Главная страница

Курсова робота. КП_БП_МЕ_38_Іванко. Розроблення бізнес плану новоствореного підприємства дизайнстудії Looney Tunes


Скачать 1.07 Mb.
НазваниеРозроблення бізнес плану новоствореного підприємства дизайнстудії Looney Tunes
АнкорКурсова робота
Дата28.09.2021
Размер1.07 Mb.
Формат файлаdocx
Имя файлаКП_БП_МЕ_38_Іванко.docx
ТипДокументы
#238519
страница10 из 11
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

РОЗДІЛ 11. Аналіз потенційних ризиків


Імовірність настання різних ризиків в процесі діяльності дизайнерської студії «Looney Tunes» висока. Розглянемо можливі випадки ризику, пов'язані з діяльністю дизайнерської студії і визначимо заходи по їх запобіганню.

  1. Ризик створення дизайнерської студії «Looney Tunes».

Головним ризиком для кожного підприємця є сумнів, що бізнес не принесе прибутку. І результат сумніву залежить від того, як людина психологічно налаштований на успіх своєї справи.

Розробляючи бізнес-план створення дизайнерської студії «Looney Tunes» нами визначено такі основні параметри:

Для запобігання ризику створення дизайнерської студії «Looney Tunes» нами сформовано об'єктивне уявлення про реальність, щоб в будь-який момент зуміти грамотно відбити удар.

  1. Стандартний підприємницький ризик створення дизайнерської студії «Looney Tunes».

Даний ризик для дизайнерської студії «Looney Tunes» має на увазі під собою ризик, що виникає при реалізації дизайнерських послуг, при товарно-грошових і фінансових операціях, при взаємодії з постачальниками.

Для запобігання підприємницького ризику дизайнерської студії «Looney Tunes» обгрунтована діяльність організації, проведені економічні розрахунки, виявлено потенціал студії в економічному і функціональному плані.

  1. Фінансовий ризик створення дизайнерської студії «Looney Tunes» може проявитися в довгої окупності вкладених коштів, без повернення кредитів в перші місяці, підвищення цін постачальників на основні матеріали.

Заходи щодо запобігання фінансових ризиків дизайнерської студії «Looney Tunes»: страхування майна і створення грошових резервів (кошти закладені в розмірі 10% від запланованої виручки); контроль за фінансовою стійкістю компанії; управління дебіторською заборгованістю.

  1. Ринкові ризики створення дизайнерської студії «Looney Tunes» полягають в утриманні лідерських позицій конкурентами, в появі більш успішних новачків, падіння попиту на послуги дизайнерської студії «Looney Tunes».

Заходи щодо запобігання ринкових ризиків дизайнерської студії «Looney Tunes»: короткостроковий і довгостроковий аналіз ринку, галузі та конкурентів; оперативне реагування на появу нових технологій, зміна споживчих переваг і вихід на ринок нових гравців; моніторинг законодавства і державного регулювання.

Розвиток дизайнерської студії «Looney Tunes» завжди буде вимагати багато сил і енергії, бажання і особливою здатності вміти правильно розпланувати як свого часу, так і той час, який має бути витрачено на бізнес. Тому при відкритті дизайнерської студії слід приділяти велику час планування, в тому числі планування ризиків і формування заходів щодо їх запобігання.

Також потрібно врахувати даний час з пандемією спалах якої стався в грудні 2019 року у м. Ухань, та визнано пандемією 11 березня 2020 року. З початку даної коронавірусної хвороби уряд вирішив запровадити карантин, який для багатьох бізнесів стався кризою для подальшого функціонування компаній. Більшість малих підприємств позакривались через не можливість нормально функціонувати. Відповідно пандемія впливає економічний стан країн та світу загалом.

Щодо нашого бізнес – плану дизайну – студії «Looney Tunes» тут варто наголосити, що початок відкриття компанії під час пандемії відбудеться зменшення потоку споживачів, які потенційно могли стати користувачами наших послуг, оскільки більшість людей будуть робити ремонти самостійно. Тому що наслідки, які підніс за собою даний вірус є те, що відбулось скорочення робочих місць і в наслідок цього зменшився дохід споживачів. Люди почали більше економити власні кошти, оскільки в даний час стало важче знайти хорошу роботу.

РОЗДІЛ 12. Бюджетування та економічна ефективність інвестиційного бізнес-плану


Аналіз фінансової ефективності інвестиційних проектів передбачає оцінку проекту з позиції приватного власника або інституції, що його впроваджує. Аналіз економічної ефективності розглядає інвестиційний проект з позиції суспільства і, відповідно, ефективно оцінює його вплив на економіку в цілому. Вказані відмінності визначають підходи, які покладаються в основу «трансформації» фінансових вигід і витрат в економічні.[16]

Фінансовий аналіз визначає фінансову і комерційну привабливість проекту. По критеріям відбору проектів за результатами фінансового аналізу визначено наявність додаткових грошових коштів, що виникають при реалізації проекту, його рентабельність та окупність вкладеного капіталу за фінансовим графіком грошових потоків і кредитних платежів суб'єктів господарювання.

Головною метою аналізу вигід і витрат є надання допомоги при прийнятті суспільних рішень. Якщо більш конкретно, то ця мета полягає у сприянні ефективнішому розміщенню ресурсів. Як свідчить досвід, там де ринки працюють добре, приватні інтереси провадять до ефективного розміщення ресурсів.

Дизайн – студія «Looney Tunes» є відносно привабливим фінансовим об’єктом. Термін окупності інвестицій становить 3 місяці. Проте варто враховувати той факт, що саме по собі відкриття будь – якого бізнесу – задоволення не з дешевих. Закупка обладнання та налагодження сервісу вимагає значних фінансових затрат. Аналізуючи діяльність підприємства ми бачимо, що цей бізнес є доволі привабливим, оскільки чистий річний прибуток становить близько 2 851 748,42 грн., такий показник є дуже високим для галузі.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Looney Tunes» здійснює виплату заробітної плати та податків, на основі яких можна здійснювати аналіз бюджетної та суспільно-економічної ефективності бізнес-плану.

Розглянемо нарахування заробітної плати на протязі 2020 – 2024 року:

  • Заробітна плата 2020 – 2024 рік – 1 819 500 грн. щорічно

  • Податок на доходи фізичних осіб (18%) 2020 – 2024 рік – 327 510 грн.

  • Єдиний соціальний внесок (22%) 2020 – 2024 рік – 400 290 грн.

Розглянемо сплату податків з прибутку за той же період:

  • 2020 рік – 327 510 грн.

  • 2021 рік – 354 802,5 грн.

  • 2022 рік – 382 095 грн.

  • 2023 рік – 409 387,5 грн.

  • 2024 рік – 436 680 грн.

Суттю бюджетної ефективності є те, що сплачені підприємством кошти у вигляді податку на прибуток та ЄСВ поповнюють державний бюджет на основі якого відбувається фінансування соціальних сфер життя. Тому розрахуємо суму виплачених податків в бюджет за 2020 – 2024 роки.

  • 2020 рік – 400 290 грн.

  • 2021 рік – 433 647, 5 грн.

  • 2022 рік – 467 005 грн.

  • 2023 рік – 500 362,5 грн.

  • 2024 рік – 533 720 грн.

Розглянувши наведені дані можна зробити висновок, що з кожним роком бюджетна ефекти­вність зростає за рахунок зростання продажів, що тягне за собою збільшення прибутку. Надходження від нарахування заробітної плати є незмінними проте в майбутньому передбачається їх зростання за рахунок розширення мережі дизайн – студії в інших містах.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


написать администратору сайта