Главная страница
Навигация по странице:

  • Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары

  • Ұйымдастырукезеңі: 1.Сәлемдесу.2.Оқушылардытүгендеу.Психологиялық ахуал

  • Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Адамның дұрыс өсіп –дамуы үшін демалыстың маңызды екенін түсінесің 1-тапсырма

  • Дескриптор

  • 10 мин Сергіту сәті 2 минут 2 – тапсырма Жұптық жұмыс «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі

  • Рефлексия 7 мин

  • қмж. қмж 06.12. Бекітемін 78 жалпы орта білім беретін мектеп гимназиясы


    Скачать 5.11 Mb.
    НазваниеБекітемін 78 жалпы орта білім беретін мектеп гимназиясы
    Дата08.01.2023
    Размер5.11 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлақмж 06.12.docx
    ТипДокументы
    #876253
    страница5 из 11
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11





    Бекітемін :

    78 жалпы орта білім беретін мектеп – гимназиясы

    ( білім беру ұйымының атауы)
    Қысқа мерзімді жоспар
    Жаратылыстану
    Дем алудың пайдасы

    Бөлім

    Менің отбасым және достарым

    Пәні:

    Жаратылыстану

    Күні:

    08.12.2022

    Педагогтің аты-жөні:

    Теңелова Д.К

    Сынып:1 «Ж»

    Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы

    Дем алудың пайдасы

    Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары

    1.2.3.3 адамның дұрыс өсіп даму қажеттіліктерін анықтау

    ЕББҚ


    1.2.3.3 адамның дұрыс өсіп даму қажеттіліктерін анықтау

    Сабақтың мақсаты

    сурет бойынша демалыс түрлерін атайды

    күн тәртібін құрастырады

    пиктограмма бойынша ойын айтады

    ЕББҚ

    Есту қабілетінің бұзылуы: есту қабілеті нашар бала ОНР І-ІІ деңгей 15.09.2022ж


    сурет бойынша демалыс түрлерін атайды


    Сабақ барысы

    Сабақтың

    кезеңі/уақыты

    Педагогтіңәрекеті

    Оқушыныңәрекеті

    Бағалау

    Ресурс

    тар

    Сабақтың басы

    Ұйымдастырукезеңі:

    1.Сәлемдесу.

    2.Оқушылардытүгендеу.

    Психологиялық ахуал

    Құстай қанат қағамыз.

    Дүниені аралап,

    Оқып білім аламыз.

    Көзді салып қараңыз,

    Былай қанат қағамыз.

    Сыныбымыз тап-таза

    Бор да дайын тақтада.

    Ойымызды жинақтап,

    Отырайық партаға.

    Оқушылар сабаққа назар аударады.
    Оқушылар өлеңді қосылып айтады


    «Отшашу» арқылы бір – бірін бағалау




    Сабақтың ортасы

    (4 мин)

    10 мин

    «Ой қозғау»

    1.Сен қай кезде шаршайсың?

    2.Сол кезде өзіңді қалай сезінесің?

    3.Сергек жүру үшін не істеу қажет?

    Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

    Адамның дұрыс өсіп –дамуы үшін демалыстың маңызды екенін түсінесің

    1-тапсырма

    Ұжымдық жұмыс

    «Анықта» әдісі

    Суреттерге қара.

    Сен демалыстың қай түрін таңдайсың?



    Дескриптор:

    - сурет бойынша демалыс түрлерін атайды

    -ұнататын демалыс түрін айтады

    -себебін түсіндіреді

    Сұрақтарға жауап береді


    1. сурет бойынша демалыс түрлерін атайды

    2.ұнататын демалыс түрін айтады

    3.себебін түсіндіреді


    Мадақтау


    Бас бармақ арқылы бағалау

    Оқулық

    41 - 43

    Оқулық

    44-45 бет

    10 мин

    Сергіту сәті

    2 минут

    2 – тапсырма Жұптық жұмыс

    «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі

    Күн тәртібі не үшін қажет?

    Өз күн тәртібіңді құрастыр.

    Дескриптор:

    - күн тәртібінің адам үшін қажеттілігін айтады

    -күн тәртібін құрастырады

    -күн тәртібімен таныстырады

    Саусақтарға арналған жаттығу жаса

    1. күн тәртібінің адам үшін қажеттілігін айтады

    2.күн тәртібін құрастырады

    3.күн тәртібімен таныстырады


    Саусақтарға арналған жаттығу жасайды

    «Комментарий» арқылы бір-бірін бағалау»

    Дәптер

    қаламсап


    Сабақтыңсоңы

    9 мин

    3 –тапсырма Жеке жұмыс

    «Мен зерттеушімін» әдісі

    Пиктограмма бойынша ойыңды айт.

    Таңғы, түскі,кешкі,түнгі уақытта деген сөздерді пайдалан.4



    Дескриптор:

    -пиктограмма бойынша ойын айтады

    -таңғы мезгілде немен айналысатынын әңгімелейді

    - түскі мезгілде немен айналысатынын әңгімелейді

    - кешкі мезгілде немен айналысатынын әңгімелейді

    - түнгі уақытта немен айналысатынын әңгімелейді

    1. пиктограмма бойынша ойын айтады

    2.таңғы мезгілде немен айналысатынын әңгімелейді

    3.түскі мезгілде немен айналысатынын әңгімелейді

    4.кешкі мезгілде немен айналысатынын әңгімелейді

    5.түнгі уақытта немен айналысатынын әңгімелейді


    «Отшашу» арқылы бір-бірін бағалау»

    Таратпа

    қаламсап

    Рефлексия

    7 мин




    Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды.





    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


    написать администратору сайта