|
2 сынып қмж әдебиеттік оқу. Сыныбы 2сынып
№78 сабақ
Педагогтің аты-жөні:
|
| Күні:
|
| Сыныбы: 2-сынып
| Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:
| Сабақтың тақырыбы:
| Өзіңді тексер
| Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты
| 2.1.5.1 өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу
2.3.4.1 мұғалімнің көмегімен орфографиялық, пунктуациялық, стилистикалық қателерді табу және түзету
| Сабақтың мақсаты:
| Білімділік: бөлім бойынша білімдерін бекітеді. Өткен тақырып бойынша тапсырмаларды орындайды.
Дамытушылық: өз бетінше жұмыс жасап үйренеді.
Тәрбиелік: әдептілікке, достарын сыйлай білуге үйренеді.
| Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі
| Педагогтің іс-әрекеті
| Оқушының іс-әрекеті
| Бағалау
| Ресурстар
| 1.
Қызығушылығын ояту
| Мұғалім оқушыларды жетелей отырып, әр оқушының өз білетін салт- дәстүрді атауына ықпал етеді.
| (Ө) «Анықта» айдары
Оқушылар суреттегі халқымыздың салт- дәстүрлерін атайды. (Шашу,батаберут.б.)
| Дескрипторы: суреттегі салт- дәстүрлерді атайды.
| Қимақағаз
| 2. Мағынаны тану
| Мұғалім бөлім бойынша алған білімдерін бағалау мақсатында оқушылардың өз бетімен жұмыс жасауына жағдай жасайды.
| (Ө) Оқушылар кітапта берілген тапсырмаларды өз бетінше орындайды.
2-тапсырмада жұмбақтарды шешеді.
Қарасиырымқараптұр,
Қызылсиырымжалаптұр.(отпенқазан) Екеуі қатар тұрса да,Бірін-бірікөрмейді.(көз)
| Дескрипторы: жұмбақтың жауабын жазады. ҚБ: «Баллқою»әдісі
| Оқулық
| 3. Ойтолғаныс
| Мұғалім оқушылар тапсырмаларды орындап болған соң, балл қою арқылы
| (Т) «Талқыла»айдары
3-тапсырмада суреттің бірін таңдайды. Оған
тақырып қойып, өтірік әңгіме құрап айтады.
| Дескрипторы: тапсырмаларды дұрыс орындайды.
| Оқулық
|
| әр оқушының өзін-өзі бағалауына мүмкіндік береді
| 4-тапсырмада берілген кітаптарға қарап, ауыз әдебиетінің түрлерін анықтайды.
тапсырмада сұраққа жауап жазады. тапсырмада берілген сөздердің тыйым сөздер екенін анықтайды. тапсырмада мәтіннің тақырыбын, авторын есіне түсіріп, айтады. тапсырмада жаңылтпаш пен жұмбақты
ажыратады.
| ҚБ: «Бірін-бірі бағалау»әдісі
|
| Дәптермен жұмыс
| Мұғалім оқушыларға тапсырма реттілігін сақтай отыра орындатады.
Сұрақтарға бір сөзбен жауап беруде нақтылыққа бағыт береді.
| (Ө)
тапсырмада сөздерді мағынасы мен ұйқасына қарай орналастырып жазады. тапсырмада сұрақтарға бір сөзбен жауап жазады. тапсырмада мақалдың дұрыс нұсқасын
бояйды. (Ұрлықтүбі–қорлық).
| Дескрипторы:
сөйлемді сауатты, көркем етіп жазады.
| Оқулық, жұмыс дәптері
| Үй тапсырмасы
| Мұғалім үй тапсырмасын орындау жолын түсіндіреді.
| Өтілген анықтамаларды қайталау.
|
|
| |
|
|