Главная страница
Навигация по странице:

  • Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары

  • Ұйымдастырукезеңі: 1.Сәлемдесу.2.Оқушылардытүгендеу.Психологиялық ахуал орнату. «Үш қадам » әдісі

  • 1-тапсырм

  • 8 мин Сергіту сәті 2 минут 2- тапсырма Жеке жұмыс Дәптермен жұмыс

  • Дескриптор: -сөйлемдердің ретін анықтайды-мәтін құрастырады4 – тапсырма Жеке жұмыс «Сәйкестендір, анықта» әдісі

  • Дескриптор: -суреттерге сәйкес сөзді табады-жұмбақтың шешуін табадыСафина Айзереге тапсырма Дескриптор

  • Рефлексия 7 мин «Баскетбол» әдісі (Бағалау)

  • қмж. қмж 06.12. Бекітемін 78 жалпы орта білім беретін мектеп гимназиясы


    Скачать 5.11 Mb.
    НазваниеБекітемін 78 жалпы орта білім беретін мектеп гимназиясы
    Дата08.01.2023
    Размер5.11 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлақмж 06.12.docx
    ТипДокументы
    #876253
    страница8 из 11
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11




    Бекітемін :

    78 жалпы орта білім беретін мектеп – гимназиясы

    ( білім беру ұйымының атауы)
    Қысқа мерзімді жоспар

    Әліппе

    Щ дыбысы және әрпі

    Пәні:

    Әліппе

    Күні:

    14..12.2022

    Педагогтіңаты-жөні:

    Теңелова Д.К

    Сынып:1 «Ж»

    Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы

    Щ дыбысы және әрпі

    Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары

    1.1.7.1 сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрау;

    1.1.8.1 сөздерді үндестік заңына сәйкес дұрыс айту

    1.2.1.2* оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолдану;

    1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғарғы және төменгі сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазу

    ЕББҚ


    1.2.1.2* оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолдану;

    1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғарғы және төменгі сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазу

    Сабақтың мақсаты

    сурет бойынша сөйлем, сөйлемнен мәтін құрастырады

    әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады

    сөйлемдердің ретін анықтайды, мәтін құрастырады

    ЕББҚ

    Есту қабілетінің бұзылуы: есту қабілеті нашар бала ОНР І-ІІ деңгей 15.09.2022ж


    әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады


    Сабақ барысы

    Сабақтың

    кезеңі/уақыты

    Педагогтіңәрекеті

    Оқушыныңәрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтыңбасы (3мин)

    Ұйымдастырукезеңі:

    1.Сәлемдесу.

    2.Оқушылардытүгендеу.

    Психологиялық ахуал орнату.

    «Үш қадам» әдісі

    1.Көңіл – күйіміз қандай? (қол бұлғау)

    2.Сабаққа дайындықтарың қалай? (шапалақтау)

    3.Сабаққа ынталарың қандай? (басбармақ көрсету)

    Оқушылар сабаққа назар аударады.
    Оқушылар сұраққа жауап береді

    Тамаша!Керемет!

    Ғажап!







    Сабақтың ортасы

    (5 мин)

    8 мин

    «Ой қозғау»

    Жұмбақтың шешуін тап.

    Тазартады киімді.

    Тазартады үйіңді.

    Не дейді бұл бұйымды?

    (Щётка)

    Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

    1-тапсырм

    Ұжымдық жұмыс

    «Оқы, ойыңа тоқы» әдісі

    Суретке назар аудар.

    Сурет бойынша әңгіме құрастыр.

    Сөздерді буындап, қосып оқы.

    Жұмбақты оқы.Шешуін тап.

    Дескриптор:_-сөйлемдердің_ретін_анықтайды-мәтін_құрастырады4_–_тапсырма_Жеке_жұмыс_«Сәйкестендір,_анықта»_әдісі'>Дескриптор:

    - сурет бойынша сөйлем құрастырады

    -сөйлемнен мәтін құрастырады

    - сөздерді буындап, қосып оқиды

    -жұмбақтың шешуін табады

    Жұмбақтың шешуін табады

    1. сурет бойынша сөйлем құрастырады

    2.сөйлемнен мәтін құрастырады

    3.сөздерді буындап, қосып оқиды

    4. жұмбақтың шешуін табады


    Мадақтау

    Баскетбол доптарымен

    бағалау (жауабына қарай)

    Щетканың суреті

    А4
    Оқулық

    86 бет

    Щ әрпінің

    баспа, жазба

    түрлері

    Дауысты,дауыссыз дыбыстар үйлердің суретіА4

    Қатты қағаздан жасалған әріптер


    8 мин

    Сергіту сәті

    2 минут

    2- тапсырма

    Жеке жұмыс

    Дәптермен жұмыс

    Щ әрпін жазу үлгісі (бейнекөрініс)

    Шнің үлкен әрпі мен кіші әрпін үлгі бойынша жаз.

    Дескриптор:

    - әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады

    - жол аралығын, жолдың жоғары және төменгі сызықтарын сақтап

    жазады
    Щ әрпін ермексаздан жасап көрсет

    1. әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады

    2. жол аралығын, жолдың жоғары және төменгі сызықтарын сақтап жазады

    Балалар ермексаздан Щ әрпін жасайды

    «Комментарий» арқылы


    Дәптер

    қаламсап

    Ермексаз, тақтайша


    Сабақтыңсоңы

    7мин


    5 мин

    3 – тапсырма

    Жұптық жұмыс

    «Құрастыр» әдісі

    Орны ауыстырылған сөйлемдерден мәтін құра.



    Дескриптор:

    -сөйлемдердің ретін анықтайды

    -мәтін құрастырады
    4 – тапсырма Жеке жұмыс

    «Сәйкестендір, анықта» әдісі

    Суреттерге сәйкес сөзді тап.

    Жұмбақтың шешуін тап.



    Дескриптор:

    -суреттерге сәйкес сөзді табады

    -жұмбақтың шешуін табады

    Сафина Айзереге тапсырма

    Дескриптор:

    - көп нүктенің орына тиісті әріпті қояды

    - щ дыбысы бар суреттерді көрсетеді


    1. сөйлемдердің ретін анықтайды

    2.мәтін құрастырады


    1.суреттерге сәйкес сөзді табады

    2.жұмбақтың шешуін табады


    -көп нүктенің орына тиісті әріпті қояды

    - щ дыбысы бар суреттерді көрсетеді


    «Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау


    «Басбармақ» арқылы

    Таратпа

    қаламсап

    Таратпа

    қаламсап

    түрлі –түсті қарындаш


    Рефлексия

    7 мин

    «Баскетбол» әдісі (Бағалау)

    Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 доп)

    Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 доп)

    Бүгінгі сабақты түсінбедім

    (5,6 доп)

    Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды.

    «Комментарий»

    арқылы

    «Баскетбол»

    тақтасы

    Балалардың аттары жазылған ұяшықтар

    доптар
    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


    написать администратору сайта