Главная страница
Навигация по странице:

  • Білім беру ұйымының атауы

  • Күні : С ынып : Мад «б»

  • Гигиена. Менің қолымнан не келеді жəне нені білемін. Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

  • ҰОҚ-ның мақсаты Барлық тəрбиеленушілер

  • Көптеген тəрбиеленушілер: -көрнекілік негізінде қарапайым мысалдар мен тапсырмаларды шешеді.Кейбір тəрбиеленушілер

  • Барысы Кезеңі Педагогтің әрекеті

  • Шаттық шеңбер Кел, балалар күлейік,Күлкіменен түлейік.Қабақ түйген не керекКөңілді боп жүрейік!Ынталандыру.

  • Мақсат қою (проблемалық жағдай). (Ұ) Бүгін біз математика ҰОҚ-де нені білгенімізді, неге үйренгенімізді есімізге түсірейік. Үйренгенді қолдану.

  • Бағалау.

  • Рефлексия. Педагог қорытынды жасап, балаларды мадақтайды. Сабақтағы өз жұмысын «Сəттілік сатысы»

  • Математика. МАТЕМАТИКА. ыса мерзімді жоспар Білім беру йымыны атауы


    Скачать 1.83 Mb.
    Названиеыса мерзімді жоспар Білім беру йымыны атауы
    АнкорМатематика
    Дата03.05.2022
    Размер1.83 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаМАТЕМАТИКА.docx
    ТипДокументы
    #508865
    страница13 из 13
    1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   13

     

     

     

     


    Қысқа мерзімді жоспар


    Білім беру ұйымының атауы:

    №62 Н.Шойбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектеп

    Пәні:

    Математика негіздері

    Бөлімі

    «Денсаулықты қалай күту керек?»

    Педагогтің аты-жөні:

    Утешова А

    Күні :




    Сынып: Мад «б»

    Қатысқандар саны:

    Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы

    Гигиена. Менің қолымнан не келеді жəне нені білемін.

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

    Баланың жетістіктерінің деңгейін анықтау.

    ҰОҚ-ның мақсаты

    Барлық тəрбиеленушілер:

    -көрнекілік негізінде қарапайым мысалдарды оқиды жəне заттар тобын санау арқылы есептерді шешеді.

    Көптеген тəрбиеленушілер:

    -көрнекілік негізінде қарапайым мысалдар мен тапсырмаларды шешеді.

    Кейбір тəрбиеленушілер:

    -қарапайым мысалдар мен есептерді өз бетінше құрастырады жəне содан кейін көрнекіліктің негізінде оларды шешеді.

    Барысы

    Кезеңі

    Педагогтің әрекеті

    Тәрбиеленушінің іс-әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    ҰОҚ-ның басы

    5 мин

    Шаттық шеңбер

    Кел, балалар күлейік,

    Күлкіменен түлейік.

    Қабақ түйген не керек?

    Көңілді боп жүрейік!

    Ынталандыру. ҰОҚ-нің тақырыбына кіріспе ретінде педагог плакатқа – гигиена ережелеріне қарауды ұсынады. Педагог балаларға гигиена деген не, оны неге сақтау керек деген сұрақтарға жауап беруді ұсынады. Өзектендіру. Педагог оқу жылында математика ҰОҚ-де балаларға бəрінен де қандай ойындар ұнағанын сұрайды жəне олардың кез келгенін ойнауды ұсынады.

    Балалар амандасады
    Шаттық шеңберіне тұрады, өлең айтады

    «Мадақ сөз»

    айту арқылы дұрыс жауаптарды бағалайды


    ҰОҚ-ның ортасы

    30 мин


    Мақсат қою (проблемалық жағдай).

    (Ұ) Бүгін біз математика ҰОҚ-де нені білгенімізді, неге үйренгенімізді есімізге түсірейік. Үйренгенді қолдану.

    (Т) Түрлі негіздер бойынша топтастыруға аралған

    1-тапсырма негізгі белгілерді – түсін, пішінін, мөлшерін еске түсіруге көмектеседі.

    Нүктелер салынған фигураларды таратады. Егер киімдерінде түймелер болса, балалар киімін түймелеуді жəне түймелерді босатуды қалай үйренгендерін көрсете алады.

    Топпен жұмыс

    2-тапсырма логикалық. Білім мен іскерлікті қолдану жəне түзету.

    Сергіту сәті

    (Ө) 3- тапсырма екі саннан 10 санын құруға арналған «үйлер».

    (Ө) 4-тапсырманы жеке-жеке шешіңдер.

    Дəптердегі тіс щёткалар түріндегі көрнекі тіректер мысалдарды шешуге көмектесетініне балалардың назарын аудару.


    Топтардың əрқайсысы түймелерді таңдап, қандай белгі бойынша орналастырғандарын түсіндіреді. Бос орынға қай фигураны қою керектігін табады.

    Жаттығуды жасайды


    Бағалау. Басбармақ арқылы


    Бағалау. Басбармақ арқылы



    Бағалау. Басбармақ арқылы



    Əліппе-дəптер, санайтын материалжиынтық полотно

    Əліппе-дəптер, санайтын материал, жиынтық полотно

    IІІ. ҰОҚ-ның қорытындысы

    Рефлексия.

    5 мин


    Рефлексия.

    Педагог қорытынды жасап, балаларды мадақтайды. Сабақтағы өз жұмысын «Сəттілік сатысы» арқылы бағалауды ұсынады.

    Педагог түсіндіреді: егер қателіктер


    Б алалар бүгінгі сабақты қай деңгейде меңгергендігін көрсетеді





    Əліппе-дəптер
    1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   13


    написать администратору сайта