Главная страница
Навигация по странице:

  • Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары

  • Ұйымдастырукезеңі: 1.Сәлемдесу.2.Оқушылардытүгендеу.Психологиялық ахуал орнату. «Үш қадам » әдісі

  • 1-тапсырм

  • 8 мин Сергіту сәті 2 минут 2- тапсырма Жеке жұмыс Дәптермен жұмыс

  • Рефлексия 7 мин

  • қмж. қмж 06.12. Бекітемін 78 жалпы орта білім беретін мектеп гимназиясы


    Скачать 5.11 Mb.
    НазваниеБекітемін 78 жалпы орта білім беретін мектеп гимназиясы
    Дата08.01.2023
    Размер5.11 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлақмж 06.12.docx
    ТипДокументы
    #876253
    страница1 из 11
      1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11





    Бекітемін :

    78 жалпы орта білім беретін мектеп – гимназиясы

    ( білім беру ұйымының атауы)
    Қысқа мерзімді жоспар

    Әліппе
    Г дыбысы және әрпі

    Пәні:

    Әліппе

    Күні:

    06.12.2022

    Педагогтің аты-жөні:

    Теңелова Д.К

    Сынып:1 «Ж»

    Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы

    Г дыбысы және әрпі

    Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары

    1.1.2.1* көмекші құралдар (тірек сызба, сюжетті сурет) арқылы оқиғаның ретін сақтай отырып баяндау;

    1.3.3.1* сызба, сурет, белгілер арқылы шағын мәтін құрастыру;

    1.3.5.1 мұғалімнің қолдауымен сөз, сөйлем, мәтінді тексеру, қатені түзету;

    1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғарғы және төменгі сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу

    ЕББҚ


    1.3.5.1 мұғалімнің қолдауымен сөз, сөйлем, мәтінді тексеру, қатені түзету;

    1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғарғы және төменгі сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу

    Сабақтың мақсаты

    -сурет бойынша сөйлем, сөйлемнен мәтін құрастырады

    -әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады

    -сандардың ретіне сәйкес әріптерді жазады, шыққан әннің атын айтады

    ЕББҚ


    • әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады

    Сабақ барысы

    Сабақтың

    кезеңі/уақыты

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың

    басы (3мин)

    Ұйымдастырукезеңі:

    1.Сәлемдесу.

    2.Оқушылардытүгендеу.

    Психологиялық ахуал орнату.

    «Үш қадам» әдісі

    1.Көңіл – күйіміз қандай? (қол бұлғау)

    2.Сабаққа дайындықтарың қалай? (шапалақтау)

    3.Сабаққа ынталарың қандай? (басбармақ көрсету)

    Оқушылар сабаққа назар аударады.
    Оқушылар сұраққа жауап береді

    Тамаша!Керемет!

    Ғажап!







    Сабақтың ортасы

    (5 мин)

    10 мин

    «Ой қозғау»

    Жұмбақты шеш.

    Аналарға сыйлайтын,

    Аралар бал жинайтын.

    Бұл немене балалар,

    Үзуге адам қимайтын. (Гүл)

    Гүл сөзінен таныс емес қандай дыбыс естіп тұрсыңдар?

    Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

    1-тапсырм

    Ұжымдық жұмыс

    «Спиральді оқыту» әдісі



    Суретке назар аудар.

    Сурет бойынша сөйлем құрастыр.

    Сөздерді буындап, қосып оқы.

    Мәтінді оқы.





    Дескриптор:

    - сурет бойынша сөйлем құрастырады

    -сөйлемнен мәтін құрастырады

    - сөздерді буындап, қосып оқиды

    -мәтінді буындап, қосып оқиды

    Жұмбақтың шешуін табады

    Сұраққа жауап береді

    1. сурет бойынша сөйлем құрастырады

    2.сөйлемнен мәтін құрастырады

    3.сөздерді буындап, қосып оқиды

    4.мәтінді буындап, қосып оқиды


    Мадақтау


    Баскетбол доптарымен

    бағалау (жауабына қарай)

    Жұмбақ жазылған

    А4

    Гүлдердің суреті


    Оқулық

    78 бет

    Г әрпінің

    баспа, жазба

    түрлері

    Дауысты,дауыссыз дыбыстар үйлердің суретіА4

    Қатты қағаздан жасалған әріптер

    Таратпа

    8 мин

    Сергіту сәті

    2 минут

    2- тапсырма

    Жеке жұмыс

    Дәптермен жұмыс

    Г әрпін жазу үлгісі (бейнекөрініс)

    Г нің үлкен әрпі мен кіші әрпін үлгі бойынша жаз.

    Дескриптор:

    - әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады

    - жол аралығын, жолдың жоғары және төменгі сызықтарын сақтап

    Жазады
    Сафина Айзереге тапсырма

    • Г әрпін көркемдеп жазады

    • г дыбысы келетін сөздер жазады ,дыбыстық талдау жасайды.


    Г әрпін санағыштардан жасап көрсет.




    1. әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады



    2. жол аралығын, жолдың жоғары және төменгі сызықтарын сақтап жазады

    Балалар санағыштардан Г әрпін жасап көрсетеді

    «Комментарий» арқылы


    Дәптер

    қаламсап

    Санағыштар

    Сабақтыңсоңы

    10 мин

    3 – тапсырма

    Жұптық жұмыс

    «Құрастыр» әдісі

    Сандардың ретіне сәйкес әріптерді жаз.

    Қандай ән атауы шықты?

    а

    й

    г

    ө

    л

    е

    к

    Дескриптор:

    - сандардың ретіне сәйкес әріптерді жазады

    -шыққан әннің атын айтады

    1. сандардың ретіне сәйкес әріптерді жазады

    2.шыққан әннің атын айтады

    «Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау

    Таратпа

    қаламсап

    Дәптер


    Рефлексия

    7 мин



    Бүгінгі сабақтан алған білімдерін бағдаршам түстері арқылы көрсетеді, айтады

    «Комментарий»

    арқылы


      1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


    написать администратору сайта