Главная страница

3кл., плани-конспекти основи зд.. Планиконспекти з основ здоровя 3 клас орієнтовне тематичне планування


Скачать 2.44 Mb.
НазваниеПланиконспекти з основ здоровя 3 клас орієнтовне тематичне планування
Дата11.11.2019
Размер2.44 Mb.
Формат файлаdoc
Имя файла3кл., плани-конспекти основи зд..doc
ТипДокументы
#94634
страница11 из 27
1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   ...   27


8. Підсумок уроку

Які правила безпечної поведінки на уроках трудового навчан- ня ви виконуєте?

Які правила безпечної поведінки на перерві ви виконуєте?

Яких правил безпечної поведінки на шкільному подвір'ї ви дотримуєтесь?

Які правила безпечної поведінки у спортивному залі вам ві- домі?

Як уникати конфліктів?

Як ви вважаєте: бійка приносить користь чи шкоду людині? Чому?

Що таке конфлікт? Що потрібно робити, аби конфлікт не ви- никав?

УРОК 21

Тема. Дорога з обмеженою оглядовістю. Практична робота: ви- явлення місць з обмеженою оглядовістю на дорогах, прилеглих до школи. Вчимося безпечно переходити дорогу

Мета: поглибити знання учнів про правила пішохідного руху; вчити переходити дорогу з обмеженою оглядовістю; виховувати дис- циплінованість пішохода, уважність.

На уроці можна використати демонстраційні матеріали видав- ництва «Ранок», зокрема плакат «Безпека на дорозі».

ХіД УРОКУ

Робота із загадками

• Два брати спереду гудуть, За ними двоє ще женуться, Біжать, ніяк не доженуть, Об землю спересердя б'ються. (Колеса)

• Тягнеться нитка, а в клубок не змотаєш. (Дорога)

Учитель. Ми всі — пішоходи у випадку, коли ходимо пішки, тобто рухаємося дорогою, але не користуємося транспортом. Для пі­шоходів існують певні правила дорожнього руху, з яким ви ознайо- милися у попередніх класах. Назвіть їх.

Робота за підручником

С. 64.

Як треба поводитись пішоходові, щоб уникнути небезпеки на дорозі?

Чому для переходу треба знайти безпечне місце якомога далі від повороту?

Як має проглядатися з обох боків дорога в цьому місці?

Розгляньте малюнок. Чому не можна виходити на проїжджу частину дороги із-за перешкоди?

Що може бути перешкодою?

С. 69.

Які транспортні засоби заважають проглядати дорогу в оби- два боки?

Розгляньте малюнок. Чи правильно вчинили діти? Дайте їм корисні поради.

Як переходити дорогу в такій ситуації?

Чому треба зачекати, доки проїжджа частина дороги звіль- ниться від транспорту?

Що потрібно зробити, якщо на дорозі великий рух?

У кого попросити про допомогу?

3) С. 70.

Розгляньте верхній малюнок. Чи можна поведінку дітей на- звати безпечною? Чому?

Складіть речення за малюнками. Дайте дітям корисні поради.

Які місця особливо небезпечні для пішоходів?

Чому місця виїздів машин з дворів, автостоянок, автозаправ- них станцій особливо небезпечні для пішоходів?

Розгляньте нижній малюнок на с. 70.

Хто з дітей наражається на небезпеку? Чому?

Фізкультхвилинка

ЧАПЛЯ

Пошила чапля черевички І пішла мерщій до річки. — Чапу-лапу, чапу-лапу, В мене гарні черевики. Поки ходила, говорила — Черевики загубила.

Робота в зошиті (С. 34-35)

1) № 1. Розгляньте малюнки і дайте оцінку діям дітей. Укладіть відповідні речення.

Які правила порушили пішоходи?

1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   ...   27


написать администратору сайта