Главная страница
Навигация по странице:

  • Список літератури

  • Курсовая по ТОАТАК. "Розробка та аналіз системи автоматичного регулювання вологості в парнику"


    Скачать 0.81 Mb.
    Название"Розробка та аналіз системи автоматичного регулювання вологості в парнику"
    АнкорКурсовая по ТОАТАК
    Дата24.09.2019
    Размер0.81 Mb.
    Формат файлаdoc
    Имя файлаtak.doc
    ТипДокументы
    #87604
    страница10 из 10
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

    Висновок: За кривою D-розбиття можна визначити, що всім перерахованим вище вимогам відповідає тільки область ІІ і відповідно значення коефіцієнту підсилення замкненої системи k, при якому вона буде стійкою знаходиться у межах від 0 до 1851,453.



    Рисунок 6 - Крива D-розбиття для визначення коефіцієнту підсилення САР


    Рисунок 7 - Замкнена зона II, що визначає шуканий параметр μ
    Висновок
    Провівши аналізів стійкості САР за трьома критеріями я визначив, що запропонована система стійка. За критерієм Гурвіца, я визначив, що всі коефіцієнти характеристичного рівняння додатні та всі діагональні мінори також додатні, а це означає, що система стійка. За критерієм Михайлова побачив, що годограф починається на дійсній додатній піввісі (при значенні ω=0), обертається проти годинникової стрілки, ніде не перетворюється в нуль, проходить послідовно число квадрантів (три), що дорівнює степені характеристичного рівняння; отже система стійка. За критерієм Найквіста, я побачив, що годограф АФЧХ розімкненої системи не охоплює точку комплексної площини із координатами -1;j0, то замкнена САР температури в парнику буде стійкою. А за визначенням меж стійкості САР методом D-розбиття, я визначив, що всім перерахованим вимогам відповідає тільки область II і відповідно значення коефіцієнту підсилення замкненої системи k, при якому вона буде стійкою, бо знаходиться у межах від 0 до 1851,453. А також я навчився визначати стійкість САР, та навчився оформляти роботу за стандартами.

    Список літератури


    1. ДСТУ 3008-95. Документація. Звіти у сфері науки і техніки.

    2. Автоматика и автоматизация производственных процессов/И. И. Мартыненко, Б. Л. Головинский, Р. Д. Проценко, Т. Ф. Резниченко.- М.:Агропромиздат, 1985.

    3. Бородин И. Ф., Кирилин Н. И. Основы автоматики и автоматизации производственных процессов.–М.:Колос, 1977.

    4. Бородин И. Ф., Недилько Н. М. Автоматизация технологических процессов.-М.:Агропромиздат, 1986.

    5. Вычислительная математика: Учебное пособие для техникумов/Данилина Н. И., Дубровская Н. С., Кваша О. П., Смирнов Г. Л.–М.: Высш. шк., 1985.

    6. Кондратець В. О. Теорія і технічні засоби систем: Підручник.– К.:Вища школа, 1993.–319с.:іл.– (Автоматика та автоматизація виробництва с.-г. машин: У 2 ч.; Ч. І).

    7. Мартыненко И. И., Тищенко Л. П. Курсовое и дипломное проектирование по комплексной электрификации и автоматизации.– М.: Колос, 1978.

    8. Основы автоматики и автоматизации производственных процессов. Сборник задач. Силин Р. И., Стадник Я. Ф., Третько В. В./под редакцией д-ра техн. наук, проф. Р. И. Силина.–Львов:Вища школа. Издательство при львовском ун-те, 1985.

    9. Ревин Ю. Г., Костенко Ю. В. Основы автоматизации производственных процессов.-М.:Агропромиздат, 1991.

    10. Самотокін Б. Б. Лекції з теорії автоматичного керування: Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.-Житомир:ЖІТІ, 2001.
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


    написать администратору сайта