Главная страница

Крок 3 Загальна лікарська підготовка. Вірна відповідь виділена жирним шрифтом 1


Скачать 0.93 Mb.
НазваниеВірна відповідь виділена жирним шрифтом 1
АнкорКрок 3 Загальна лікарська підготовка.docx
Дата16.01.2018
Размер0.93 Mb.
Формат файлаdocx
Имя файлаКрок 3 Загальна лікарська підготовка.docx
ТипДокументы
#14199
страница40 из 58
1   ...   36   37   38   39   40   41   42   43   ...   58

C. Більше 35\% ОЦК

D. Більше 30\% ОЦК

E. Більше 10\% ОЦК
160 Потерпілий отримав удар у голову. Протягом 30-ти секунд здавався приголомшеним, потім свідомість повністю нормалізувалася, але після 10-ти хвилин стан свідомості погіршився до сопору, з'явилася слабкість кінцівок на боці, протилежному травмі. Об'єктивно: реакція на біль відсутня, брадікардія - 40/хв, АТ- 170/110 мм рт.ст., набряку диска зорового нерву немає, але має місце венозний застій при відсутності пульсації судин сітківки. Назвіть тактику лікування хворого у найближчі 4 години, в залежності від прогнозу:

A. Антигіпертензивне лікування

B. Протиепілептичне лікування

C. Госпіталізація до нейрохірургічного відділення

D. Лікування у неврологічному відділенні

E. Призначення діакарбу
161 У хворого 85-ти років з гострим загруднинним болем під час електрокардіографії відзначаються ознаки клінічної смерті, зафіксовано асистолію зі збереженою функцією передсердь. Реанімаційні заходи протягом 3 хвилин неефективні. Який з вказаних заходів буде найбільш ефективним в даній ситуації?

A. Електрокардіостимуляція

B. Прекардіальний удар

C. Дефібриляція

D. Корекція метаболічного ацидозу

E. Адренергічна стимуляція
162 У дитини 3-х років спостерігається природжений ціаноз. Яка найбільш вірогідна причина ціанозу?

A. Відкрита артеріальна протока

B. Транспозиція великих судин

C. Тетрада Фалло

D. Дефект міжшлуночкової перегородки

E. Атрезія трикуспідального клапану
163 Дитина 10-ти років хворіє на епідпаротит. На 8-й день хвороби повторно підвищилася температура тіла до $38^0С$, з'явився головний біль, повторне блювання, запаморочення, ригідність потиличних м'язів, позитивний симптом Керніга. З чим пов'язане погіршення стану хворого?

A. Лімфаденіт

B. Паротитний менінгіт

C. Суперінфекція нейротропним вірусом

D. Запалення слинних залоз

E. Гострий отит
164 У солдата після виходу з осередку ураження ОР з'явилося погіршення зору, біль голови, загальна слабкість, відчуття нестачі повітря. Об'єктивно: ціаноз слизових, фібрилярні посмикування м'язів обличчя. У легенях жорстке дихання, незвучні сухі свистячі хрипи; відмічається брадикардія, АТ- 90/60 мм рт.ст. Який лікарський засіб з індивідуальної аптечки використовується для надання першої медичної допомоги?

A. Ізонітрозин

B. Афінін

C. Цистамін

D. Будаксим

E. Атропін
165 Поранений доставлений на МПП з вогнепальним пошкодженням правого стегна. Об'єктивно: загальний стан важкий, АТ- 80/40 мм рт.ст., Ps- 120/хв. Пов'язка на стегні просякла кров'ю. Які діагностичні тести травматичного шоку визначають на МПП?

A. Падіння артеріального тиску, зміна характеристик пульсу, шоковий індекс, погодинний діурез

B. Втрата свідомості, судоми

C. Блідість шкірних покривів, неможливість сечовиділення

D. Нудота, блювання, біль голови, тахікардія

E. Різке підвищення температури, озноби
166 При ремонтних роботах на хімічному комбінаті бригада з 8 чоловік отримала отруєння невідомою речовиною. Потерпілі потрапили до ЦМЛ через добу після отруєння. Скаржаться на біль голови, почуття сп'яніння, різкий біль у животі, пронос, диспептичні розлади, послаблення зору. Об'єктивно: розширення зіниць, гіперемія обличчя. Який найбільш вірогідний діагноз?

A. Інгаляційне отруєння аміаком

B. Інгаляційне отруєння толуолом

C. Інгаляційне отруєння бензолом

D. Інгаляційне отруєння хлором

E. Інгаляційне отруєння метанолом
167 У дитини після інтубації трахеї посилився ціаноз, з'явилась задишка. Перкуторно: над правою половиною грудної клітки укорочення перкуторного звуку, аускультативно - там же відсутність дихальних шумів. Посилене серцебиття, зміщення середостіння праворуч. Р $СО_2$- 72 мм рт.ст., P $О_2$- 56 мм рт.ст. Які додаткові діагностичні заходи необхідні?

A. Бронхоскопія

B. Клінічні аналізи крові та сечі

C. Рентгенографія органів грудної клітки

D. Рентгенографія органів черевної порожнини

E. УЗД
168 Хвора 21-го року надійшла зі скаргами на переймоподібний біль внизу живота, кров'янисті виділення із статевих шляхів, затримку менструації на 3 місяці. При огляді в дзеркалах - згустки крові у піхві, канал шийки матки відкритий. При бімануальному обстеженні: тіло матки збільшено до 5-6 тижнів вагітності, щільне, безболісне, склепіння глибокі, придатки не пальпуються. Який найбільш вірогідний діагноз?

A. Аборт в ходу

B. Ендометрит

C. Вагітність, що не розвивається

D. Апоплексія яєчника

E. Позаматкова вагітність
169 Породілля на п'яту добу після ускладнених пологів поскаржилась на лихоманку, підвищення температури до $38,5^0С$, біль внизу живота. Об'єктивно: Ps- 94/хв., АТ- 120/70 мм рт.ст., молочні залози м'які. Живіт м'який, болісний у нижніх відділах. Матка збільшена до 14-ти тижнів вагітності, м'якуватої консистенції, болісна. Виділення мутні, з неприємним запахом. Яке ускладнення післяпологового періоду у жінки?

A. Лохіометра

B. Лактостаз

C. Септичний шок

D. Метроендометрит

E. Субінволюція матки
170 Дитина 12-ти років звернулася до лікаря з приводу появи на шкірі руки виразки, що вкрита струпом. Хворіє протягом тижня. Захворювання розпочиналося з появи пухиря з геморагічним вмістом. Об'єктивно: стан дитини порушений мало, активна, болісність навколо виразки відсутня. Виходячи з якого найбільш епідеміологічно небезпечного захворювання буде надаватися допомога?

A. Сибірка

B. Бешиха

C. Карбункул

D. Туляремія

E. Хвороба котячої подряпини
171 Чоловік 52-х років, що знаходиться у кардіологічному відділенні стаціонару з приводу гострого трансмурального інфаркту міокарда, раптово знепритомнів. На ЕКГ реєструється тріпотіння шлуночків. Для надання допомоги в першу чергу показано:

A. Внутрішньосерцеве введення адреналіну

B. Електроімпульсна терапія

C. Внутрішньовенне введення кордіаміну

D. Внутрішньовенне введення норадреналіну

E. Внутрішньосерцеве введення атропіну
172 У хворого, що одержав загальне гамма-опромінення, на 14-й день у периферичній крові: лейк.- $3,0\cdot10^9$/л, ер.- $3,4\cdot10^9$/л та тромбоцити - $80\cdot10^9$/л. Чим викликані такі зміни?

A. Гіперспленізм

B. Гемоліз

C. Збільшення термінів дозрівання клітин

D. Скорочення строків життя формених елементів крові

E. Пригнічення клітинного кровотворення
173 Хвора 27-ми років через 20-30 хвилин після вживання салату з кальмарів раптово відчула сильний свербіж шкіри тулуба та кінцівок, вкрилася рожевою уртикарною висипкою, яка місцями зливається. Скарги на слабкість, нудоту та здуття живота, підвищилась температура тіла до $37,8^0С$. Симптом Нікольского негативний. Яке захворювання можна запідозрити в хворої?

A. Рожевий лишай

B. Синдром Стівенса-Джонса

C. Гостра кропив'янка

D. Синдром Лайєла

E. Харчова токсикоінфекція
174 Чоловік 64-х років, у минулому робітник ливарного цеху, доставлений до лікарні зі скаргами на різкий біль у грудній клітці з правого боку, задишку, сухий кашель. Тривалий час хворіє на хронічний бронхіт. Об'єктивно: ціаноз, шийні вени набухлі. ЧДР- 22/хв. При перкусії: з правого боку - тимпаніт, з лівого - коробковий звук. Дихання з правого боку ослаблене, з лівого - менш ослаблене, сухі хрипи. Тони серця ослаблені, акцент ІІ тону над легеневою артерією, ЧСС- 110/хв. Нижній край печінки на 3 см нижче реберної дуги. Який найбільш вірогідний діагноз?

A. Сухий плеврит

B. Загострення бронхіту

C. Правобічна пневмонія

D. Невралгія міжреберних нервів

E. Спонтанний пневмоторакс
175 Жінка 20-ти років надійшла до приймального відділення багатопрофільної лікарні з терміном вагітності 26 тижнів. Добу тому відійшли навколоплідні води. 6 годин потому почалася регулярна пологова діяльність. В приймальному відділенні народився мертвий мацерований плід. У жінки з'явилися гарячка, задишка, акроціаноз. Ps- 130/хв, слабкий. АТ- 80/50 мм рт.ст. Маткової кровотечі немає. Який найбільш вірогідний діагноз?

A. Гострий пієлонефрит

B. Гострий ендометрит, інфекційно-токсичний шок

C. Геморагічний шок, внутрішня кровотеча

D. Розрив матки, больовий шок

E. Гострий апендицит
176 У передчасно народженої дитини, віком 1 день, спостерігається синдром гострого розладу дихання. За допомогою якого методу визначається тяжкість СДР?

A. Транскутанне дослідження $РО_2$

B. Визначення рН крові

C. Шкала Апгар

D. Шкала Сільвермана

E. Визначення частоти дихання
177 У хворого 47-ми років тиждень тому з'явилися набряк, почервоніння повік правого ока, сильний біль голови, підвищення температури тіла до $38,5^0С$. Протягом попередніх 5-ти днів лікувався у оториноларинголога з приводу загострення правобічного гемісинуситу, на який хворіє багато років. Об'єктивно: значний екзофтальм, хемоз, відсутність рухомості правого ока, ознаки правобічного гнійного гемісинуситу. Про яке риногенне ускладнення можна думати?

A. Періостит стінок орбіти

B. Флегмона орбіти

C. Набряк повік

D. Ретробульбарний абсцес

E. Абсцес повік
178 У хворої 60-ти років, на третій день після екстирпації матки, раптово розвинулася гостра недостатність дихання, шкіра стала спочатку ціанотичною, а потім попелястого кольору. Об'єктивно: тахіпное, кашель з кров'янистим харкотинням, загруднинний біль. АТ- 100/70 мм рт.ст., ЧСС= Рs=120/хв, ЧДД- 32/хв, ЦВТ- 300 мм вод.ст. Яка найбільш вірогідна причина погіршення стану хворої?

A. Кровотеча

B. Застійна пневмонія

C. Больовий шок

D. Інфаркт міокарда

E. Тромбоемболія легеневої артерії
179 Який препарат необхідно ввести дитині, яка народжена шляхом кесарського розтину, у стані асфіксії при відсутності самостійного дихання на першій хвилині життя?

A. Налоксону гідрохлорид

B. Етимізол

C. Натрію бікарбонат

D. Кофеїн-бензоат натрію

E. Кордіамін
180 Чоловік 46-ти років потрапив у ДТП. Скарги на наявність рани у середній третині правої гомілки. Об'єктивно: загальний стан задовільний, блідість шкіри, АТ- 120/70 мм рт.ст., Ps- 92/хв. Права гомілка деформована, у середній третині її забійно-рвана рана 4х6 см з помірною кровотечею, звідкіля виглядає кістковий відламок, є патологічна рухомість. Яку невідкладну медичну допомогу треба надати потерпілому на місці пригоди?

A. Ввести аналгетики, промити рану антисептиками, накласти асептичну пов'язку та еластичне бинтування кінцівки

B. Ввести знеболюючі та негайно доставити потерпілого до спеціалізованого відділення лікарні

C. Ввести знеболюючі, накласти асептичну пов'язку, транспортна іммобілізація

D. Накласти асептичну пов'язку, іммобілізація трьома драбинчастими шинами

E. Вправити відламки кісток гомілки, накласти асептичну пов'язку, одну драбинчасту шину
181 У пацієнта з виділеннями з очей, помірною фотофобією, нормальною реакцією зіниць і нормальним внутрішньоочним тиском, з найбільшою вірогідністю має місце:

A. Гостра глаукома

B. Оклюзія центральної артерії сітківки

C. Неврит очного нерва

D. Гострий передній увеїт

E. Гострий кон'юнктивіт
182 Пацієнт 43-х років надійшов до хірургічного відділення з приводу загострення хронічного панкреатиту. В анамнезі - зловживання алкоголем. Лікування забезпечило клінічний ефект, проте на 3-й день перебування в стаціонарі став збудженим, метушливим, вночі не спав. При огляді черговим лікарем - дезорієнтований в часі та просторі, стверджує, що на стінах палати "проступають потворні обличчя". АТ- 135/95 мм рт.ст., виражений тремор, гіпергідроз. Якою буде тактика чергового лікаря?

A. Призначити детоксикаційну терапію

B. Призначити дегідратаційну терапію

C. Ввести в/в оксибутират натрію

D. Перевести пацієнта до психіатричного стаціонару

E. Ввести в/в сибазон
183 Хвора 32-х років доставлена до гінекологічного відділення зі скаргами на різкий біль внизу живота. Місячні - 2 тижні тому, вчасні. Бімануальне піхвове дослідження: піхва та шийка матки без особливостей. Огляд тіла матки та придатків неможливий через болісність та напруження передньочеревної стінки. Заднє склепіння нависає, болюче. Виникла підозра на наявність апоплексії яєчника. Що слід зробити для уточнення діагнозу?

A. Повторити бімануальне дослідження під наркозом

B. Пункція черевної порожнини через заднє склепіння піхви

C. УЗ-дослідження

D. Гістероскопія

E. Кульдоскопія
184 Дитина народилася 6 годин тому за допомогою вихідних акушерських щипців. Під час огляду визначається асиметричний рефлекс Моро правої руки. Дитина ціанотична, дихання утруднене. Живіт не бере участі в акті дихання, під час аускультації відзначається послаблення дихання з правого боку. Який діагноз найбільш вірогідний?

A. Трансезофагеальна нориця

B. Аспірація меконієм

C. Атрезія хоан

D. Респіраторний дистрес-синдром

E. Правобічний параліч діафрагми
185 Хворий 42-х років знаходиться у відділенні інтенсивної терапії з приводу синдрому тривалого стиснення, гострої ниркової недостатності. Лабораторно: сечовина - 28,4 ммоль/л; креатинін - 820 мкмоль/л; $К$- 7,4 ммоль/л; Hb- 76 г/л; Ht- 26\%; ер.- $2,4\cdot10^{12}$/л. Яке ускладнення може безпосередньо загрожувати життю хворого?

A. Анемія

B. Респіраторний дистрес-синдром

C. Гіперкаліємічна зупинка серця

D. Гемічна гіпоксія

E. ДВЗ-синдром
186 Хворий 68-ми років з вираженою серцево-судинною недостатністю, стенокардією та виразковою хворобою в анамнезі, госпіталізований після знепритомнення, під час якого спостерігалася мимовільна дефекація чорним рідким калом. АТ- 80/40 мм рт.ст., Ps- 110/хв, Hb- 80 г/л. Що стало причиною зазначеного стану в хворого?

A. Гостре порушення мозкового кровообігу

B. Інфаркт міокарда

C. Тромбоемболія легеневої артерії

D. Напад стенокардії

E. Виразкова кровотеча
187 У пацієнта 43-х років під час виконання катетеризації підключичної вени виникло порушення ритму серця у вигляді політопних екстрасистол. Який фактор міг стати причиною порушення ритму?

A. Поранення лівого шлуночка серця

B. Перфорація підключичної артерії

C. Перфорація полої вени

D. Пошкодження плеври

E. Подразнення кінцем катетера ендокарду передсердя
188 Хворий 42-х років повернувся з Афганістану. Протягом нетривалого часу скаржився на загальну слабкість. Раптово температура піднялася до $41^0С$, супроводжувалася ознобом, проливним потом. Об'єктивно: збільшення печінки та селезінки. Яке дослідження потрібно зробити для встановлення діагнозу?

A. Загальний аналіз крові

B. Мікроскопія товстої краплі крові

C. Посів крові

D. Бактеріальне дослідження сечі

E. Метод гемокультури
189 Хворий 68-ми років, який лікується у кардіологічному відділенні з діагнозом ІХС: кардіосклероз з шлуночковою екстрасистолією, СН ІІ А ст, по дорозі до лабораторії раптово знепритомнів. Об'єктивно: пульс не визначається, серцева діяльність відсутня. Що треба зробити до початку повного комплексу реанімаційних заходів?

A. Викликати швидку допомогу

B. Перенести хворого до маніпуляційного кабінету

C. Записати ЕКГ

D. Викликати реанімаційну бригаду

E. Різко вдарити кулаком в ділянку серця
190 У чоловіка 65-ти років гостро виник біль у животі. Під час огляду визначається гіпотензія та наявність пульсуючого утворення в черевній порожнині. Що є провідним у патогенезі цього стану?

A. Сифілітичний васкуліт

B. Фрагментація еластичної тканини

C. Гіпотензія

D. Атеросклероз

E. Імунозалежне запалення
191 Хворий 20-ти років доставлений бригадою швидкої медичної допомоги в коматозному стані. Зіниці різко звужені, ціаноз та сухість слизових оболонок, шкіра обличчя і тулуба бліда, волога та холодна. Ps- 60/хв, АТ- 80/60 мм рт.ст. ЧДР- 8-10/хв. Який найбільш вірогідний діагноз?

A. Отруєння сурогатами алкоголю

B. Отруєння барбітуратами

C. Отруєння опіатами

D. Отруєння бензодіазепіновими похідними

E. Отруєння атропіном
192 Хворий 54-х років був збитий автомобілем. Доставлений до нейрохірургічного відділення. Об'єктивно: непритомний, на голові скальпована рана. Дихання хрипле, частотою 9-10/хв. АТ- 100/70 мм рт.ст., ЧСС- 100/хв. Який з методів підтримання прохідності дихальних шляхів показаний у цьому випадку?

A. Інтубація трахеї

B. Конікотомія

C. Введення повітроводу

D. Виведення нижньої щелепи

E. Трахеостомія
193 Хлопчик 5-ти місяців надійшов до інфекційного відділення з приводу сальмонельозу. Об'єктивно: шкірні покриви та слизові оболонки сухі, запале велике тім'ячко та очні яблука, тургор та еластичність шкіри знижені. Відмічається афонія та плач без сліз. У крові: Ht- 0,42, білок - 86 г/л, $Na$- 160 ммоль/л. Який вид порушення водного балансу спостерігається у дитини?

A. Вододефіцитний ексикоз

B. Ізотонічний ексикоз

C. Соледефіцитний ексикоз

D. Тотальний ексикоз

E. Гіпергідратація
194 У хворого 42-х років з виразковою хворобою шлунка вдома виникло блювання до 2-х літрів "кавовою гущею", випорожнення - мелена, близько одного літра. Об'єктивно: шкіра холодна, бліда, АТ- 80/40 мм рт.ст., ЧСС- 132/хв, ЧДР- 24/хв, ЦВТ- 0 мм вд.ст. Яка найбільш вірогідна причина гіпотонії?

A. Анафілактичний шок

B. Кардіогенний шок

C. Гіповолемічний шок

D. Гостре отруєння

E. Перфорація виразки шлунка
195 Під час артилерійського обстрілу хімічними снарядами противника, військовослужбовець отримав важке перкутанне ураження зоманом. На обмундируванні та предметах оснащення виявлено краплі ОР. Які табельні засоби застосовуються для проведення дегазації предметів обмундирування та оснащення військовослужбовця на полі бою?

A. Полідегазуючий розчин з АІ

B. На основі солей

C. На основі важких металів

D. Дегазуючий розчин №1

E. Дегазуючий розчин №2 ащ, №2 бщ
196 Хворий 64-х років надійшов ургентно з різким болем у правій пахвинній ділянці та правому стегні, скаргами на затруднення під час ходи, підвищення температури тіла до $39^0С$. Даний стан пов'язує з фізичним навантаженням. В анамнезі - варикозна хвороба нижніх кінцівок. Пальпаторно: пухлиноподібне утворення в правому паху, розміром 2,5х2 см, щільно-еластичний, болісний під час пальпації, а також болісний тяж по медіальній поверхні правого стегна. Який діагноз найбільш вірогідний?

A. Гострий висхідний тромбофлебіт

B. Гострий пахвинний лімфаденіт

C. Защемлена пахвинна грижа

D. Тромбоз глибоких вен кінцівки

E. Защемлена стегнова грижа
197 У жінки 42-х років, на фоні прийому ампіциліну з приводу гострого циститу, раптово виникли лихоманка, олігурія та генералізована шкірна висипка. Під час проведення лабораторного дослідження виявлені еозинофурія та помірна протеїнурія. Який механізм виявлених змін?

A. -

B. Перехід гострого циститу у гострий пієлонефрит

C. Розвиток ендотоксичного шоку

D. Розвиток гломерулонефриту

E. Медикаментозно залежна гіперчутлива реакція
198 Бригадою ШМД доставлена дівчинка, яка була витягнута з річки через 5 хвилин після справжнього утоплення. Серцева діяльність відновлена через 3 хвилини командою рятівників. Проводиться ШВЛ ендотрахеальним методом. Що буде характерною рисою патологічних змін у біохімічних дослідженнях крові постраждалої?

A. Підвищення рівня натрію плазми

B. Підвищення рівня калію плазми

C. Зниження рівня калію плазми

D. Метаболічний алкалоз

E. Підвищення рівня гематокриту
199 У жінки 39-ти років, на 4-й день після закінчення 10-ти денного курсу ампіцилінотерапії з приводу інфекції сечовивідних шляхів, з'явилися рідкі багаторазові випорожнення з домішками крові, лихоманка та біль у животі. Під час проведення ректороманоскопії виявлена гіперемія слизової сигмоподібної кишки з точковими плоскими ерозіями. Який найбільш вірогідний діагноз?

A. Токсичний мегаколон

B. Амебіазний коліт

C. Шигельозна суперінфекція

D. Ішемічний коліт

E. Псевдомембранозний коліт
200 Постраждалий з осколковим пораненням правої гомілки, внаслідок вибуху на залізниці, доставлений до приймального відділення лікувального закладу другого етапу медичної евакуації. Об'єктивно: загальмований, дихання почащене, АТ- 85/55 мм рт.ст., Ps- 120/хв. До якої групи уражених буде віднесений даний постраждалий?

A. Потребує проведення протишокових заходів

B. Потребує термінової операції

C. Попередження інфекційних ускладнень у рані

D. Потребує термінової хірургічної обробки рани з проведенням протишокових заходів

E. Потребує симптоматичної терапії


Ключі «Крок 3. Загальна лікарська підготовка. 2007 рік»


1

B

2

A

3

C

4

D

5

A

6

B

7

B

8

C

9

B

10

B

11

D

12

A

13

A

14

D

15

B

16

D

17

D

18

D

19

E

20

C

21

A

22

B

23

B

24

C

25

D

26

C

27

D

28

C

29

D

30

C

31

D

32

B

33

E

34

E

35

C

36

E

37

A

38

D

39

B

40

A

41

D

42

D

43

D

44

E

45

C

46

A

47

A

48

D

49

D

50

C

51

D

52

E

53

E

54

E

55

D

56

B

57

E

58

A

59

A

60

E

61

B

62

E

63

A

64

E

65

C

66

E

67

D

68

C

69

D

70

B

71

B

72

D

73

A

74

D

75

A

76

E







77

E

78

D

79

B

80

B

81

C

82

C

83

C

84

C

85

E

86

C

87

C

88

D

89

C

90

B

91

B

92

C

93

C

94

E

95

E

96

B

97

A

98

B

99

B

100

A

101

A

102

B

103

B

104

B

105

B

106

B

107

E

108

D

109

C

110

B

111

B

112

C

113

A

114

A

115

A

116

D

117

B

118

D

119

E

120

E

121

C

122

B

123

A

124

D

125

E

126

E

127

B

128

A

129

A

130

E

131

C

132

B

133

C

134

D

135

B

136

B

137

B

138

A

139

A

140

C

141

A

142

A

143

E

144

B

145

D

146

B

147

E

148

D

149

C

150

B

151

A

152

A

153

C

154

A

155

E

156

D

157

C

158

B

159

D

160

C

161

A

162

C

163

B

164

D

165

A

166

E

167

C

168

A

169

D

170

A

171

B

172

E

173

C

174

E

175

B

176

D

177

B

178

E

179

A

180

C

181

E

182

D

183

B

184

E

185

C

186

E

187

E

188

B

189

E

190

D

191

C

192

A

193

A

194

C

195

A

196

A

197

E

198

B

199

E

200

A



1   ...   36   37   38   39   40   41   42   43   ...   58


написать администратору сайта