Главная страница

3кл., плани-конспекти основи зд.. Планиконспекти з основ здоровя 3 клас орієнтовне тематичне планування


Скачать 2.44 Mb.
НазваниеПланиконспекти з основ здоровя 3 клас орієнтовне тематичне планування
Дата11.11.2019
Размер2.44 Mb.
Формат файлаdoc
Имя файла3кл., плани-конспекти основи зд..doc
ТипДокументы
#94634
страница17 из 27
1   ...   13   14   15   16   17   18   19   20   ...   27


Що таке ескалатор?

Які небезпечні ситуації можуть виникнути на платформі метро?

Як їх уникнути?

Яких правил ви дотримуєтесь у метрополітені?

Яких правил ви дотримуєтесь на ескалаторі?

Поясніть правила користування метрополітеном своєму бра- тикові чи сестричці.

Герої якого відомого мультфільму порушили правила користу- вання метрополітеном? До чого це призвело?

Яких правил дорожнього руху повинні дотримуватись екс- курсанти?

Яких правил безпечної поведінки під час екскурсії дотриму- ються учні нашого класу?

УРОК26

Тема. Небезпечні місця для розваг. Незнайомі люди. Тематич- не оцінювання

Мета: формувати в учнів вміння обирати безпечні місця для від­починку та гри, де ніщо не загрожує життю і здоров'ю; допомогти дітям засвоїти правила безпечної поведінки з незнайомими людьми; виховувати обережність, обачливість.

На уроці можна використати демонстраційні матеріали видав- ництва «Ранок», зокрема плакат «Подбай про свою небезпеку».

ХіД УРОКУ

Вступне слово вчителя

Учитель. Дітям важливо вміти обирати безпечні місця для відпочинку та гри, де ніщо не загрожує життю і здоров'ю. Саме про обачливість й обережність під час виникнення різних несподіваних ситуацій ми сьогодні й поговоримо.

Робота за підручником

1) С. 84.

Розгляньте малюнки на с. 84.

Чи можна гратися біля трансформаторної будки або ж біля дороги?

Що може статися біля трансформаторної будки?

Що може статися біля дороги?

Чому ліфт — це не місце для розваг?

Чому на ньому не можна кататися?

Висновок: небезпека чатує на тих дітей, які не замислюються над тим, де можна гратись і чим можна гратися.

С. 85.

Розгляньте малюнки. Чи безпечні місця для ігор обрали діти, зображені на них?

Що загрожує їхньому життю та здоров'ю?

Розкажіть, чи є біля нашої школи небезпечні місця для ігор.

Які небезпечні місця для розваг є біля вашого будинків?

Учитель. Іноді на вас чатує небезпека й у безпечному місці. Це

можуть бути незнайомі люди.

С. 89.

Які люди зустрічаються серед незнайомців?

Що слід робити, щоб не потрапити у небезпечну ситуацію з не- знайомими людьми?

Від кого залежить ваша безпека?

Що завжди слід відповідати на всі умовляння незнайомців?

Чому в жодному разі не можна сідати в машину до незнайом- ців, навіть якщо вам пропонують цікаві речі?

Що слід робити, якщо незнайомець просить допомогти знайти будинок чи вулицю?

Що слід робити, якщо незнайомець переслідує вас?

Чому ніколи не можна вірити незнайомцеві, який говорить, що його послали ваші батьки, аби забрати вас, наприклад, зі школи?

Розгляньте малюнки. Чи дотримуються діти, зображені на них, правил поведінки з незнайомцями?

Фізкультхвилинка

Трави ростуть низько-низько, Дерева ростуть високо! А ми ідемо тихо-тихо, Щоб не зробить нікому лиха. Вітер дує сильно-сильно, Дерева хита невпинно, А нам у класі так затишно — Ми до занять готові сісти.

Продовження роботи за підручником (С. 90)

Чому треба бути обережними й уважними, якщо вам довіри- ли ключі?

Що треба робити, щоб ними не скористалися зловмисники і не проникли до вашого помешкання?

Чому не можна носити ключі на шиї?

Що слід зробити, якщо ви загубили ключі або у вас їх викра-

ли?

Чому не можна обирати за схованку для ключів поштову скриньку, килимок перед вхідними дверима, електрощит?

Чому в жодному разі не можна передавати ключі до чужих рук?

Розгляньте малюнки на с. 90.

Хто з дітей необачно поводиться з ключами? Обґрунтуйте свою думку.

5. Робота в зошиті (С. 42-43, 45-46)

1) № 1. Розгляньте малюнок. Чому небезпечно гратися на буді- вельному майданчику? Розкажіть.



2) N° 2. Розгляньте малюнок. Якої помилки припускаються діти, зображені на ньому? Дайте їм корисну пораду.

1   ...   13   14   15   16   17   18   19   20   ...   27


написать администратору сайта