується водночас з появою дозволяючого показання на груповому світлофорі)

    Те ж саме


    Продовження додатку 1
















    Умови, за яких відправляються

    поїзди

    Що служить машиністу дозволом на

    заняття перегону

    Підстава для відкриття вихідного сигналу або видачі дозволу на

    заняття перегону










    Відправлення поїздів за груповими світлофорами у випадку несправності маршрутних покажчиків колії відправлення або за груповими світлофорами без маршрутних покажчиків у випадках несправності повторювачів групових світлофорів

    Переданий через радіозв’язок наказ чергового по станції про відправлення поїзда з відповідної колії або дозволу на бланку зеленого кольору із заповненням пункту ΙΙ (те чи інше може бути передане машиністу при дозволяючому показанні на груповому світлофорі)

    Вільність однієї чи більше блок-ділянок (за показаннями контрольних приладів), згода поїзного диспетчера (при несправності поїзного диспетчерського зв’язку – згода чергового по сусідній станції)










    Відправлення поїзда з колії, що не має вихідного світлофора

    Переданий через радіозв’язок наказ чергового по станції про відправлення поїзда з відповідної колії або дозвіл на бланку зеленого кольору із заповненням пункту Ι

    Вільність однієї чи більше блок-ділянок, реєстрований наказ поїзного диспетчера про відправлення поїзда зі станції при забороняючому показанні вихідного світлофора та про вільність перегону від зустрічних поїздів, переключення автоблокування на відповідний напрямок, вилучений з апарата управління ключ-жезл










    Відправлення поїзда, голова якого перекриває вихідний світлофор і його неможливо відкрити на дозволяюче показання

    Переданий через радіозв’яок наказ чергового по станції про відправлення поїзда з відповідної колії або дозвіл на бланку зеленого кольору із заповненням пункту Ι, дозволяюче показання на зворотній світлофорній головці (за її наявності та видимості машиністу)

    Те ж саме








    Продовження додатку 1







    Умови, за яких відправляються

    поїзди

    Що служить машиністу дозволом на

    заняття перегону

    Підстава для відкриття вихідного сигналу або видачі дозволу на

    заняття перегону










    Відправлення поїзда за відкритим вихідним світлофором, коли машиністу не видно його показання

    Наказ чергового по станції, переданий машиністу по радіозв’язку, або дозвіл на бланку зеленого кольору із заповненням пункту ΙΙ

    Вільність однієї або більше блок-ділянок (за показаннями контрольних приладів), згода поїзного диспетчера (при несправності поїзного диспетчерського зв’язку – згода чергового по сусідній станції)










    Відправлення поїзда з підштовхуючим локомотивом, що прямує по всьому перегону

    Дозволяюче показання вихідного світлофора

    Те ж саме










    Відправлення поїзда з підштовхуючим локомотивом на частину перегону з поверненням назад

    Дозволяюче показання вихідного світлофора. На право прямування в зворотному напрямку машиністу підштовхувача видається ключ-жезл

    Те ж саме










    Відправлення поїзда на перегін з поверненням назад

    Дозволяюче показання вихідного світлофора. На право прямування у зворотному напрямку – ключ-жезл, який перед відправленням поїзда зі станції вручається керівнику робіт для передачі машиністу при поверненні поїзда з перегону

    Вільність однієї або більше блок-ділянок (за показанням контрольних приладів), а також дозвіл поїзного диспетчера на відправлення поїзда з поверненням назад)

    У разі відсутності або несправності ключа-жезла відправляти поїзди або підштовхуючі локомотиви з поверненням назад можна тільки після переходу на телефонні засоби зв’язку










    Продовження додатку 1

    Умови, за яких відправляються

    поїзди

    Що служить машиністу дозволом на

    заняття перегону

    Підстава для відкриття вихідного сигналу або видачі дозволу на

    заняття перегону










    Відправлення поїзда у випадку несправності вихідного світлофора

    Переданий через радіозв’язок наказ чергового по станції про відправлення поїзда з відповідної колії або дозвіл на бланку зеленого кольору із заповненням пункту Ι

    Вільність однієї або більше блок-ділянок, реєстрований наказ поїзного диспетчера про відправлення поїзда зі станції при забороняючому показанні вихідного світлофора та про вільність перегону від зустрічних поїздів, переключення автоблокування на відповідний напрямок, вилучення з апарата управління ключа-жезла перегону










    Відправлення поїзда у випадку несправності автоблокування

    Колійна записка

    Наказ поїзного диспетчера про закриття автоблокування і перехід на телефонний зв’язок та поїзна телефонограма від сусідньої станції зі згодою на приймання поїзда


























































































    Продовження додатку 1








    Умови, за яких відправляються

    поїзди

    Що служить машиністу дозволом на

    заняття перегону

    Підстава для відкриття вихідного сигналу або видачі дозволу на

    заняття перегону










    Б. Автоматичне блокування – двоколійна ділянка










    Відправлення поїзда з колій, що мають індивідуальні світлофори

    Дозволяюче показання вихідного світлофора

    Вільність однієї або більше блок-ділянок (за показанням контрольних приладів)










    Відправлення поїздів за груповими світлофорами, обладнаними маршрутними покажчиками колії відправлення

    Дозволяюче показання вихідного світлофора і цифра номера колії відправлення (зеленого кольору) на маршрутному покажчику

    Те ж саме










    Відправлення поїздів за груповими світлофорами без маршрутних покажчиків за наявності на колії відправлення повторювачів дозволяючого показання групового світлофора

    Зелений вогонь на повторювальному світлофорі (засвічується водночас з появою дозволяючого показання на груповому світлофорі)

    Те ж саме










    Відправлення поїздів за груповими світлофорами у випадках несправності маршрутних покажчиків колії відправлення або за груповими світлофорами без маршрутних покажчиків у випадках несправності повторювальних групових світлофорів

    Переданий через радіозв’язок наказ чергового по станції про відправлення поїзда з відповідної колії або дозвіл на бланку зеленого кольору із заповненням пункту ΙΙ (те й інше може бути передане машиністу при дозволяючому показанні на груповому світлофорі)

    Те ж саме


















    Продовження додатку 1







    Умови, за яких відправляються

    поїзди

    Що служить машиністу дозволом на

    заняття перегону

    Підстава для відкриття вихідного сигналу або видачі дозволу на

    заняття перегону










    Відправлення поїзда з колії, що не має вихідного світлофора

    Переданий через радіозв’язок наказ чергового по станції про відправлення поїзда з відповідної колії або дозвіл на бланку зеленого кольору із заповненням пункту Ι

    Те ж саме










    Відправлення поїзда, голова якого перекриває вихідний світлофор і його неможливо відкрити на дозволяюче показання

    Наказ чергового по станції, переданий машиністу поїзда, що відправляється, через радіозв’язок, дозвіл на бланку зеленого кольору із заповненням пункту Ι, дозволяюче показання на зворотній світлофорній головці (за її наявності)

    Вільність однієї або більше блок-ділянок (за показаннями контрольних приладів)










    Відправлення поїзда за відкритим вихідним світлофором, коли машиністу не видно його показання

    Наказ чергового по станції, переданий машиністу через радіозв’язок, або дозвіл на бланку зеленого кольору із заповненням пункту ΙΙ

    Те ж саме










    Відправлення поїзда з підштовхуючим локомотивом, що прямує по всьому перегону

    Дозволяюче показання вихідного світлофора

    Те ж саме










    Відправлення поїзда з підштовхуючим локомотивом на частину перегону з поверненням назад

    Дозволяюче показання вихідного світлофора. На право прямування у воротному напрямку машиністу штовхача видається ключ-жезл

    Те ж саме


    Продовження додатку 1








    Умови, за яких відправляються

    поїзди

    Що служить машиністу дозволом на

    заняття перегону

    Підстава для відкриття вихідного сигналу або видачі дозволу на

    заняття перегону
    1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   32


    написать администратору сайта