Главная страница
Навигация по странице:

  • Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары

  • Ұйымдастырукезеңі: 1.Сәлемдесу.2.Оқушылардытүгендеу.Психологиялық ахуал орнату. «Үш қадам » әдісі

  • 1-тапсырма

  • 8 мин Сергіту сәті 2 минут 2- тапсырма Жеке жұмыс Дәптермен жұмыс

  • Сафина Айзереге тапсырма

  • Рефлексия 7 мин «СМС» әдісі (Бағалау)

  • қмж. қмж 06.12. Бекітемін 78 жалпы орта білім беретін мектеп гимназиясы


    Скачать 5.11 Mb.
    НазваниеБекітемін 78 жалпы орта білім беретін мектеп гимназиясы
    Дата08.01.2023
    Размер5.11 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлақмж 06.12.docx
    ТипДокументы
    #876253
    страница7 из 11
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11



    Бекітемін :

    78 жалпы орта білім беретін мектеп – гимназиясы

    ( білім беру ұйымының атауы)
    Қысқа мерзімді жоспар

    Әліппе

    Һ дыбысы және әрпі

    Пәні:

    Әліппе

    Күні:

    14.12.2022

    Педагогтің аты-жөні:

    Теңелова Д.К

    Сынып:1 «Ж»

    Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы

    Һ дыбысы және әрпі

    Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары

    1.1.7.1 сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрау;

    1.1.8.1 сөздерді үндестік заңына сәйкес дұрыс айту

    1.2.1.2* оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолдану;

    1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғарғы және төменгі сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазу

    ЕББҚ


    1.2.1.2* оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолдану;

    1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғарғы және төменгі сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазу

    Сабақтың мақсаты

    сурет бойынша сөйлем, сөйлемнен мәтін құрастырады

    әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады

    Бейнежазбадағы ақпарат бойынша сұрақтарға жауап жазады

    ЕББҚ

    Есту қабілетінің бұзылуы: есту қабілеті нашар бала ОНР І-ІІ деңгей 15.09.2022ж


    әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады


    Сабақ барысы

    Сабақтың

    кезеңі/уақыты

    Педагогтіңәрекеті

    Оқушыныңәрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтыңбасы (3мин)

    Ұйымдастырукезеңі:

    1.Сәлемдесу.

    2.Оқушылардытүгендеу.

    Психологиялық ахуал орнату.

    «Үш қадам» әдісі

    1.Көңіл – күйіміз қандай? (қол бұлғау)

    2.Сабаққа дайындықтарың қалай? (шапалақтау)

    3.Сабаққа ынталарың қандай? (басбармақ көрсету)

    Оқушылар сабаққа назар аударады.
    Оқушылар сұраққа жауап береді

    Тамаша!Керемет!

    Ғажап!







    Сабақтың ортасы

    (5 мин)

    10 мин

    «Серпілген сауал»

    Дыбыстар нешеге бөлінеді? -Дауысты дыбыстарды қандай түспен белгілейміз? -Дауыссыз дыбыстарды ше? -Мынау ненің дыбысы? (Айдаһар дыбысын тыңдату) -Ал, осы айдаһар сөзіндегі таныс емес дыбыс қайсысы?

    Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

    1-тапсырма

    Ұжымдық жұмыс

    «Оқы, ойыңа тоқы» әдісі

    Суретке назар аудар.

    Сурет бойынша әңгіме құрастыр.

    Сөздерді буындап, қосып оқы.

    Мәтінді оқы.

    Дескриптор:

    - сурет бойынша сөйлем құрастырады

    -сөйлемнен мәтін құрастырады

    - сөздерді буындап, қосып оқиды

    -мәтінді буындап, қосып оқиды

    Сұрақтарға жауап береді

    1. сурет бойынша сөйлем құрастырады

    2.сөйлемнен мәтін құрастырады

    3.сөздерді буындап, қосып оқиды

    4.мәтінді буындап, қосып оқиды


    Мадақтау

    жұлдызшалармен

    бағалау (жауабына қарай)

    Доп

    Айдаһардың суреті

    Оқулық

    85 бет

    Һ әрпінің

    баспа, жазба

    түрлері

    Дауысты,дауыссыз дыбыстар үйлердің суретіА4

    Қатты қағаздан жасалған әріптер

    8 мин

    Сергіту сәті

    2 минут

    2- тапсырма

    Жеке жұмыс

    Дәптермен жұмыс

    Һ әрпін жазу үлгісі (бейнекөрініс)

    Һ әрпін үлгі бойынша жаз.

    Дескриптор:

    - әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады

    - жол аралығын, жолдың жоғары және төменгі сызықтарын сақтап

    жазады
    Һ әрпін жіптен жасап көрсет


    1.әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады
    2. жол аралығын, жолдың жоғары және төменгі сызықтарын сақтап жазады

    Балалар жіптен Һ әрпін жасайды

    «Комментарий» арқылы


    Дәптер

    қаламсап

    Жіп



    Сабақтыңсоңы

    10 мин

    3 – тапсырма

    Жұптық жұмыс

    «Құрастыр» әдісі

    Бейнежазба ұсынылады

    Мәтіндегі сұраққа жауап жаз.

    Өлеңді тыңда.

    Дескриптор:

    -бейнежазбадағы ақпаратты пайдаланады

    -сұрақтың жауабын жазады

    -өлеңнің мазмұнын айтады

    -өлеңді жатқа айтады

    Сафина Айзереге тапсырма

    Дескриптор:

    • х,һ әріптерін тиісті сөзге қояды



    Бейнежазбаны тамашалайды

    1. бейнежазбадағы ақпаратты пайдаланады

    2.сұрақтың жауабын жазады

    3.өлеңнің мазмұнын айтады

    4.өлеңді жатқа айтады


    «Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау

    https://youtu.be/7eWl3HpgVLI
    Таратпа

    қаламсап

    түрлі –түсті қарындаш


    Рефлексия

    7 мин

    «СМС» әдісі (Бағалау)

    Бүгінгі сабақта қандай тапсырма қызықты болды?

    Қандай тапсырма сен үшін қиын болды?

    Бүгінгі сабақтан өзіңе қандай пайдалы ақпарат алдың? Жаз.

    Бүгінгі сабақтан алған әсерлері мен пайдалы ақпаратын жазады, оқиды.

    «Комментарий»

    арқылы

    Ұялы телефонның суреті
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


    написать администратору сайта