Главная страница
Навигация по странице:

  • Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары

  • Ұйымдастырукезеңі: 1.Сәлемдесу.2.Оқушылардытүгендеу.Психологиялық ахуал орнату. «Үш қадам » әдісі

  • 1-тапсырма

  • 3 -топ Орны ауыстырылған сөйлемдерден мәтін құрастыр.Дескриптор

  • 8 мин Сергіту сәті 2 минут 2- тапсырма Жеке жұмыс Дәптермен жұмыс

  • Рефлексия 7 мин «Баскетбол» әдісі (Бағалау)

  • қмж. қмж 06.12. Бекітемін 78 жалпы орта білім беретін мектеп гимназиясы


    Скачать 5.11 Mb.
    НазваниеБекітемін 78 жалпы орта білім беретін мектеп гимназиясы
    Дата08.01.2023
    Размер5.11 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлақмж 06.12.docx
    ТипДокументы
    #876253
    страница4 из 11
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11






    Бекітемін :

    78 жалпы орта білім беретін мектеп – гимназиясы

    ( білім беру ұйымының атауы)
    Қысқа мерзімді жоспар

    Әліппе

    И дыбысы және әрпі

    Пәні:

    Әліппе

    Күні:

    08.12.2022

    Педагогтің аты-жөні:

    Теңелова Д.К

    Сынып:1 «Ж»

    Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы

    И дыбысы және әрпі

    Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары

    1.1.2.1* көмекші құралдар (тірек сызба, сюжетті сурет) арқылы оқиғаның ретін сақтай отырып баяндау;

    1.3.3.1* сызба, сурет, белгілер арқылы шағын мәтін құрастыру;

    1.3.5.1 мұғалімнің қолдауымен сөз, сөйлем, мәтінді тексеру, қатені түзету;

    1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғарғы және төменгі сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу

    ЕББҚ


    1.3.5.1 мұғалімнің қолдауымен сөз, сөйлем, мәтінді тексеру, қатені түзету;

    1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғарғы және төменгі сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу

    Сабақтың мақсаты

    сөздерді буындап, қосып оқиды

    сызбаға сәйкес сөйлем құрайды

    көп нүктенің орнына жаңа сөздер құрастырып, жазады

    ЕББҚ

    Есту қабілетінің бұзылуы: есту қабілеті нашар бала ОНР І-ІІ деңгей 15.09.2022ж



    сөздерді буындап, қосып оқиды


    Сабақ барысы

    Сабақтың

    кезеңі/уақыты

    Педагогтіңәрекеті

    Оқушыныңәрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтыңбасы (3мин)

    Ұйымдастырукезеңі:

    1.Сәлемдесу.

    2.Оқушылардытүгендеу.

    Психологиялық ахуал орнату.

    «Үш қадам» әдісі

    1.Көңіл – күйіміз қандай? (қол бұлғау)

    2.Сабаққа дайындықтарың қалай? (шапалақтау)

    3.Сабаққа ынталарың қандай? (басбармақ көрсету)

    Оқушылар сабаққа назар аударады.
    Оқушылар сұраққа жауап береді

    Тамаша!Керемет!

    Ғажап!







    Сабақтың ортасы

    (5 мин)

    10 мин

    «Ой қозғау»

    1.И дыбысы қандай дыбыс?

    2.И дыбысы сөздің қай жерлерінде кездеседі?(басы,ортасы,соңы

    3.Құрамында И дыбысы бар екі, үш буынды сөздерді білесің бе?
    Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

    1-тапсырма

    Топтық жұмыс

    «Құрастыр» әдісі

    1 –топ

    Сөздердібуындап, қосып оқы.

    Дескриптор:

    -сөздерді буындап, қосып оқиды

    -сөздердің мағынасын ашады

    2 –топ

    Сызбаға сәйкес үш сөйлем құра.

    Дескриптор:

    - сызбаға сәйкес сөйлем құрайды

    -сөйлемдегі сөздер мағынасы жағынан байланысады

    3 -топ

    Орны ауыстырылған сөйлемдерден мәтін құрастыр.

    Дескриптор:

    -сөйлемдердің ретін анықтайды

    -мәтін құрастырады

    САфина Айзереге тапсырма



    Дескриптор :

    • сөздерді сәйкестендіреді

    Сұрақтарға жауап береді


    1. сөздерді буындап, қосып оқиды

    2.сөздердің мағынасын ашады

    1. сызбаға сәйкес сөйлем құрайды

    2.сөйлемдегі сөздер мағынасы жағынан байланысады

    1. сөйлемдердің ретін анықтайды

    2.мәтін құрастырады


    Мадақтау

    Баскетбол доптарымен

    бағалау (жауабына қарай)

    И әрпінің

    баспа, жазба

    түрлері

    Дауысты,дауыссыз дыбыстар үйлердің суретіА4

    Қатты қағаздан жасалған әріптер
    Оқулық

    81 бет

    А3

    маркер

    8 мин

    Сергіту сәті

    2 минут

    2- тапсырма

    Жеке жұмыс

    Дәптермен жұмыс

    Сөздерді үлгі бойынша жаз.

    Берілген сөздерді буынға бөл.

    Сөздерге дыбыстық талдау жаса.

    Дескриптор:

    - сөздерді үлгі бойынша жазады

    -сөздерді буынға бөледі

    -дыбыстық талдау жасайды
    «Жүгіреді балалар»

    Бейнекөрініс ұсынылады

    1. сөздерді үлгі бойынша жазады

    2.сөздерді буынға бөледі

    3.дыбыстық талдау жасайды


    Балалар жаттығуды қайталап жасайды


    «Комментарий» арқылы


    Дәптер

    қаламсап


    https://youtu.be/kKiyFs4B6IE


    Сабақтыңсоңы

    10 мин

    3 – тапсырма

    Жұптық жұмыс

    «Жалғастыр» әдісі

    Өлеңді оқы.Жаттап ал.

    Жаңа сөздер қатарын жалғастыр. Жаз.

    Дескриптор:

    -көп нүктенің орнына жаңа сөздер құрастырып, жазады

    -сөздерді көрсетілген әріптерді қатыстырып құрайды

    -өлеңді жатқа айтады

    1. көп нүктенің орнына жаңа сөздер құрастырып, жазады

    2.сөздерді көрсетілген әріптерді қатыстырып құрайды

    3.өлеңді жатқа айтады


    «Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау

    Таратпа

    қаламсап

    Дәптер

    Рефлексия

    7 мин

    «Баскетбол» әдісі (Бағалау)

    Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 доп)

    Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 доп)

    Бүгінгі сабақты түсінбедім

    (5,6 доп)

    Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған доптарының саны арқылы анықтайды.

    «Комментарий»

    арқылы

    «Баскетбол»

    тақтасы

    Балалардың аттары жазылған ұяшықтар

    доптар
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


    написать администратору сайта