Главная страница

Дослідження бізнес- процесів магазину ортопедичної продукції. Диплом2 отправить. Анотація


Скачать 0.85 Mb.
НазваниеАнотація
АнкорДослідження бізнес- процесів магазину ортопедичної продукці
Дата20.02.2022
Размер0.85 Mb.
Формат файлаdocx
Имя файлаДиплом2 отправить.docx
ТипДокументы
#367507
страница20 из 30
1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   30

Діаграма DFD «Оформлення замовлень»




Опис процесу оформлення замовлень (рис. 3.10). Показано перетворення вхідних даних у вигляді списку товарів, даних клієнта так акційних пропозицій на вихідні: сформоване замовлення, за яким далі буде виконано пошук потрібного товару. Також сформоване замовлення формується на основі усного замовлення та додаткових акційних пропозицій.



Рисунок 4.10 Схема маркетингу та продажу(А4)

Оброблені маркетингові матеріали формуються на основі обраних акцій так акційних товарів. До цих матеріалів входить аналіз продукції та заходів, які є більш, чи менш популярними. Після обрання товарів та акційних пропозицій на основі їх вдалого продажу формується звіт по проведеній роботі, який містить перелік продукції, ціни та акційні товари чи заходи.

Таким чином, побудовано і проаналізовано контекстну і функціональну діаграми процесів забезпечення інформаційної системи підприємства в нотаціях IDEF0, IDEF3, DFD, а також діаграми окремих підпроцесів.

    1. Діаграма DFD «Аналіз маркетингових даних»




Опис схеми обробки маркетингових матеріалів після проведення оформлення замовлень (рис. 3.11) Цей процес дозволяє побачити відбір та аналіз матеріалів для подальшого їх використання.



Рисунок 3.11 Аналіз маркетингових даних (А7.1)

Процес перш за все визначає, чи було обрано пропозицію. Якщо клієнт відмовився від пропозиції, то робиться аналіз причини відмови. Якщо пропозицію було прийнято, то аналізується частота обирання пропозиції. Усі пропозиції, що користуються популярністю будуть використовуватись і надалі, а якщо частота обирання акційних товарів досить низька, то пропозиція знімається з акції.

Таким чином, побудовано і проаналізовано контекстну і функціональну діаграми процесів забезпечення роботи ортопедичного салону, його процесів продажу та маркетингу в нотаціях IDEF0, IDEF3, DFD, а також діаграми окремих підпроцесів. Оскільки основною метою є покращення роботи салону та розширення аудиторії покупців, то наступним кроком буде аналіз ефективності магазину у сфері інтернет.
  1. МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЕФЕКТИВНСТІ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ

    1. Алгоритм визначеня єфективності продажу товарі і роботи інтернет-магазину



KPI – ключові показники ефективності різних бізнес-процесів, набір кількісних параметрів, що дозволяють контролювати діяльність фірми загалом, її підрозділів, окремих працівників. На основі інформації, отриманої в процесі відстеження та аналізу KPI, роблять висновки про рівень розвитку бізнесу.

Правильно сформульовані метрики допомагають виміряти дві основні характеристики:

Результативність ступінь досягнення запланованих цілей.

Ефективність – пропорційне співвідношення між поточними результатами, тимчасовими та фінансовими ресурсами, витраченими з їхньої досягнення.

Існує безліч різних показників для оцінювання діяльності компанії. Деякі їх тісно пов'язані, безпосередньо впливають друг на друга. Вони бувають стратегічними та оперативними. Перші вимальовують оцінку поточної ситуації, другі необхідні підбиття підсумків роботи за певний період та формування подальших планів.

Оскільки в різних видах бізнесу є свої нюанси, використовувати всі існуючі KPI під час моніторингу недоцільно. Фахівці рекомендують аналізувати індикатори, що піддаються кількісному виміру та несуть дійсно цінну інформацію.

Їх обирають залежно від специфіки, цілей та завдань проекту. Пріоритетні напрямки у сфері e-commerce – окупність вкладених інвестицій, збільшення обсягів продажу, залучення клієнтів, покращення якості сервісу. Зміст виділених цілей буде основним критерієм вибору ключових індикаторів для інтернет-магазину.

Розробка, впровадження та регулярний моніторинг KPI дозволяють:

  • оцінювати результати, підсумовувати підсумки роботи за період;

  • максимально контролювати ситуацію у межах поточного періоду;

  • підлаштовувати бізнес-мети під мінливі зовнішні умови;

  • оперативно розпізнавати та усувати проблеми;

  • створювати ефективні системи мотивування персоналу;

  • виробляти продуктивні робітничі нормативи.

Під час відстеження динаміки показників можна зрозуміти:

  • що дає найкращу віддачу;

  • що потребує доопрацювання, змін, правок;

  • які напрями потребують особливої уваги;

  • наскільки швидко та плідно розвивається онлайн-магазин.

На початковому етапі достатньо сфокусуватися на кількох значних KPI, що перетинаються з найважливішими бізнес-цілями. Надалі список можна доповнювати, але намагатися охопити багато чого не варто. Сенс інструменту полягає в тому, щоб аналізувати саме ключові показники.

Система KPI спрямовано досягнення основних завдань підприємства. Її використанням можуть займатися співробітники магазину, сторонні фахівці, інтернет-маркетологи, менеджери.

8 основних метрик ефективності роботи інтернет-магазину

На думку експертів, ключовими індикаторами діяльності проекту у сфері електронної комерції є такі метрики.

1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   30


написать администратору сайта